Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar buyrun izleyin bakalım beğenecekmisiniz.
    Yalnız bi problem var indirme işlemi biraz uzun sürebilir küçültemedim kusura bakmayın

http://rapidshare.de/files/21832922/MOVI0007.AVI.html

Arkadaşlar buda motorum ve egzos sesi

http://rapidshare.de/files/21834010/MOVI0008.AVI.html
    Abi emeğine sağlık ama insan biraz atraksiyon yapar yaw sadece oraya buraya gitmişin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @gurolcbr125
    ya arkadaşlar gelin siz benim sözümü dinleyin boşuna eksoza 100 150 milyon para vermeyin pendiğe yakın olanlar gelsin içini açtıralım eksozlarınızın hemde garanti dışına çıkmıyo honda bayinde çok iyi bir usta açıyor felaket güzel bir ses çıkıyot gören 600 lük 1000 lik makina geliyor zannediyor.
    honda bayinde eksozu açtırdığım gün 1 tane servise gelmiş 1000lik makina vardı ve üzerindede yoshimira marka eksoz vardı.Usta bana dediki senin cbr125 in eksozu açalım bundan bile sesi iyi cıkacak dedi tabiki ben inanmadım ama açınca gördümki o 1000lik makinadan bile daha hoş cıktı sesi
    Arkadaşım uçmuşsun biraz 125cc makinaya ne yaparsan yap, istersen egsozu tamamen çıkart, yine de 1000cc makinanın sesi kadar ses vermez. Bahsettiğiniz alet tek silindirli bir alet. Böyle iddia eden varsa birgün buluşup karşılaştırırız sesleri. Bakalım 125R 1000RR kadar ses veriyor mu... Usta sizi iyi yemiş... Pazarlama yöntemi...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bencede yemıs..beyler bu arada teslım aldım..işkence ettım motora azcık vıtes olayını kavrayana kadar..

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    bencede yemıs..beyler bu arada teslım aldım..işkence ettım motora azcık vıtes olayını kavrayana kadar..
    O kadar olur canım bende ilk aldığımda motor indirin şunu üstümden diye ağlıyodu ama zamanla üstadı oluverdik hemen

Kardeşim motorun inşallah sana hayırlar getirsin Allah kaza bela göstermesin lastiğine taş dokundurmasın güle güle bin
    CBR 125 R

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    saolun ya walla..yaz abıcım ozgur duygu 34 dj 5867 repsol:D

ya resim nasıl koyuluyor bi bilgi werir misiniz elimde gerçek ten görmeye deger fotolar war...

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı back street boys adlı üyeden alıntı
    ya resim nasıl koyuluyor bi bilgi werir misiniz elimde gerçek ten görmeye deger fotolar war...
    Buyur yeni üye kardeşim resim eklemezsen darılırız haa!!

http://www.motosiklet.net/forum/show...t=resim+ekleme

Yalnız bi problem var indirme işlemi biraz uzun sürebilir küçültemedim kusura bakmayın

Arkadaşlar hala videolarhakkında yorum yapmadınız o kadar emek verdim taa nereler kadar gidip çekim yaptık darılıyorum ama haa gerçi sizde haklısınız boyutu çok büyük gibi görünüyo ama indirmesi o kadar uzun sürmüyo
    CBR 125 R

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    @gurolcbr125

Arkadaşım uçmuşsun biraz 125cc makinaya ne yaparsan yap, istersen egsozu tamamen çıkart, yine de 1000cc makinanın sesi kadar ses vermez. Bahsettiğiniz alet tek silindirli bir alet. Böyle iddia eden varsa birgün buluşup karşılaştırırız sesleri. Bakalım 125R 1000RR kadar ses veriyor mu... Usta sizi iyi yemiş... Pazarlama yöntemi...
    ben giderken den bahsetmiyorum pendige yakın bir yerde isen buluşalım bakalım dostum rolantide karşılaştıralım ne dersin bakalım hangisinden daha çok ses çıkıyor ,
    alırım anahtarını
    eeeee heralde giderken 1000 lik makina daha cok ses çıkartacak bunun kimse aksini tartışamaz bile

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı CBR 125R adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar bende 10 gun oncesine kadar turuncu bir cbr 125 aldım 2 gun oncede kaza yaptım motoru acaba ucuz olarak nerde yaptıra bilirim ?

çok geçmiş olsun kardeşim senden bir gün öncede ben kaza yaptım motordaki hasar ne anlatırmısın yani hangi parçalar kırılmış hangileri eğilmiş gerçi tek yaptırabileceğin yer servisi en sağlıklısıda o ama elimizden birşey gelirse yardımcı olalım

heyyyyyyyyyyyyyttttt be kardeşim hasana bak nasılda basıyo gerçi kalkışta şov yapacam diye allah saklasın düşüyodu normal o kadar maşallah allah kaza bela vermesin bende motoru yapar yapmaz bir video koyacam
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buda benım makına

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar, başka bir forumdaki bir arkadaş CBR125R'ına Yoshimura egsoz taktırmış. Sizlerden bu tip birşey yapan var mı? Varsa resmini ve nereden, kaça yaptırdığı bilgisini gönderebilir mi?

bu egzoz orjinal Yoshimura degil bursada uretilen taklit egzozlardan fiyatı yaklasık 150 ylt civarında

Motosikleti
    sağol adminim bursa malı ha güzel olmuş aslında peki iyi randıman alınabiliyomu
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

sagolasın motorda ufak cızıkler var vites degişmioyor bi de direksiyonda hafif yamukluk var. ayrıca sana da geçmiş olsun

Motosikleti
    sağol arkadaşım sende pek bir şey yokmuş direksiyon eğriliği düzelir çiziklerde çok derin veya kırık olan grenajı değişirsin yok ufak tefek olanlarıda pasta cila hellediyo ve hatta biraz yaratıcılığını kullan çizilen grenaj çok pahalı ise o çizik yere oto giydirme folyolarıyla değişik şekiller yaparak kapat viteside mutlaka servise göster başka çare yok benimki dha kötü keşke benimkide seninki gibi ufak tefek olsa hallolur canını sıkma

makinayı beyenecekmisiniz bakalımsome24855xi.jpg[/IMG]

bwylwe ilk resim büyük oldu kusura bakmayın .

gxan_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hasan kardeş ben bunları indirdim ama izleyemiyom.. sadece ses geliyo.. nedendir acaba..?
    ..Ben Öyle Her Yere İmza Atmam...

umarım resimler hoşunuza gitmiştir saygılar

gxan_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel resimler kardeş eline sağlık..
    ..Ben Öyle Her Yere İmza Atmam...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Evet resimler güzelmiş sağolasın.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Gümüş renkli olana hayran kaldım..Gerçekten harrika bir uyum sağlamış renkler..Klodya Şiffırdan daha güzel vallahi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler