Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cb125e
    korna caldım ama sadece benı ızlemekle yetındı neyse artık...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    beyler yarın kask ceket ve eldıven alcam önerileriniz varmı onlarada bakıyım?

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Fiyat aralığı belirtmeni lazım,birde siz neler almayı planlıyorsunuz??

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı CBR'S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yarın kask ceket ve eldıven alcam önerileriniz varmı onlarada bakıyım?
    Arda yarın okulda konuşalım ekipmanları bi güzelce.Uygun fiyata güzel şeyler alırsın

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Selam beyler, yukarıdaki konuşmalarınızı okudum biraz ekleme yapmak istedim. Motorun üstündeki yük çok aşırı olmadığı sürece son hız neredeyse hiç degismez ama son hıza ulaşma süresi yük arttıkça artar.
    iki kişiyken 120 yaptım tek kisi 130 yaptım v.b gibi durumlarla karşılaşıp yanılgıya düşebilirsiniz. Çünkü iki durumdada hava ve yol aynı olmayabilir, özelliklede çok ufak bir rüzgar farkı son hızda 10 km ye kadar etki yapabiliyor.
    Hatta 250 km üstündeki hızlara çıkan motorlarda ağırlığı biraz daha fazla olan motor aynı güçte oldukları halde hafif olandan daha yüksek hıza çıkar. Bunun çok ayrıntılı açıklaması var fakat topiği boğmıyım gece gece
    Bu arada bugün ilk defa cb125e gördüm fotolardakinden daha tatlıymış. Commuter olarak çok hoşuma gitti
    GP500-1st ve Ufuk İnkaya bunu beğendiler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bende geçenlerde konşukta gördüm
    beyazı hoşuma gitti
    ama bana hitap etmiyor

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler, yukarıdaki konuşmalarınızı okudum biraz ekleme yapmak istedim. Motorun üstündeki yük çok aşırı olmadığı sürece son hız neredeyse hiç degismez ama son hıza ulaşma süresi yük arttıkça artar.
    iki kişiyken 120 yaptım tek kisi 130 yaptım v.b gibi durumlarla karşılaşıp yanılgıya düşebilirsiniz. Çünkü iki durumdada hava ve yol aynı olmayabilir, özelliklede çok ufak bir rüzgar farkı son hızda 10 km ye kadar etki yapabiliyor.
    Hatta 250 km üstündeki hızlara çıkan motorlarda ağırlığı biraz daha fazla olan motor aynı güçte oldukları halde hafif olandan daha yüksek hıza çıkar. Bunun çok ayrıntılı açıklaması var fakat topiği boğmıyım gece gece
    Bu arada bugün ilk defa cb125e gördüm fotolardakinden daha tatlıymış. Commuter olarak çok hoşuma gitti
    Bizim karşı dükkanda ki bi abi aldı benim de çok hoşuma gitti fotoğraflardan daha tatlı duruyor. Honda yine yapmış yapacağını
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Aynen ufuk. Ben yazın hergün en az 70-80 km yapıyorum o yüzden az yakması benim için çok önemli. Şeytan diyor sat mondialı al cb125 ama modidende çok memnunum, gücüde cb125e göre baya bir yüksek olugundan vaz geçiyorum çünkü evlendiğim an en kısa zamanda nasip olursa daha türkiyeye gelmemiş olan son kasa er6 n yada ducati monster gibi orta sınıf bi naked alıcam.
    Yok arkadaş 125 cc ile işkence çekiyoruz resmen.
    Geçen gün kle500 kullandım, büyük cclerde en güçsüzlerden biri olduğu halde hatırı sayılır bir ivmelenmesi var. Gerçi o bile adrenalin isteyen biri için yetersiz bir ivmelenmeye sahip. Fakat kle500den inip cbra binince eşek gibi geliyor, ne kadar kırbaçlasanda gitmiyor

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Xenon u taktım arkadaşlar,akşam foto atarım.

Motosikleti
    Honda cb125e
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82410960/detay aramızda mı sahibi yazık yaw satılır mı daha bu kmrede.Bide hıc mı kullanmadı anlamadım ben 3 kere cıktım 110km geldım daha 1 haftalık fiyata yorum yok...
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    bekliyorum heycanla ciko

Motosikleti
    2011 600F ABS
    bekliyorum heycanla ciko
    Akşam iyi gözükür atarım

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen ufuk. Ben yazın hergün en az 70-80 km yapıyorum o yüzden az yakması benim için çok önemli. Şeytan diyor sat mondialı al cb125 ama modidende çok memnunum, gücüde cb125e göre baya bir yüksek olugundan vaz geçiyorum çünkü evlendiğim an en kısa zamanda nasip olursa daha türkiyeye gelmemiş olan son kasa er6 n yada ducati monster gibi orta sınıf bi naked alıcam.
    Yok arkadaş 125 cc ile işkence çekiyoruz resmen.
    Geçen gün kle500 kullandım, büyük cclerde en güçsüzlerden biri olduğu halde hatırı sayılır bir ivmelenmesi var. Gerçi o bile adrenalin isteyen biri için yetersiz bir ivmelenmeye sahip. Fakat kle500den inip cbra binince eşek gibi geliyor, ne kadar kırbaçlasanda gitmiyor
    Sorma ya benim de bi abimde var KLE500 sürüyorum yok öyle bir şey ya. Gazı bi çekiyorsun yol gözünde daralıyor Ardından ufak makineye biniyorum bu ne len diyorum kendi kendime motor mu bu felan . Ama insan; ne kadar basit olursa olsun kendisinin olan şeyden vazgeçmemeli bence.
    Zippo's bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    2011 600F ABS

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    vaay efsane olmus kardesim hayırlı olsun. benimkinede yapalım da garantı falan cıkmıyo dimi

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Aga naptın,adamı kör eder bu diyeceğim ama,üstimüze çıkacaklarına kör olsunlar:DZaten yine birisi üzerime çıkıyordu bugün...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    vaay efsane olmus kardesim hayırlı olsun. benimkinede yapalım da garantı falan cıkmıyo dimi
    Sağolasın akü çıkıyo sadece arda oda sorun değil bence.

@Pain, mercekli istiyodum ama mercek ayarlayamadığımdan böyle.

Motosikleti
    Honda cb125e
    @zippo hayırlı olsun mukemmel olmus gule gule kullan ama dıkkat et karsıdakının gozunu alırsa sanada zarar verebılır olmadı farı bıraz asagı dogru ayarlama sansın var yap bence.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @zippo hayırlı olsun mukemmel olmus gule gule kullan ama dıkkat et karsıdakının gozunu alırsa sanada zarar verebılır olmadı farı bıraz asagı dogru ayarlama sansın var yap bence.
    Sağol Cihan,aynen ayarlatıcam dediğin gibi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    aku cıkıyo derken anlamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler