Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Noar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

2009 Model bir Honda CBR 125R'e sahipim.

Motorumdan memnunum fakat bazı sorunları oluyor, basit sorunlar ama dün Boş ışığı ( N lambası ) bugün boşta olmasına rağmen yanmıyor, baya bir denedim ama çalıştıramadım. Bu neyden kaynaklanır.

Teşekkürler.
    ampülü batlamıştır büyük ihtimal.1 lira alıp degiştirebilirsin.başka sorun oldugunu sanmıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ampülü batlamıştır büyük ihtimal.1 lira alıp degiştirebilirsin.başka sorun oldugunu sanmıyorum
    bizim diğer 2008 cbr 125 inde sürekli boş lambası yanıyor hiç sönmüor vitesde olsada. sebebide müşürmüş değiştirmeye gerek duymadık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

engin reis beni çok üzdün :( egsozu bi vermedin ya... kışa girdik nerdeyse tadını çıkarmak istiyorum . tabi verirsen xd

Motosikleti
    cbr 125 R
    hayatımda bindigim en rahatsız motor.
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı emir. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatımda bindigim en rahatsız motor.
    zevkler ve renkler tartışılmaz. Hayatımda bındığım en süper motosiklet!
    ENGİN REİS bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Honda
    Alıntı mhmtcbn06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim diğer 2008 cbr 125 inde sürekli boş lambası yanıyor hiç sönmüor vitesde olsada. sebebide müşürmüş değiştirmeye gerek duymadık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

engin reis beni çok üzdün :( egsozu bi vermedin ya... kışa girdik nerdeyse tadını çıkarmak istiyorum . tabi verirsen xd
    bende satmak isterdim ama satılmıyor arkadaş
    mhmtcbn06 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    slm arkadaşlar 2011 model 125r motorumla aranıza katılmış bulunmaktayım.
    genel olarak çok hoş ve kaliteli bi motorumuz var fakat ben 2. el aldım ve teknik konulara tam hakim degilim
    sorun mu bilmiyorum ama motor kısmından inceden bi ıslık sesi geliyor enjeksiyondan mı nerden bilemedim..
    sizce nedir bu ve ciddi bi durum mudr? bi baktırsak mı? tşkler..

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar 2011 model 125r motorumla aranıza katılmış bulunmaktayım.
    genel olarak çok hoş ve kaliteli bi motorumuz var fakat ben 2. el aldım ve teknik konulara tam hakim degilim
    sorun mu bilmiyorum ama motor kısmından inceden bi ıslık sesi geliyor enjeksiyondan mı nerden bilemedim..
    sizce nedir bu ve ciddi bi durum mudr? bi baktırsak mı? tşkler..
    o ıslık sesinin kurtuluşu yok,yakıt pompasından geliyor...

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ıslık sesinin kurtuluşu yok,yakıt pompasından geliyor...
    kafaya takma. kask tak. duymazsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı mhmtcbn06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafaya takma. kask tak. duymazsın.
    bi deneyim bakalım

Banada bir egzoz lazım ,
    Tiger egzoz yavaş yavaş bitiyor. İçerisindekş elyafları atmaya başladı.

Tavsiyeniz nedir yeni birtane alıcam inşallah.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    yahu elyaf yanacak ses oturcak ıste nıye degıstırıyorsun egzozu

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Ha bu hgs ile motor ilişkisini kuramadım ben ya, nası olcak ben motorun orasına burasına sticker yapıştırmam.

Merhaba beyler aranıza yeni katıldım. Bir kaç şey soracağım cevaplarsanız sevinirim.

Kayseri'de yaşıyorum. Honda bayii yok. Sıfır CBR 125 R Siyah almayı düşünüyorum. Elimde yeterli miktarda param yok. Bu cuma otobüse atlayıp Ankaraya gideceğim. Ücretin yarısını veya biraz fazlasını peşinat olarak verirsem senet falan gibi durumlarla alabilir miyim? Öğrenciyim zaten vermeyebilirler diye çok korkuyorum.

Boyum 1.75 problem olur mu?

Bir de trafikten ruhsat almak, plaka ve vergi masrafları ne kadarı bulur. İnşallah kafamda hesapladığım gibidir. İnşallah alırım. Cuma gününü iple çekiyorum motora kavuşmak için...

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    2010 Kasaların Ön Disk Ebatlarını bilen Varmı Ve Jant ?
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun akşam vakti yağış beklentisi ve 40-60 km hızla esen rüzgara ragmen karşıya maltepeye geçtim. dönüşte arkadaştan 10 da çıktım yağmur başlamış gök gürüldüyor. Bizim dmiye zaten hiç güven olmuyor 12 den sonra yağış diyordu.

Acayip sert esen bir rüzgar var motoru sallıyor savurup atıyor, motoru savuran yatıran rüzgara karşı kontra verip terse yatırınca ıslakta lastiklerin o ani harekette tutucak tutuşu yok. Bi anda kayıp yere sericek gibi ben terse yatırınca... Anadoludan avrupaya geçiyorum akşam 10.30. Köprüyü kara kara düşünüyorum uçuran rüzgarı.. Allahtan kadıköy hizasında yerler kurudu eve kadar da kuruydu.

Ama motor üzerinde bukadar stres oldugumu korktuğumu hatırlamıyorum. Köprüyü kuru zeminde 45-50 km hızla geçtim ona ragmen ara ara saçma sapan sağa sola savurdu. zemin ıslak olsaydı yanmıştım. Resmen şans işi düşüp düşmemen.

Bi daha kuvvetli rüzgar uyarısı olduğunda ve buna yağış eklenebilecekse köpruyu geçmek aklımdan bile geçmez.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun akşam vakti yağış beklentisi ve 40-60 km hızla esen rüzgara ragmen karşıya maltepeye geçtim. dönüşte arkadaştan 10 da çıktım yağmur başlamış gök gürüldüyor. Bizim dmiye zaten hiç güven olmuyor 12 den sonra yağış diyordu.

Acayip sert esen bir rüzgar var motoru sallıyor savurup atıyor, motoru savuran yatıran rüzgara karşı kontra verip terse yatırınca ıslakta lastiklerin o ani harekette tutucak tutuşu yok. Bi anda kayıp yere sericek gibi ben terse yatırınca... Anadoludan avrupaya geçiyorum akşam 10.30. Köprüyü kara kara düşünüyorum uçuran rüzgarı.. Allahtan kadıköy hizasında yerler kurudu eve kadar da kuruydu.

Ama motor üzerinde bukadar stres oldugumu korktuğumu hatırlamıyorum. Köprüyü kuru zeminde 45-50 km hızla geçtim ona ragmen ara ara saçma sapan sağa sola savurdu. zemin ıslak olsaydı yanmıştım. Resmen şans işi düşüp düşmemen.

Bi daha kuvvetli rüzgar uyarısı olduğunda ve buna yağış eklenebilecekse köpruyu geçmek aklımdan bile geçmez.
    Kazasız belasız gidip gelmişsinAllah a şükür.Dmi yerine wunderground.com dan takip etmeni tavsiye ederim.Şaştığını neredeyse hiç görmedim.station select ten kendi bölgenizi seçin
    GP500-1st bunu beğendi.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bir dahakine sizide bekleriz
    GP500-1st bunu beğendi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nazik teklifinize katılmak isterdim ama çok ters kalıyor geliş gidiş 130-140 km. Gerçi bugun geçtim karşıya ama kısmet olmadı zamansızlıktan ve hava muhalefetinden.

Kazasız belasız sürüşler-buluşmalar..

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Alıntı Mkync adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba beyler aranıza yeni katıldım. Bir kaç şey soracağım cevaplarsanız sevinirim.

Kayseri'de yaşıyorum. Honda bayii yok. Sıfır CBR 125 R Siyah almayı düşünüyorum. Elimde yeterli miktarda param yok. Bu cuma otobüse atlayıp Ankaraya gideceğim. Ücretin yarısını veya biraz fazlasını peşinat olarak verirsem senet falan gibi durumlarla alabilir miyim? Öğrenciyim zaten vermeyebilirler diye çok korkuyorum.

Boyum 1.75 problem olur mu?

Bir de trafikten ruhsat almak, plaka ve vergi masrafları ne kadarı bulur. İnşallah kafamda hesapladığım gibidir. İnşallah alırım. Cuma gününü iple çekiyorum motora kavuşmak için...
    Arkadaş ben benim cb mi istanbuldan ısmarlamayla aldım.adamların hesap nosuna parayı yatırdım ve faxla kimlik bilgilerimi yolladım.onlarada rica ettim sivas otobüsüne götürüp teslim ettiler.
    Fakat otobüs firması bizim ortak firmamızdı, ayrıca motorun başına geleceklerden firma sorumlu olmuyor.
    Şöförler cemiyetine 40 tl
    Trafik tescile 135 tl
    Muayene ise değişkenlik gösteriyormuş 78 tl.
    ZEMHERİ!

Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş ben benim cb mi istanbuldan ısmarlamayla aldım.adamların hesap nosuna parayı yatırdım ve faxla kimlik bilgilerimi yolladım.onlarada rica ettim sivas otobüsüne götürüp teslim ettiler.
    Fakat otobüs firması bizim ortak firmamızdı, ayrıca motorun başına geleceklerden firma sorumlu olmuyor.
    Şöförler cemiyetine 40 tl
    Trafik tescile 135 tl
    Muayene ise değişkenlik gösteriyormuş 78 tl.
    Anladım, teşekkür ederim.
    [B]Honda, hayat onda.[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler