Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    alacak arkadaslara kacirmamasini tavsiye ederim, 9500kmyi gectim su an ve aldigima kesinlikle pisman olmadim, ninja250 istiyordum ama artcili kullanacagim icin cbr150 de karar kildim, cbr250 goruntu olarak bunun kadar hosuma gitmedi, her tur bilgi icin elimden geldigince yardimci olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alacak arkadaslara kacirmamasini tavsiye ederim, 9500kmyi gectim su an ve aldigima kesinlikle pisman olmadim, ninja250 istiyordum ama artcili kullanacagim icin cbr150 de karar kildim, cbr250 goruntu olarak bunun kadar hosuma gitmedi, her tur bilgi icin elimden geldigince yardimci olurum
    ninjanın cbr125'den bi farkı yokturki artcı konusunda cbrda bence artcı almakta,olmakta işkence.

Artçı yüzünden çokmu tanka malzemeleri vurup karın ağrıları girmedi.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Yaptigim gezilerden bazi resimleri sizlerle paylasmak istiyorum, umarim begenirsiniz. ( motoru ilk aldigim zamana ait, yeni resimleri henuz pcye atmadim, cbri daha da atesledim ama esim begenmedi )

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Buyuk ıhtımal hafta içi Cbr'ımın ilk bakımına gidicem..890 km'ye geldi..
    İlk bakım ücreti hakkında bilgisi olan varmı sadece yag değişicek büyük ihtimal 1ooo bakımı
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    kürşat 150r da güzelmiş :D nerde yaşıyorsun ?

70 civarı diye durmuştum ilk periyodik bakım ama, bilmiyorum ..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bursalı arkadaşlar bursa topickine ir selam verin bari yaw cbrcı arıyorum bursada dolaşacak
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    yok ama keeway cruiser inş.)
    selamın aleykum abilerim ben bu cbra bakayım dedim arkadaşım 2011 kaslı iyi 2010 kadar cılız değil dedi bakarken bakarken fiyatı gözüme çarptı 5435 lira diyor bu doğru mu ve türkiye de var mı ya da ne zaman gelir son olarak 2010 dan artıları nelerdir ve son hızı sordu bi arkadaşım boşver hızı dedim ama ısrar etti mümkünse hızını da alayım teşekkürler iyi akşamlar abilerim

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    biraz araştırmacı olsak ? önceki sayfalarda foto paylaşımları bile yapıldı 2011 lerin
    fiyat zaten fix liste fiyatı.
    Hız olayına hiç girmeyelim sonu gelmez
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    yok ama keeway cruiser inş.)
    sağol abi de uzun zamandır siteye girmedim koptum iyice tamam fiyarı da geçtim ama farklı olarak hangi özellikler var eski modellerinden onu bi söylersen abi

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi yaaa adamın motoru var gelir hava süperdi bizde sınavdan sonra arkadaşlarla dolaştık tabi motorumuz yok 4 tekere kaldık şuan yağmur var
    4 tekerin gözünü seveyim. İstanbul'a gelirken çok güzeldi, hava iyiydi ve rüzgar arkadan esiyodu 130-140 geldim. Tam çırağan sarayının önünde ilk yağmur damlalarıyla tanıştım, rüzgarın yönü belli değildi. Donuma kadar ıslandım, otobanda 2 kez ayakkabıları çıkarıp içinden suyu boşalttım, eldivenleri çamaşır gibi sıkarak suyunu akıttım. Eve geldiğimde eller felç olmuştu kot pantolonun düğmelerini açamıyordum. Ama hasta olamıycam galiba rapor alırım diye seviniyordum.

Arkadaşlar merhabalar..
    Bende CBR 125r arıyorum satın alıcam ama ..
    Çevrenizde Satan Düzgün Tavsiye Ettiğiniz Temiz varsa.
    Kırmızı Renkte arıyorum
    Eskişehir-Kütahya-Bilecik-Bozüyük olursa Sevinirim.
    İnşallah Denk gelirde bizde aranıza katılırız ,Teşekkürler..

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gökhaaaaaaan sesime gel topla çeteyi gezmeye başlayalım artık ben hazır sayılırım ÇOK YAKINDA

bu arada batunun telefondan beni aramışsınız haftasonu da duymamışım dışardaydım sabah 6da gördüm aramadım o saatte
    Ninja

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 tekerin gözünü seveyim. İstanbul'a gelirken çok güzeldi, hava iyiydi ve rüzgar arkadan esiyodu 130-140 geldim. Tam çırağan sarayının önünde ilk yağmur damlalarıyla tanıştım, rüzgarın yönü belli değildi. Donuma kadar ıslandım, otobanda 2 kez ayakkabıları çıkarıp içinden suyu boşalttım, eldivenleri çamaşır gibi sıkarak suyunu akıttım. Eve geldiğimde eller felç olmuştu kot pantolonun düğmelerini açamıyordum. Ama hasta olamıycam galiba rapor alırım diye seviniyordum.
    Allah'ım büyüksün sen adamı böyle yaparlar

Olm buralara kadar geliyon insan bi yağmurluk felan alır güneşe güvenip hemen atlıyıveriyon

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhaaaaaaan sesime gel topla çeteyi gezmeye başlayalım artık ben hazır sayılırım ÇOK YAKINDA

bu arada batunun telefondan beni aramışsınız haftasonu da duymamışım dışardaydım sabah 6da gördüm aramadım o saatte
    Ben dışardayım aga zaten akşamda çeteyi toplarız gelceksen olum mudanya da çekirdek cafedeydik ondan aradık sallamadı deyip döndük muhabbete sabah 5te de biz bursa yoluna düştüydük

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 ----------

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç yakıştıramadım size ne demek 4 teker ya 2tekerin nesi eksik hatta fazlası bilem var biz karda kışta gittik geldik eve geldim yaktım sigaramı hiç birşey de yoktu

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dışardayım aga zaten akşamda çeteyi toplarız gelceksen olum mudanya da çekirdek cafedeydik ondan aradık sallamadı deyip döndük muhabbete sabah 5te de biz bursa yoluna düştüydük

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 ----------

Hiç yakıştıramadım size ne demek 4 teker ya 2tekerin nesi eksik hatta fazlası bilem var biz karda kışta gittik geldik eve geldim yaktım sigaramı hiç birşey de yoktu
    burda küçük arkadaşlar var lütfen öyle kötü örnek olmayalım.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    burda küçük arkadaşlar var lütfen öyle kötü örnek olmayalım.
    Dimi doğru 83lüler fln var vurduranlar var vurdurmaya dayanamayıp satanlar var çok pardonnn

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dimi doğru 83lüler fln var vurduranlar var vurdurmaya dayanamayıp satanlar var çok pardonnn
    83 müüüüüüüüü
    93'lüyüm canım YGs sınavına yeni girdim terim soğumadı daha

beyler yenı kasa cbr 125r sahbıyım bugun ızınlıydım cıkım bıraz turlıyım dedım neyse evden cıktım 5 km falan gıttım ısıklarda durdum motoru stop ettırdım bosa almaya ugrastım uzun sure gecmedı bosa neyse bısekılde bosa aldım ulan marsa bır bastım motor calsımıyor ısık lar yanmıyor korna ya basıyorum zar zor duyulan ınce bır ses cıkarıyor dıgıtal ekran da hıcbırsey gostermıyor ordan elımle sure sure eve kadar getırdım tabı sove sove akum bıttı galba soyle bır durum var motor daha yenı 20 km de falan motoru acık unutma falan bır durum da sozz konusu degıl akunun bıtme olasılıgı nedır yenı motorlar ıcın motoru da calıstıramıyorum

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    83 müüüüüüüüü
    93'lüyüm canım YGs sınavına yeni girdim terim soğumadı daha
    Telefonla yazıyom aga rakamlar karışmış

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kürşat 150r da güzelmiş :D nerde yaşıyorsun ?

70 civarı diye durmuştum ilk periyodik bakım ama, bilmiyorum ..
    İlk bakım ucretsizmiş..Sadece yağ parası

Bu arada 15 günde 1001 km yaptım..Servis bile şaşırdı maşallah dedi yani

Bugünde 142 yi gördüm ama devire bakamadım biraz trafik vardı

K&N Hava filtresiyle şu egzoz'u bi takıyımda hayırlısıyla motora iyice ısınıcam
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler