Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı usame_45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29-33 dostum ben öle biliyorum cbr de
    kıtabı degerler bunlar evet.yenı baktım ve bastım daha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    250 için 29-33 tür.125 için 25 29 sürücü, 25 33 artçılı

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    on lastık neden 4psi az olsun diye dusundum sımdı de hmm.olabıler ;)

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    46 lira vergi , ekstra sigortası bitmiş sanırım . babam 60 lira onu ödedim dedi . her yıl ödeniyor mu bu
    Yavuz Sultan Selim Han

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Arkadaslar Selamlar. Allah İzin verirse Yarın Zonguldak'a qidiyorum CBR125R 2008 MODEL 12,000 kMDE ki motorumu almaya. motoru qörmedım ama pazarlığını yaptık. motor resimlerde cok iyi duruyor. ama ben görmeden dedm almam ama fiyatı konustuk. yarın sürüşünmü yapacam viteslere bakacam geçişlerine filan. inşallah sorun cıkmaz alırımda burayı doldururum umarım.

Selam beyler..
    Motoru kullandıktan sonra alt tarafındaki hortumdan minik ölçülerde yağ bırakıyo, bu normalmi?
    Motorumla daha 100 km'yi yeni gördüm
    Selenin altından daha kitapçığı yeni çıkarttım
    2 adet kitapçık var ama Türkçe yazan bi sayfasına denk gelmedim. Benmi göremedim dersiniz..

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    brooklyn cs go oynayan senmisin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Selamlar. Allah İzin verirse Yarın Zonguldak'a qidiyorum CBR125R 2008 MODEL 12,000 kMDE ki motorumu almaya. motoru qörmedım ama pazarlığını yaptık. motor resimlerde cok iyi duruyor. ama ben görmeden dedm almam ama fiyatı konustuk. yarın sürüşünmü yapacam viteslere bakacam geçişlerine filan. inşallah sorun cıkmaz alırımda burayı doldururum umarım.
    mesajım geldimi?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    CS 1.6 online var olmaz mı

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @zippo's çok eskide kaldı o yahu(gerçi burada bir arkadaşım var daha source a bile geçiremedim ama nasıl bağımlılık yaptıysa:D):D yalnız bi brooklyn var saatlerdir online,bizim brooklyn mi kafaya taktım valla:D kartalda gördüğüm cbr125 sizin mi gibi oldu biraz:D
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Hayırlısı ile gittim Büğün Hondama Kavuştum arkadaşlar. 2008 Model Kara Şimşek Maşallah. Zonguldaktan Karabüke Getirdim. 120 Km Yol yaptım. bazı düzlüklerde motora yüklendım motor 140a kadar çıkıyor. Allah nazardan saklasın çok beğendım. 3500 tlye aldım.Ayrıca daha 12.000 kmde motosiklet. Bu arada 2 sıkıntım var. Sol Sinyal ve Sol ayna yok Bunları yaptırdım mı iş bitiyor. 3,2 megapiksel kamera ile çektim resimleri koyuyorum. ayrıca çok tecrübeli olmadığım için lastiği kesinkes değiştirmek istiyorum bu konudada sizlerden yardım beklıyorum en geç 1 ay içinde arka lastik değiştirtcem. ne almalıyım biraz kalın mı olmalı bu konuda sizden yardım rica edeceğim tecrübeli arkadaslardan.

Buda resimleri ->

Msjlariniz icin tskkr ederim 3000 tl ye bile dustu ama almaktan vazgectim. Benim gibi acemilere yardimci oldugunuz icin saolun. Bir de bu motoru alma otomatik al diyenler var. Scooter kullanan bi tanidigim "bosver ben bile suremiyorum viteslileri" diyor biraz kafam karisti

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    Öncelikle herkese merhaba. Kanuni windy s kullanıcısıyım 125 lik. yaklasık iki yıllık tecrübem var . Bu motorlar çok hoşuma gitmeye başladı acaba 125 lik cbr alsam yeni kasalarından küçük gelirmi bundan dolayı kafam karışık .

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayırlısı ile gittim Büğün Hondama Kavuştum arkadaşlar. 2008 Model Kara Şimşek Maşallah. Zonguldaktan Karabüke Getirdim. 120 Km Yol yaptım. bazı düzlüklerde motora yüklendım motor 140a kadar çıkıyor. Allah nazardan saklasın çok beğendım. 3500 tlye aldım.Ayrıca daha 12.000 kmde motosiklet. Bu arada 2 sıkıntım var. Sol Sinyal ve Sol ayna yok Bunları yaptırdım mı iş bitiyor. 3,2 megapiksel kamera ile çektim resimleri koyuyorum. ayrıca çok tecrübeli olmadığım için lastiği kesinkes değiştirmek istiyorum bu konudada sizlerden yardım beklıyorum en geç 1 ay içinde arka lastik değiştirtcem. ne almalıyım biraz kalın mı olmalı bu konuda sizden yardım rica edeceğim tecrübeli arkadaslardan.

Buda resimleri -> http://imageresim.com/images/77677373387111457847.jpg

http://imageresim.com/images/32261619845268147908.jpg

http://imageresim.com/images/92649236559077864109.jpg
    Hayırlı uğurlu olsun.Bence iyi fiyata güzel bi motosiklet almışsın.Çok şık duruyo.Kazasız belasız kullan kardeşim,en kısa zamanda aynanı al.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @cx571 Her ne kadar soru sorup sonra,mesajlarına bakmasanda,hayırlı olsun:D Alt sakal değişmiş gibi,stickerlarda yok,gerçi 6 yaşında motorda normal,motordan anlayan biriyle gitmişsindir umarım(gerçi sen senelerce sürmüştün dimi)

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @cx571 Her ne kadar soru sorup sonra,mesajlarına bakmasanda,hayırlı olsun:D Alt sakal değişmiş gibi,stickerlarda yok,gerçi 6 yaşında motorda normal,motordan anlayan biriyle gitmişsindir umarım(gerçi sen senelerce sürmüştün dimi)
    pain sana yazıyorum ama senden bana yazılar gelmıyor. mOtoruna anahtar bile değmemiş. Motoru kullandım. vites geçişleri filan süper. müthiş. ayna kırılmıs dibinden bu arada. onu yaptıracam. ufak tefek sıkıntılar elbette olacak sonuc olarak sıfır motor değil. Bu Arada sticker nereden bulabilirim yapıştıralım. + arka lastik değişecek kesin. yeni lastik almam lazım bu konuda yardımcı olursanız süper olacak. K.ATATÜRK İMZası stickeri yapmayı düşünüyorum granaja??

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    pain sana yazıyorum ama senden bana yazılar gelmıyor. mOtoruna anahtar bile değmemiş. Motoru kullandım. vites geçişleri filan süper. müthiş. ayna kırılmıs dibinden bu arada. onu yaptıracam. ufak tefek sıkıntılar elbette olacak sonuc olarak sıfır motor değil. Bu Arada sticker nereden bulabilirim yapıştıralım. + arka lastik değişecek kesin. yeni lastik almam lazım bu konuda yardımcı olursanız süper olacak. K.ATATÜRK İMZası stickeri yapmayı düşünüyorum granaja??
    Buradan cevap yazsaydın bilirdim cevabımın gelmediğini:D Lastik için yapacak birşey yok,orjinal ebatlarını hondanıın sitesinden filan ya da motosikletinin modelini google yazıp öğreneceksin,sonra o ebatlarda lastik aratıp,kafana yatanı gider alırsın.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan cevap yazsaydın bilirdim cevabımın gelmediğini:D Lastik için yapacak birşey yok,orjinal ebatlarını hondanıın sitesinden filan ya da motosikletinin modelini google yazıp öğreneceksin,sonra o ebatlarda lastik aratıp,kafana yatanı gider alırsın.
    Nereden alacam bilmiyom ki hem öle mercedese şahin lastiği almayacam tabiki ne uygunsa onu alırımda. nereen alayım işte bılmıyorum. Honda hayat onda zaten. mesaideyim iş bitsede motora bınsem derdindeyım vallaha
    Pain bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gp500'den gopro HD Hero2 motorsports edition otoban sürüşü videosu geliyor... coming soon

Makinanın otoban karakteri hakkında Cbr125 düşünenler için fikir vereceğini umuyorum...

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Arkadaslar resimlerde gördüğünüz gibi Hondama Kavustum. Ama bir lastik sorunum var. Amaç Kalınlaştırmak bilmem ne yapmak değil. bu konuda bilgim yok. Nereden temin edeceğim lastiği. Karabükte yaşıyorum Motorcu adı altında cok insan var ama Honda yetkili servis yok ne öneriyorsunuz Bi yardım eli uzatırsanız sevınırım.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar resimlerde gördüğünüz gibi Hondama Kavustum. Ama bir lastik sorunum var. Amaç Kalınlaştırmak bilmem ne yapmak değil. bu konuda bilgim yok. Nereden temin edeceğim lastiği. Karabükte yaşıyorum Motorcu adı altında cok insan var ama Honda yetkili servis yok ne öneriyorsunuz Bi yardım eli uzatırsanız sevınırım.
    motorun hayırlı olsun... orj lastik ebatları ön 80 arka 100 dür. Aynı ebat kullanmak en doğru seçim söylediğin gibi. Oturduğun ilde yoksa yakın büyük illerden kargo ile sipariş ver, kamyon lastikçisi kılıklı olmayan güzel bie yerde taktırtırsın.. Michelen, pirelli, metzelerin fiyatı sana uygun modellerine bak internetten araştır

Upload bitti.. FSM-Maltepe arası biraz gazlamalı.. Gopro takılı olduğu için 120-130-140 sürekli bastım aralardan geçtim. Normal sürüşüm bu değil tabi

http://www.youtube.com/watch?v=L8p2ez5x8jw

Video da tesadüf site üyelerinden Glock'un Agusta'sını delmişim 125cc ile tabi glock ilkbahar yaz kreasyonu caprisi ile 100-100 gidiyor

E-5 e girdikten sonra daha önce geçtiğim bi X-max 250 ile oynastık.. 250 scooter CBR125'in verdiği fren ve hakimiyet hissi olmadığından güvenemedi benim kadar motoruna 9.10' da
    Zippo's, cx571 ve trucido bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler