Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Nazara geldik.. ışıklarlarda duran motoru kaldırırken depriyajı kaçırıp düşürdük sola yattı...sol ayna,sinyal ve debriyaj kolu kırıldı servise verdim parçaların siparişi verildi yapılacak.. kazasız belasız hepimize arkadaşlar Üzüldüğüm nokta o kadar gezdik tozduk trafikte yol yaptık sen ışıklardan kalkerken depriyajı kaçır, hani ön kaldırmak istesem üzülmem hakkettim derim ama ben bunu haketmedim.. buda nazarı olsun motorumun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazara geldik.. ışıklarlarda duran motoru kaldırırken depriyajı kaçırıp düşürdük sola yattı...sol ayna,sinyal ve debriyaj kolu kırıldı servise verdim parçaların siparişi verildi yapılacak.. kazasız belasız hepimize arkadaşlar Üzüldüğüm nokta o kadar gezdik tozduk trafikte yol yaptık sen ışıklardan kalkerken depriyajı kaçır, hani ön kaldırmak istesem üzülmem hakkettim derim ama ben bunu haketmedim.. buda nazarı olsun motorumun..
    Geçmiş olsun valla bu forumdakiler hep seni konuşuyorlar.
    Susun len dedim dinlemediler

Ben ilk zamanlar senin yaptıgını ykuş yukarı 2den 1e gecıremedım boşta kaldı gaz verincede bırden vitese geçti en son redline sesini duydum
    ilk ve son teker maceram oydu.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım geçmiş olsun sende bişey yok inşallah, nazarlık diyelim, umuyoruz son olur

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Ben birşey yok kardeş saolasın, tatsız bir olaydı oldu ama önüne geçilemiyor işte..

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben birşey yok kardeş saolasın, tatsız bir olaydı oldu ama önüne geçilemiyor işte..
    haklısın. BAzı şeyler olacagına varıyor. Geçmış olsun dıyelım İzmir li Cbr cımıza. Daha gorüşmek nasıp olmadı ama. Denızhan da varmıydı yanında?
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın. BAzı şeyler olacagına varıyor. Geçmış olsun dıyelım İzmir li Cbr cımıza. Daha gorüşmek nasıp olmadı ama. Denızhan da varmıydı yanında?
    Sadık ve Denizhan üçümüz geziyorduk

Motosikleti
    honda cbr 125r
    geçmiş olsun kardeş ben daha bi kaza geçirmedim allaha şükür ama yatırıken birkez kaydı zorda olsa toparladım başka bir tehlikem olmadı. Bu motorla arka kaldıran bir resim gördüm o gerçekmi bilen varmı arkadaşlar?

düşmeyen motorcu yoktur daha düşmemiş motorcu vardır..

Cana gelmedikten sonra gerisi mühim değil.(Çaktırma adamın canı gidiyo)

arka niye kaldırılmasın cıbırla manşallah çok salam frenleri var

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    oğuz geçmiş olsun kardeş her işte illa bir hayır vardır sıkma kendini,belki düşmesen başına daha kötü bişey gelebilirdi düştün birazaman geçti vs böyle bak...söylediklerin basit şeyler bak benim daha motorum bile yok arkadaşlardan motor dileniyoz

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuz geçmiş olsun kardeş her işte illa bir hayır vardır sıkma kendini,belki düşmesen başına daha kötü bişey gelebilirdi düştün birazaman geçti vs böyle bak...söylediklerin basit şeyler bak benim daha motorum bile yok arkadaşlardan motor dileniyoz
    Aynı Durum Bendede War Kardeşim Motorun Krank Bilyaları Dağıldı Motora 3-4 Gündür Binemiyorum Evden Dışarı Çıkamıyorum Walla Hastalık Olmuş İyce Motor Benim Elim Ayağımmış Yeni Fark Ettim.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

ben park halinde düştüm ikimizde de hasar yok o sayılır mı

Motosikleti
    Honda CBR 125 R 2011
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı Durum Bendede War Kardeşim Motorun Krank Bilyaları Dağıldı Motora 3-4 Gündür Binemiyorum Evden Dışarı Çıkamıyorum Walla Hastalık Olmuş İyce Motor Benim Elim Ayağımmış Yeni Fark Ettim.
    Cana da gelse mala da gelse insan üzülüyor...

Cana gelmesin ama...

*
    kardeş bu arada bugün distribütörlüğü arayacaktın, arayabildin mi? ben de bir daha mail attım..
    it matters not how strait the gate, how charged with punishments the scroll, i am the master of my fate;
    i am the captain of my soul.

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    cbr ların grenajları evlat acısı gibi gelir vallla
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    arkdaşlar ilk kazamı yaptım :( önümdeki motor kullanıcısı yüzünden kontrolü kaybettim ama durmayı başardım ve malesef düştüm yinede ana yolda sağa sinyal verip döneceğini belirti ve bende sol tarafından geçiyim derken sağa diye sola döndü bir anda belediyenin de kazı çalışması yapması sonucu ve hiç bir tabelayla yada herangi bişile çalışma oldunu belirtmemesi yüzünden ve durmama rağmen naptıysam kurtaramadım ve düştüm bende Allaha şükür hiç bişi yok yeni ön far almıştım o çizildi ön çamurluğun boyası kalktı sadece umarım kimsenin başına böyle bişi gelmez insanın morali çok bozuluyo , üstüne ewe gidince yediğiniz azarda cabası :(( bir de motoru kaldırdığımda marşa basmama rağmen motor 10.15 saniye çalışmadı
    [COLOR="Navy"][/COLOR]helal olsn herkezee :queen:[I][COLOR="Navy"][/COLOR][/I]

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    bune ya paso kaza haberi şu topiğe para toplayıp bi tane kurban patlatmak lazım
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Alıntı GÖЯKEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bune ya paso kaza haberi şu topiğe para toplayıp bi tane kurban patlatmak lazım

Motosikleti
    honda cbr 125r
    beyler dün bursada ön kaldıran bir arkaşımız ve arkasındaki kız fena şekilde parçalanarak can verdiler arkadan gelen arabalar fln üzerlerinden geçti çok dikkatli olun gerekmedikçe artistik hareketlerde bulunmayalım. Bu makinaların şakası yok!!!

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol Onurum teşekkürler takmıyorum zaten nazarlığı olsun motorumun ALLAH daha beterlerinden saklasın hepimize kazasız belasız sürüşler..

Alıntı gökhans16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dün bursada ön kaldıran bir arkaşımız ve arkasındaki kız fena şekilde parçalanarak can verdiler arkadan gelen arabalar fln üzerlerinden geçti çok dikkatli olun gerekmedikçe artistik hareketlerde bulunmayalım. Bu makinaların şakası yok!!!
    ALLAH rahmet elesin çok kötü bir durum, artık çok daha dikkat...

Forum kış geliyor diye durmayın.
    2 haftadır havalar güzel dedim bi cila gider.
    Tabi Fotolar olmassa olmazımız

http://www.facebook.com/album.php?ai...0&l=b9fc58bc7c

motor kask ceket full uyum maşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler