Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerdesiniz cbr'cılar
    Bnim motorun 12 bin bakımı geldi. Ngk cr8e(orjinali) buji aldım, bizim motorların hava filtresinin kodunu(ismini) bilen var mı? Ayrıca yağ için ne önerirsiniz castrol 10w 40 almayı düşünüyorum.
    yağda castrol iyi marka tavsiye ederim.ama 10-40 mı daha uygun 10-50 mi bi sormak lazım ustalara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:41 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte buda cbr 125im ve kız arkadaşım

demek isterdim ama değil tabiki
    konunuzu biraz canlandırıyım dedim
    ah ahhh artçısı olmak için neler vermezdim
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı srhtzcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forum bi sakinledi ya , casillas sen egsozun vıdeosunu koycaktın , ahmet93 galba sende fosforlu farın fotolarını koycaktın , hani nerdeler ? :D
    ahh bi eve gidebilsem halledicemde evin yolunu unuttuk

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bodrumdan döneyim hayırlısıyla bi kaç tane gezi fotosu yukleyecem yarın sabah yola çıkıcam, allah kısmet ederse akşam 8 gibi evde olmayı planlıyorum
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehliyet sınavının sonuçları açıklanmış ne zaman direksiyon sınavına gireceğiz ne yapmak gerek bilen var mı?

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    bu akşam depoyu sökup temizleyeceğim sevdim söküp toplamayı =) benzin otomotiğini temizleyceğim. depo temzlemek için kULLANlan maddenin adı neydi? bilen varmı???

Motosikleti
    XL650V Transalp
    lavabo aç?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam depoyu sökup temizleyeceğim sevdim söküp toplamayı =) benzin otomotiğini temizleyceğim. depo temzlemek için kULLANlan maddenin adı neydi? bilen varmı???
    daya DW40'ı gitsin hemde miss gibi kokar

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    evettttt beyler işte yeni 2010 cbr ım zeusum

Uploaded with ImageShack.us

yorumlarınız?
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daya DW40'ı gitsin hemde miss gibi kokar
    depoyu söktüm de temzlemedm temiz zati =) yalnız benim benzin otomatığı bazen takılı kalıyor ve benzin vermiyor. sordum parça fiyatı 250 lıra dedim kadere puntalı parcayı parcaladım içinden birtek diyafram çıktı baska hic birşey yok. sasrdım yanı bu kadr cık birşeye 250 lıra yuhh dedrtti... geri japonladm taktm bakalm ne kadr gidicek...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:12 ----------

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet sınavının sonuçları açıklanmış ne zaman direksiyon sınavına gireceğiz ne yapmak gerek bilen var mı?
    gecen yıl bende almştm motosklet ehliyeti aynı tarhte. agustos 1-2 gibi direksiyon sınavn oluyor. kurs seni arayacak. bu yıl da araba ehliyeti alıyorum.geçmişim sınvi bekliyeceğiz kursun aramasını.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evettttt beyler işte yeni 2010 cbr ım zeusum

yorumlarınız?

hayırlısı olsun bu makınanında grenajı cok guzel duruyo. kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    cbr 125 im satiliktir .ilgilenen olursa konu actim satilik motosiklet kismina

saruhan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125
    s.a bende geldim

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı srhtzcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun bu makınanında grenajı cok guzel duruyo. kazasız belasız sürüşler
    eyw saolasın ..
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayna fazla gevşekti bizim ustanın çırağı sıkıyım derken kırdı neyse artık önden ayna denemek için fırsat oldu

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar bu ara ne işe yarıyor egzosda? Arow ara boru almayı düşünüyorumda ne demek yani ? ne yapar ?? ses çıkarırmı

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    bu sınav işi iyi oldu ehliyeti alana kadar kendimi zor tutuyorum, 100 almışım, almasam ağlardım zaten

Motosikleti
    XL650V Transalp
    12 saat 20 dakikada turgutreis'ten istanbul'a döndüm. yolda 3 kere polis çevirdi ve yer yer yol çalışmaları yüzünden biraz vakit kaybettim. tahmin ediyorumki bu süre 1 saat daha kısa olabilirdi. birde yalova'dan pendik'e giden hızlı feribotu 15dk ile kaçırdım sonra ver elini topçular

eve gelmeden önce benzin alıyorum, şansa motorsikletin ilk sahibi ile karşılaştım (ben üçüncü sahibi olduğum için ilk sahibini hiç tanımamıştım) adam cbr 125 ile bodrum'a gidip geldiğime inanamadı ve iilk sorduğu şey "kaç yaptın kaç yaptın" oldu

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sınav işi iyi oldu ehliyeti alana kadar kendimi zor tutuyorum, 100 almışım, almasam ağlardım zaten
    100 almak çok da onemlı degıl mert kardeş sonucta yanlış yapsan bıle dogrusunu ogrendın mı sorun kalmıyor.

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    ya beyler birkaç sorum olacak

1:::uzun yol yapmayı düşünüorum antalyadan mersine yaklaşık 450 km oraya kaç saatte gidebilirim dayanabilirmiyim acaba ?
    2:::ne kadar benzin yakar..
    3:::şehirlerarası yolda polis çevirmeleri olurmu (olurda motorları çekerlermi?)

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya beyler birkaç sorum olacak

1:::uzun yol yapmayı düşünüorum antalyadan mersine yaklaşık 450 km oraya kaç saatte gidebilirim dayanabilirmiyim acaba ?
    2:::ne kadar benzin yakar..
    3:::şehirlerarası yolda polis çevirmeleri olurmu (olurda motorları çekerlermi?)
    1.Cbr'ı henüz yeni aldığını düşünürsek, sık molalarla 7-8 arası gidersin diye düşünüyorum.
    2.Benzin içi 80 tl ayır derim. Ama 60-70 arası bişey yakar.(Gerçi senin enjeksiyonlu yakıt tüketimi ne olur tam bilemem.)
    3.Eğer ehliyetin yoksa gitme. Çok büyük risk almış olursun. Ayrıca tüm gezi vs. yalan olur. Motorun oto kurtarıcı ile çekilirse mutlaka çizilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler