Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun güzelmiş teşekkürler resimler için aynalar tahmin ettiğim yerde değil :D ben grenaj üstünde diye düşünmüştüm 600rr gibi yani
    hmm eed anladım sanırım bundan basediyorsun

http://img441.imageshack.us/img441/4...ics356361f.jpg
    [COLOR="Navy"][/COLOR]helal olsn herkezee :queen:[I][COLOR="Navy"][/COLOR][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı sege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm eed anladım sanırım bundan basediyorsun

http://img441.imageshack.us/img441/4...ics356361f.jpg
    aynen evet nası taktırırız tabi fikrim yok

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    selamunaleykum arkadaşlar bugün marmariste cıbırın 8000 km bakımını yaptırdım yağı değişti buji değişti hava filtresi temizlendi bi de birkaç ufak tefek yerler yağlandı fakat adam repsol marka bi yağ katmış abi dedim ya niye castrol koymadın repsol ne dedim yok işte bu daha iyidir işte büyük motorlara bie bunlardan koyuyoruz falan dedi nasıldır sizce bu yağ kullanan var mı?
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bende dün 12000 bakımını yaptırdım sadece yağ değişti komple vidaları kontrol edildi hava filtresi falan temizlendi. buji 8000 de değişmişti gerek duymadılar. sizin 12000 bakımınızda neler yapılmıştı ben daha detaylı bir bakıma girer diye umuyordum ondan soruyorum.

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dün 12000 bakımını yaptırdım sadece yağ değişti komple vidaları kontrol edildi hava filtresi falan temizlendi. buji 8000 de değişmişti gerek duymadılar. sizin 12000 bakımınızda neler yapılmıştı ben daha detaylı bir bakıma girer diye umuyordum ondan soruyorum.
    motosiklet daha 12000 olmadı ki 8000e daha yeni götürdüm ama işte yağ bujii değişti hava filtresi temizlendi sonra bi kaç yer yağlandı zincir falan başka da bişey olmadı ama şu kattıkları yağ kafama takıldı

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet daha 12000 olmadı ki 8000e daha yeni götürdüm ama işte yağ bujii değişti hava filtresi temizlendi sonra bi kaç yer yağlandı zincir falan başka da bişey olmadı ama şu kattıkları yağ kafama takıldı
    belki 12000 km bakımını yaptıranlar vardır kardeşim :d

arkadaş yağ normal gibi görünüyor marmariste yetkili bayi varmıydı

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki 12000 km bakımını yaptıranlar vardır kardeşim :d

arkadaş yağ normal gibi görünüyor marmariste yetkili bayi varmıydı
    evet var kıvrak motor honda servisi var oraya yaptırdım

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

arkadaşlar size bilen arkadaşlara bir sorum olucak :
    arka lastiği değiştiricem kalın takıcam ama arka tekeri sökmenin pratik bir yolu varmı ?malum arka göbekte sagında ve solunda aparatlar var yani arka fren merkezini sökmeden takıp cıkaramazmıyız arka tekeri?lastikçiler sen sök getir değiştirriz diyorlar kendim sökmem lazım.1 kere söktük(kemalettin kardeşimide cok yordum ellerine saglık ) takana kadar anam agladı özellikle sag ve solda ki yuvarlak demir somun gibi parçaları..
    daha kolay yol bilen arkadaşlar hadi paylaşın fikirlerinizi yarın tekrar sökücem

Alıntı M.SercaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada aklıma takılan bir soru war.

CBR'de; önceki konulardan biinde dişli küçültme bahsi geçmişti. Şöyle oluyor. Serileşiyormuş motor. Ayrıca 6.witeste de hız artışı oluyormuş. ANcak ön kaç diş küçülttüğünü bilmiyordu.

Demek istediğim: motorun ön dişlisini 1 küçültüp, sonra önü yine 1küçük ama bu kez arkayı da 1 büyütüp deneyen weya deneyebilip paylaşacak olan, yorum yapacak bilgilendireck olan birisi warmı acaba?
    Hala yok mu acaba :D bence perf. lı olur ama. Denemek lasım, şuan mtrum yok malesef. Yardım edebilecek biri olursa....

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ön camdaki lekeyi çıkarmak için tiner kullanayım dedim cam resmen eridi :(
    şimdi yenı cam almam lazım

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M.SercaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala yok mu acaba :D bence perf. lı olur ama. Denemek lasım, şuan mtrum yok malesef. Yardım edebilecek biri olursa....
    Arkadaşım napıcaksın orasını burasını kuçultup en güzel herşeyin orjinalıdır pislere çıkmıycağımıza göre hem en güzel Japonlar nasıl yaptıysa öyle devam etmektir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:18 ----------

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...enkli-1/detay?

Buyrun ön cam

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmış olsun benımkındede lekeler var ufak ufak bende tınere bezı batırmıştımkı abım yetıstı dur dedı erıtırsın demek boyle oluyormuş... pasta cıla yaptırdım 2 dk cama temızlendı. neyse keske onceden sorsaydın yapack bırşey yok artık al bı renklı guzel duruyor =)
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Arkadaşlar dün gece 34 FB 7084 plakalı cbr125 repsol renkli motosiklet mecidiyeköyden çalınmıştr gören duyan insanlık namına 0538 678 05 05 numaralı telefona ulaşsın.Buraya yazmamın amacı bu başlıktaki kişilerin cbrlara özellikle bakması düşüncemdir.Plaka FB plakadır.
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı sinanferah05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün gece 34 FB 7084 plakalı cbr125 repsol renkli motosiklet mecidiyeköyden çalınmıştr gören duyan insanlık namına 0538 678 05 05 numaralı telefona ulaşsın.Buraya yazmamın amacı bu başlıktaki kişilerin cbrlara özellikle bakması düşüncemdir.Plaka FB plakadır.
    geçmiş olsun izmirdeyim ama öyle motosikletlmer geliyor burda torbalı diye bi bölgeye denk gelirsem emin ol hemen ihbar ederim. kimsenn başına vermesin Allah.
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmış olsun benımkındede lekeler var ufak ufak bende tınere bezı batırmıştımkı abım yetıstı dur dedı erıtırsın demek boyle oluyormuş... pasta cıla yaptırdım 2 dk cama temızlendı. neyse keske onceden sorsaydın yapack bırşey yok artık al bı renklı guzel duruyor =)
    sordum buraya bir arkadaş tiner dedi..ben de ona güvenerekten tiner sürdüm ama camın tipi kaydı..

ben de renkli cam düşünüyorum..yukarıdaki linke baktım ama o camda simsiyah..tam siyah istemıyorum..2010 modellerin camı tam istediğim gibi..veya şu;
    http://www.hondamototal.com/?urun-de..._Spor_Cam.html

ama bu da çok pahalı..daha ucuzunu bulabilir miyim bunun..
    veya orjinal camı nekadar?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:45 ----------

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana etiket veya çıkartma izi gibi geldi biraz inatçı olurlar
    tiner veya pasta cila dene çıkması zaman alabilir...
    arkadasın tavsiyesi:(

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    orjinal cam 100tl. sahibinden'de görülen cam tam siyah olmayabilir. bi arayıp sor istersen.

senin camın yüzeyi bozulmadıysa, yani sadece iz yaptıysa siyah yada füme film çektirebilirsin.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti

tineri içeriden sürdüm pamukla..böyle oldu..

arkadaşlar bende cbr 125 almayı dusunuyoum kredı ıle 0 alcam yenı baslangıc ıcın 0 almak doğrumudur bırde motoru satmak ıstesek ıkıncıel de satarken zorluk cekermıyız 7 bın lıra gıbı bırde malıyetı oluyo sızce cbr 125 ıcın değermı dısardan gorunlerın tepkısı nasıl son olarakda kırmızı mavı beyaz rengı ve yenı kasanın net özellıklerı nelerdır tesekkurler..!!!

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    yeni kasanın farkı enjeksiyonlu oluşu. bunun dışında başlangıç için ideal bir motordur ancak parçaları, özellikle grenajları çok pahalıdır, yan sanayisi yoktur. 13 beygirdir, düzlükte rahatça çıkabileceğin son sürati 110 - 120dir. ideal hızı 80 - 100 aralığıdır. yakıt tüketimi 125cc motorlar arasında en yuksek olanıdır ama 100km'de 3 litrenin üzerine çıkmaz. 1 depo ile rahatça 280km yol yapabilirsin. frenleri gayet başarılıdır, virajlarda güvenlidir. hafif bir motordur, parkederken arkasından tutup rahatça sağa sola taşıyabilirsin (gerçekntende öyle!). şehirler arası yollarda esen sert rüzgarlarda uçurtma gibidir, kamyon ve otobüs sollarken zorlanırsın. 100km'ye kadar çok esnektir bu hızdan sonra ivmelenmesi farkedilebilir şekilde düşer.

renk olarakta kırmızı mavi beyaz, altın rengi jantlarla birlikte bence en güzel olanı

siyah olan herkeste var, kırmızı desen tam olarak kırmızı değil. mavi beyaz kırmızı olan ise orjinal bir görünüme sahip ve bence daha çok dikkat çekiyor.

atladığım bi şey varsa arkadaşlar eklicektir

tercih meselesi ama ikinci el temiz bir motor alman senin karına olacaktır. çünki sıfır alıp 1 yıl sonra satarsan zarar etmiş olursun
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasanın farkı enjeksiyonlu oluşu. bunun dışında başlangıç için ideal bir motordur ancak parçaları, özellikle grenajları çok pahalıdır, yan sanayisi yoktur. 13 beygirdir, düzlükte rahatça çıkabileceğin son sürati 110 - 120dir. ideal hızı 80 - 100 aralığıdır. yakıt tüketimi 125cc motorlar arasında en yuksek olanıdır ama 100km'de 3 litrenin üzerine çıkmaz. 1 depo ile rahatça 280km yol yapabilirsin. frenleri gayet başarılıdır, virajlarda güvenlidir. hafif bir motordur, parkederken arkasından tutup rahatça sağa sola taşıyabilirsin (gerçekntende öyle!). şehirler arası yollarda esen sert rüzgarlarda uçurtma gibidir, kamyon ve otobüs sollarken zorlanırsın. 100km'ye kadar çok esnektir bu hızdan sonra ivmelenmesi farkedilebilir şekilde düşer.

renk olarakta kırmızı mavi beyaz, altın rengi jantlarla birlikte bence en güzel olanı

siyah olan herkeste var, kırmızı desen tam olarak kırmızı değil. mavi beyaz kırmızı olan ise orjinal bir görünüme sahip ve bence daha çok dikkat çekiyor.

atladığım bi şey varsa arkadaşlar eklicektir

tercih meselesi ama ikinci el temiz bir motor alman senin karına olacaktır. çünki sıfır alıp 1 yıl sonra satarsan zarar etmiş olursun

cok tesekkur ederim ilginden dolayı öğrencıyız sonucta aklıma takılan elbetekı yakıt tuketımı oluyo okuldan eve ben ıkı ay gelır gıderım fuul depo ıle şimdi final haftasındayım ders calısmakdansa moturu dusunur oldum tez zamanda aranıza katılacam inş. sizinde dedığınız gibi krımızı mavi beyaz gayet guzel egsoz u da altın sarısı yaptıkmı benden ıyısı olmaz herhalde motor un bıde arka teker ve onlerı en son nekadar kalınlastırmak mumkundur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler