Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı CBR'S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aku cıkıyo derken anlamadım
    Akü garantiden çıkıyo sadece.Akü ile ilgili bi sıkıntı çıkarsa servis karşılamaz xenondan sonra

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cb125e
    emın degılım ama egerkı Allah korusun elektrık tesısatından bır sorun cıkarsa beyın ws yanma gıbı xenon gorduklerınde dırek garantı dısı derler. Zıppo xenon acmak ıcın extra buton koydurdun mu yoksa dırek yarım kontakta yanıyormu...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emın degılım ama egerkı Allah korusun elektrık tesısatından bır sorun cıkarsa beyın ws yanma gıbı xenon gorduklerınde dırek garantı dısı derler. Zıppo xenon acmak ıcın extra buton koydurdun mu yoksa dırek yarım kontakta yanıyormu...
    Koydurcaktım sonra vazgeçtim.Hatta butonu koyduk sonra vazgeçtik hala duruyo buton takılı.Kontağı açık unutmadığım sürece bi sorun çıkıcağını düşünmüyorum.Araba xenonu takanlar çok yaşıyo akü sorunu ama ben yaşayacağımı pek sanmıyorum.inşallah

Xenon düşünenlere tavsiyem ince beyin alsınlar,yoksa motorda koycak yer arıyosunuz.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koydurcaktım sonra vazgeçtim.Hatta butonu koyduk sonra vazgeçtik hala duruyo buton takılı.Kontağı açık unutmadığım sürece bi sorun çıkıcağını düşünmüyorum.Araba xenonu takanlar çok yaşıyo akü sorunu ama ben yaşayacağımı pek sanmıyorum.inşallah
    dıkkat edersen bırsey olmaz sadece ılk calıstırmada mars sırasında akım gıdıp gelırken ampul patlıyabılır belkı ama sadece araba mantıgıyla konusuyorum cunku ampulun omru uzun olsun dıye mars sırasında farların kapatılmasını tavısye ederler.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    ben beklerım ozaman biraz daha sonra takarım ya sorun falan cıkar

Motosikleti
    Honda cb125e
    ahahaa kobay yaptın adamı burda:D

Motosikleti
    2011 600F ABS
    dıkkat edersen bırsey olmaz sadece ılk calıstırmada mars sırasında akım gıdıp gelırken ampul patlıyabılır belkı ama sadece araba mantıgıyla konusuyorum cunku ampulun omru uzun olsun dıye mars sırasında farların kapatılmasını tavısye ederler.
    Bakalım bi sorun yaşarsam o zaman ustayla papaz olurum

Aynen arda bi al motoru hemen girişme öyle şeylere.Rodajını filan yap adam akıllı sonra hafiften başlarsın

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    ya simdi yeni ya bisey misey olur bekliyim biraz
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cb125e
    ya simdi yeni ya bisey misey olur bekliyim biraz
    Lutfen o motora gozun gıbı bak kendını sanslı hısset her cbr bınmek ısteyenın sahıp olamadıgı bır motordur cunku kendısı :( tekrar hayırlı olsn kazasız belasız...
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    aynen oyle cihan cok sagolasın tekrar insallah kazasız belasız hepımıze

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lutfen o motora gozun gıbı bak kendını sanslı hısset her cbr bınmek ısteyenın sahıp olamadıgı bır motordur cunku kendısı :( tekrar hayırlı olsn kazasız belasız...
    Cihan sen cc yükseltmekte kararlımısın bi dahaki sezona? sıfır cbr 250 almak içinmi almıştın cb yi..

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan sen cc yükseltmekte kararlımısın bi dahaki sezona? sıfır cbr 250 almak içinmi almıştın cb yi..
    Benim durum karısık yılan hıkayesı gıbı :D aralık ayında cbr250 alabılmek ıcın bayıye gıtmıs sonra orda bakmıs 165kılo motoru kullanmaya yememıs ıkı ay daha dusundukten sonra cbr 125 white fuarda gormus asık olmus ve dırek kapora verıp 25 gun beklemıs ama nısan 1 sakasıyla 400tl zamma sınırlenmıs ıptal etmıs bırıyım. Ama bu ıse bıryerden baslanmalı oldgunu dusunup hondanın fıyat polıtakasından dolayı cb kaldım :D sıkayetcı degılım ama gozum hepte cbrda olcak.soruna gelırsem evet yukseltıcem ama karar veremedım nınja daha cok hosuma gıdıyor yakıtı kafamda sanırım cbr250 karar kılıcam kısmet bıraz ogrenelım cbde.Arada sızın resımlerle kendımı tatmın edıyorum :D

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim durum karısık yılan hıkayesı gıbı :D aralık ayında cbr250 alabılmek ıcın bayıye gıtmıs sonra orda bakmıs 165kılo motoru kullanmaya yememıs ıkı ay daha dusundukten sonra cbr 125 white fuarda gormus asık olmus ve dırek kapora verıp 25 gun beklemıs ama nısan 1 sakasıyla 400tl zamma sınırlenmıs ıptal etmıs bırıyım. Ama bu ıse bıryerden baslanmalı oldgunu dusunup hondanın fıyat polıtakasından dolayı cb kaldım :D sıkayetcı degılım ama gozum hepte cbrda olcak.soruna gelırsem evet yukseltıcem ama karar veremedım nınja daha cok hosuma gıdıyor yakıtı kafamda sanırım cbr250 karar kılıcam kısmet bıraz ogrenelım cbde.Arada sızın resımlerle kendımı tatmın edıyorum :D
    O zaman almışken cb'yle en az 7.000-10.000 km devirmek yakışır... Durmak yok tecrubeye devam

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman almışken cb'yle en az 7.000-10.000 km devirmek yakışır... Durmak yok tecrubeye devam
    Niyetim aynen o dur aslında pısman degılım zor ıst trafıgınde kolay motor lazımmıs stop edınce ayagını yere koyucagın dusmeden tutacagın pratık bırsey sonrası sırasıyla gelir zaten...
    sadece gorunum sıkıntı bıraz okadar ama vıtes gostergem var:D sızın motorlara ıstenırse takılırmı cıdden bunu merak edıyorum ılerde alırsam bence buyuk kolaylık onu gormek ...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Niyetim aynen o dur aslında pısman degılım zor ıst trafıgınde kolay motor lazımmıs stop edınce ayagını yere koyucagın dusmeden tutacagın pratık bırsey sonrası sırasıyla gelir zaten...
    sadece gorunum sıkıntı bıraz okadar ama vıtes gostergem var:D sızın motorlara ıstenırse takılırmı cıdden bunu merak edıyorum ılerde alırsam bence buyuk kolaylık onu gormek ...
    Cb güzel motor,fiyatıda iyi.Tecrübe yaptıktan sonra umarım gönlündeki motoru alırsın.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Cb güzel motor,fiyatıda iyi.Tecrübe yaptıktan sonra umarım gönlündeki motoru alırsın.
    İyi dileklerin için tesekkur ederim...

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Eh aranızdayım artıkın bende. 2005 model 2007 çıkışlı bi cıbırım var.

Zippo's ve !Lk£® bunu beğendiler.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Ekrem hayırlı olsun güle güle kullan xenonu. Ben telden girdigim için yine fotonu açmadı ama eminim güzel olmuştur.
    Cihan sonradan vites göstergesi takılabiliyor. Piyasada var öyle ürünler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Hayırlı olsun onur kardeş

Motosikleti
    2011 600F ABS
    @onurrtas hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

semih teşekkürler dostum.şuan memnunum xenondan

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem hayırlı olsun güle güle kullan xenonu. Ben telden girdigim için yine fotonu açmadı ama eminim güzel olmuştur.
    Cihan sonradan vites göstergesi takılabiliyor. Piyasada var öyle ürünler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Hayırlı olsun onur kardeş
    teşekkür ederim hocam.

@onurrtas hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

semih teşekkürler dostum.şuan memnunum xenondan
    çok teşekkür ederim hocam sizde kazasız belasız inşallah.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler