Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    badabat sorun yaşamıyorsan ne güzel..kazasız belasız daha uzun süre binersin umarım..binmeden binmeye fark var olayıda çok önemli bir nokta....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    saol electricsky hepimize kazasız belasız gezmeler
    zat oturup zat kalkarım :D

PIPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400

Yeni mondial sitesi için eleştirilerinizi bekliyorum

Merhaba arkadaşlar, ZAT merakım beni sonunda web sitesi yapmaya yöneltti. İşin şakası tam da ZAT' a heveslenmişken bulunduğum şehirdeki (Samsun) bir Mondial bayiinin web sitesi işini aldım, tabi severek yapıyorum. Sitenin eksikleri var henüz daha tam bitiremedim, belkide siz bu satırları okurken büyük bölümü bitmiş olacak. Sizden ricam 2-3 dakikanızı ayırıp bana bu site hakkında eleştiri getirmeniz. Bir mondial sitesinde daha neler olmalı vs.. Site adresi şu http://www.mondialteknocenter.com

Şimdiden çok teşekkür ederim. Motosikletli mutlu günler...
    Arsel Özgürdal / RC PIPER PILOT / SAMSUN

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    arkadasım site fena değil sade bi site olmus. bence sadece motor değilde parca resımlerı ve fıyatları koyarsanız daha kapsamlı olur gıbı geliyo. sana kolay gelsın elıne beynıne sağlık

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Bende beğendim eline sağlık,web dizaynı yormuyor kullanımı kolay ve sade..vakit ayırabilirsen sadece ZAT ve kullanıcıları için bi web sitesi yaparsan dahada nefis olur bunun herkese o kadar faydası olurki...
    Bu arada ben heralde bir zat alıcam mart gibi,en uygun motosikle kredisini hangi banka veriyor bileniniz varmı?
    Zaten tamiri konusunda baya bir bilgi sahibi oldum,sorun çıkarırsa çıkarsın,dert etmiycem,olaya tamamen bir hobi gözüyle bakınca insan rahatlıyor (tabi motosiklet bir hobi değil benim için,zat,la ilgili öyle diyorum hehe)

pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zat 250 :)

Arkadaşlar Zat 150 almam artık an meselesi.Ama kulağıma gelenlere göre Zat 250 cclik bi model çıkaracakmış.Tabi her ne kadar doğru bilmiorum,Uğur Beyazıt Genel Bayilik,birkaç tane büyük bayi aradım sordum onlarda net cevap veremiolar."Henüz bize böyle bi bilgi ulaşmadı ama kesin cevap veremeyiz" ile karşılaşıyorum.Şimdi motoru alıpta 1 ay sonra 250cc liği çıkarsa motora ters binerim walla Bilgisi olan warsa bekliorum...

Bu arada uzun zamandır forumda kimseler yok.Nooldu bütün Zatçılar kışla beraber dondular mı yoksa

Sevgiyle kalın
    http://www.kaan.in

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    arkadaşlar hala aranızda zat almayanlarmı var

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    OOO Armagedon gelmiş..

Motosikleti
    ZAT 150
    buradayım abi saygılar topladık kendimizi

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Toplaaa topla düş yollara...

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    arkadaşlar zatçıları bir göreyim diyorum...

kışın dahi zat kullanan kaç kişi var merak etmekteyim yoksa bi ben mi kullanıyorum

hadi bakalım kışın zat kullananlar parmak kaldırsın...

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    ben zat kullanmıyorum ama merak ettim çalıştırabiliyomusun sen onu hava sıfırın altına düştüğünde?aküyle ilgili sorun yaşamadınmı?
    ben kar yağmadıkça ve hava -1,in altına düşmedikçe her zaman biniyorum..keyifli sürüşler

Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    çalıştırıyorum ve herzamanda üzerindeyim... (tek motorum var)

ayrıca motorumda müzik sistemi var... bu müzik olayıda motorun aküsünü yemesi gerekirken bende hiç bir sorun yok valla... gayet güzel akü kendini şarjlıyor...

keyifli sürüşler sanada...

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    zat150,de kaç km,ye geldin?forumlarda takip ediyorum bu zatta en az sorun yaşayan sensin heralde...bana motorunun şu anki durumdan bahsedermisin?memnunmusun?

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    al arkadaşım zat 150 al hem zatlarda arızaları kendikendine onarmak gibi yetenekleri var mertmertmert ve bende oluşan kilometre kadranı örneğin ışıklar yanmıyordu 3-4 gün sonra bir baktık ışıklar yanıyor kendikendine tabiiki bunlar şaka ama yaşananlar gerçek
    benim zat150 3000km ye geldi, gösterge ışığında aynı sorun var. ibreler yanıyor, arka ışık bazı yanıyor bazı yanmıyor. nedenini bilen var mı?
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    electricsky 9780 km deyim.. üşenmeyip gidip baktım...

10000 km de kayış değişecek, buji değiştiririm, yağ değişecek birde kavramada görev alan 6 tane siyah boncuk gibi şeylerin aşındığını hissetmeye başladım. titreme yapmaya başladı bunları değiştirdim mi yine aynen yollarda basmaya devam edicem.. tabi basıyorumda pek değil en fazla 90 km/saat yapıyorum çünkü bu motor benim ve daha uzun süre kullanmam gerekiyor..

abi motora sadece yakıt konulup gidildiğini düşünenlerden değilim... umarım herkes memnun kalır moturundan...

BOO_74 sana tavsiyem şöyle olabilir. motorun önündeki camı sök,(6 tane alyanı çıkar ki cam çıksın.) sonra ambaların üzerindeki kapağı aç ve göstergeye giden elektrik kablolarını çıkartıp tekrar tak. belki eklem yerleri oksitlenme yapmış olabilir. çıtçıtlı-soketli giirişleri çıkartıp birdaha tak ama çıkardıklarını farklı yerlere takma yani

Motosikleti
    ZAT 150
    BOO_74 sana tavsiyem şöyle olabilir. motorun önündeki camı sök,(6 tane alyanı çıkar ki cam çıksın.) sonra ambaların üzerindeki kapağı aç ve göstergeye giden elektrik kablolarını çıkartıp tekrar tak. belki eklem yerleri oksitlenme yapmış olabilir. çıtçıtlı-soketli giirişleri çıkartıp birdaha tak ama çıkardıklarını farklı yerlere takma yani [/QUOTE] arkadaşlar km ışıklarının gitme sorunu zatların%35 inde var kablaları sökür tamanında pak bir faydası olacağını sanmıyorum ama yinede denemekte yarar var enazından denemiş olursunuz ancak ışıkların gitmesi ve sadece kadranların kırmızı yanması diğer mavinin gittiği anlamına geliyo yanıp sönmeside gideceğinin habercisi km konsolu içinde lamba namına birşey yok jelatin tarzı birşey var yansıtma ile aydınlatıyo değişik birşey yani servisin dediği çözüm ise konsolun değişmesi bence sorunu olan arkadaşlar vakit kaybetmeden servislerine danıssın iyi sürüşler

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory

herkese tek cevap yazıyorum

bu motoru tüm kullanan arkdaşların inanılmaz sorunları var, bir arkadaşım ensonunda motoru servisin önüne atmış ve ne halt ediyorsanız edin demiş, gidip başka bir benzeri italyan patentli ucuz bir 150 lilik almış ve çok memnun şimdi, bence bu malları ithal eden dondurmacı değil motorcular olmalıydı.

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı halilertan adlı üyeden alıntı
    bu motoru tüm kullanan arkdaşların inanılmaz sorunları var, bir arkadaşım ensonunda motoru servisin önüne atmış ve ne halt ediyorsanız edin demiş, gidip başka bir benzeri italyan patentli ucuz bir 150 lilik almış ve çok memnun şimdi, bence bu malları ithal eden dondurmacı değil motorcular olmalıydı.
    arkadaşım motor=sorun sorunsuz motor yoktur ama küçük ama büyük italyan veya cin mondiallerin sık sorun yaşamasının sebebi ise bence dondurmacıdan değil değil satan bayilerde ve bazı servislerin eğitimsiz almasından mesela ben motorumu aldığım ilk saat içerisinde yolda kaldım sebebi ne biliyomusunuz akünün bitmasi benim motoru aldığım salak bayi yani (kuvvetli motor)Şarj dinamosunun kablosunu takmammış şimdi bu uğurlamı cin malıylamı yoksa salak bayiylemi alakalı motorlar bayilere demonte şekilde geliyor abuk sabuk birleştirilip alal acele satılıyor bence yeni alan arkadaşlar adam gibi bir serviste heryerini kontrol ettirsinler heee nerden bilecez adam gibi servisi derseniz bizler buraya onun için yani paylaşmak için yazıyoruz yardımcı olmatan mutluluk duyarız (tüm arkadaşlar)bu arada ben kesinlikle uğuğru kollamıyorum tabiiki iş uğura bağlanıyor sevisleri ve beyileri eğitmek tabiricahizse yontmak onuda kabul ediyorum tabi bu sistemde oturana kadar bazılarının kobay olması gerekliydi ilk zat alan tayfa olarak kobaylarda bizler oluverdik ama topyekün olmaz alınmaz obunu getirmesi hataydı falan zatları asalım keselim deyenede karşıyım yiğidi öldür hakkını yeme

Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    ARMAGEDON sana katılıyorum benim gibi düşünen bir arkadaşım oldu ensonunda bende böyle yazmaya çalışıyordum ama sen benden daha ii becermişsin bu yazı olayını....

bende ilk kobaylardan olmaktan dolayı biraz kızğınım. fakat bu kızgınlığımı motoruma kötü davranarak göstermiyorum.. elimden geldiğince sorunlarını halletmeye çalışıyorum... ... ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler