Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En geç Temmuzun ilk haftası motorlar teslim edilecek dedi bayii.Tabi motor az..Kilis bayisine sadece bir tane geliyor..Yüksek ihtimalle ve inşallah tri color rengi..Bence mükemmel bir renk uyumu..bekliyoruz..zam gelmeden,,ötv artmadan alydık.
    Ben bayimde 2. sıradayım.Acaba bi aksilik çıkar mı :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    İnşallah bi aksilik çıkmazda herkes alır.Ama şu bir gerçek..taliplisi çok ,,gelen motor az..

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Dediğiniz gibi temmuzun ilk haftasına kadar gelirse iyi bari

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Сbr 250 konusunda da yazmıştım burada da yazayım.
    Motorunu bekleyen arkadaşlar umarım motorlarına kavuşurlar.
    Fakat biraz sabırlı olmak gerekiyor.
    Japonyadaki deprem ve nükleer felaketlerin yarası sarılırken Honda firması da kötü bir durumda. Bahane veya değil bilmiyorum.
    Fakat benim görüşüm insanlar kaporalarını geri çekerken Honda da mal satmamayı istemez, onlar da motosiklet satma peşindeler.
    Gerekli olan biraz sabır.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Сbr 250 konusunda da yazmıştım burada da yazayım.
    Motorunu bekleyen arkadaşlar umarım motorlarına kavuşurlar.
    Fakat biraz sabırlı olmak gerekiyor.
    Japonyadaki deprem ve nükleer felaketlerin yarası sarılırken Honda firması da kötü bir durumda. Bahane veya değil bilmiyorum.
    Fakat benim görüşüm insanlar kaporalarını geri çekerken Honda da mal satmamayı istemez, onlar da motosiklet satma peşindeler.
    Gerekli olan biraz sabır.
    Sabırda tam 51 gün oldu ben bekliyorum.250ler geldi 125ler neden yok ? ve dahada bekliyecek gibiyim.Benden fazlada bekleyenler var.Forumda bir arkadaşımız vardı Martta vermişti kapora.hala alamamış.Sabredilecek gibi değil

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En yakın zamanda kavuşursun umarım.
    0 km motorun tadı başka... Kavuşunca bütün dertlerin geçer umarım...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En yakın zamanda kavuşursun umarım.
    0 km motorun tadı başka... Kavuşunca bütün dertlerin geçer umarım...
    Çok teşekkür ederim.Darısı bekleyen herkesin başına

herkese merhaba aranızda olmak ne kadar güzel site güzel siz değerli arkadaşlarım ve abilerim hepiniz den allah razı olsun bu internet ne kadar büyük bir nimet sizden bi ricam var honda cbr 125 yeni modelinden almak istiyorum ne tavsiye edersiniz nelere dikkat etmeliyim vede kullanan arkadaşlar şikayeti olan varmı yada memnuniyeti ? sıfır alacagım alırsam teşekkür ederim vereceginiz cevaplara....

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    sanırım ben baya şanslıyım gördüm ve aldım
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı KRAL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba aranızda olmak ne kadar güzel site güzel siz değerli arkadaşlarım ve abilerim hepiniz den allah razı olsun bu internet ne kadar büyük bir nimet sizden bi ricam var honda cbr 125 yeni modelinden almak istiyorum ne tavsiye edersiniz nelere dikkat etmeliyim vede kullanan arkadaşlar şikayeti olan varmı yada memnuniyeti ? sıfır alacagım alırsam teşekkür ederim vereceginiz cevaplara....
    Aramıza hoşgeldin dostum Öncelikle bizde hala bekleyenlerdeniz ama aramızda kullanan birkaç arkadaşımız var Söylediklerine göre motorda şu ana kadar ciddi hiçbir sıkıntı yok.Benzin tüketimi çok iyi.Yol tutuşuda aynı şekilde.Tabi kullananların verdikleri bilgi daha net olacaktır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:53 ----------

Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım ben baya şanslıyım gördüm ve aldım
    Öyle olmuş biraz Kazasız belasız sürüşler darısı başımıza

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Zippo's ben kavuştum motoruma darısı senin başına
    bekliyorum 2 saate eve teslim etçekler

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zippo's ben kavuştum motoruma darısı senin başına
    bekliyorum 2 saate eve teslim etçekler
    Amin wolky amin İnan çok sevindim almana,öyleydi böyleydi derken biraz fazla bekledin ama kavuştun motora.Umarım bizimkinde daha büyük sorunlar çıkmaz.Tekrar hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin

motorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6-f
    bazı arkadaşlar gümrükleme işlemleri demiş. kilisteki arkadaşta temmuz un ilk haftası demiş. yani aldıkları haberler böyle ama ben bugün anes'i, d&b motor u aradım. hatta honda Türkiye yi aradım hepsi de hala belli birşeyin olmadığını söylediler. az biraz ümitlenmiştim ama yine yalan mı oldu acaba?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı motorhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı arkadaşlar gümrükleme işlemleri demiş. kilisteki arkadaşta temmuz un ilk haftası demiş. yani aldıkları haberler böyle ama ben bugün anes'i, d&b motor u aradım. hatta honda Türkiye yi aradım hepsi de hala belli birşeyin olmadığını söylediler. az biraz ümitlenmiştim ama yine yalan mı oldu acaba?
    Temmuzun sonu gelirse iyidir.Kışın bineriz artık dağ taş dere tepe

Wolky bide cbr 125'ide sorsana bayinle konuşursan filan bi haber varmıymış ya :(

Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    arkadaşlar yamaha yzf125 mi daha iyi cbr 125 mi sağlamlık hız denge yönünden falan

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşkr ederim kardeşim bi göz atayım
    Kardeş ben geçen sene Muğla Kötekli'de 1 ay(haziran-temmuz ayları) kaldım. Gençlik parkının oralarda bir kaç kez cbr 125 görmüştüm, o sen miydin acaba başka cbr 125 var mıdır bilmiyorum ama?

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben geçen sene Muğla Kötekli'de 1 ay(haziran-temmuz ayları) kaldım. Gençlik parkının oralarda bir kaç kez cbr 125 görmüştüm, o sen miydin acaba başka cbr 125 var mıdır bilmiyorum ama?
    köteklide başka cbrlar var ama kırmızı siyah rengine hiç rastlamadım, repsol var mavi var bi de 2008 öncesi olan kırmızı renkli kasalar var benm bildiğim, belki de beni görmüşsündür :D
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köteklide başka cbrlar var ama kırmızı siyah rengine hiç rastlamadım, repsol var mavi var bi de 2008 öncesi olan kırmızı renkli kasalar var benm bildiğim, belki de beni görmüşsündür :D
    Benim gördüğüm kırmızı-siyah 2008 de çıkan renkti. Orda şişmanın yeri diye bir işletme vardı bir kez de onun önünde görmüştüm oturan şapkalı dayı heykelinin önünde gerçi şimdi yıkılmış galiba orası. Bu yaz motosikletle gelme planımda var ama bakalım maddi manevi açıdan kendimi ayarlamam lazım.

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gördüğüm kırmızı-siyah 2008 de çıkan renkti. Orda şişmanın yeri diye bir işletme vardı bir kez de onun önünde görmüştüm oturan şapkalı dayı heykelinin önünde gerçi şimdi yıkılmış galiba orası. Bu yaz motosikletle gelme planımda var ama bakalım maddi manevi açıdan kendimi ayarlamam lazım.
    muğla merkezde ben rastlamadım başka bnm renkten demek ki bendim :D inşallah yolun düşerse tanışmak isterim gezdiririm muğlayı sana memnun olurum her zaman kapımız açık buyur gel kardeşim
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Muhabbetinizi balla kesiyorum arkadaşlar.Kaporasını geri alan var mı acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler