Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Aküyü zayıflatmıştım bikere 3. viteste vurdurdum sonra 30dk felan gezindim birdaha hiç bir sorun yaşamadım. Serviste aküyü sarj ettirmek gibi vs. birşey yapmadım. 2013 model motorum
    GP500-1st bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AyKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Cevaplar için çok teşekkürler. İkinci viteste vurdurup motosikleti çalıştırdım. Yaklaşık yarım saatlik bir sürüş sonrası birkaç kez daha kapatıp çalıştırdım. Şimdilik bir sorun yok gibi görünüyor.

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Dün geceki adana şehir içi gezi 13 motor karışık

http://www.youtube.com/watch?v=ZEVGcrBBzgs

arkadaşlar herkese merhabalar, forumda yeniyim. Honda CBR 125 R konusunun yıllardır konuşuluyor olmasından ötürü sizlere birkaç sorum olacak..
    İlk motor olarak cbr 125r'i tercih etmeyi düşünüyorum fakat 2014 0 km bulmam mümkün müdür ? Sanıyorum 125'liğin 0'ı artık Türkiye'de bulunmuyor.. Bursa'da yaşıyorum, şimdiden teşekkürler

hinugget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı demireyiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhabalar, forumda yeniyim. Honda CBR 125 R konusunun yıllardır konuşuluyor olmasından ötürü sizlere birkaç sorum olacak..
    İlk motor olarak cbr 125r'i tercih etmeyi düşünüyorum fakat 2014 0 km bulmam mümkün müdür ? Sanıyorum 125'liğin 0'ı artık Türkiye'de bulunmuyor.. Bursa'da yaşıyorum, şimdiden teşekkürler
    2014 aralıkta ilk motorum olan 2013model cbr125 aldım. eğer ilk motorun olacaksa sıfır alman gerekmez. sana tavsiyem temiz ikinci el 10bin km altında motor bulmaya çalış. sıfır alıcam diye 1000-2000tl fazladan harcama. o 1-2bin tl ile motoruna ve kıyafetlerine harcarsın. cbr125r ların fabrika çıkış lastikleri kaliteli değil değiştirmekte fayda var. bunun kaskı var, montu var, ayakkabısı var, zinciri, disk kilidi, brandası, ilgileniyorsan aksesuarları, kendin yapmayı düşünüyorsan bakım malzemeleri vs. vs. demem o ki, ilk alacağın motor senin acemiliğini atacağın, yanlışlarını üzerinde rahatça yapabileceğin bir motor olsun.

ek olarak youtube'da altınelbiseliadam var. izlemende çok büyük fayda var. hem motor tanıtıyor hem hayatta kalman için çok önemli bilgiler veriyor. cbr125r incelemesi yaptıgı 2 tane videosu olması lazım. ek olarak ikinci el rehber videosu var. ilk defa motora bineceksen vitesli motor nasıl kullanılır, fren nasıl yapılır gibi önemli konularıda detaylı ve güzel bir şekilde anlatıyor.

şimdiden hayırlı olsun.
    Safety First bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Arkadaşlar kuyruk kısmını söktüm malesef stoplar sinyaller ve gösterge çalışmıyor yardım edermisiniz

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Selam hondacılar
    İstanbul anadolu yakasından 5.500 - 6.500 TL fiyatları arası honda cbr 125 r aramaktayım satan varsa irtibat kuralım.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam hondacılar
    İstanbul anadolu yakasından 5.500 - 6.500 TL fiyatları arası honda cbr 125 r aramaktayım satan varsa irtibat kuralım.
    Yousuffer nickli Erman arkadaş kırmızı CBR'sini satıyor. Bir görüş istersen. Önceki sayfalarda yorumu var. Az daha bütçeni arttırman gerekebilir makina 13 modeldi diye hatırlıyorum.

Motosikleti
    XJ6N
    Ben ilanı bir konusuna belirtmiştim arkadaşın,bütçeni 300 tl daha arttırırsan forumadaki kişiye 6800 tle bırakırım

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı motosikletle giderken (cbr 125r 2012) yaklaşık 50-60 km üstünde elleri gidondan bırakınca gidonda ufak titremeler oluyor normal mi ? yaşayan var mı ? sebebi ne olabilir ? Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    XJ6N
    Normal sanırım yağ ile alakalı olabiliyor. Tek silindir makina bunlar titreşim olması normal ama aşırı bir durum varsa bi servise söyleyin baksınlar

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal sanırım yağ ile alakalı olabiliyor. Tek silindir makina bunlar titreşim olması normal ama aşırı bir durum varsa bi servise söyleyin baksınlar
    Hızlı cevap için teşekkürler...

Motosikleti
    CBR125
    Arkadaşlar selam,
    Bende bugun aranıza katıldım.Bir sorum olacak.Makinenin kontağını acar açmaz farlar yanıyor.Normalmidir?Bu arada 2013 model motor.
    Yardımlrınız için şimdiden tşk

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sedatdurmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,
    Bende bugun aranıza katıldım.Bir sorum olacak.Makinenin kontağını acar açmaz farlar yanıyor.Normalmidir?Bu arada 2013 model motor.
    Yardımlrınız için şimdiden tşk
    Farlar otomatik yanar, sıkıntı yok

Motosikleti
    CBR125
    bir şey daha bu egzos muayanesi normal muayane ile mi yapılıyor yoksa her yıl yapılıyor mu?

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Egzoz muayenesi motosikletlere yapılmıyor diye biliyorum.

taner4545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3528866

2. el orjinal cbr 125 parçası arayanlar !!!

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    merhaba arkadaşlar başlangıç motoru olarak almayı düşünüyorum yanlız 1-2 sorum olacak benim boyum 1.70 ve kilom 55 bu motora yeterlimidir sürüş için ?

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Yeterlidir ama motoru durduğu yerde olabildiğince dik tutmaya çalışın sorun olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    XJ6N
    Olmaz hafif motor zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler