Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    iYiyimiş bende alıcam 39.90 tl olandanmı aldın sahibinden.de vardı. vakumlu diyordu
    kaska denedinmi hiç bende cbf e alacam ..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarın yaklaşık bir aydan sonra sevgiliye kavuşuyorum , yok böyle bi hasret . motorundan yakınan varsa bi kaç hafta bi uzak dursun bakalım noluyo

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın yaklaşık bir aydan sonra sevgiliye kavuşuyorum , yok böyle bi hasret . motorundan yakınan varsa bi kaç hafta bi uzak dursun bakalım noluyo
    Hayırlı olsun forza46 Valla ben 3 gündür kullanmıyorum,hemde aramızda bi kaç metre var daha brandasını bile kaldırıp bakmadım Bende öss filan dinlemicem cuma günü kendime izin vercem gezcem bütün İstanbul'u okulu asıp.

Motosikleti
    honda cbr 125r
    motoru kesiciye sokmak zaralımıdır

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı sanane1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru kesiciye sokmak zaralımıdır
    Zararlidir,mumkun oldugu kadar sokulmamali.

Sa arkadaşlar ben honda cbr 125r almayı düşünüyorum siyah sıfır km ama ben batmandaym ne batmanda nede etrafnda honda bayii yok yağını bakımı faan nsl yapacam Tek sıkıntım o ?

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun forza46 Valla ben 3 gündür kullanmıyorum,hemde aramızda bi kaç metre var daha brandasını bile kaldırıp bakmadım Bende öss filan dinlemicem cuma günü kendime izin vercem gezcem bütün İstanbul'u okulu asıp.
    eyvallah zippo's , düzenli çalıştıktan sonra hafta da bi gün ilaç gibi gelir cbr deneme sınavlarının performansı artar

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı MoToEmre72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaşlar ben honda cbr 125r almayı düşünüyorum siyah sıfır km ama ben batmandaym ne batmanda nede etrafnda honda bayii yok yağını bakımı faan nsl yapacam Tek sıkıntım o ?
    herhangi bir motorcu bakımını yapabilir,ama sıfır alırsan serviste yaptırmadığın için garantisi gider o ayrı,zaten garanti fasa fiso al normal bi motorcu bakımını yapar
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah zippo's , düzenli çalıştıktan sonra hafta da bi gün ilaç gibi gelir cbr deneme sınavlarının performansı artar
    Aynen öyle,şu anda okuldayım zaten Bugün hava biraz kötü ama yarın iyi gözüküyo.Okula gitmeyip bütün gün gezerim cbrmla heralde

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    yeni kasa için iridyum kullanan var mı ? bayi 40 lira dedi fiyatını sipariş ettim bekliyorum bakalım ...
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasa için iridyum kullanan var mı ? bayi 40 lira dedi fiyatını sipariş ettim bekliyorum bakalım ...
    Düşündüm ama pek bir etkisi olmaz bu motorda dediler.Kullandığın zaman yorumlarını bekliyorum

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Tüm MT Ailesi ve Pasif Cıbırcılar Kurban bayramınız mübarek olsun

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İridyum Buji nin özelliği ; 5-6ooo km de değil de 15-20ooo km de bir değişmesidir
    Performansta bişi beklemeyin canlarım...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 125 R 2011 SIYAH
    arkadaşlar motosiklet yıkama ile ilgili yazıları okudum fakat özellikle bizim motorlar için ne yazı ne de video bulabildim. gösterge panelinin olduğu yer su geçirir mi merak ediyorum. serviste motorunu yıkatan oldu mu? nasıl yıkadıklarını gören oldu mu?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Onur01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motosiklet yıkama ile ilgili yazıları okudum fakat özellikle bizim motorlar için ne yazı ne de video bulabildim. gösterge panelinin olduğu yer su geçirir mi merak ediyorum. serviste motorunu yıkatan oldu mu? nasıl yıkadıklarını gören oldu mu?
    Kardeşim ben tazikli su tutup yıkamıyorum yıkamamda bi tek arka çamurluğu kuyruk altına tazikli su tutuyorum biraz.Kafayı filan bez+su kullanıp temizliyorum.Göstergeyide aynı şekilde.Göstergenin olduğu yere su tutmamanı tavsiye ederim diğer yerlerede.Gösterge yanlış hatırlamıyosam 600 lira

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar abartmayın su geçirebilecek bir gösterge takar mı adamlar.çin malı göstergeler bile su geçirmiyor,tazikli su boyaya zarar verebilir en iyisi köpürtüp su dökerek durulamak.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar abartmayın su geçirebilecek bir gösterge takar mı adamlar.çin malı göstergeler bile su geçirmiyor,tazikli su boyaya zarar verebilir en iyisi köpürtüp su dökerek durulamak.
    Benim malım kıymetli arkadaş gösterge çamur alcak bi yer değil ki su tutayim bezle silerim olur biter

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    geçen gün sankopark otoparkında bi cbr 125 gördüm benim motorun yanına park etmişti arkadaş burdamı acaba egzoz boyalı güzelde durmuştu resim burda;

Motosikleti
    CBR 125 R 2011 SIYAH
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben tazikli su tutup yıkamıyorum yıkamamda bi tek arka çamurluğu kuyruk altına tazikli su tutuyorum biraz.Kafayı filan bez+su kullanıp temizliyorum.Göstergeyide aynı şekilde.Göstergenin olduğu yere su tutmamanı tavsiye ederim diğer yerlerede.Gösterge yanlış hatırlamıyosam 600 lira
    tazikli suyla tabiki yıkamıyorum. ama çeşmeye bağlı hortumla su tuttum her yerine. sadece toz vardı motorumda su tutup sildim tertemiz oldu. ve çok çabuk bitti. göstergede herhangi bir bozulma olmadı. buğulanma falan yok. inşallah önümüzdeki günlerde sorun çıkmaz. ama dediğin gibi bez ile silmeye çalışsam aralardaki tozları geçirmek mümkün olmayabilirdi. bide serviste yıkatmayı düşünüyorum. eğer onlarda her yere su tutup yıkıyorsa ve göstergenin su almayacağını garanti ederlerse CBR 125 r için bi yıkama videosu eklerim internet alemine..
    benimki ducati yıkayan bikinili kızların ki kadar izlenmesede işe yarar heralde :D

Merhaba arkadaşlar, daha önce 2-3 ay kadar scooter tarzı motor kullandım ama pek sevmiyorum o tip motorları. bir cbr 125 almak istiyorum. scooter'dan cbr 125 e terfi ağır gelirmi? cbr 125e geçmeden önce yapmam gereken birşeyler varmıdır? (daha fazla zaman scooter kullan gibi). deneyimli arkadaşlar bilgi verebilirmi? ehliyetim var, uygun motorda buldum ama kullanabilme teredütüm var. yardımlarınız için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler