Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jincheng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1000km'de 2005 zat'imı 2 ayda 2000ytl'ye zor sattım,kapalı garajda çizik yok ,dunlop lastik takılı haberin olsun
    NOPAINNOGAIN
    KAWASAKİZ750

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tobacco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    hayırlısı yok pahasınada satmayıda düşünmüyorum açıkcası. talip çıkmazsa evladiyelik kalır artık...

bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    fiyat çok yüksek sıfırı 3 milyar +200 plaka en fazla 3200 yapar seninki 2500+400 alım satım =2900 arada bir şey yok ki hemde kış mevsimi motor mevsimide değil neyse sana iyi satışlar

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Zat,ın 2. el piyasasında fiyatlar 2000 ve aşağısı şeklinde seyrediyor..Ankara,da 1.700,e vardı mesela..ama genelleme yapmamak lazım tabi,2500 biraz pahalı bir fiyat,sıfırına yakın gerçekten...titreşim ve sarsıntı yaşamamış olman şans heralde,çünkü yaşamayan yok...belkide karpuz gibi bu aletler seçmece almak lazım
    iyi satışlar sana..

Motosikleti
    150 zat
    titreşim ve sarsıtı yaşama olayı gerçekten şanş. beninle birlikte alan bi arkadaş titreşim yüzünden kafayı yiyecekti 2 kişi bu yüzden binemiyordu motora sonra halettiler ama çok uğraştı servise git gel...
    diğer markalar için piyasada 0'ı 10,000ytl ise 1-2 yaş düşük modeli ortama 8,500-9,000 ytl'ye gidiyor yani %10 daha ucuz. bende bu mantıktan yola çıktım. ama piyasası bu kadar düşükse turşusunu kurarım 150 zatın daha iyi ...
    açıkcası 2,000ytl ve altına motoru satmaya kimin gönlü elveriyor bilemedim

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Sonuçta yanlış yönlendirme yapmak istemem,mal senin tabiki,150zat,ıda olan eski motorcu bir abim,aletteki titreşimin tam olarak neyden kaynaklandığını çözdüğünü ve kesinlikle tamir edilebileceğini söylemişti..yani halledilmiycek bir sorun değil,ama moral bozuyor...hatta teknik olarak anlattı ama benim kafa pek mekaniğe basmadığı için aklımda kalmadı
    mesela bu aletin göstergeleride bozuluyor çoğunlukla,çünkü ışıklandırması farklı sistem..merak ettiğim bir konuda satacağın aletin arka freninden memnunmusun?

Motosikleti
    150 zat
    arka fren tutmamaya başlayınca ayar vidasından sıktım bir kaç kere. kampananın oturması için gerekliymiş dediler. her hangi bir sorunu yok şu an. yaklaşık 1000 kmdir sıkmıyorum tutmama veya gevşeme sorunu olmadı.
    göstergelerinin bozulduğunu hatta sonra kendi kendine tekrar düzeldiğini okumuştum burda ama benimkinde böyle bir sorunda yaşamadım.
    tek yaptığım benzin koyup sürmek oldu

debbah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lastiği kaç kilometrede değiştirelim ki 125 mt de. biliyormusunuz. ben daha 5800 deyim bir kaç ay oldu alalı.

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Ben de lastik konusuna dalış yapacağım bu 150 zat lara ne marka lastik almak gerekir yani kısacası dunlop lastikler nasıl ve nerede bulabilirim hepinize şimdiden teşekkür ederim yardım ederseniz sevinirim...

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    hazır lastik konusu açılmışken, arkaya da öndeki ebatta lastik takılabiliyormu?ve ne marka olmalıdır,bir de fiyatı nedir?

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı electricsky adlı üyeden alıntı
    arkaya kolon koydurma olayını bizim burda (ankara-esat)YBR,lerin arka bagajına yapıyolar ve bence çok zavallı duruyor..iğrenç ses çıkıyor...böyle şeylere gerek yok..aletin kendinden böyle bir özellik varsa(piaggio x9,honda silverwing)buna ok,fakat mondial 150 zat gibi ,zaten nerde ne yapacağı belli olmayan,bir gün daha sorunsuz gideceği belirsiz bir makineye bu tip şeylerin gereksiz olduğunu düşünüyorum....
    parasızlık ne kötü şey...bende bilirim x9 almasını,bütçeme daha yakın diye 150 zat denen hilkat garibesine heveslenmek zorunda kalıyorum sırf maxi scooter gibi diye...(halbuki cc olarak o cüsseye olacak iş değil,o arka frenle papyon olmak an meselesi)
    ben şu an biraz sinirliyim galiba,zat,çılar kusura bakmasın.....
    sevgili arkadaşım sinirli değil akılcı ve ileri görüşlüsün. mondial zat 150 değil tüm mondialler ve diğer çin mallarının yarını belli değil. ayrıca bazı arkadaşların zat ı övmeden önce italjet in sitesine girip jüpiter modeline bir bakmasını öneririm. çinliler biraz araklama yapmışlar.

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı raven adlı üyeden alıntı
    çinliler biraz araklama yapmışlar.
    Ne birazı adamlar tüm kaliteli motorların örnek Honda Yamaha tıpatıp aynılarını yapıp satıyolar ama aynı performasa sahip olmayacak şekilde eee ne kadar ekmek o kadar köfte
    [I]Прекален Моториэиран[/I] :wiinkk:

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    enis89 doğru söylemiş ne kadar ekmek o kadar köfte

ama sizin kötülediğiniz motorlar sayesinde insanlar motorun tadını alabiliyor; şahsen ben, arkadaşım benim kenarda olsa 32 milyarcıhh BMW R 1200 GT alırım, ama ben bu mondiye oturmasaydım, kullanmasaydım, ozaman BMW almaya çalışmazdım. eskisi gibi arabalarda yolculuk yapardım.
    yani özetle ustam. millet bi öğrensin, tadına varsın motor kullanmanın. Ha zaten motora alıştınmı bu marka ve modelleri bırakır daha yükseklere çııkarsınız.

emeklenmeden yürünmez. bu açıdan bakınca iykide girdi şu ürünler türkiye pazarına. yoksa ben daha motora oturup gaz veremiyecektim...

smart87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150 ZAT
    abi bu motorla uzun yola çıkabileniniz varmı(150 ZAT tan bahsediyorum)? ama şöle 500-600 km lik bi uzun yol ?
    dünya tatlı olsaydı doğarken ağlamazdım ...

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7

Uzun yol

Alıntı smart87 adlı üyeden alıntı
    abi bu motorla uzun yola çıkabileniniz varmı(150 ZAT tan bahsediyorum)? ama şöle 500-600 km lik bi uzun yol ?
    Arkadaslar yeni sattıgım fıstık gibi zat ımla en uzu Tekirdag a gittim geldim ama daha uzun yol yapan arkadaslarım var ve hiç bir problemle karsılasılmadıgını biliorum..

Motosikleti
    mondi 150 ZAT
    peki kaç km hızla gittin ortalama, kaç km de bir dinlendirdin motoru?? yada arkadaşların kaç km hızla gitmişler ortalama?

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Frenleri nedeniyle 150 zat,la uzun yola çıkmanın son derece riskli olduğunu düşünüyorum...keşke daha sağlam olsada gönül rahatlığıyla yola çıkabilsek..

Motosikleti
    mondi 150 ZAT
    abi benim zatın frenleri çok iyi
    sadece arka balatayı sıkmak lazım, sürekli gevşiyo!! yaw ortalama uzun yol hızı ne bu motorun?? 70-80-90 km hız hangisi??

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    arkadaşlar herkes atıp tutuy. bende yeni zatcıyım ama ilk once arrastırıp ole yorum yapalım lutfen. ben alalı 1 ay oldu walla 1 kere bıle sorun cıkarmadı makine. kullanmadan kullanmaya değişiyo tabıkı hor kullanırsanız ona gore dağılır alet. sabah calısma sorunu ıse kontagı cevırın 20 sn bekleyın ve yarım gaz verın bırakın mars a basın motor hemen calısıyo ve bıraz bekleyın.(potenza arkadasımız yazmıs zaten ) benım arka frenım super tutuyo daha 500 bakmını yaptırmadım bıle 60 km yı gecmıyorum oda yokus asagı yanı. 50 km ıle gıdıyorum en fazla rodaja kadar tabıkı. altı surtme sorununuda bı cozum var on lastıgın aynısından alıp arkaya takıldıgı zaman surtme olayı ortadan kalkıyo. amortısorlerle oynamayın katur kutur gıdersınız yolda en ıyı cozum bu.bıde guzel sık bı canta aldım deri baya guzel resmını cekıp yolarım sıtede motor baya ıyı durdu. motora ortu alın kesınlıkle. motor alıyosanız elınızde bıraz alıskın olacak anahtar pense tornavıdaya bence bu motor bu paraya super daha baska bıse alınamaz paranız varsa burgman 400 alın gezın derım ama yokkı hepımız buradayız(ogrencıyım yanı) arkadaslara kazasız belasız gezintiler dilerim

TheRockula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MT 2
    125 MT Hakkında bi gün burada bi yazı görsem helleri vericem......
    [url]www.TheRockula.Com[/url]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler