Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak ben bunu görmemiştim..Baya iyiymiş..
    Nerden temin edicen onuda sülede benim sanayi gülü perte ayrılmassa alayım bitane..

Perte ayrılırsa ninjaya geçicem büyük ihtimal bakalım hayırlısı
    http://www.motobakkal.com/?urun-606-...%A0%A0%A0.html

buyrun birebir aynısı

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videodaki koltuk döşemelerine hasta oldum nerde yaparlar ki acaba..
    wallahi bende hasta oldum..

Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece koltuk döşemesimi..

Hidrolik parçaları.
    koruma topuzları.
    Yağ tıpası
    Ön çamurluktaki havalandırma ızgarası.
    Ben begendimde beğendim vallahi.

Hatta keşke şu rengi alsaydım bile dedim kendi kendime

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    renk olayına hiç girmiyorum kardeşim.resmen hasta oldum yaw.hrc yi bu kadar sevdiğimi bilmezdim :(
    inanın ki yalnız değilsiniz ilk defa keşke siyah almasaydım dedm

adam harbi yapmış. bikepics.com dan cbr 125 resimlerine bakın motoru göreceksiniz.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fransız test videosu ne dediği belli değil ama görüntüler güzel

http://www.youtube.com/watch?v=7tW5L...eature=related

Eski cbr ın ince lastik ve gövdesinden eser yok görüldüğü üzere

yatırma olayı çok hoşuma gitti. adam resmen ayaklıkları sürttürüyor
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

en guzel rengi turuncu diye gittim turuncu aldim pisman degildim bu motoru gorene kadar yurtdisinda parcalar ucuz hersey var burda onlari yaptirmaya kalksn iyi para tutar ama koltuk dosemelerinden bende yaptiricam bilen varmi nerde yapildigini buarada bugun orjinal egzosu kaldirima surttum yolda giderken gri egsoz korulmaligi bayagi ciizldi orjinali nekadardir acaba bilen varmi

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bu kırmızı elcikleri nerden bulabiliriz arkadaşlar ?

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kırmızı elcikleri nerden bulabiliriz arkadaşlar ?
    bir durun önce motor gelsin

http://www.motorturkiye.com/goster/2...elcik-gr-205-b
    http://www.motobakkal.com/catinfo.asp?cid=273

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Napiyim şimdiden aliyim sonradan motor ağustosa filan sarkarsa caymiyim diye

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beimde taktınız aklıma ama önce plakayı halletmem lazım ucu ucuna denk getirttim
    azcık daha araştırın daha ucuzuda mutlaka vardır

Motosikleti
    Arora Beatrix 150

Merhaba

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım ve sıcağı sıcağına merhaba demek istedim.

Henüz bir motorum yok hayatımda 2 kez scooter kullandım ehliyetimde yok ama ehliyet almayı bir motor sahibi olmayı çok istiyorum, Honda CBR 125 R çok hoşuma gidiyor zaten bu siteyide bu motorla ilgili bilgileri araştırırken buldum.

Şuan ben Fethiyede tatildeyim Fethiyede Honda Kıvrak Motor var bugün CBR'yi görmek için gittim (yenisini) bayideki görevli bana temmuz ortasında geleceğini söyledi belki sizin için kötü bir haber ama paylaşmak istedim, kıvrak motorda gördüğüm kadarıyla ciddi bir bayi ve fethiyede tek siz kendi illerinizdeki bayileri iyice sıkıştırın derim ben formda okuduklarım kadarıyla bayilerin biraz oyalama politikası uyguladıkları gibi geliyor.

Bu arada bayideki görevliye sordum motor kullanmaya yeni başlıyacağımı vitesli motor kullanmak istediğimi ve CBR 125 R'nin uygunluğunu sordum adam bana sen bir scooter al dedi )) CBR 125 R seni aşar demek istedi sanırım ) hayal kırıklığına uğradım ama söyleminde haklıydı önce dengeyi öğrenin iyice alıştıktan sonra vitesliye geçin dedi ve bir örnek verdi, bir müşterileri CBF 150 aldıktan bayiden çıktıktan 15 dakika sonra kaza yapmış meğer adamda fazla vitesli kullanmamış.

Fakat bende başlamışken vitesliyle başlamak istiyorum neyse daha ilk mesajda bu kadar geveze olmayalım.

Herkese Kolay gelsin

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı acemi06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım ve sıcağı sıcağına merhaba demek istedim.

Henüz bir motorum yok hayatımda 2 kez scooter kullandım ehliyetimde yok ama ehliyet almayı bir motor sahibi olmayı çok istiyorum, Honda CBR 125 R çok hoşuma gidiyor zaten bu siteyide bu motorla ilgili bilgileri araştırırken buldum.

Şuan ben Fethiyede tatildeyim Fethiyede Honda Kıvrak Motor var bugün CBR'yi görmek için gittim (yenisini) bayideki görevli bana temmuz ortasında geleceğini söyledi belki sizin için kötü bir haber ama paylaşmak istedim, kıvrak motorda gördüğüm kadarıyla ciddi bir bayi ve fethiyede tek siz kendi illerinizdeki bayileri iyice sıkıştırın derim ben formda okuduklarım kadarıyla bayilerin biraz oyalama politikası uyguladıkları gibi geliyor.

Bu arada bayideki görevliye sordum motor kullanmaya yeni başlıyacağımı vitesli motor kullanmak istediğimi ve CBR 125 R'nin uygunluğunu sordum adam bana sen bir scooter al dedi )) CBR 125 R seni aşar demek istedi sanırım ) hayal kırıklığına uğradım ama söyleminde haklıydı önce dengeyi öğrenin iyice alıştıktan sonra vitesliye geçin dedi ve bir örnek verdi, bir müşterileri CBF 150 aldıktan bayiden çıktıktan 15 dakika sonra kaza yapmış meğer adamda fazla vitesli kullanmamış.

Fakat bende başlamışken vitesliyle başlamak istiyorum neyse daha ilk mesajda bu kadar geveze olmayalım.

Herkese Kolay gelsin
    Öncelikle hoş geldin kardeşim.CBR 125 ile başlayabilirsin bence.Vitesli ile başlanmaz diye birşey yok.Hondanın eğitimini al.Sonra yavaş yavaş öğrenirsin hiçte sorun olmaz

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı acemi06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Herkese Kolay gelsin

kardesim merhaba , fethiye de neredesin şimdi ? telefon numaranı bana özelden yollarsan cbr 125 yeni kasa ile turlarız

ben kıvrak motoru geçtikten sonra 3. ışıklardayım. cep telefonu dükkanı var , ilköğretim okulu karşısında. beklerim
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

herkese mrb larrr öncelikle.
    ben de yeni katılanlardanım.

diğer arkadaşın dediği gibi ben de bu 125 cbr lara hastayım. yalnız vitesli hiç kullanmadım. yalnız nasıl kullanılacağına dair baya bilgi topladım sadece iş uygulamaya kaldı. ehliyete de yazıldım orada da vitesli kullanmayı öğreneceğiz muhakkak.
    4-5 yıldır motorsiklet kullanıyorum ama düz vitesli. hem vitesli öğrenmek istiyorum hem de adam gibi bi motorsikletim olsun o da 125 cbr olsun istiyorum. yalnız sıfır alacak gücüm de yok. 2. el arıyorum.

yalnız bazıları farklı şeyler söylüyor. mesela; normal 125 ler repsollerden daha iyi. repsol işe yaramaz, parçaları hep çin diyorlar.doğru mu? bi yardımcı olursanız sevinirim.

bunları nasıl ayırt ederiz. nelere dikkat etmeliyiz.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni kasacılar yeni bi test videosu daha. Hoşuma gitti

Buyrun: http://www.youtube.com/watch?v=L1gUROwVIkM

AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamın altında oyuncak gibi durmuş cbr
    Müsait bir yerde öleceğim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oyuncak zaten ama 130 km yapan ve insanların benimde bitane olmalı dediği bi oyuncak

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    selam arkadaşlar cbr 125 eski kasa lar için arka çanta aparatı alabileceğim bi yer biliyormusunuz
    Honda CBF 150 ((2007 2008 (siyah) 2011)) ve CBR 125 R HRC ((2011)) CBF 150 (((2011 Gümüş))).... Asya Motor Elegant 150 (170cc) Kırmızı

Motosikleti
    Arora Beatrix 150

Sağol

Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim merhaba , fethiye de neredesin şimdi ? telefon numaranı bana özelden yollarsan cbr 125 yeni kasa ile turlarız

ben kıvrak motoru geçtikten sonra 3. ışıklardayım. cep telefonu dükkanı var , ilköğretim okulu karşısında. beklerim

Teknoali jestin için teşekkür ederim Fethiyede sayılı günlerim kaldı ama yinede bir fırsatını bulursam yanına uğramaya çalışırım.

Sağlıacakla kal

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:59 ----------

Öncelikle hoş geldin kardeşim.CBR 125 ile başlayabilirsin bence.Vitesli ile başlanmaz diye birşey yok.Hondanın eğitimini al.Sonra yavaş yavaş öğrenirsin hiçte sorun olmaz
    tım

Zippo's kardeşim desteğin için sağol, aslında bende öyle düşünüyorum belli yerlerde yavaş yavaş öğrenirim diye bakalım zaman neyi gösterecek önce ehliyet ve eğitim.

Honda'nın eğitimini araştırdım İstanbuldaymış, 320 TL yazıyordu ilk seviye Ankara'ya bir kaç güne döneceğim araştırma yaparım biraz kurslar ve eğitim yerleri için.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    bende öyle düşünerekten kask ve mont aldım kardeş

Motosikleti
    Honda
    Selam arkadaslar motoruma performans egzos takcamda ne önerirsiniz.ne kadar etkiler motoru ses nasıl performans fılan

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar motoruma performans egzos takcamda ne önerirsiniz.ne kadar etkiler motoru ses nasıl performans fılan
    ben kısa tüp ixil düşünüyorum halen araştırıyorum öyle aceleye getirmicem sadece biraz daha zamana bırakıcam.

Arkadaşlar dün dudullu imesin yanında sola düştüm:( motorumun sol aynası kökünden kırıldı bu sinyal olunun filan değişmesi gerekicek muhtemelen. vites koluda eğildi vitesler zor geçiyor kurcalamadım en fazla 3 km yol gittim oda 1 ve 2. vitesle. Birde ön frene basınca boşluk oluştu ön tekerde. Motor şu an intercitynin otoparkında. en yakın nereye götürebilirim ne yapabilirim :(

CBR'cılar, buyurun kelepir motor size.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0165434/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler