Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    ekrem karbonlar ozellıkle 10 numara olmus. orjınal mı kaplama mı bunlar?

gıdon vıdalar*elcık+topuzları nereden temın ettın?

maasallah.cok guzel gozukuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem karbonlar ozellıkle 10 numara olmus. orjınal mı kaplama mı bunlar?

gıdon vıdalar*elcık+topuzları nereden temın ettın?

maasallah.cok guzel gozukuyor
    Sağolun hocam teşekkür ederim.Hepimizin tekeri düz bassın güzel motorlara biniyoruz.Karbonlar orjinal folyo kaplama değil.Zaten Honda'dan aldım Cbr 250 içinde var Honda bayisine gidip getirtebilirsiniz.
    Elcik ve topuzları anes motordan aldım.Gidondaki cbr logolu şeyleri yurt dışından getirttim ebay den.
    wolrath bunu beğendi.

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön arka fren balatalarına 154 lira fiyat çektiler
    sizce normal mi bu fiyat
    bana fazla gibi geldi
    millet 600lük motora iyi balataları bu fiyata alıyor
    Volkan balatalari nereye sordun , nereye sorduysan bana fiyatı uçuk geldi , ben on balatayi değiştirdim 2 hafta önce fiyatı 29 liraydı yanılmıyorsam , arka biraz daha pahalıydı , ikisi 100 u geçmez bence

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    konşuka sordum çağatay
    banada uçuk geldi
    max 50-75 arası olmalı diye tahmin ediyorum
    arka ne kadar peki ?

Motosikleti
    CBR 125R
    15dk önce günlük güneşlikti, şimdi fırtına çıktı İstanbul'da, yakalandık yağmura, yağmurluk falan da yok napcaz :/

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Arkayı tam hatırlamadığım için yazmadım , ama 50 civarı bir fiyat kalmış aklımda. Ben ön balatayı Sofuoğlu'nda değiştirdim. Honda'nın İzmit'te ki servisi olmuşlar zaten bakımı falan da burda yaptırabilirsin dedi. Boş zamanında bi uğra istersen , doğu kışla parkına giden caddede motosikletçilerin olduğu cadde üzerinde zaten.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim saatim yanlış ayarlamayı bilen var mı
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim saatim yanlış ayarlamayı bilen var mı
    Tam hatırlamıyorum ama Mode'a basılı yada mode ve resete baslılı tut saate geçecektir.Saat yanıp söndüğünde mode a teker teker bastığında ayarlıyo.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    2 tuşa beraber basılı tutunca yanım sönmeye başlıyor saat, gerisini kurcala yaparsın
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

eyvallah sağolun

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 15:57 ----------

bi de rica etsem düz yolda giderken öylesine aklımda kalan bi bilgi , 4. viteste 4400 devirde 44 45 le gidiyor benim motor siz de bi bakıp söylerseniz sevinirim . kıyaslayayım çünkü biraz performans düşüşü varmış gibi geliyo . 4000 bakımına götürücem 2 3 hafta içinde
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    2011 600F ABS
    eyvallah sağolun

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 15:57 ----------

bi de rica etsem düz yolda giderken öylesine aklımda kalan bi bilgi , 4. viteste 4400 devirde 44 45 le gidiyor benim motor siz de bi bakıp söylerseniz sevinirim . kıyaslayayım çünkü biraz performans düşüşü varmış gibi geliyo . 4000 bakımına götürücem 2 3 hafta içinde
    Havalar çok kötü burda ama motoru çıkardığımda bakarım

eyvallah tekrar sen 4000 e gitmiş miydin ?
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    2011 600F ABS
    eyvallah tekrar sen 4000 e gitmiş miydin ?
    Çoktaan 6000 oldu benimki 1500 km de bir yağ değişimine gidiyorum

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoktaan 6000 oldu benimki 1500 km de bir yağ değişimine gidiyorum
    maşallah Allah kaza bela vermesin . ben motora uzak kaldım uzun süre ondan anca 4000 oldu .

İstanbul'da kullananlar o semtler arası 2 3 şeritli yollarda korkmuyo musunuz ya hayvan gibi sağdan soldan gelip zorluyolar Denizli'de bile , motorun çekiş gücü de malum çok dikkat etmeye çalışıyorum , kaçmaya çalışsan aralardan 100 130 la gidiyolar hayvan gibi kaçamıyosun çok müzdaribim :D
    normalde izmir'in bi ilçesinde yaşadığım için pek motorun gücünden şikayetçi olacak bişeyle karşılaşmıyorum şehir içinde sade bi trafik düzeni var zaten ödemiş'te . lakin denizli , antalya-izmir anayolu üstünde olduğu için ve üniversiteye giderken bu yolu kullanmak zorunda olduğumdan hergün motorun gücünden yakınıyorum çok hızlı hareket etmek gerekiyo ama olmuyo 250r işimi görür mü acaba ondan da şüpheliyim neyse istanbuldakilere Allah sabır versin .
    Yavuz Sultan Selim Han

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında motorun 90 km den sonraki hızlanması haliyle 125cc olduğundan yavaş gerçekleşiyor ama son sürat 125-130 olduğundan her istediğimde 120 yi görüyor.

Geçen otobanda 70-90 arası sağ şeritten gidiyim bakalım ne olacak diye kastım. 90 km hızla en sağ seritte arkadan ortaboy kamyonlar servis münübüsleri kıçımın dibine girip selektör yapıyor. Araba olsa önündeki sinyal verip sollayacak mecbur 80'le bile selektör yapmıcak ama en sağ seritteki motoru 100'le gitsin diye baskı yapıyorlar yada korkup kaçasın diye.

En son işte bi cola kamyonları benzeri bi tane selektör yaptı. sinirlenip 125'e çıktım en sağdan ve araçların arasından uzadım arkamdaki benim önümdeki aracı bile sollayamadı ben 200-300 metre mesafeyi açtım. milletle yarışmadığın sürece cbr 125 te yeterli son sürat var

Motorun düşmanı çok kısaca yollarda...

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Halen motor baktıracak bi adam bulamadım he sırf o yüzden bekliyorum, aof sınavı da yaklaştı acele etmiyim diyorum da cook sıkılıyorum bea. bagcılardaki cıbıra taktım ama alacam.

Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben katılırım.

Şu an itibariyle tiger egzost karbon kapak olan modelinden siparişini vermiş bulunmaktayım
    her ne kadar az yazsam da yazdıklarınızı uzaktan takip ediyorum arkadaşlar. çok faydalı olduğunu düşünüyorum;
    en azından bu motor konusunda bilgi edinmek isteyen arkadaşlar için.
    @zippos egzostunu taktığında buraya ses ve performans olarak memnun kalıp kalmadığını, düşüş yada yükseliş olan konuları yazarsan; fikir edinmek açısından çok memnun olurum. ben de egzost almayı düşünüyorum ama; sanayimura işi olmasını da istemiyorum.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ne kadar az yazsam da yazdıklarınızı uzaktan takip ediyorum arkadaşlar. çok faydalı olduğunu düşünüyorum;
    en azından bu motor konusunda bilgi edinmek isteyen arkadaşlar için.
    @zippos egzostunu taktığında buraya ses ve performans olarak memnun kalıp kalmadığını, düşüş yada yükseliş olan konuları yazarsan; fikir edinmek açısından çok memnun olurum. ben de egzost almayı düşünüyorum ama; sanayimura işi olmasını da istemiyorum.
    Tabi videosunu çeker koyarım bi yere.Ben çok bişey beklemiyorum açıkçası ama ses trafikte araçlar tarafından biraz fark edilsin yeter.Performansta çok bişey değişeceğini sanmıyorum.Ağırlık olarak orjinal egzosttan daha hafif diye biliyorum.Yarın kargolanacakmış egzost,büyük ihtimal cumartesi gelir.Eğer gelirse o gün taktırırım

Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    http://www.youtube.com/watch?v=jiis4HHDj00
    bu ses çok hoşuma gitti.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=jiis4HHDj00
    bu ses çok hoşuma gitti.
    Evet çok hoş gerçekten.Bende bu egzostun karbon kapaklı modelini aldım full headers dahil.Bu full carbon olanı.Tiger egzosttan görüştüğüm yetkili kişi ses olarak bi farkının olmadığını söyledi.Bakalım görücez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler