Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim disk kilidi,branda vs eksiklerim kaldı,yarın filan tamamlamayı düşünüyorum,acaba fuarı beklemelimiyim diyecektim,bu tür şeylerde ciddi indirimler oluyorumu?
    Bunlar zaten ucuz şeyler.Uygun fiyatlada çok var piyasada.30 liraya gayet işini görecek branda alabilirsin sahibindende fatih kılıçlıdan.
    Havalar düzeliyo arkadaşlar.Şöyle martın sonu gibi bişeyler yapsak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    bir arkadaş şimdi şunu söyledi..

keisnlikle fuarın son gününü bekle derim,getirdiklerini götürmemek için son gün son saatlerde çok ucuza veriolar...

Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Güzel fikir. Hem tanışır; kaynaşırız.
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar düzeliyo arkadaşlar.Şöyle martın sonu gibi bişeyler yapsak

Motosikleti
    Honda
    selamun aleyküm arkadaşlar acil tarafından yardımınıza ihtiyacım var bir sitede cbr 125 için Chip Tuning buldum 2011 model 2010 çıkışlı motorum.motorumu cok sevıyorum ama hız yetmıyor.250 lık almak ısterım ama para yok bu yuzden en azından hızını bıraz daha arttırmak ıstıyorum sizce olur mu?takan var mı tavsıye edermısınız görüşünüzü almak istedim fiyat 175 tl.sordum 25 hp oluyormus tahminim 150 tek kişi yapar buda yeter fazlasını zaten motor kaldırmaz

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm arkadaşlar acil tarafından yardımınıza ihtiyacım var bir sitede cbr 125 için Chip Tuning buldum 2011 model 2010 çıkışlı motorum.motorumu cok sevıyorum ama hız yetmıyor.250 lık almak ısterım ama para yok bu yuzden en azından hızını bıraz daha arttırmak ıstıyorum sizce olur mu?takan var mı tavsıye edermısınız görüşünüzü almak istedim fiyat 175 tl.sordum 25 hp oluyormus tahminim 150 tek kişi yapar buda yeter fazlasını zaten motor kaldırmaz
    Aleyküm selam. 25 hp mi? İnanma dostum saçmalama. O zaman millet cbr 250 almak yerine gider cbr 125 alır senin şu dediğin chip'i de alır takar öyle gezerdi.

Motosikleti
    Honda
    adam neden cbr 125 alıp bunu taksın kı onunla bunun performansı bır olmaz ımkansız.onlar aynı şey degil.bunun 25 hp si 18-19 hp guc anca saglar belkı ama buda en azından hızını 20-25 km attırır dıye dusunuyorum.yada daha atik veya seri olur.bi zamanlar bırısı yapmıstı adanadan 30 hp olmustu 160 km tek kısı yapıyordu 8 bin tl ye satmıslardı 2 gun ıcınde burdada tartışması cok olmustu

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar inanmayın şöyle şeylere lütfen.175 tl ye bi çiple bırakın 13 beygirden 25 beygiri,15 beygire çıkartamassınız.Yok böyle bi olay

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleyküm selam. 25 hp mi? İnanma dostum saçmalama. O zaman millet cbr 250 almak yerine gider cbr 125 alır senin şu dediğin chip'i de alır takar öyle gezerdi.
    Vatandaştan önce onu üretici yapardı

Topikte genç heycanlı bi arkadaş vardı Cbr125 e ninja çipi taktırcam diyip duran. Ninja çipi takınca ninja olmacığını idrak ettide Allahtan sonra gitti ninja250 aldı herkez kurtuldu..

Bunlar hiç bilinmeyen bilgiler değil ama yinede bilmeyen varsa yazalım..

Atmosferik beslemeli (yani turbosuz) motorlarda chip tuning %08 dolaylarında + güç verir. Tubo beslemeli araçlarda ise %30-40 dolaylarında güç arttırımı yapılabilir

Yani 100 Hp bir aracın varsa 108 beygir olur.

Cbr 125 eprom yazılımına uygunmu bilmiyorum ama 1 beygir falan artarki oda tadından yenmez THY pilotlarına selam çakarsın gazı açınca

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    3-5 beygirlik artis icin millet cbr125ine milyar harciyor, yabanci forumlarda da cok gorursun, cc yukseltme en etkin olani o bile seninki kadar vaad etmiyor, hic video gormedim chipli ayrica, gokhan arkadas ile cbr125i cbr150ye yukseltmeyi planliyoruz ki orjinal DOHC 4 valfli, yani ne yalan diyeyim bizim bile beklentimiz 25beygir asla degil, 18-19 beygir ki cbr125 icin cok iyi bir deger, bence parana yazik etme, alma demiyorum elbette ama arastir oyle al, sonucta az da olsa etkisi olursa verdigin paraya deger ama hikaye ise 10tlne bile yazik

Motosikleti
    CBR 125R'11
    Arkadaşlar dün fuara gittim açıkçası beklediğim heyecanı, marka fazlalığını göremedim. Öyle ki ceket alcaktım rev'it alayım dedim koca fuarda 1 2 yerde vardı. Harput motordan aldım yardımcı da oldular sağolsunlar. Elimde şuan 2 kişilik davetiye var dün fuarda kapı mnünde insanlarla konuşarak zar zor edindim. Sağolsun Yamaha'nın ustasından Benim fuarda işim bitti sizden fuara gitmek isteyenler olursa davetiyeyi verebilirim. Bana ulaşsın isteyen arkadaş yardımcı olayım
    05062768131

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar KN Hava filtresi takmanın herhangi bir zararı olur mu acaba ?

Motosikleti
    Honda
    fikirleriniz için sagolun arkadaşlar 175 lirayı boşa vermeye gerek yok o zaman bir umuttu işte Zippos hiç bir zararı olmaz hatta iyi bile olur

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herkese selamlar, bu pazar motosiklet fuarı ile birlikte sezonun resmi açılışını pazar kahvaltısıyla yapalım dedik.
    Pazar sabahı önce ortaköyde kahvaltımızı yapıp sonrasındaysa fuara gidecek arkadaşlarla fuara geçeceğiz.böylece sezonun resmi açılışınıda yapmış bulunacağız herkesi bekleriz!
    buluşma noktası: Avcılar metrobüs insa lisesi arkası (e-5 kenarı) =Saat 10:00! 10.15de teker döner!
    11 gibi ortaköyde oluruz, ortaköye daha yakın olan arkadaşlar direk kahvaltı mekanına geçip bizi orada karşılayabilir.
    2.buluşma noktası:Suadiye marmaris cafe saat 11:00
    Kahvaltı sonrasında sahil yolundan geze geze yeşilköydeki cnr expo fuar alanına gidip fuarı dolaşacağız.Fuara gitmiş olan yada o kadar vakti olmayan arkadaşları yinede kahvaltı için bekleriz.

Suadiye marmaris cafe iletişim bilgileri:
    Cafenin yeri çok basit Ortaköyde Muallim Naci Caddesinde no:16
    cafe tel:+90 (212) 258 53 48
    http://suadiyemarmarisortakoy.turkiy...om/default.asp
    Facebook Etkinlik Sayfası:
    http://www.facebook.com/events/379585718718947/
    teknoali bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Felonnn yapma bunu çok uzak kalıyo bana iyi mi.Yollarıda bilmiyorum çok karışık.Burdan gelen biri olsa beraber gideriz ama tek başıma gelip dönmek çok zor olur

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Felonnn yapma bunu çok uzak kalıyo bana iyi mi.Yollarıda bilmiyorum çok karışık.Burdan gelen biri olsa beraber gideriz ama tek başıma gelip dönmek çok zor olur
    basit yahu ortaköyde işte
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    basit yahu ortaköyde işte
    Ortaköy diyosunda ben nerdeyse istanbulda bile değilim Taaa tuzla.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar KN Hava filtresi takmanın herhangi bir zararı olur mu acaba ?
    Kutu içimi açık tipmi? Kutu içi cbr 125 için olan emişi olumlu etkiler üst devirlerde az bi miktar iyileşme olabilir.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kutu içimi açık tipmi? Kutu içi cbr 125 için olan emişi olumlu etkiler üst devirlerde az bi miktar iyileşme olabilir.
    Kutu içi.Fakat gereksiz mi olur diye düşünüyorum

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Aldım ama daha takmak nasip olmadı Takınca atarım fotoları.Hem led daha güzel,hemde estetik olarak cbr 125 in orjinal sinyalleri kafam kadar.
    orjinal sinyalleri sevdim beni o kadr rahatsız etmedi ama,merak ettim beğenirsem bende yaparım:D
    bu arada konuya gt250r başlığından devam etmeyeyim dedim:Dorada cbr125r üzerinden konuşmak garip olacak:D

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal sinyalleri sevdim beni o kadr rahatsız etmedi ama,merak ettim beğenirsem bende yaparım:D
    bu arada konuya gt250r başlığından devam etmeyeyim dedim:Dorada cbr125r üzerinden konuşmak garip olacak:D
    Ben pek sevmiyorum bizim orjinal sinyalleri.Bu aldıklarım çok güzel geldi bana.Bunlardan aldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler