Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hocam heryerde tricolor var ilgilenirsen ben satıyorum motorumu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3596410/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://i.hizliresim.com/39jk54.jpg[/QUOTE]

Şu rengi beğenen hatta gidip bu modelin 1000cc'sine para veren insanları görünce anlıyorum ki zevkler ve renkler tartışılmaz dedikleri boşuna değilmiş.

carking58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam heryerde tricolor var ilgilenirsen ben satıyorum motorumu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3596410/detay/
    Teklifiniz icin cok tesekkur ederim hocam. Askinda ilk oncelegim guncellenmis hali ile Tricolor, eger bulamazsam da Kirmizi almayi dusunuyorum. Motorunuz gercekten diri ve temiz gorunuyor, umarim gonlunuzden gecen rakamlara satarsiniz sizde. Bulamazsak Tricolor kapinizi calmak isterim

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu rengi beğenen hatta gidip bu modelin 1000cc'sine para veren insanları görünce anlıyorum ki zevkler ve renkler tartışılmaz dedikleri boşuna değilmiş. [/QUOTE]

Sizin motorunuz ne renk acaba? Profilinizde de tricolor gözüküyor ama..
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu rengi beğenen hatta gidip bu modelin 1000cc'sine para veren insanları görünce anlıyorum ki zevkler ve renkler tartışılmaz dedikleri boşuna değilmiş.
    Sizin motorunuz ne renk acaba? Profilinizde de tricolor gözüküyor ama.. [/QUOTE]

Evet tricolor diyoruz ama HRC kasa 12 model. Depo ve kafa mavi , bence çok farklı ;

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2015 model 125 r lar bayilere gelmiş.Üzerindeki orjinal lastikler nasıl beyler önceki modellerde memnunmusunuz bu 2015 modeldede eski modellerdeki lastik mi vardır

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Sizin motorunuz ne renk acaba? Profilinizde de tricolor gözüküyor ama..
    Evet tricolor diyoruz ama HRC kasa 12 model. Depo ve kafa mavi , bence çok farklı ;

http://www.tornell.com/wp-content/up...BR250R_HRC.jpg

http://motomalaya.net/blog/wp-conten...05-640x424.jpg[/QUOTE]

Bence hepsinin kendine göre güzelliği var Arap'a yavrusu güzel gelir hesabı kişi kendi motoru olunca seviyor zaten ben de benimkini çok seviyorum ayrılasım gelmiyor
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

Tricolor olarak geçen 3 farklı model var sanırım Türkiye'de satışa sunulmuş. Ben özellikle 2013 ve sonrasında kullanılan en sondaki rengi beğeniyorum. Kısmet olursa da bu renk bir CBR125r sahibi olmayı planlıyorum. Nisan sonu veya Mayıs ayı gibi bütçemi tamamlamış oalcağım, eğer çevrenizde satan/satmayı düşünen varsa görüşmek isterim arkadaşlar.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı puyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 model 125 r lar bayilere gelmiş.Üzerindeki orjinal lastikler nasıl beyler önceki modellerde memnunmusunuz bu 2015 modeldede eski modellerdeki lastik mi vardır
    Hep irc lastik, lastik bile değil naylon. Kimse memnun olmaz bu lastikten

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker

2015 cbr125
    puyol bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Bayağı güzel duruyor.
    Manet değişmiş mi orjinal mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Alıntı carking58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tricolor olarak geçen 3 farklı model var sanırım Türkiye'de satışa sunulmuş. Ben özellikle 2013 ve sonrasında kullanılan en sondaki rengi beğeniyorum. Kısmet olursa da bu renk bir CBR125r sahibi olmayı planlıyorum. Nisan sonu veya Mayıs ayı gibi bütçemi tamamlamış oalcağım, eğer çevrenizde satan/satmayı düşünen varsa görüşmek isterim arkadaşlar.
    http://i.hizliresim.com/M6Lzm7.jpg
    Ilk resim 250cc tricoloru. 2011 serisi 125cc tricolor bu değil.yanlış bilgi olmasın diye düzeltme ihtiyacı duydum.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Honda amca güzellik yapmış aksesuarları hediye ediyor anes motor her modelde birtanesini aksesuarla doldurur fikir verme açısından orjinali resimdeki gibi değil malesef

ben bu 2015 model siyahı kırbaçlamak istiyorum ama bu da 8.650 tl mi şimdi?

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı mitili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu 2015 model siyahı kırbaçlamak istiyorum ama bu da 8.650 tl mi şimdi?
    evet öyle, gerçekten değmez..

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlangıç için alacak race görünümlü motosiklet yok arkadaş bu motosikletler ederinden çok pahalı fiyat arttıkça artıyor motor ruhsatlar getirme falan derken 9bin tlyi buluyor hemen hemen ayrıca ekipman falan başlangıç için 10-10.5 tl gerçekten yüksek bi meblağ

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Adanada toplu şehiriçi motosiklet gezisi

https://www.youtube.com/watch?v=j8fyXTAeZRs

Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayağı güzel duruyor.
    Manet değişmiş mi orjinal mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Ilk resim 250cc tricoloru. 2011 serisi 125cc tricolor bu değil.yanlış bilgi olmasın diye düzeltme ihtiyacı duydum.
    Tesekkur ederim duzeltmeniz icin. bende tam bilmiyorum internetten okuyup, bakip niyet ettigim motor hakkinda bilgi toplamaya calisiyorum.

Arkadaslar sizce Mayis ayi gibi 10k Km alti temiz bir CBR 125r icin ne kadar para verilmeli? Suan 7250-7750 arasinda secenekler var gibi ama benim maks cikabilecegim para 7-7250 gibi. Sizce bulunabilir mi?

Alıntı carking58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim duzeltmeniz icin. bende tam bilmiyorum internetten okuyup, bakip niyet ettigim motor hakkinda bilgi toplamaya calisiyorum.

Arkadaslar sizce Mayis ayi gibi 10k Km alti temiz bir CBR 125r icin ne kadar para verilmeli? Suan 7250-7750 arasinda secenekler var gibi ama benim maks cikabilecegim para 7-7250 gibi. Sizce bulunabilir mi?
    Almayı düşünürsen şu sıralar al. Gerçekten çok uygun ilanlar var. Sezonda çıldırıyor millet, ben Ekim ayında Cbr125 ararken 8bin yazanlar vardı. Sonuçta başlangıç motosikleti. Evet illa ki iyi kullanılmış olması lazım ama, servis bakımlı olsun, göze gelen ciddi bir kırığı çiziği olmasın yeter. İşin içine noter masrafı, zorunlu trafik sigortası ve sonradan eklenen ekipmanlar eklenince, meblağ büyüyor. Kimse kusura bakmasın ama bence ne yzf-125 12bin, ne cbr125 8bin etmez. 250cc'deki curcunaya hiç girmeyeyim.
    Karalı bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dur bakalım bu yamahanın 12.800 olmasından sonra, TR de segmentinde alınabilir tek motor kalan Honda dan bi itnelik bekliyorum ama hayrolsun.

Almayı düşünürsen şu sıralar al. Gerçekten çok uygun ilanlar var. Sezonda çıldırıyor millet, ben Ekim ayında Cbr125 ararken 8bin yazanlar vardı. Sonuçta başlangıç motosikleti. Evet illa ki iyi kullanılmış olması lazım ama, servis bakımlı olsun, göze gelen ciddi bir kırığı çiziği olmasın yeter. İşin içine noter masrafı, zorunlu trafik sigortası ve sonradan eklenen ekipmanlar eklenince, meblağ büyüyor. Kimse kusura bakmasın ama bence ne yzf-125 12bin, ne cbr125 8bin etmez. 250cc'deki curcunaya hiç girmeyeyim.
    Hocam inanın benimde şuan takip ettiğim çok güzel motorlar var, fakat paramı birazda kyk kredisi alıyorum onunla tamamlıyorum. Mayısa kadar anca 7000-7500 civarı bütçem olacak. Gönül istiyor şimdiden alayım ancak verecek param yok. Kimseye de 4000,4500 verip devamını Mayısta vereyim diyemem(hadi diyelim dedim kabul eder mi? )Büyük çıkmazlar içindeyim. Zaten ekipman için biraz bütçe ayırıp kenara koydum ve kesinlikle dokunmayacağım ona dedim. Hani o yüzden de sadece alabileceğim bir motor bulsam yeter 7250 civarlarına. En son görüştüğüm Mersin bayisi hertürlü masrafı dahil 8500'e veririm sıfır demişti. Hani ben zararım olmasın temiz 2. el alayım diyorum ama boyle artarak giderse piyasa bekleyip mecburen sıfıra yöneleceğim. sonuçta 8000'e 2. el alacağıma 500 daha veririm kafam rahat eder mantığı. İlginiz için ayrıca teşekkür ederim.

Forumda yaz başında satmayı düşünen arkadaşlar var mıdır acaba irtibata geçsek konuşsak?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler