Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    skater - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni model Keeway'ler internet sitesinde görücüye çıkmış arkadaşlar.
    n ediyelim umarız motomaxta getirir bunlardan biraz
    http://www.keewaymotor.com/new_main.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    arkadaslar merhaba askerde oldugumdan bayadır takip edemiyorum skater dostum site de baya güzel modeller cıkmıs askere gittik 150cc cıkmıs arn artık 125 modifiye etmenin zamanı geldi
    [I]suzuki gsr 600...2009[/I]

dostum hayırlı olsun askerlik olayın.kış geldi sitede hareket yok.ama olsun ben bu yazdan beri takip ediorum işallah ilerde bir arn sahibi olmayı düşünüorum.esasen matrix daha çok hoşuma gidiyor ama çok küçük malesef.
    bakalım 2007 sezounda yeni modeller gelirse belkide onlardan birini tercih ederim.
    motomaxa sordum yakında sitede yeni ürünler açıklanacak dediler ama bakalım artık bekliyoruz

BU arada arkadaşlar artık lütfen motorlara "Macar malı demekten vazgeçelim".
    Motomax'ta çok komik.Her yazışmada macar patentli firmadır, farkmı sebeplerden farklı ülçelerde üretim yapmaktadır diyor.
    Halbuki adamlar biz Çinliyiz diye gururla bağırıyor
    İsterseniz alttaki linklerden bu konudaki orjinal yazıları inceleyin arkadaşlar
    http://www.keewaymotor.com/about.html
    http://www.qianjiang.com.cn/ZY2.asp

arkadaşlar arn'nin ön sinyalinin camı kırıldı parça fiyatlarından bilginiz var mı
    acaba silent: bizim buralarda yedek parçacı yok da.

Herkese Selam

Arkadaşlar Uzun Süredir Bu Forumu Takip Ediyorum En Sonunda üye Oldum Arn Ciler Nerede Merak Ediyorum Kimse Yazmiyor Artik...

Aslinda şunu Sormak Ve Tartişmak Istiyorum;

Türkiye De Keeway Satişlaari özellikle Arn Satişlari Nasildir
    Ve Kaç Adet Satmiş Tir,,

Kafama Takilan şu Aslinda, Bildiğimiz Gibi Aysa Motor Olsun Mondial Olsun Sirayla Satişta Lider Oldular Ve çok Sattilar Ve Buna Bağli Olarak Ta Arizali Ve Sorunlu Motorlar çikti Gerek Internet Te Gerek Servislerde Sorunlar Anlatiliyor Ve Iyi Bir Referans Olmuyor Alicilar Için,,
    Anlatmak Istediğim Bu Firmalar çok Satti Ve Içlerinden Sorunlu Olanlar çikti

Peki Keeway Ne Kadar Satti Ve Ne Kadr Sorunlu Müşterisi Var,

Burda Okudğu Mkadariyla
    5-6 Tane Sorunlu Kullanici Vardi Onlarda Sorunu Halletti

Keewayin Diğerlerine Göre Pazar Payinin çok Küçük Olmasi Ve Buna Bağli ,sorunlu Motoru Yada Müştrisinin Az Olduğu Anlamina Gelmiyormu,

Az Müşteri Az Sorunlu Müşteri Yani..

Diğerlerinden Pekte Farki Yokmus Gibi Geldi...
    Bende Bir Arn Hayraniyim Ayrica...bide Bu Açidan Bakmali

Motosikleti
    ARN 125
    Herkese selam...bende 2 hafta önce siyah bir arn 125 aldım..Plaka dahil 2000 ytl ödedim...Umarım iyi bir seçim yapmışımdır ne dersiniz bu fiyata uygun
    mu?
    Motor şu anda 75 kmde..ciddi bir sorun yaşamadım...düz yolda 100 gördüm..ciddi bir sorun yaşamadım dedim ama frenleri sıkınca ses geliyor..önceden gelmiyordu bu ses doğal mı? .. bir de dün alarmla ilgili bir sorun yaşadım..bir türlü sustaramamıştım ama biraz uğraşınca sustu sanırım kullanma kılavuzunu daha iyi okumalıyım...

Motosikleti
    Keeway Focus 125
    Bu wd40 nerelerde bulunur? Ne diye isteyecegiz ve fiyati nedir arkadaslar?
    Saygilar.

Motosikleti
    Aeon 180 cc ATV - 125 cc Dorado Scooter
    bütün yapımarketlerinde, hırdavatçılarda bulabilirsin

Motosikleti
    KYMCO Xciting 500
    Merhaba,

Öncelikle 30 sayfa tutan tüm yazılarınızı okudum ve bilgi veren herkese tek tek teşekkürler.

Uzun bir yazı olabilir şimdiden okuyacak olan herkese teşekkürler.

Motorsiklet maceram 3-4 ay öncesine dayanmakta.Daha önceleri 4 teker bile riskli iken 2 teker den uzak durmalıyım diyordum kendi kendime ancak İstanbulun trafiği ve araba almaya yetmeyen bir bütçe nedeni ile aklıma yaşında verdiği etki ile midir nedir bilmiyorum ama yatmaya başlamıştı.
    Foruma bir kaç ay önce üye olduğum da özellikle SYM GTS 250 nin şekli şemali ve kullanıcıların memnuniyeti nedeni sürekli sadece okuyarak uzaktan küçük bir çocuğun alamadığı ama beğendiği bir şeye bakar gibi baktım.
    Fikirler her an değişebiliyormuş bunu da anladım.
    Motorsiklet tecrübem yok denecek kadar az olmasına rağmen ve kışın da gelmesine rağmen evdeki hesap ile çarşının birbirine uyması 15 Kasım günü Bostancı da bir bayinin önünden şans eseri geçerken oldu.
    Kocaman 2 tane bez brandaya yazılmış bir şekilde "YARI FİYATINA MOTORSİKLETLER " yazısını görünce dayanamayıp girdim.
    Reklama girmemesi için yeri yazmıyorum ancak branda da yazan herşey doğru imiş.
    Uzun zamandır tanıdığım bir kişinin de arkadaşı çıkan bayi de fiyatlara baktım bi tane motorsikleti gözüme kestirdim.
    Belki inanmayacaksınız ama KYMCO Grand Dink 250 nin fiyatı normalde 7.000 ytl iken burada adam dükkanını kapattığı için 4.000 ytl idi.
    Bir sonraki gün o bayiyi tanıyan kişi ile oraya gittik.Aklımda ki şey benimle gelen arkadaşımın kredi kartını kullanarak taksitle alıp ona aydan aya ödemekti ancak yarı fiyatına motorsiklet satan bir kişi doğal olarak nakite çevirmek için satıyormuş.
    Ve üzülerek bir başka bahara kaldı sanırım hayallerim diye düşünüp tam çıkarken yine yanımızda gelen ve eskiden beri motor kullanan bir arkadaşım " ya sen yenisin hem ilk motorun olacak neden bunu düşünmüyorsun fiyata baksana " diyerek bana KEEWAY ARN 125 i gösterdi.
    Bu arada bahsettiğim bayi de şu anda kala kala en fazla 10-15 motor kalmıştır ancak keeway ya da başka ne markalar kaldığını tam hatırlamıyorum.
    Pİyasa fiyatı 2.300 küsürdenilen motorun üzerinde yazan rakama bende ilk başta inanmak istemedim ama " 1.200 YTL" yazıyordu !...
    Ve dükkan bu yarı fiyatına nedeni ile işportacılar gibi inanın baya bi kalabalıktı.
    Sen tamam diyorsan bende çok beğendim diyerek arkamdan gelen "şu motor kaça " filan gibi cümleleri duymazdan gelip hemen dükkanın sahibine ben kaporayı veriyorum dedim.Plaka ne zaman çıkar dediğimde günlerden 16 Kasım dı.
    17 Kasım Cuma 2006 da akşam motorun plakası ile hazır dediğin de bayinin sahibi, 35 yaşında olmama rağmen çocuklar gibi birsevinç kapladı içimi.
    Hayat sanırım bana bu seferçok şanslı davranmıştı.
    1.200 YTL Keeway ARN 125 sıfır ambalajında + 200 YTL plaka masrafı + 350 YTL (marka ama yazmakta bir sakınca olabilir diye yazamadığım kışlık-yazlık Mont + yarım Kask yine markalı bir ürün + göğüs kafesini de koruyacak şekilde maske + disk kilidi + branda ) = 1.750 YTL vererek aldım.
    Firmayı istediği satışlara ulaşamadığı için kapatmaya karar veren bayi ile sohbet ederken konudan bahsetti.Distribütörlere iade etmek istemiş onlarda başka bayilere yönlendirmiş ve adam da bayiye verip daha da zarar edeceğime hayır duası alıp biniciye zararına veririm diyerek satmaya başlamış.
    İnanmayacaksınız belki ama gözümle görmesem kendim de almasam ben de inanmazdım ama 11 bin küsür Ytl lik KYMCO 250 cc motor u 7.000 YTL ye ARN 150 Matrix i 1.400 YTL ye sattı.Hemde ben de orada bulunurken.
    Tüm giyim, kask ve diğer aksesuarlar da % 25 de indirim yapmış.
    Ben de bu sayede hem Keeway ARN 125 hemde aksesuarlara ve gerekli olan herşeye sahip oldum.

17 KASIM 2006 saat 19.00 da motorumu plakası ve tüm evrakları ile teslim aldım ve küçük bir yolculuk ile eve geldim.

Sonraki yazılarımda sormak istediğiniz herhangi birşey var ise seve seve yanıtlamak isterim.

3-4 ay önce SYM GTS 250 ile başlayıp KYMCO Gran Dİnk 250 ile devam eden hayallerim Keeway ARN 125 ile gerçeğe dönüştü.

Sizlerin huzurunda hayır duasını çoktan hakeden kişiye tekrar teşekkürler.

Sevincimi ve ilk motorumu almamın küçük hikayesini sizlerle paylaşmak istedim.

Saygılarımla.

Motosikleti
    Keeway Focus 125
    hooK ,

dostum beni hatirlarsin heralde,

ben de ayni gun ayni yerden kirmizi Focus 125 i aldim)
    ikimiz icin de hayirli olsun..
    gule gule kullan.
    Saygilar.

muratalidd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar bu motorları satan dükkan nerde bizde nasiplenelim ordan

Motosikleti
    KYMCO Xciting 500
    Alıntı cevran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hooK ,

dostum beni hatirlarsin heralde,

ben de ayni gun ayni yerden kirmizi Focus 125 i aldim)
    ikimiz icin de hayirli olsun..
    gule gule kullan.
    Merhaba Cevran,

Hatırlamaz olurmuyum.
    Nereden nereye.Dünya küçük işte.
    İkimiz için de gerçekten hayırlı kazasız sürüşler.
    Bugün de oradaydım.
    Sahibini çok sevdim firmanın cidden ve gerçekten çok yardımcı oldu.
    Bugün de bir kask daha aldım.
    Sen de güle güle kullan bu arada.

Muratalidd,

Forumda yeniyim ve farklı platformlardaki diğer forumlarda bu tarz bilgi vermenin uygun olmadığı düşüncesi ile ilk yazımda da belirtememiştim yeri.
    Tabiki herkesin bu imkandan faydalanmasını canı gönülden isterim.
    Bir sakıncası olmadığına hala emin olamadığım için yeri yine yazamadığım için de lütfen özürlerimi kabul et.
    Forum kurallarına aykırı bir durum değilse hemen yanıtlamaya da hazırım.

Saygılarımla.

Motosikleti
    ARN TUNİNG 125CC classifying!Special Keeway/Kazaze
    skater arkadasım verdıgın lınktekı motorlara baktım!2007 yılını bekleyecegım :D vala super.motomax getırır.sanırım!bıde arn 150 cıktı basımıza :p bakacaz artık!lnk ıcın tsk.bılgılenmıs oldum!super!bıde "hacker"dıye" modelı var :D

http://www.keewaymotor.com/new_main.html
    Bu sayfadakı motorlara bakmanızı tavsıye edıyorum!fıkırlerınız degısır belkı!bılgı edınmıs olursunuz!sevgılerle

Motosikleti
    ARN 125
    arkadaşlar merhabaaaaa...

biz de arn 125 aldık, suan 1000km ye kadar tek kişi kullanıyoruz. ve motomax albayrak bayisini öneririm hem ilgililer saolsunlar hemde ödeme şartlarında çok yardımcı oluyorlar.

Motosikleti
    Keeway Focus 125
    Keeway in sitesinden gorebildigim kadariyla Focus125 ile Arn125 in motorlari ayni gozukuyor. Peki arkadaslar bu motorlarin yagini , benzin ve hava filtresini falan nasil kontrol edecegiz. Yag cubugu gibi bisey buldum ama normalde 2 tane centik olur bunda oyle birsey yoktu. Bu isleri bilen bi arkadas fotografli bir aciklama yapabilirse sanirim herkes icin tam supper olacak.

Kendinize iyi bakin Allah kaza bela vermesin.
    Saygilar.

Motosikleti
    ARN 125
    arkadaşlar arn 125 ile köprüden geçmedim , bir sorun yaşanıyor mu hiç, yada önerileriniz var mı?

Subway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Focus ve Matrix motorları aynı (150'ler zaten aynı, 125 cc de hacimsel olarak küçüğü), ARN'de farklı bir motor var (125'i ve hacimsel olarak aynı motorun büyütülmüş 150'liliği)

Motosikleti
    ARN 125
    benim arn 200 km de çok memnunum :D

utkdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok kii ama Kawasaki VN800 Classic olsa fena olmazdı :D

Keeway ARN 150 - mondial125zn

ARN 150 hakkında bilgi almak istiyorum kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim yada 150 cc'lik scooterlar hakkında bilgi verirsenizz hangi marka ve model scooterları tavsiye edersiniz

mondial hakkında da biraz bişiler söylersenizz sevinirim

nie kimse cvp vermiyoo kim yardım edecek bana motosikletci arkadaşlarda yardımcı olmazsa :(
    KONTROL EDEBİLDİĞİN GÜÇ HER ZAMAN GÜLDÜRÜR, KONTROL EDEMEDİĞİN GÜÇ İSE BİRGÜN ÖLDÜRÜR

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler