Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tantalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150T 19A
    galiba kimse yeni fiyattan bahsetmemiş burada. Arn 125 'in fiyatını 1.990 YTL ye indirmişler geçen hafta. Bende almayı düşünüyordum bu iyi haber sanırım
    Ayrıca motovizyon bayisinde peşin fiyatına 12 taksit yapıyorlar. 31 Mart'a kadar yazmışlar. Bir tane de biz alırız işallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yrossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hülya Avsar'a da bi tane ARN hediye etmis Motomax firması

http://www.motomax.com.tr/hulyaavsar.asp

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    arkadaslar nasılsınız bugun askerligimin 30 gününü doldurdum motorumu ailemi herseyi özledim motorum yatıyor simdi 600km de:( yeni arkadaslar gelmis kazasız belasız kullansınlar kendinize ii bakın izmir gaziemir ulastırma :D
    safak 430:D
    [I]suzuki gsr 600...2009[/I]

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı tantalis adlı üyeden alıntı
    galiba kimse yeni fiyattan bahsetmemiş burada. Arn 125 'in fiyatını 1.990 YTL ye indirmişler geçen hafta. Bende almayı düşünüyordum bu iyi haber sanırım
    Ayrıca motovizyon bayisinde peşin fiyatına 12 taksit yapıyorlar. 31 Mart'a kadar yazmışlar. Bir tane de biz alırız işallah.

kadeş 1990 ytl yemi 12 ay sıfır faiz yanlış mı anladım nerede bu motovizyon bi uğrayalım
    link verirsen sevinirim
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    S.wing600abs
    tamam buldum gerek kalmadı tantalis sağol aydınlattığın için
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

GATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor DD250
    TeŞekkÜr Ederİm Arn 125 Cvap VerdİĞİn İÇİn. Ya Sen Nedİyosun Bİr Depo Okadar GÖtÜrÜyomu Yaaaaa. Ya Servİs Bana Normal Dİyİp GeÇİŞtİrİyo Demekkİ. İstanbulla GÖrÜŞtÜm BaŞka Servİse GÖtÜr Baksinlar Dedİ. Bende Kucakladim Motoru Kayserİye GÖtÜrdÜm. Ordakİ Servİste Anormal BİŞey Yok Dedİ. Tekrar İstanbul'la GÖrÜŞsem Motoru DeĞİŞtİrİrlermİ Yada Bİr Çare Bulurlar Mi.??? Bİlgİsİ Olan Varmi...

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GATA adlı üyeden alıntı
    TeŞekkÜr Ederİm Arn 125 Cvap VerdİĞİn İÇİn. Ya Sen Nedİyosun Bİr Depo Okadar GÖtÜrÜyomu Yaaaaa. Ya Servİs Bana Normal Dİyİp GeÇİŞtİrİyo Demekkİ. İstanbulla GÖrÜŞtÜm BaŞka Servİse GÖtÜr Baksinlar Dedİ. Bende Kucakladim Motoru Kayserİye GÖtÜrdÜm. Ordakİ Servİste Anormal BİŞey Yok Dedİ. Tekrar İstanbul'la GÖrÜŞsem Motoru DeĞİŞtİrİrlermİ Yada Bİr Çare Bulurlar Mi.??? Bİlgİsİ Olan Varmi...
    ani gazı kökleme her zaman hızlı gitme motor belli birhıza ulaşınca gazı ters yöne çevir bir daha gazla önceki gazın yarısıyla gitmeye devam edersin kayış devrini ayarlayacaktır yokuşlar çok önemli çok benzin yer bi de bunları dene bakalım hala çok yakıyorsa motoru da yakabilirsin

Motosikleti
    S.wing600abs
    Alıntı tnagas adlı üyeden alıntı
    arkadaslar nasılsınız bugun askerligimin 30 gününü doldurdum motorumu ailemi herseyi özledim motorum yatıyor simdi 600km de:( yeni arkadaslar gelmis kazasız belasız kullansınlar kendinize ii bakın izmir gaziemir ulastırma :D
    safak 430:D

hayırlı teskereler tnagas
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    arn125'in söylediği motor belirli bir devri almışken gazı ters yönde itip yeniden gaz vermek benim de uzun zamandır uyguladığım ve faydasını gördüğüm bir yöntem. Sanki vites değiştirme gibi bir fonksiyon sağlıyor, motor daha düşük gaz seviyesinde ve daha rahatlamış olarak aynı süratte devam ediyor.
    Bu arada yakıt tüketimi ve top speed konusunda ben de konuşulan rakamlara ulaşamadım. 1700 km'deyim ve gördüğüm max hız 95 km/h, bir depo ile gittiğim yol ise 140 km civarı. Ancak şehrin en yüksek yerinde oturduğumu ve hergün 4-5 km tırmandığımı da belirtmeliyim. Gerçi bu hergün aynı mesafeyi çok gaz vermeden iniyorum da demek oluyor ama sanırım rampada verilen gaz tüketimde daha etkili.

GATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor DD250
    arkadaşlar tavsıyeleriniz icin teşekkur ederim.bide boyle denıyelım bakalım belkı işe yarar oda olmazsa meydanın ortasında motoru yakacam şaka biryana bakalım bir faydası olur. eğer bu sorunuda halledersek geriye ufak tefek sorunlar kalıyo. onlarıda daha sonra hallederiz artık.

Motosikleti
    S.wing600abs
    selamlar
    bende arn 125 aldım
    keeway ın motovizyon bayisinden 1990 ytl 0 faiz 12 taksit...

1990 12 taksite 250 ytl civarı komisyon koyuyorlardı tam alacaktım ki forum dan tantalis kardeşin yazmış olduğu mesajı okuyunca 25.03.2006 tarihinde gittim bahçelievlerden aldım siyah arn 125 memnun kalacağımı düşünüyorum.... rodaj sırasında dikkat etmem gereken şeyler nelerdir bilgisi olan arkadaşlar varsa yazarlarsa çok sevinirim teşekkürler...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi karta 12 ay 0 faiz yapıyorlar

Motosikleti
    S.wing600abs
    bonus carda yapıyorlar son gün 31.03.2006 acele edin
    bu fırsat bir daha geçmez ele
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Arn 125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 evo
    Merhaba arkadaşlar bende dün bir kırmızı arn 125 aldım.
    Oldukça hoş bir alet

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    keeway hangı modelını alırsan al hepsi hos ve gayet ıyı son noktayı ben koydum)

Motosikleti
    S.wing600abs
    Hayirli Olsun Arn 125
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    S.wing600abs
    Aramizda 2 Tane Arn 125 Var Heralde
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kırmızı arn 125 hoşgeldin aramıza öncelikle tercihin için kendini kutlamalısın ilk 500 40-45 le gitmelisin kanser edici ama mecbur ve hemen bir pas önleyici wd 40 veya türevlerinden al sıktıgın yer biraz yağlanıyor ama en azından senin vidalar paslanmasın bunu her yıkamadan önce ve sonra tekrarla kask kullanmıyorsan aramızdan çıkmalısın sürüş teknikleri ile ilgili videolar var onları izle inan çok faydalı ben 5 yıldır motosiklet kullanıyorum yinede işime yaradı bu teknikler...... farların gündüz hep yanık olsun ve uzunlar yanık olsun öndeki aracı sol tekerin izinden takip et ki çukurlar seni öldürecek kadar tehlikeli olabilir gördüğün gibi arn cilerin çok önemli bir problemi yok geyik yapıyoruz hayırlı olsun

1650 km deyim durmadan 150 km yaptım ortalama75 km/sa hızla süperrrrrrrrrrrrrrr

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    arkadaşlar elinde arn'ye ait kullanma kılavuzunu .doc veya .pdf dosyası olarak bulunduran var mı acaba? motomax'ın sayfasında kullanma kılavuzlarına ulaşılamıyor çünkü. Acil lazım, sağolun.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    böyle damdan düşer gibi daldım aranıza ama. uzun süredir takip ediyorum bu forumu. bi ara ilgilenmiştim arn ile. o zaman kullanma kılavuzunu falan indirmiştim. burdan indirebilrsin.

bu kullanma kılavuzu
    http://www.hemenpaylas.com/download/...TOMAX.pdf.html

buda broşürü
    http://www.hemenpaylas.com/download/...CHURE.pdf.html

umarım işini görür.

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler