Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Bence O(sıfır) alma ,çok para kaybedersin..Her yer satılık Cbr125 dolu..
    Zaten küçük ve seni uzun süre tatmin etmeyecek bi motosiklet,yani başlangıç motosikleti..
    Ducatista:)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı serdar uzara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım size bazı sorularım cevaplarsanız çok sevinecem ben honda cbr 125 almak istiyorum avrupa kasa varmış bunlarda bunlar engeksiyonlu imiş bu türkiyeye nezaman gelecek birde nakit olarak yenileri bayiler nekadara bırakıyor hangi ay alsak daha ucuza olur yardım edeceyinzi için çok teşekkür ederim bursada oturuyorum ama istanbuldan bile alabilirim birde bununla en fazla kaç km aralıksız yapılabiliyor bursa antalya istanbul mersin adana izmir arası gitmeyi düşünüyorum birde bu km nekadar yakıyor okuyup ta ceplayan yada cevaplamayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim alırsam repsol almayı istiyorum camı buharlamayam bir kask güzelde bir mont almak istiyorum hangi markayı öneririsiniz canım çok tatlıdır
    dostum aramıza hosgeldın avrupa kasa dıe tabır ettıgın kasa turkıyede satısa sunulmayacak,,,kask demıssın cok alternatıfın var guzel kask olarak shoıe,arai,airoh,nolan,lazer markalarını tavsıye ederım camı buhar yapan yada yapmayan modellerı var montta ıse rev-ıt tavsıye ederım ve sonunda bende bugun kavustum cıbırımaaaaaaaaa
    carpe diem

Motosikleti
    Gomoto Ecocity 125cc
    Alıntı Starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence O(sıfır) alma ,çok para kaybedersin..Her yer satılık Cbr125 dolu..
    Zaten küçük ve seni uzun süre tatmin etmeyecek bi motosiklet,yani başlangıç motosikleti..
    öncelikle cevabın için saol amacım hız yapmak deyil 100 110 şehirler arası yol yapmak ayda 1 şehir içinde kullanmak zaten ikinci el neden istemiyorum desen rodajın nasıl geçtiyini allah bilir yanlış yapmış olabilir aşırı hız yapmıiş olabilir almışlen 0 alayım diyorum yeniler honda sitesinde 5510ytl falan diyor bende 5000 falan bakıcam ikinci eller de 3750 falandiyor arıza falan çıkarırı astarı yüzünü geçerdiye düşünüyorum şimdi ben cbr125 kullanmadıgım için iyi kötü pek anlamam

Motosikleti
    CBR 600 F
    bu arada fotoları yarın koyarım foruma
    carpe diem

Motosikleti
    Gomoto Ecocity 125cc
    Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum aramıza hosgeldın avrupa kasa dıe tabır ettıgın kasa turkıyede satısa sunulmayacak,,,kask demıssın cok alternatıfın var guzel kask olarak shoıe,arai,airoh,nolan,lazer markalarını tavsıye ederım camı buhar yapan yada yapmayan modellerı var montta ıse rev-ıt tavsıye ederım ve sonunda bende bugun kavustum cıbırımaaaaaaaaa
    hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız inşallah ya ayıptır sorması bayi nekadara bıraktı yani nekadar kermarjı koyuyorlar ona göre pazarlıok edecem

Motosikleti
    CBR 600 F
    tesekkur ederım valla ben 800 km de aldım 5000 ytl fakat kredı kartına 12 ay taksıt yaptırdım vade farksız
    carpe diem

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    3000 ytl ye 3500 ytl ye ınanılmaz temızlıkte cbrlar bulunabılır
    yazık 0 motora verılen paraya gercekten de..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgür banamı deyon yazık dıye?
    carpe diem

Motosikleti
    yok
    yok abi sana değil olmuşla ölmüşe bişe demiorum(şaka tabii ki)
    ama ben bu motoru sıfır aldım..
    1.5 yıl sora sattıgımda yarı fıyatı cıvarına sattım(acelem vardı)
    diceğim şudurki,misal benım motorum bır tek sag grenajında kırık vardı..onu değiştir al sana temiz motor..
    benim motoru alırken adamlar göstermediler bile bi yere..
    3750 gibi bi rakama tertemız motor alınır varsın olsun 4000 km 6000 km de..
    bu kmler bu motorlar ıcın cerez..
    gidin o parayı korumalara harcayın kaskoya verin fln..

Motosikleti
    sym mio
    Mesela Görkem'de...............
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    CBR 600 F
    yok abi sana değil olmuşla ölmüşe bişe demiorum(şaka tabii ki)
    ama ben bu motoru sıfır aldım..
    1.5 yıl sora sattıgımda yarı fıyatı cıvarına sattım(acelem vardı)
    diceğim şudurki,misal benım motorum bır tek sag grenajında kırık vardı..onu değiştir al sana temiz motor..
    benim motoru alırken adamlar göstermediler bile bi yere..
    3750 gibi bi rakama tertemız motor alınır varsın olsun 4000 km 6000 km de..
    bu kmler bu motorlar ıcın cerez..
    gidin o parayı korumalara harcayın kaskoya verin fln..
    dogru dıyosun fakat dedıgım gıbı ben 5000ytl yı 12 ye boldurdum ve vade farkı almadılar ama 0(sıfır) alıp 12 ay taksıt yapsaydım 6700 ytl olacaktı yanı karlı bır alısverıs oldu,,motorun temızlıgıne guvenıyorum cunku honda bayıındeydı motor ustası garantı verdı ve oncekı sahıbı maddı sıkısıklıktan dolayı gerı vermıs motoru taksıtlerı odıyememıs
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela Görkem'de...............
    tugce gorkemın motorunu cok dusundum fakat gorkemın neresınden kredı kartı gecırcem onu bulamadım saka bıryana taksıt yapmadan alma ımkanım yoktu o yuzden boyle yaptım darısı senın basına umarım sende en kısa surede kavusursun cbr ına
    carpe diem

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım size bazı sorularım cevaplarsanız çok sevinecem ben honda cbr 125 almak istiyorum avrupa kasa varmış bunlarda bunlar engeksiyonlu imiş bu türkiyeye nezaman gelecek birde nakit olarak yenileri bayiler nekadara bırakıyor hangi ay alsak daha ucuza olur yardım edeceyinzi için çok teşekkür ederim bursada oturuyorum ama istanbuldan bile alabilirim birde bununla en fazla kaç km aralıksız yapılabiliyor bursa antalya istanbul mersin adana izmir arası gitmeyi düşünüyorum birde bu km nekadar yakıyor okuyup ta ceplayan yada cevaplamayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim alırsam repsol almayı istiyorum camı buharlamayam bir kask güzelde bir mont almak istiyorum hangi markayı öneririsiniz canım çok tatlıdır
    arkadaşım bu linkte en uzun yolculuklardan birisi var......
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tograflar.html
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    erman_erkan hayırlı olsun honda bayilerinde satılan 2. el cbr 125ler için kredi kartına taksıt yapıolarmı ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar cbr ımı satalı çooook uzun zaman oldu hala pişmanlığım geçmiyor,25 gün sonra askerim ve gitmeden şu zevki tadayım dedim ancak ehliyet olmadığı için kiralama şirketleri malesef olumsuz yanıt verdi.1 günlüğüne motorunu kiralamak isteyen arkadaşlar ulaşırsa sevinirim fiyat önemli değil (hamama giren terler ) ist. avcılardayım.bu arada kask ile montum yaklaşık 3 ay kullanıldı shoi kask,scrorpion deri mont 1,5 yıl daha paslanmasınlar isteyen arkadaşlar olursa onlarıda vermek istiyorum askerde pek işime yaramazlar herhalde 0544-321-89-45 fatih.wolverine@hotmail.com
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    motorumu kiraya vermek istemem ama kaskın için konusabilirz.

Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cbr ımı satalı çooook uzun zaman oldu hala pişmanlığım geçmiyor,25 gün sonra askerim ve gitmeden şu zevki tadayım dedim ancak ehliyet olmadığı için kiralama şirketleri malesef olumsuz yanıt verdi.1 günlüğüne motorunu kiralamak isteyen arkadaşlar ulaşırsa sevinirim fiyat önemli değil (hamama giren terler ) ist. avcılardayım.bu arada kask ile montum yaklaşık 3 ay kullanıldı shoi kask,scrorpion deri mont 1,5 yıl daha paslanmasınlar isteyen arkadaşlar olursa onlarıda vermek istiyorum askerde pek işime yaramazlar herhalde 0544-321-89-45 fatih.wolverine@hotmail.com
    hocam ehliyetin olmadığı için kimse motoru vermek istemez ama belki artçı olarak gezdirebilir
    şimdiden hayırlı teskereler
    Cbr 125 :bounce:

Motosikleti
    Gomoto Ecocity 125cc
    arkadaşlar herkez 5510ytl mi aldı hondaları hiç indirim yapmadılarmı sizlere birde hangi ay alırsak daha hesaplı olur cbr125r

arkadaşlar herkez 5510ytl mi aldı hondaları hiç indirim yapmadılarmı sizlere birde hangi ay alırsak daha hesaplı olur cbr125r
    herkez genelde o fiyata almıştır plaka dahil bütün honda bayileri 5750YTL fiyat veriyor indirim yerine aksesuarlarda yardımcı oluyorlar
    Cbr 125 :bounce:

Motosikleti
    yok
    şu aralar indirim zor sezon açılıyor çünkü(bi ihtimal yeni kasa gelirse ki gelmiyor)
    2.sıfır alan fazla kişi yok bildiğim kadarıyla..çünkü gerek yok..
    ilerde satarken anlıcaksın sıfır almanın bedelini

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu kiraya vermek istemem ama kaskın için konusabilirz.
    Dostum madem avcılardasın gel anlaşalım,ben seni ardçı olarak alayım bir gün takılalım kask senin olsun.Güzvel teklif bu arada kask ve montun fotolarını ekliyorum ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum.

mont ve kaskın resimleri 78. sayfada mevcut.Saygılar
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler