Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    @ozysea
    tekrar hayırlı olsun.servisteki usta pek tavsiye etmiyor ama ben de kalınlaştırsam mı diye düşünüyorum.motorun çekişi nasıl hızlanması çok fark etti mi?
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hayırlı olsun arkadaş birde kalın teker arka tarafıda iyi topluyor görünüm olarak zaten diğer arkadaşlar kaç km hız yapıyorki performans düşsün

denemesi sadece 100 ytl arkadaşlar bedava hiç birşey öğrenilmiyor en iyi düşünce kendi düşüncen

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Çok güzel olmuş ozysea lastiğin markası ve fiyatınıda yazarmısın biraz bilgilenelim
    CBR 125 R

ozysea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    KardeŞler Marka Pİrellİ 130 75 Dİablo Modelİ Fİyati 120 Ero Motoru DÜn Otobanda Denedİm SÜratte HİÇ Kayip Yok RÜzgar Felan İŞlemİyor Yanİ Savrulma Olayi Bİtİyor Vİrajlara BÜyÜk Motorlar Gİbİ Yatiyorum Ama Kiyafetler Full Şekİlde ArkadaŞlar YakiŞini Daha Hesaplamadim Ama Pek Fark Olacagini Sanmiyorum ÇÜnkÜ Motor Gİdİyor

[İMG][İMG]

Alıntı tronic adlı üyeden alıntı
    @ozysea
    tekrar hayırlı olsun.servisteki usta pek tavsiye etmiyor ama ben de kalınlaştırsam mı diye düşünüyorum.motorun çekişi nasıl hızlanması çok fark etti mi?
    KARDEŞ BENCE CBR 125 İN ASIL LASTİĞİ BU OLMASI GEREK BENCE ÇÜNKÜ MOTOR KALDIRIYOR FERFORMANS SÜPER GÜVENLİDE
    [email]cbr_125_repsol@hotmail.com[/email]:cat:

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    model çok hoş .. ama 120 euro biraz dahalı geldi bana..
    CBR 600F Honda,

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Allah(CC) hepimize cbr 250 nasip etsin, repsol olanından
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    120 euro cok ya..
    hem ön hemde arkaya 240 euro...
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Arkadaşlar kaliteli lastik fiyatlarından haberiniz yok galiba brıdgestone marka aynı lastik 280 ytl dediler bana pırellı'yse bu fiyata gayet normal ayrıca asean moto'dan tony nin dediğine göre bu tip çabuk ivmelenen ve çabuk durmaya ihtiyaç duyulan motosikletlerde mutlaka brıdgestone kauçuk lastik kullanmak gerekiyomuş kendisi motoru draglara hazırlarken 10 cm genişliğindeki lastikleri söküp yerine 5 cm genişliğinde lastik takıyomuş

burdaki gibi (motor cbr 150)
    CBR 125 R

Motosikleti
    yok
    fıyatları bılıorum ama bu pahalı oldugu gercegını degıstırmıo..
    pahalı da anlasamadık sanırım
    yanı lastık pıyasasına gore normal olabılır
    ama bana gore pahalı

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    hehehehehe

Ben yanlış anladım o zaman sen bana göre pahalı diyosun tabi canım bana görede pahalı o yüzden hala o bridgestone lastiği alamadım ya
    CBR 125 R

Motosikleti
    yok
    buarada yukarıdakı ıgrenc olmus tam anlamıyla jantlar fln..
    grenajlı mobılet kavramına yaklasmıs

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı racing_talha adlı üyeden alıntı
    bende cbr ciyim.bişey soracam.bizim cbr ye-- shell v power racing-- benzini alan, deneyen warmı..o benzin bizim motorlara olurmu.
    Arkadaşım ben geçenlerde Van-Siirt yaptım.Ve hep MOİL firmasından benzin doldurdum.Manyak bir performansı var motorun bundan sonra tek seçimim MOİL firması.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar motorumu dün sattım ve akşam 6 sularındada teslim ettim,umarım en yakın zamanda yeni motorumla aranıza tekrar katılacağım.Bu arada ben arka lastiklerinizi değiştirin performans olarak mükemmel bir sonuç alıyorsunuz derken bir çok arkadaş muhalefet ediyordu ama şuan bakıyorumda herkesin kafasına yatmış bu konu,aklın yolu birdir.Herkese sevgiler.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    kardeş ne zaman nerde nasıl sattın daha dün modifiye falan yapacağım diyodun kahretmesin seni neyse sen yine bizdensin canım alırsın bi cbr daha ama bu sefer 600 f falan tabikide sürekli aynı hoşaf yenmez ya
    CBR 125 R

efesec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    Arkadaşlar selam,

Ben de cok yeni sayılmam bu sitede uyelikte. 6 aydır Cbr 125 r kullanıcısyım. Ben de Repsol var. İlk aldığımda da siteye resmini koymustum.
    İlk olarak benim motorda ek; yoshimura eksoz, dusme takozları, iridium buji, 130 luk arka lastik var.
    95 oktan benzin kullanıyorum.
    Mail adresim efesec@hotmail.com
    Size sorum bana komple sag grenaj lazım. Arkadasım kaza yaptı motorla benden habersiz almıs gitmis neyse sag ust, repsol ( orta ) ve honda (alt ) grenaj ne kadar tutar bir bilginiz var mı?
    Bir de kazadan sonra grenajlardan zangır zangır ses geliyor ozellikle kafadan.

Hepinize kazasız belasız surusler. İzmirli olan varsa beklesin pazartesi geri donuyorum bodrumdan.
    100. YILIMIZ KUTLU OLSUN FENERBAHCELI KARDESLERIM :)))

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    Alıntı efesec adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar selam,

Ben de cok yeni sayılmam bu sitede uyelikte. 6 aydır Cbr 125 r kullanıcısyım. Ben de Repsol var. İlk aldığımda da siteye resmini koymustum.
    İlk olarak benim motorda ek; yoshimura eksoz, dusme takozları, iridium buji, 130 luk arka lastik var.
    95 oktan benzin kullanıyorum.
    Mail adresim efesec@hotmail.com
    Size sorum bana komple sag grenaj lazım. Arkadasım kaza yaptı motorla benden habersiz almıs gitmis neyse sag ust, repsol ( orta ) ve honda (alt ) grenaj ne kadar tutar bir bilginiz var mı?
    Bir de kazadan sonra grenajlardan zangır zangır ses geliyor ozellikle kafadan.

Hepinize kazasız belasız surusler. İzmirli olan varsa beklesin pazartesi geri donuyorum bodrumdan.
    arkadaşım bende kaza yaptım daha yeni orta grenaj 180ytl kafa grenajda iki parçaymış tanesi 90ytl felan 10 dakika önce sordum.. şimdilik sadece bunları söliyebilirim

efesec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    Alıntı sametcakar adlı üyeden alıntı
    arkadaşım bende kaza yaptım daha yeni orta grenaj 180ytl kafa grenajda iki parçaymış tanesi 90ytl felan 10 dakika önce sordum.. şimdilik sadece bunları söliyebilirim
    O fiyat ne abicim ya yok inan odemem ben o parayı 3 tane grenaj icin. Peki oksijenli kaynak yapan yer biliyormusunuz izmirde?
    100. YILIMIZ KUTLU OLSUN FENERBAHCELI KARDESLERIM :)))

hayırlı olsun sattığın kaç para sattın

ozysea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 repsol
    kardeş hem ön hem arka 240 ero daha pahalı değilmi ön lastiğide 120 ero ya alıyorsun ön lastik 80 ila 100 ero civarı
    [email]cbr_125_repsol@hotmail.com[/email]:cat:

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    sağo kardeşim,3500 e verdim.Biraz ucuz gitti ama olsun alan arkadaşta çok efeni bi çocuk helali hoş olsun.
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler