Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı izzet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor cok güzel bende de seyahat etmeyi cok ama cok severim cbf 150 alcaktım sonra cbr 125 alıcam uzun yol için sonra hem sportif hemde saglam olsun dedim 5.995 suanki fiyatı fazla bişi deil bence hondanın en iyi motorlarından biri bu
    cbf 150 uzun yol için daha rahat olacaktır. çanta takılabilmesi birde selenin kısmen daha geniş olması rahat etmeni sağlayacaktır.

performans olarak iki motorda tatminkardır, cbr'in su soğutmalı olması avantaj tabi ama sürat olarak aralarında pek bir fark yok. cbr yokuş aşağı 130 u rahat görür bunun dışında iki motorda düzlükte 120'ye çıkar tabi bu hızları koruyamıyorlar. cbr 125'ten uzun yolda çok büyük bir beklentin olmasın hız konusunda. ideal hızı 80 - 100 aralığıdır.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha
    OVERCLOUD Arkadaşım sen motorunu büyütmeyi düşünüyordun maximum bütçen nedir? Ona göre sana bir önerim olucak bütçeni söylersen.

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı dj_v8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aHh ah bi zamanlar Bolu'ya bağlıydık hatırlarsın sende hepimiz 14'tük sonra 81 olduk yaparız tabii ya nede olsa aynı topragız değil mi
    xenonları bu siteden aldım.H7 8000 kelvin buz mavisi deyince adam güzelce paketleyip gönderiyo.bu arada önceki gün abanttaydım.ne kadar güzel yapmıslar yaa
    link;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...garanti/detay?
    acemiyce olucak biraz ama bu zenon kit ne işe yarıyor arkaşlar?
    olumune bu sevda..

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OVERCLOUD Arkadaşım sen motorunu büyütmeyi düşünüyordun maximum bütçen nedir? Ona göre sana bir önerim olucak bütçeni söylersen.
    dostum kredi borcumu kapatmama daha 10 ay var bu süre içersinde motor almam imkansız. ancak bu süre içersinde model belirlemek için iyice araştırıyorum çünki alacağım motoru en az 3 yıl kullanmak istiyorum. büyük ihtimalle 5000 - 6500 arası bir bütçem olacak. 250cc scooterları bile araştırıyorum şu an
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kredi borcumu kapatmama daha 10 ay var bu süre içersinde motor almam imkansız. ancak bu süre içersinde model belirlemek için iyice araştırıyorum çünki alacağım motoru en az 3 yıl kullanmak istiyorum. büyük ihtimalle 5000 - 6500 arası bir bütçem olacak. 250cc scooterları bile araştırıyorum şu an
    Tühh yha bende dicektim eğer bütçenin 8.000'e kadar çıkıyosa birtane ninja 250 R var fuLL dolu motor zenon arka tekerLek 150 ön 120 muzy gp egzoz vs vs dolu 8.300 istiyodu 8.000 alırdın ama kısmet değilmiş.

Motosikleti
    XL650V Transalp
    elbet bunun gibi fırsatlar çıkar yinede önerin için tşkler

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı sege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkdşlar bende aranıza yeni katıldım ben taktırdım dağa doğrusu motoru aldığımda üstüne monte ediliydi akşam üstü iş çıkışı resimini çekip siteye ye yükleyim ama yeni olduğum için nasıl yüklüceğimi bilmiyorum bi yardım ederseniz svnrm
    özel mesaj olarak nasıl resim ekleyebilceğiniz anlattım akşam eklersiniz

bu motordaki 200 km/h kadaranın mantığı nedir bileniniz var mı?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ilk etapta aklıma gelen 3 olasılık var;

1) Bu motorlar küçük racing tipi motorlar olduğu için modifiyeye daha açık motorlardır ve normalde takriben 140km/s yapan bir motor sanırım modifiye ile 170 180 yapabilir ve bu durumda 200 kadran normaldir...

2) Sanırım her motor için ayrı ayrı kadran üretmek biraz zor galiba Honda CBR250R modeli için de aynı kadranı kullanıyor ve bu motor 180-185 civarı yapabiliyor hatırladığım kadarıyla, aynı kadranı 125lik motora da koymuş olabilirler...

3) Ne kadar 125cc olsa da 140-160 kadran bir racingde hoş durmaz
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda,Hayat Onda.
    Hava olsun topba dolsun.....

"Abi bu motosiklet 200 yapıyo mu ya ?"
    -Yapmaz mı ya 200u geçtiği bile oluyo diycen havan olcak

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda,Hayat Onda.
    Hava olsun topba dolsun.....

"Abi bu motosiklet 200 yapıyo mu ya ?"
    -Yapmaz mı ya 200u geçtiği bile oluyo diycen havan olcak

Adam derse kanıtla veya arkana bineyim yap 200 benzin paranı vercem diye ne olcak
    HONDA

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam derse kanıtla veya arkana bineyim yap 200 benzin paranı vercem diye ne olcak
    Aman kardeşim oraya takıldın sen ya :D
    Bu motor 200 yapıyo mu diyen adam zaten motorla pek alakası yoktur arkana binip 200le gitmeye totosu yemez.
    He yersede telefonu numarasıyla kaçarsın

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Bugün benim cbr 12000. kilometresini gördü
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Winds...item3a517a11de
    Şu ilandaki ön cam her şey dahil(kargoyla birlikte) 20 dolar mı yoksa +kargo 33 dolar mı?
    Ayrıca 12 bin bakımı için sibob ve egsoz ayarı yaptırıcam ve ngk cr9eıx buji, orj. hava filtresi, castrol 10 40 yağ aldım. Bunların dışında neler yapılması gerekir.(zincir temizliğini her hafta yapıyorum zaten).

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün benim cbr 12000. kilometresini gördü
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Winds...item3a517a11de
    Şu ilandaki ön cam her şey dahil(kargoyla birlikte) 20 dolar mı yoksa +kargo 33 dolar mı?
    Ayrıca 12 bin bakımı için sibob ve egsoz ayarı yaptırıcam ve ngk cr9eıx buji, orj. hava filtresi, castrol 10 40 yağ aldım. Bunların dışında neler yapılması gerekir.(zincir temizliğini her hafta yapıyorum zaten).
    Ön camı bende alcaktım.
    '20$ kendi ücreti + 16 $ Kargo bedeli

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Aman kardeşim oraya takıldın sen ya :D
    Bu motor 200 yapıyo mu diyen adam zaten motorla pek alakası yoktur arkana binip 200le gitmeye totosu yemez.
    He yersede telefonu numarasıyla kaçarsın
    Oda doğru ,

Bende yıbır almadan önce cıbıra gidiyodum 2 nci el adapazarından hazırlandık motoru gormeye gıdıyoz adapazarına adamı aradık gak guk etti.Bizde kızdık gittik aynı gün (Pazar) ybr yi aldık geldik eve Nasip işte.Cbf ye bakdım cbr a bakdım ybr yi kapdım
    HONDA

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ön camı bende alcaktım.
    '20$ kendi ücreti + 16 $ Kargo bedeli
    Neyse güzel de değildi zaten

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oda doğru ,

Bende yıbır almadan önce cıbıra gidiyodum 2 nci el adapazarından hazırlandık motoru gormeye gıdıyoz adapazarına adamı aradık gak guk etti.Bizde kızdık gittik aynı gün (Pazar) ybr yi aldık geldik eve Nasip işte.Cbf ye bakdım cbr a bakdım ybr yi kapdım
    Nasip kısmet işi biraz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:02 ----------

Neyse güzel de değildi zaten
    Ya benimkine kamyondan bir iki salam taş geldi güzel bi çizildi degiştirmeyi düşünüyorum mototalda fıyatına baktım 150Lira indirimli 100 liraymiş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:04 ----------

Bide bu bujiyi ne kadara aldın ?

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Nasip kısmet işi biraz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:02 ----------

Ya benimkine kamyondan bir iki salam taş geldi güzel bi çizildi degiştirmeyi düşünüyorum mototalda fıyatına baktım 150Lira indirimli 100 liraymiş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:04 ----------

Bide bu bujiyi ne kadara aldın ?
    30 tl ye arkadaşım istanbuldan aldı. Henüz bana da gelmedi ama pazartesi getiricek salı servisteyim.

30 tl ye arkadaşım istanbuldan aldı. Henüz bana da gelmedi ama pazartesi getiricek salı servisteyim.
    yagı 1.3 litre mi koyuyorsun ?

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    yagı 1.3 litre mi koyuyorsun ?
    Ben 1000-4000-8000 bkımlarını hep serviste yaptırdım.Hepsinde de 1 litre koydular. Attan yağ vidasını açtıktan sonra yarım saat öyle kaldı. Sonra yağ haznesi 1 litre yağ almdı bile. Bu 1.3 litre mevzusuna bende takılmıştım ama daha 1 litreden fazla yağ al(a)madı benim motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler