Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Arn 150 Kullanıcısıyım 2100km rede motorum ne vıdası dustu nede arıza cıkardı..
    Sadece 500 bakımına goturmustum.. Şimdi bayramdan sonra 2000/2500 bakımına goturucem..Motor gordugun gibi gorunumu gayet hoş diyer cin malarına gorede bıraz pahalı ve o orandada bıraz kalıteli o yuzden sorun cıkarmıyor.
    Tek kişi gayet seri 2 kişi ilede tatminkar bir çekişi var...
    Lastikleri kuru zeminde ve normal ıslak zemınde iyi sayılır..
    Yanlız sabagları olusan ısı farkından kaynaklanan çiğ den zemin nemleniyor koyu bir asvalt rengi olusuyor bu tip yolarda ınanılmaz kayıyor..
    Tamamen ıslak zemınde fazla sorun olmasada metal ızgara ve logar kapaklarındada ıslak ıse ınanılmaz kayıyor..
    Yakıt tuketimi Km/100kuruş 10km/1ytl Benzını 2750/2850 den hesaplarsan..

Mondial hakında birsey diyemicem yanlız senın bıraz tarz sorunun var
    Arn sportıf gorunumlu resımdekı mondıaller kalasık apayrı seyler yanı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok kii ama Kawasaki VN800 Classic olsa fena olmazdı :D
    saol arkadaşım birşey daha merak ediyorum matrix modellerinde öndeki tümsek yok oraya yük koyarken sorun oluyormu yada koyabiliyormuyuz ?
    KONTROL EDEBİLDİĞİN GÜÇ HER ZAMAN GÜLDÜRÜR, KONTROL EDEMEDİĞİN GÜÇ İSE BİRGÜN ÖLDÜRÜR

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    evt bazen sorun yaratıyor ama bunun tıpı bana matrıx den daha ıyı gozuktugu ıcın bunu tercıh ettım. zevk meselesı karar senın.

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Arn 125'im var 1 senedir kullanıyorum 7.000KM yi devirdik.. Kendisini çok seviyorum ama ayrılmaya karar verdik.. Kendisi şuan satılık..

Sana 2 şey söyleyeyim Arn hakkında;
    1) Alabileceğin en iyi çinli scooter!
    2) Ne yap et alır almaz git lastiklerini marka (Pirelli, Dunlop, Metzeller,..) bir lastikle değiştir! Emin ol asfaltın tadına bakmak istemessin..

Benim başlangıç motorumdu ve öyle olduğu içinde memnunum..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

Motosikleti
    ARN 125
    Benimde Arn 125 m var henüz 500 kmde ama çok güzel çok memnunum henüz bi problem yaşamadım.Bide motosikletle alakası olamayan bi bayan arkadaşım honda vfr la benim arn m arasında görünüş açısından bi fark göremediğini söyledi geçen gün mest oldum

Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 (HONDA X8R-S)
    arkadaşlar benimde arn 125 im var ama bu motorlar honda x8r nin aynısı

Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 (HONDA X8R-S)
    slm arkadaslar ben forumun tamamını okumadım ama keeway tam bir taklitci hemde cok iyi yapıyor taklit işini.benimde bir arn 125 im var 7500 km'de ben cok memnunum. Tip olarakta çin mallarından bayaaa farklı ama ''honda x8r'' nin taklidi olunca cok üzülüdüm :( belki forumda daha önce bundan bahseden vardır ben bi kez daha hatırlatayım dedim.....(ve kanunide cpı' taklidi cinmalı mondial ramzey harputta daelimin taklidi falan filan)
    http://www.bikepics.com/honda/x8rs/

işte size güzel arn pardon X8R-S resimleri

comet-666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -----------
    sakın mondial'a yaklaşma yanaşma derim.
    Temmuz 2006 da aldığım arn 150 'im bugün 8500 km bakıma girdi ve taş gibi sağlam. Hiç bir sorunu yok. Benimde onunla bir sorunum yok. Şiddetle tavsiye ederim
    Bu arada hyosung comet 250 alacağımdan arn 150' mi satıyorum bilgilerinize.

Motosikleti
    ARN TUNİNG 125CC classifying!Special Keeway/Kazaze
    MrSandman arkadasım cın malı degıldır.arn 150cc kullanan arkadaslar mat sıyah mı ? ben sordum sadece kırmızı ve mavısı varmıs.sız ne renk kullanıyorsunuz yada keeway arn 150cc varmı?

comet-666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -----------
    Bende mat siyah arn 150 var.
    Ama takasa verdim. Yarın akşama inşallah comet 250'im hazır olacak

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Alıntı red_hot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MrSandman arkadasım cın malı degıldır.arn 150cc kullanan arkadaslar mat sıyah mı ? ben sordum sadece kırmızı ve mavısı varmıs.sız ne renk kullanıyorsunuz yada keeway arn 150cc varmı?
    Bendekide 150cc mat siyah..Bu arada bu keeway lar safkan çin deyil evt ama macaristan çin e yaptırtıyor.. Zaten sen dusun işte ben kanpanyada iken aldım 1800ytl ye faturasında motor 1200ytl gozukuyor vergılerle 1800ytl yapıyor..

Motomax vergileri sayma 1200ytl ye satıyor bide bundan kar edıyor hata ve hatta bide bunu ımal edenler kar ediyor..sen dusun bu motor kaçparaya imal oluyor..Hiç bisey bilmesen fiyatına bak anla işte

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)

Keeway ARN 150 - Sorular - 2. El ??

Arkadaşlar hepinize merhaba,
    Ben Keeway ARN 150 hastası olarak sizlere bu motorla ilgili sorular sormak istiyorum. Forumdaki diğer ARN başlıkları 150 ile ilgili degil.
    Şimdi öncelikle sorularım:
    1-) Bu motorun 2. ellerinde çok fazla sorun çıkar mı?
    2-) Forumda dikkatimi çekti. Kimisi Çin Malı demiş, kimisi bilmem ne malı... Keeway ARN 150cc hangi ülkede üretiliyor yani ne malı?
    3-) Fiyatına göre diğer scooterlara göre nasıldır?
    4-) Mondial RS151, 150HS, Kanuni Trex 150, Ramzey 125, bu 4 motora göre nasıldır. (Hız,performans,kalite,tip,görünüm,fiyat)
    5-) Mondial RS151 ve Trex 150'den hız olarak üstünmüdür?
    6-) Yamaha veya Honda'nın scooterlarından çok fazla eksiği var mıdır?
    Gelelim esas mevzuya.
    Burdur'da oturuyorum. Antalya'da bu motorun bayisi Nebioğulları. Ben bu motor ilk motorum olacagı için 2. el almayı düşünüyorum.
    Antalya'dan km'si az, temiz, az kullanılmış, Keeway ARN 150cc Siyah kullanıcısı olan ve satmayı düşünen arkadaş varsa lütfen:
    0.544.277.7310
    serhat_ekinci@hotmail.com
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    az kaldı alacağım

keeway hakkındaki düşünceleriniz nelerdir

Arkadaşlar gelecek ay keeway arn veya matrıx alacağım yaklaşık 2 ay falan bi çok markayı araştırdım ilkönce çin malı bi motor alacaktım fakat kime sorduysam sütten ağzı yanmış yoğurtu üfleyerek yiyordu en son keeway de karar kıldım bu motoru kulanan varmın düşünceleriniz nelerdir max bütçem 1500 euro nedersiz alayımmı bu motorum yada buna altarnetif olabilecek bi öneriniz varmı yorumlarınızı bekliyorum

http://www.feyizoglu.com/keewaymat150.html

http://www.feyizoglu.com/keewayarn125.html

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Keeway, macar sertifikalı olup motomax ın ithal ettikleri çin montajı motorlardır. Dünya pazarında belli bir potansiyeli olan kalite standartlarına uygun üründür. İtalya'da Aprilla tarafından pazarlanmaktadır. Dolayısıyla çin montajı kalite kontrollü olup diğer çinli markalara göre daha güvenilirdir. ilgi duyuyorsan ingilizce metni bir çevir bence...
    Research & Development
    "Integrating resources from all around the globe" has been the motto of KEEWAY'S business development. Appreciating the value of superior European product design, KEEWAY insists that all models are designed by professional and experienced firms in Italy and Germany.

The most up-to-date design concepts are ensured to be demonstrative in KEEWAY models. To further consolidate the design expertise, KEEWAY established its R&D center in Italy, where creative and skilled designers from some of the best motorcycle manufacturers or design firms are hired to contribute.
    GENERAL INFORMATION
    KEEWAY is the European-registered brand of Qianjiang Group of China. KEEWAY has become a multinational organization incorporating R&D, design, sale, and service of motorcycle and other mechanical products. Under the corporate umbrella, there are Qianjiang-Keeway Europe (Hungary), Keeway Poland, Keeway Spain, Keeway Finland, Keeway France, Keeway Italy, Keeway Croatia, Keeway America (USA), among others.

Keeway, as the brand name of high-end Qianjiang products, has accomplished high awareness and won over so many customers in Europe, thanks to its reliable quality, appealing looks, competitive price and always-ready post-sale service. Benefited from its solid brand image in Europe, KEEWAY has been introduced with great success to North America, South America, and West Asia. Products of KEEWAY brand are now available in more than 50 countries around the world.

KEEWAY's product line covers scooters, motorcycles, CUBs, ATVs, mini dirt bikes, pocket bikes, etc. A wide range of displacements are available, from 50cc, 90cc, 100cc, 110cc, 125cc, 150cc, up to 250cc. Keeway is currently in the process of developing products with larger displacement in order to serve the diversified global marketplace.

Born and growing under the backdrop of globalization, KEEWAY is a torch, ignited in Europe and on its way to light the world. It represents the confidence of its creators and workers to provide the world consumers with the best value assembled with excellence from around the globe!

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    anladınmı son samuray

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    görüntü acısından güzel bi marka diğerlerinden farklı

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Düşünce olarak soruyosan iyidir....Ama malzeme ve işçilik olarak pek iyi olduğunu söyleyemem...Çok kısa sürede bütün nikelajları döküldü..Arkadaşım motoru gerisin geri iade etti parasını geri aldı....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Düşünce derken! felsefemi?
    Türkiyede hangi kanunun hangi maddesine göre faturası kesilen bir ürünü nikelajı döküldü diye motoru iade edipte parasını geri alabilmeye şansını sağlamış acaba! Sorun çıkaran malzeme garantiden değişti desen bu gayet normal ama yukarıda yazdıkların resmen vitrinlik bir numune olmuş değerli kardeşim.

Motosikleti
    az kaldı alacağım
    sagolun arkadaslar teşekkürler vay be elimi attığım motor çin malı çıkıyor

peki keeway dışında 1500 euroya alabileceğim başka scooter varmı

Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladınmı son samuray
    anladım üstad

üstad profilinde motorun keeway olarak gorunuyor bunların servis bakım maliyetleri nelerdir kaç bin km servise gidilmesi gerekir

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    vıceroy nin dediklerine aynen katılıyorum cok guzel acıklamıs keeway ı

Diyer cin malları ıle keeway arasında sadece kalıte farkı var son samuray, onun dısında keeway dıyerlerinden ne daha hızlı nede daha fazla hp ye sahıp gercı ben arn den baska cın malı kulanmadım ama motor teknık verılerıne bakarak soyluyorum..

Motor bılgım fazla yok ama bıraz mantık yüritim..
    Yamaha ve honda ılede kıyaslaıyamasın keeway ı bu sefer onlar daha kalıtelı ve teknolojı farkı var.Çın mallarının hepsı 2 subap ama dıyer tanıdık markalar 150cc ye bile 4 subap koyuyor ve bunların zamanlamalarını ayarlamak ıcın bazı bileşenler eklıyorlar motora ve bunlara Üstten tek ve çift eksantrik deniyor,aynı zmanda hepside su soğutmalı oluyor..

Hal boyle olunca tanıdık markalar 150cc den 15hp cıkarıyor su sogutmayıda koyunca uzun yolada banamısın demıyor kalitası zaten belı fiyatlarıda o yuzden daha yuksek..

2.El de kulanıcıya baglı temız ve motoru yormadan kulanılmıssa bakımlarını zamnında yaptırmıssa neden olmasın..

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler