Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka üzerimizde fakat takılı değilken motoru bağlama gibi bir ceza verebilir mi ?
    baglayamaz eger orjınal yanında degılse baglanır... ama orjınalı ibraz edebılırsenız cezası 80 tl gecen basımıza geldı....
    2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu madde 23 göre; Tescil belgesi, Trafik belgesi ve Tescil plakalarını araç üzerinde ve uygun durumda bulundurmadan trafiğe çıkmak kurallarını ihlal eden sürücülere, 2013 yılı için 77 lira para cezası, 10 ceza puanı uygulanır. Ayrıca araca ait tescil belgesinin, trafik belgesinin ve tescil plakalarının ibraz edilememesi durumunda, eksik olan belgeler ibraz edilip plakalar araca takılıncaya kadar, araç trafikten men edilecektirbuyur madde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    motoru yeni aldığımdan dolayı plakayı baglatamadım ama sureklı cantamda dolasırım
    cevırmede felan 77 tl yiyecegım demek

bılgı ıcın tesekkur edıyorum

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baglayamaz eger orjınal yanında degılse baglanır... ama orjınalı ibraz edebılırsenız cezası 80 tl gecen basımıza geldı....
    2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu madde 23 göre; Tescil belgesi, Trafik belgesi ve Tescil plakalarını araç üzerinde ve uygun durumda bulundurmadan trafiğe çıkmak kurallarını ihlal eden sürücülere, 2013 yılı için 77 lira para cezası, 10 ceza puanı uygulanır. Ayrıca araca ait tescil belgesinin, trafik belgesinin ve tescil plakalarının ibraz edilememesi durumunda, eksik olan belgeler ibraz edilip plakalar araca takılıncaya kadar, araç trafikten men edilecektirbuyur madde

öncelikle herkese slmlar ben geçtiğimiz hafta Ortaköy tam meydanda yunus çevirdi belgeleri istedi ben hazırlarken plakanın olmadığını farkedip orjinalini sordu benim kuyruk kesik ve plaka yerine fiberglasdan yapma ufak plaka vardı yeni aldığımı ve muayneye giderken orjinalini takacağımı söyledim ceza yazmadı çok sıkıntı yapmıyorlar sağolsun yardımcı oldu.

he bu arada polisin şikayeti göğsümü kabarttı bu tarz racelerin hangisini çevirsem plaka iptal bu ne yaa flan dedi dedim abi benimki yavru dedim,- sende bile yokk düşün gerisini flan bıraktı sonra
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Sırtta taşıdıktan sonra sıkıntı yok.
    bundan sonra vericem kuskuyu. Devlet iyi yoldu

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm arkadaşlar bayadır iş güç ek servis derken yazamadım..... nasılsınız iyimisiniz.. şuan eskileri okumadım zaman buldukça okuyacağım... yeni motor alan oldu ise hayırlı olsun.
    bizde 20 haziran a hazırlık yapıyoruz.. depo üstü çantada aldık... 2 cbr 125 bir pulsar ve bir ybr 250 ile yola çıkılacak... pazar günü akşamı geri istanbulda olacağız.. 1800 km civarı yol olacak....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    s.a. arkadaslar . 2. el sesi tok,motora zarar vermeyecek temiz bir egzoz istiyorum elinde olan falan var mı? tigerlerin sıfır 580 tl den baslıyor bu motor içinde okadar para vermekte istemiyorum bi egzozsa malum performans arttırmayacagı gayet acık trafikte farkedilebilir olsun yeterli. teşekküler.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bayadır iş güç ek servis derken yazamadım..... nasılsınız iyimisiniz.. şuan eskileri okumadım zaman buldukça okuyacağım... yeni motor alan oldu ise hayırlı olsun.
    bizde 20 haziran a hazırlık yapıyoruz.. depo üstü çantada aldık... 2 cbr 125 bir pulsar ve bir ybr 250 ile yola çıkılacak... pazar günü akşamı geri istanbulda olacağız.. 1800 km civarı yol olacak....
    Ramazan nereden nereye gidiyorsunuz ? Güzergah ?
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Istanbul pendik den yozgat sorgun a motosiklet Festivali'ne. 20 haziran cuma günü akşam yola çıkıp pazar akşamı geri geleceğiz bir aksilik olmazsa.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Selamlar,aranıza bende katılmış bulunmaktayım 4bin kmde temiz bir motor buldum sonunda uygun bir fiyata. Dün biraz kullandım ancak yağmurda lastikleri cidden kötü,lastik tavsiyesi verebilecek var mı ? 300-400 civarı olursa süper olur ama dahada arttırabilirim sakata gelmemek adına. Eskişehir'de satan dükkan varsa çok iyi olur.

ccc67 bunu beğendi.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    bende üzerindeki lastiklerle kullanıyorum 12000 km dir sorun yok aslında yagışlı havalarda dikkat edilmesi gereken ilk yagış yerdeki toz pis suyla karışınca sabun etkisi yapıyor bunu hiç bir lastikle çözemezsin sadece dikkat ve sabır sonrasında asfaltın yıkanmasıyla daha güvenli tutunma saglanıyor
    SametSenel ve bounrock bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bende lastikleri bitirince değiştirme yapanlardan biriyim.

Sıfır alıcam ama galiba beyaz kalkmış piyasadan . beyaz ve arkası kırmızı olan var of :/ napıcaz

tabuzbreaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125r 2014
    Ben de bugün Eskişehir Honda bayiine sıfırı için kapora bıraktım. Sitede bulunan renklerden turuncu-grinin ve siyahın üretimden kalktığını yalnızca beyaz ya da kırmızıyı seçebileceğimi söylediler. Ben de tercihimi beyazdan yana kullandım. Perşembe günü teslim alacağım inşallah
    ccc67 bunu beğendi.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı tabuzbreaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bugün Eskişehir Honda bayiine sıfırı için kapora bıraktım. Sitede bulunan renklerden turuncu-grinin ve siyahın üretimden kalktığını yalnızca beyaz ya da kırmızıyı seçebileceğimi söylediler. Ben de tercihimi beyazdan yana kullandım. Perşembe günü teslim alacağım inşallah
    valla kardeşim şimdiden hayırlı olsun yeni alan ve alacak herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum

bende turuncu özel seri renk kullanıcısıyım 2011 sonra üretilmediği için bulunmuyor ama bana göre en güzel rengi buyken beyaz kullanan beyaz kırmızı siyaha kullanan siyahı beğeniyor kısacası hepsi ayrı güzel ve alınca sahipleniyor insan hayırlısı allah kaza bela vermesin gerisi mühim değil .

bu arada ben tiger egzos kullanıyorum sesinden gayet memnunum merak eden arkadaşlara duyrulur
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı SametSenel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,aranıza bende katılmış bulunmaktayım 4bin kmde temiz bir motor buldum sonunda uygun bir fiyata. Dün biraz kullandım ancak yağmurda lastikleri cidden kötü,lastik tavsiyesi verebilecek var mı ? 300-400 civarı olursa süper olur ama dahada arttırabilirim sakata gelmemek adına. Eskişehir'de satan dükkan varsa çok iyi olur.

http://i.hizliresim.com/YPR242.jpg
    merhaba hangi şehirden kaça aldınız hayırlı olsun

Motosikleti
    CBR125r 2014
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim şimdiden hayırlı olsun yeni alan ve alacak herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum

bende turuncu özel seri renk kullanıcısıyım 2011 sonra üretilmediği için bulunmuyor ama bana göre en güzel rengi buyken beyaz kullanan beyaz kırmızı siyaha kullanan siyahı beğeniyor kısacası hepsi ayrı güzel ve alınca sahipleniyor insan hayırlısı allah kaza bela vermesin gerisi mühim değil .

bu arada ben tiger egzos kullanıyorum sesinden gayet memnunum merak eden arkadaşlara duyrulur
    Perşembe derken bugün motoru teslim aldım 50 küsür kilometre oldu bile. Şarjım olmadığı için fotoğraf çekemedim, yarın çekip atarım. Çok teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    Hayırlı olsun yeni alan arkadaşa allah kaza bela göstermesin

Zaten lastik secenegi pek yok ben michelin pilot sporty aldim takma dahil 600.bunun haricinde metzeler var ayni fiyata daha yuksek fiyata da pirelli var.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı tabuzbreaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Perşembe derken bugün motoru teslim aldım 50 küsür kilometre oldu bile. Şarjım olmadığı için fotoğraf çekemedim, yarın çekip atarım. Çok teşekkür ediyorum.
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Fotoları bekliyoruz.

Motosikleti
    CBR125r 2014

Ramazan Can ve Sam@ çok teşekkür ediyorum Şimdilik tek fotoğraf var, ilerleyen günlerde birkaç güzel kare yakalayabilirsem atarım. Jant şeridi çekmeyi düşünüyorum. Rodaj için bir tavsiyeniz var mıdır?
    Sam@ ve ccc67 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler