Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanunu racer mı sen o motorla bir tutma Cıbırı hertürlü yırsın
    anlayamadım dostum burda ne demek istedin?
    olumune bu sevda..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanlar gidip 10 15 yıllık mz'ler alıyorlar bu biraz merakla ilgili ama ben olsam 19 yaşında bir motor almazdım.

alıp 19 yıl kullanmak için 0 motora para verilir ama 19 yaşında bir motor almak.. bilemiyorum.

birde 4 silindirli diyosun dünya kadar benzin yakar o alet

gerçi bu benim düşüncem. insanlar eski model africa twinler ile uzun turlar yapıyorlar yeni bi konu basligi acildi 27bin km tur yapmişlar bu motorla eski model olmasına ragmen saglam motorlar. birazda yaygın olmasıyla ilgili. sen ilerde parça bulabilecek misin o motora? bulsan bile maaliyeti nasıl olcak yada satmak istesen aldiğin fiyata satabilcek misin?

Bu 250cc 4 silindirli dediğim makina 45 hp gücünde olması lazım yani honda cbr 250 R ile aynı güçte baya eski sayfalarda kawasaki,suzuki,honda,yamaha 45 hp gücünde makinalar üretmiş ama sonra nedense üretimini durdurmuşlar bunların her birinden 15 tanemi ne var motorda temize benziyor. Sence alınmaz mı? Çünkü şuanki cbr 125 r bile 100.000 150.000 km/h yol yapıyor bence suzuki ile 150.000 deviririm hatta belki 200.000 bunuda şu mantıkla söylüyorum. Eski motorlar safkan japon bunuda şu kanıdan söylüyorum çin ozaman üretime el atmamıştı yani bence şuanki çoğu motora göre daha sağlam çıkıcanı düşünüyorum. Tabi buda benim düşüncem. Sence alınmaz mı?

ARKADAŞLAR HERKEZİN DÜŞÜNCESİNİ CEVAPLARINI BEKLİYORUM.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bence bununla ilgili bi konu başlığı açmalısın bende afirca twin'i düşünüyorum ciddi ciddi bizden tecrubeli kullanıcılar varsa bu modelleri kullanan kişiler daha net bilgi verebilir
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Öncelikle herkese selamlar Zat150'imi sattım sıra geldi cbr almaya aklıma takılan bi soru vardı onu sorayım ben cbrı aldıgımda zenon taktırmak istiyorum ve bu motorda ışıklar kontağa bağlı yani zenon taktıranlar akü ile ilgili sorun yaşıyorlarmı ? Buda geçenlerde ilk cbr sürme deneyimim http://www.facebook.com/home.php?#!/...6949558&ref=mf bir tane daha var sayfamda iyi günler...
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06

''bu da benim cbr arkadaslar
    görüntü neden bu kadR bozuk işte onu anlayamadım
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

Merhabalar

Bende Cbr almak istiyorum fakat daha önce hiç motor tecrübem yok ve etrafımda da motordan anlayan insan olmadığı için alacağım motora karar veremiyorum daha doğrusu hep bir kuşkuyla yaklaşıyorum baktığım motorlara sonuçta bilgisi olmayan birini kandırmak kolaydır ) 2.el cbr almak istiyorum ve mümkünse önerebileceğiniz veya kendinizin sattığı motor var mı yada bana alırken yardımcı olacak motoru benimle birlikte görmeye gelecek biri olursa çooook sevinirim yaşım 17 öğrenciyim 2 arkadaş taksitle alacaz bindik bi alamete gidioz kıyamete =))))))))))

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı dj_v8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

''bu da benim cbr arkadaslar
    görüntü neden bu kadR bozuk işte onu anlayamadım
    varsa gece xenonlar açık bir kaç foto yukleyebilir misin?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler güzelmişte bişey sorcam bu direksiyonu alçattırdın mı benim direksiyonda amasorun demirleri o kadar uzun deıl
    Ve aynalarımızı takalım Lütfen ;)

Arkadaşlar CBR 125 alacağım da hiçbir bilgim yok şu ilan hakkında ne diyorsunuz teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29210574/detay

ya da şu ilan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28932474/detay

lütfen yardım edin ilk motorum olucak kazık yemek istemiyorum

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar boyu 185 187 civarı olan bir cbr125 kullanıcısı motor üstünde resmini koyarsa ne kadar sevaba girer bir bilseniz
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    resimler güzelmişte bişey sorcam bu direksiyonu alçattırdın mı benim direksiyonda amasorun demirleri o kadar uzun deıl
    Ve aynalarımızı takalım Lütfen ;)
    evet 4cm alcalttım.tavsiye ederim viraj performansı için.aynalar...aynalarımı kim aldı yaww.verin aynalarımıııı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:46 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varsa gece xenonlar açık bir kaç foto yukleyebilir misin?
    bu aksamda onları cekerim koyarım resimlerini.merak etme sen bak bakalım beyenecekmisin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:49 ----------

arkadaşlar buda benim cbr ın bursa yapımı tri-owal eksozu bi bakın bakalım beyenecekmisiniz.
    link;
    http://www.izlesene.com/video/amator...i-owal/2424215

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı ozguro29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar CBR 125 alacağım da hiçbir bilgim yok şu ilan hakkında ne diyorsunuz teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29210574/detay

ya da şu ilan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28932474/detay

lütfen yardım edin ilk motorum olucak kazık yemek istemiyorum
    ilk ilandaki motorun masrafı olacaktır. zincir dişli değişmesi gerekebilir. dikkat edersen ikinci ilandaki motorun debriyaj + zincir değişmiş fakat dişlilerden bahsetmiyor. arayıp sorabilirsin. km'leri yuksek denebilir ama bu motorlarla forumda 93bin çeviren bi arkadaş vardı. acele karar verme daha düşük kilometreli bi motor bulabilirsin belki

Alıntı dj_v8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 4cm alcalttım.tavsiye ederim viraj performansı için.aynalar...aynalarımı kim aldı yaww.verin aynalarımıııı
    Bak Kim aldı Dj'ın aynalarını çıkartsın valla kötü olur heeee
    Güzel olmuş Gidon aslında pek anlaşılmıyor ama vaktin olursa şu gidonun ayrıntılı resmini çeker misin bende bi denerim

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Bak Kim aldı Dj'ın aynalarını çıkartsın valla kötü olur heeee
    Güzel olmuş Gidon aslında pek anlaşılmıyor ama vaktin olursa şu gidonun ayrıntılı resmini çeker misin bende bi denerim
    sanırım ben buldum aynaları kimin caldığını.benim yedek parça kutusu çalmış meğerr
    amasörleri indirmek için bi kumpas a ihtiyacın var.kumpas kullanmasını az çok bilmelisin.çünkü milimetrik olması lazım ki dengesiz olmasın yoksa ya sağa cekme yapar ya sola cekme yapar.

kumpas dediğin o ne kadar bar bastıgını gösteren aletler oluyor onlar mı

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar boyu 185 187 civarı olan bir cbr125 kullanıcısı motor üstünde resmini koyarsa ne kadar sevaba girer bir bilseniz
    Yok mu hiç arkadaşlar?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    arkadaşlar ankarada noterde motorun devrini alırken adam bilgisayardan hondanın cbr 125 modelini bulamadı ve innova modelini seçeyim mi dedi..bende bir sorun çıkmayacaksa seç dedim birşey olmaz dedi..neyse aldık motoru noterden geldim trabzona..sigorta yaptırmaya gittim çıkarttı bilgisayardan yaptı işlemleri verdi kagıdı bana bıde ne göreyim..sigortada kağıdında innova yazıyor..dedim kadına değiştir bunu innova değil benım motor diye ama noter kagıdında ne yazıyorsa o çıkarmış sigortada..onun elinde olan bir şey değilmiş...ama motor no şase no falan tutuyor sadece modeli innova yazıyor..gerisi doğru..şimdi bu durum bana sorun çıkartır mı? birde ruhsatım daha elime ulaşmadı..yeni ruhsatta da innova mı yazacak? gerçi noterın bana verdiği geçici ruhsatta hersey normal cbr125 yazıyor..bu konuda bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ankarada noterde motorun devrini alırken adam bilgisayardan hondanın cbr 125 modelini bulamadı ve innova modelini seçeyim mi dedi..bende bir sorun çıkmayacaksa seç dedim birşey olmaz dedi..neyse aldık motoru noterden geldim trabzona..sigorta yaptırmaya gittim çıkarttı bilgisayardan yaptı işlemleri verdi kagıdı bana bıde ne göreyim..sigortada kağıdında innova yazıyor..dedim kadına değiştir bunu innova değil benım motor diye ama noter kagıdında ne yazıyorsa o çıkarmış sigortada..onun elinde olan bir şey değilmiş...ama motor no şase no falan tutuyor sadece modeli innova yazıyor..gerisi doğru..şimdi bu durum bana sorun çıkartır mı? birde ruhsatım daha elime ulaşmadı..yeni ruhsatta da innova mı yazacak? gerçi noterın bana verdiği geçici ruhsatta hersey normal cbr125 yazıyor..bu konuda bilgisi olan var mı?
    bende 3 hafta once aldım aynı şekılde 2005-06 cbr cıktı ancak 08 model çıkmadı bende cg yazdırdım. sorun olmaz dıye bılıyorum o kasko bedelı oluyor. yanı kasko yaptırırsan ınnova gıbı yapılıyor sorun olmaz ama. ruhsatta cbr 125 r yazıyor.
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 3 hafta once aldım aynı şekılde 2005-06 cbr cıktı ancak 08 model çıkmadı bende cg yazdırdım. sorun olmaz dıye bılıyorum o kasko bedelı oluyor. yanı kasko yaptırırsan ınnova gıbı yapılıyor sorun olmaz ama. ruhsatta cbr 125 r yazıyor.
    peki bu ruhsat benım evime mi gelecek bekleyeyim mi? yoksa burdaki emniyetle bir işim var mı? motoru ankaradan trabzona getirdim..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu hiç arkadaşlar?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler