Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ cbr125 ;

Kardeşim bir bak bakalım motorun alt tarafından mı geliyor o ses ?
    debriyaj telinin hemen altından geliyor. Şimdi farkettim vitese takınca ses biraz azalıyor.

Ne olabilir?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:09 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ona benzer bi ses bendede vardı ısınınca gidiyodu
    Sorun çıkarmaz umarım başıma.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Egzoz borusundan cızırtı gelir; fakat egzoz ısınınca ses gider
    Bu olabilir; benim cbr da da vardı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz borusundan cızırtı gelir; fakat egzoz ısınınca ses gider
    Bu olabilir; benim cbr da da vardı
    yok egzoz borusundan değil ses. Yani motordan geliyo ses cır cır diye. cızırtı tarzı değil.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya boyle aglar gibi bir ses debriyaj tasının oralardan geliyo ısınınca gidiyodu bişey olmamıştı

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok jant sağlam yeni bir lastik şart oldu o kadar tamir ettirdim idarelik kocaman çivi girmiş çıkmış serçe parmağım kadar. İnş. Beni çekemeyenlere orta parmağım kadar girer :D
    Ah Gökhan hep bu Sercan'ın yüzünden. Kim bilir ne dualar etti yolda kalalım diye.
    Şaka filan ben bütçeyi tam ayarlayamadım yaklaşık 100 tl açık var. Yalnız debriyaj balatasını değiştirsem mi diye düşünüyorum ama bakıcaz artık. Senin lastiğin fazla acil değilse biraz bekleyelim sonra birlikte alırız.

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah Gökhan hep bu Sercan'ın yüzünden. Kim bilir ne dualar etti yolda kalalım diye.
    Şaka filan ben bütçeyi tam ayarlayamadım yaklaşık 100 tl açık var. Yalnız debriyaj balatasını değiştirsem mi diye düşünüyorum ama bakıcaz artık. Senin lastiğin fazla acil değilse biraz bekleyelim sonra birlikte alırız.
    Çok ayıp çok.

Git sınava çalış sen

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Çok ayıp çok.

Git sınava çalış sen
    Bu sınavda rahat olan kazanıcak olm. Dershanede son denemede 445 yapmışım, bu hafta o gazla kitap filan açmadım.

Bu sınavda rahat olan kazanıcak olm. Dershanede son denemede 445 yapmışım, bu hafta o gazla kitap filan açmadım.
    Yeter zaten son dakikaya kadar elinde test kitabıyla gitme

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Yeter zaten son dakikaya kadar elinde test kitabıyla gitme
    Gökhan nerde ya? Dinsizin hakkından bilmem kim gelir diycem ayıp olucak.
    Gökhan bu Sercan senin adresini biliyor mu? Adam gödertip lasiğini patlattırmıştır kesin Sercan'ın işidir.

Gökhan nerde ya? Dinsizin hakkından bilmem kim gelir diycem ayıp olucak.
    Gökhan bu Sercan senin adresini biliyor mu? Adam gödertip lasiğini patlattırmıştır kesin Sercan'ın işidir.
    Sen şimdi Gökhan'a imansız diyosun he helal yani

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    cumalara gitmeye gitmeye imanda sakata binmiştir sen onu geçde kardeşim benim cıbırımın lastiğine kocaman çivi girmiş çıkmış lastik jant üzerinde marşa bir bastık tık çalıştı yardıra yardıra 80le geldim eve kadar yarı yolda bırakmadı cıbırım ihanet etmedi bana. ne vurdurdum ne ittirdim tık tek marş bas git yok lastik patlamış yok siukast görmüş dinlemedi valla ahmetcim biz cıbırımıza güveniriz yarı yolda bırakmaz sercan adam çalışmış nimetini toplamaya bakıcak relax adam olum sen kendi derdine bak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:32 ----------

ahmet benim en yakın zamanda almam lazım ama bende de maddi sıkıntı diz boyu lastikden önce debriyaj balatası alsam ii olacak birlikte alalım
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumalara gitmeye gitmeye imanda sakata binmiştir sen onu geçde kardeşim benim cıbırımın lastiğine kocaman çivi girmiş çıkmış lastik jant üzerinde marşa bir bastık tık çalıştı yardıra yardıra 80le geldim eve kadar yarı yolda bırakmadı cıbırım ihanet etmedi bana. ne vurdurdum ne ittirdim tık tek marş bas git yok lastik patlamış yok siukast görmüş dinlemedi valla ahmetcim biz cıbırımıza güveniriz yarı yolda bırakmaz sercan adam çalışmış nimetini toplamaya bakıcak relax adam olum sen kendi derdine bak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:32 ----------

ahmet benim en yakın zamanda almam lazım ama bende de maddi sıkıntı diz boyu lastikden önce debriyaj balatası alsam ii olacak birlikte alalım
    http://www.yildirimmotosiklet.com/De...rinti&uid=2340
    Gökhan bu ay sadece balata alalım benim içinde en iyisi bu olur. Üstteki link uygun mudur yoksa diğer markalarda var.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    baktım ii bana uyar almışken iisini almak lazım ama bütçeyide zora sokmadan
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

hadı yapın bakımlarınızı bende az kaldı alıcam 660'ı

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Arkadaşlar, dün honda servise bir arkadaşımın motoruna bir kaç parça sormak için gittim serviste oturuyorum 10 metre önümde motorlar dizili bir yandan konuşurken bir yandan onlara bakıyorum hemen önümde 600 lük olduğuna inandığım bir motor var onların önünde de bakımları, tamirleri yapılmış büyük motorlar duruyor. muhabbet bitincede 2-3 ay sonra cbr 125 almak istediğimi söylüyorum gelince arayın bir göreyim diye usta bana önünde duruyor gel bakalım diyor şok oldum..!
    Cıbıra yabancı değilim ama yeni modeli hiç böyle hayal etmediğimi söyleyebilirim...125 cıbır alıcak arkadaşlar resimlere bakıp hala küçük olduğunu söyleyebilirler yakından görmelerini şiddetle tavsiye ederim yada resim istiyorsanız 600rr ın resmine bakın anca tutuyor
    hemen yapıştım üstüne daha önce niyetlenipte boyumun 180 üzeri olmasından dolayı hayal kırıklığı yaşadığım göz ağrımı hep soru işaretleri bırakarak silerdim kafamdan.
    kontağı açtım honda selamını eksik etmedi yine a.selam, çalıştırdım ses mükemmel ama bu sesi herkes arttırmak isteyecek buna eminim...
    Benim şarteller attı, işte üniversiteli k.kartımın limiti yetse yemin ederim çektiricem 12 taksit alıcam bu nedir yaa :D deli etti beni
    baktığım siyah modeliydi gerçekten görüntü olarak kaslı ve güven verici...
    Bayi bana Hazirana kadar teslimat yapamadığını söyledi önlerindeki 2-3 aylık stoklar bitmiş isim alıyorlar, sıraya giriyorsun
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, dün honda servise bir arkadaşımın motoruna bir kaç parça sormak için gittim serviste oturuyorum 10 metre önümde motorlar dizili bir yandan konuşurken bir yandan onlara bakıyorum hemen önümde 600 lük olduğuna inandığım bir motor var onların önünde de bakımları, tamirleri yapılmış büyük motorlar duruyor. muhabbet bitincede 2-3 ay sonra cbr 125 almak istediğimi söylüyorum gelince arayın bir göreyim diye usta bana önünde duruyor gel bakalım diyor şok oldum..!
    Cıbıra yabancı değilim ama yeni modeli hiç böyle hayal etmediğimi söyleyebilirim...125 cıbır alıcak arkadaşlar resimlere bakıp hala küçük olduğunu söyleyebilirler yakından görmelerini şiddetle tavsiye ederim yada resim istiyorsanız 600rr ın resmine bakın anca tutuyor
    hemen yapıştım üstüne daha önce niyetlenipte boyumun 180 üzeri olmasından dolayı hayal kırıklığı yaşadığım göz ağrımı hep soru işaretleri bırakarak silerdim kafamdan.
    kontağı açtım honda selamını eksik etmedi yine a.selam, çalıştırdım ses mükemmel ama bu sesi herkes arttırmak isteyecek buna eminim...
    Benim şarteller attı, işte üniversiteli k.kartımın limiti yetse yemin ederim çektiricem 12 taksit alıcam bu nedir yaa :D deli etti beni
    baktığım siyah modeliydi gerçekten görüntü olarak kaslı ve güven verici...
    Bayi bana Hazirana kadar teslimat yapamadığını söyledi önlerindeki 2-3 aylık stoklar bitmiş isim alıyorlar, sıraya giriyorsun
    motoru hondanın hangi servisinde gördün?

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Direksiyon Sınavı Hatasızdı

Hazirana KAdar Bekleyemicem valla 2005-2010 arası alcam bişeyler 2.el aklinizda olsun ege bölgesinde satilik varsa ilgilenebilirim.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru hondanın hangi servisinde gördün?
    Bursa
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Motosikleti
    Honda CBR 125 R 2011
    2011 beyaz cbr 125 ile ilgili bir video gördünüz mü acaba hiç ?
    it matters not how strait the gate, how charged with punishments the scroll, i am the master of my fate;
    i am the captain of my soul.

Motosikleti
    ybr 125 esd
    nihayet ben de aranıza katılıyorum arkadaşlar çok az kaldı diyemem şöyle bir temmuz ağustos ayında falan nedeni ise malum okulum ve ehliyet işi. ehliyetimi almam için ilk önce okulu halledip boş zaman bulmam lazım,bu yüzden yaz aylarına kadar gecikiyorum. yeni model iriymiş bu yüzden artık boy kilo sorunum da kalmadı cbf mi ybr mi cbr mi derken gittim tek tek denedim, hepsinin üstünde emanet duruyordum , son olarak kasası hem yeni geliştirilmiş hem de almayı kalbimden geçirdiğim motorda karar kıldım şimdiki sorum ise temmuz ağustos gibi bayiye gitsem hemen alamıyor muyum makineyi,ön sipariş mi vermem gerekiyor,bu ön siparişi de ne zaman vermem gerekiyorve verirken paranın tümünü mü veriyorum yoksa bir kısmını mı peşinat olarak ödüyorum? şimdiden okuduğunuz ve verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim

saygılarımla

dr.lunata

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler