Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    motorlarınız çok güzel kazasız belasız kullanın inşallah gezinirken sizin motorların 125 cc olanlarını gördüm forum ingilizce belki işinize yarar
    http://chinesescoots.forumwise.com/c...ost-29453.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha detayLı anlatsana be kardeşim !
    anlatış tarzımı beğenmediysen otur yapmaya çalış.nasıl hitap ediyosun sen öyle. nedemek detaylı anlatsana be kardeşim! düzgünce söylemeyi bilmiyomusun.kardeş biraz daha ayrıntılı anlatabilitmisin gibi..insanlara iyilik yapmaya çalışıyoz sunun cevabına bak.hayret bişe yaw

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı semtuluce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlatış tarzımı beğenmediysen otur yapmaya çalış.nasıl hitap ediyosun sen öyle. nedemek detaylı anlatsana be kardeşim! düzgünce söylemeyi bilmiyomusun.kardeş biraz daha ayrıntılı anlatabilitmisin gibi..insanlara iyilik yapmaya çalışıyoz sunun cevabına bak.hayret bişe yaw
    Kardeş bence sen yanlış anladın. Eminim ki cako da sert konuşma mayetinde söylemedi. Boştan yere gerginliğe meyil vermeyelim.

Bizim motorların Repsol modeli ve sarı siyahı

27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    SKYJET racing
    Merhaba arkadaşlar SALTON'un lastik aldığı yere 130-70-17 DURO lastik siparişi verdim.lastik daha yeni stoklara geçmiş.fiyatı da 70 ytl.pazartesi veya salıya elimde olur takınca resimleri eklerim.
    bu da alacağım lastiğin resmi

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı alli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar SALTON'un lastik aldığı yere 130-70-17 DURO lastik siparişi verdim.lastik daha yeni stoklara geçmiş.fiyatı da 70 ytl.pazartesi veya salıya elimde olur takınca resimleri eklerim.
    bu da alacağım lastiğin resmi
    Ben pazartesi günüydü sipariş verdim çarşamba yada perşembe günü gelir dedi. Tam 3 hafta sonra Pazartesi günü lastiği aldım. 2 günde bir telelefon açıp lastiği sormama rağmen lastiğin gelmesi 3 hafta sürdü. Peki sana hangi perşembe ye geleceğinide söyledimi.

Benim lastik geç geldiğinde Satıcıya dedim benim arkadaşlarımda lastik siparişi verecek fakat bu kadar uzun sürecekse hiç gereği yok gider başka yerden alırız. Satıcıda Senin şansına lastik bu kadar geç geldi birdahakine bir sorun çıkmaz 3 güne kadar gelir dedi. İşallah dediği gibi olur.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    SKYJET racing
    VALLAH ne zaman getirirse o zaman gider alırım.zaten şimdi param da yok!bir de bu lastik tam oturur mu acaba yaw?

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    VALLAH ne zaman getirirse o zaman gider alırım.zaten şimdi param da yok!bir de bu lastik tam oturur mu acaba yaw?
    Kafama takılan tek sorun jantın 100 ebat lastiği desteklemesi. Benim lastik 90 yanak olduğundan jantın şeridine zorlanamadan girdi. Fakat seninkisi 70 yanak olduğundan jantın içine geçecek bölüm baya bükülmesi lazım. Ne demek istediğimi umarım anlatabildim.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ne diyosun sen akıLLı konuşş

Ben set bi şekilde söylemedim... !

ÖYLe artislik yapma bana !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Ee alli ne oldu lastik almadınmı daha.

Motosikleti
    SKYJET racing
    lastik geldi de para yok!İNŞALLAH cumartesi alacam.bir de eski arka lastiği senin gibi öne takmayı düşünüyorum.ön çamurluğu değiştirmeyip yukarı kaldırsam,yine de lastik sürtme yapar mı?

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    lastik geldi de para yok!İNŞALLAH cumartesi alacam.bir de eski arka lastiği senin gibi öne takmayı düşünüyorum.ön çamurluğu değiştirmeyip yukarı kaldırsam,yine de lastik sürtme yapar mı?
    evet çamurcalığın aşağısı ile yukarısı arasında fazla bir açıklık yok onun için sürtme yapar. Yinede denemek bedava eğer gelmesse ondan sonra yeni çamurcalık alırsın.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Arkadaşlar benim motorun zinciri tekerle gövde arasında bağlantıyı sağlayan çatıya sürtme yapıyor.Nasıl önleriz bunu?Dişli azaltarak gerdirsek çare olur mu acaba
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorun zinciri tekerle gövde arasında bağlantıyı sağlayan çatıya sürtme yapıyor.Nasıl önleriz bunu?Dişli azaltarak gerdirsek çare olur mu acaba
    Dediğin yer arka maşa sanırım. Bendede aynı problem oluyordu. Zincir biraz gevşeyince maşaya sürtüyor ve çok gıcık bir ses çıkarıyordu. Servis ile beraber yaptık. atık bir motosikletin dış lastiğini kestik ve maşaya sardık üzerindeki civatalarlada sıkıştırdık.

evet arkadaslar zincir ön dişliye yakın yerde çatala surtme konumuna geliyor. benim motorda ilk aldıgım zaman orada lastik bir paca vardı. çatalın üstünde durarak zincirle çatal arasında kalıyor ve yandan aşagıya sarkan bir uzantısı var; oradanda vida ile sabitlenmiş. zincirim gevşek oldugunda o lastige daha fazla sürtüyor ve aşındırıyor.

benim aklıma ön dişliyi biraz buyultmek gelmişti ama henuz denemedim.
    deneyimlerinizi paylasmak ümidiyle.
    hoscakalın arkadaslar.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    arkadaşlar az önce Hyosung GTR 250 R dan indim aboooooooo deLi bişey hiç bizim motorlara benzemiyo Ucuruyo adamı wala
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar az önce Hyosung GTR 250 R dan indim aboooooooo deLi bişey hiç bizim motorlara benzemiyo Ucuruyo adamı wala
    Anlaşılan senin motor artık seni kesmeyecek ve büyütmek isteyeceksin....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Merhaba arkadaşlar. Birileri hyo dan bahsetmiş. Motor olarak bir diyeceğim yok görüntü on numara ancak fiyatının motoru değil çok pahalı. Benim şahsen hyo alacak kadar param olsa hyo değil ikinci el bir kawa er-5 yada az daha biriktirip sağlam bir ikinci el japan ss alırdım. O paraya değmez.(sıfır fiyatı) ikinci eline bir şey dediğim yok bamteline dokunduğum nokta sıfırının fiyatı. Haksızmıyım arkadaşlar. Yahu bu güzel ülkemde ne zaman acaba ucuz sıfır motor alabilecez merak ediyorum. sağlıcakla kalın.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar zincir ön dişliye yakın yerde çatala surtme konumuna geliyor. benim motorda ilk aldıgım zaman orada lastik bir paca vardı. çatalın üstünde durarak zincirle çatal arasında kalıyor ve yandan aşagıya sarkan bir uzantısı var; oradanda vida ile sabitlenmiş. zincirim gevşek oldugunda o lastige daha fazla sürtüyor ve aşındırıyor.

benim aklıma ön dişliyi biraz buyultmek gelmişti ama henuz denemedim.
    deneyimlerinizi paylasmak ümidiyle.
    hoscakalın arkadaslar.
    Evet aynı problem...Bakalım bugün servisle konuşucam...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Birileri hyo dan bahsetmiş. Motor olarak bir diyeceğim yok görüntü on numara ancak fiyatının motoru değil çok pahalı. Benim şahsen hyo alacak kadar param olsa hyo değil ikinci el bir kawa er-5 yada az daha biriktirip sağlam bir ikinci el japan ss alırdım. O paraya değmez.(sıfır fiyatı) ikinci eline bir şey dediğim yok bamteline dokunduğum nokta sıfırının fiyatı. Haksızmıyım arkadaşlar. Yahu bu güzel ülkemde ne zaman acaba ucuz sıfır motor alabilecez merak ediyorum. sağlıcakla kalın.
    haklısın aslında ama honda cbf 250ninde fiyatı o kadar.ve hyosung ondan 7-8 hp daha güçlü ve cbf 250 hava hyosung sıvı ve yağ soğtmalı.ayrıca arkada da disk var hyosungda cbf de ise kampana.hyosung gt 250 comet ile aynı sınıf ama fiyatı daha pahalı hondanın.gerçi suan gt 250r dan bahsediyoruz. 2. elleri 5- 5 buçuktan başlıyo.yani sıfır cbr 125 alacak olan biri bence gider temizinden 2.el hyo alır. 4 4lük süper bir motor.kalitesi de iyi.yaw suzukiye motor üreten bi firma hyosung yani yabana atılmaz.artık eskisi kadar parça sıkıntısıda yok.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan senin motor artık seni kesmeyecek ve büyütmek isteyeceksin....
    AGa zaten kesmemeye basladı artık Büyütmek istiyorum ama oLmuyo işte

Bakalım Rize MT den imacosfx le anlaşırsak belkim takasa gireriz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler