Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun !dostum 2 bin tl daha vereydin 2010 modelini alaydın

ıkı bın mı yok dostum bu bana yeter =) sana hayırlı olsun sıfır km cbr'ın =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:12 ----------

bı sorunum var bıraz once aldıgım arkadaşa kıtapcıkları almaya gıttım. gıderken henuz motor sogukken bıras yuklendım ve sonra motor gaz yemedı ve stop etmeye başladı. daha sonra duzeldı ve satıcıya sordum uyardı sakın sogukkn bınme dıe. neyse tmm gerı gelırken motor sıcak haraet ortalar dogru yıne yaptı aynısını bu sefer 3 -4 dakıka çalıştırdım ve duzeldı sızce sorun nerde?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıkı bın mı yok dostum bu bana yeter =) sana hayırlı olsun sıfır km cbr'ın =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:12 ----------

bı sorunum var bıraz once aldıgım arkadaşa kıtapcıkları almaya gıttım. gıderken henuz motor sogukken bıras yuklendım ve sonra motor gaz yemedı ve stop etmeye başladı. daha sonra duzeldı ve satıcıya sordum uyardı sakın sogukkn bınme dıe. neyse tmm gerı gelırken motor sıcak haraet ortalar dogru yıne yaptı aynısını bu sefer 3 -4 dakıka çalıştırdım ve duzeldı sızce sorun nerde?
    eyw saolasın
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    bir sorum olacak 2008 cbr a kasko ne kadara yapılıyor yaptırmayı duşunuyorum da?

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir sorum olacak 2008 cbr a kasko ne kadara yapılıyor yaptırmayı duşunuyorum da?
    850.- TL civarı. Ama her sigorta firması motosiklet kaskosu yapmıyor. Yanılmıyorsam kasko yapan 3 firma var.

Şimdi yaptırırsan ve hasar olmassa seneye 550 gibi fiyat olur. Hasarsızlık indirimi % 30 ;)
    Motosiklet kullanmak ayrıcalıktır...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

arkadaşlar size bir şey soracağım aldığım motoru servise bakıma bıraktım hava filtresi vs yenilendi çekişi zayıf gibiydi sübab ayarı yaptık dedi ama hemen 3 saat sonra motor hazır dediler yapmadıkları kanaatindeyim çünkü cok fark etmemiş asıl size sormak istediğim km tam şehir içi 114 kurus yakıyor sizce normal mi bu rakam.biraz agresif de kullanıyorum.(nasıl mı ölçtüm tamamen depo boşaldı hatta benzinciye iterek gittim 17.50 tl lık benzin aldım.geri kalan 2.50 tl yı şişeye koydurdum yolda kalmamak için.tamamen bitti.cıkan km hesapladım.

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    evvvveeetttt millet artık bende bi cbr sahibi oldum daha önce hiç vitesli motor kullanmamıştım ama çok zor olmadı gayet kolay oldu çok güzel bi motor gerçekten herkeze öneririm

fotoğrafları en kısa zamanda koyarım
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    evvvveeetttt millet artık bende bi cbr sahibi oldum daha önce hiç vitesli motor kullanmamıştım ama çok zor olmadı gayet kolay oldu çok güzel bi motor gerçekten herkeze öneririm

Sonundaaa...
    Hayırlı olsun, güle güle kullan.
    Kazasız belasız sürüşler..
    Motosiklet kullanmak ayrıcalıktır...

hayırlı olsun. senin daha önce scooterin mı vardı?

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)

Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle Bende Zat'ımı sattım çok yakında aranızda olacağım
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

Motosikleti
    honda cbr125 istiyorum.(kısmet belki birgün olur)

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan ....
    Ben rüzgarı değil,artık rüzgar beni takip etsin.....

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı Speed_Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    850.- TL civarı. Ama her sigorta firması motosiklet kaskosu yapmıyor. Yanılmıyorsam kasko yapan 3 firma var.

Şimdi yaptırırsan ve hasar olmassa seneye 550 gibi fiyat olur. Hasarsızlık indirimi % 30 ;)
    yuksekmiş ya bence gerek yok 3000e al 1000 lıraya kasko yaptır =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:13 ----------

hayırlı olsun dostum =) kazasız belasız surusler dilerim =)

Motosikleti
    '10 CBR125 R Tricolor
    selam arkadaşlar bu foruma yeni katıldım
    ben motorun görüntü-ses-performansının birbiriyle tutarlı olması taraftarıyım.motorumun 1000lik cbr gbi ses cıkarmasını istemezdim acıkcası.ne ise o olmalı bence.sesi ya da görüntüsü ne olursa olsun performansında cok fazla değişiklik yapamayız.bence honda bizim düşündüğümüzü defalarca ölçüp biçip bunu yapmıştır.o yüzden orijinali en iyisidir

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Cbr'ın Enjeksiyonlusunda Chip Tuning Yapılır mı ?

novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasta oldum be

Ya bu nasıl
    yiğenimin motoru bu yeni çıktı servisten satıyo şuanda motor hatayda

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı autobiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bu foruma yeni katıldım
    ben motorun görüntü-ses-performansının birbiriyle tutarlı olması taraftarıyım.motorumun 1000lik cbr gbi ses cıkarmasını istemezdim acıkcası.ne ise o olmalı bence.sesi ya da görüntüsü ne olursa olsun performansında cok fazla değişiklik yapamayız.bence honda bizim düşündüğümüzü defalarca ölçüp biçip bunu yapmıştır.o yüzden orijinali en iyisidir
    hoş geldiniz. Ben de orjinallikten yanayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:31 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar size bir şey soracağım aldığım motoru servise bakıma bıraktım hava filtresi vs yenilendi çekişi zayıf gibiydi sübab ayarı yaptık dedi ama hemen 3 saat sonra motor hazır dediler yapmadıkları kanaatindeyim çünkü cok fark etmemiş asıl size sormak istediğim km tam şehir içi 114 kurus yakıyor sizce normal mi bu rakam.biraz agresif de kullanıyorum.(nasıl mı ölçtüm tamamen depo boşaldı hatta benzinciye iterek gittim 17.50 tl lık benzin aldım.geri kalan 2.50 tl yı şişeye koydurdum yolda kalmamak için.tamamen bitti.cıkan km hesapladım.
    bu dediğin yakıt cbr'ın değil mi hyo'nun değil ben sakin kullandığımda 10 kuruştan aşağı da düşürdüm ama genel olarak 10 - 12 kuruş yani normal.

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    çok saolun beyler allah sizede kaza bela vermesin fakat ben cbr daha bu gün aldım plakayı filan bu gün taktırdım sabahtan beri geziorum 115 km oldu eve geldim bi yukarı çıktım indim motoru çalıştırdım motor boşta çalıştı vitese atınca istop etti arkadaşlar !!!!!lütfen!!!!!yardımcı olun motor viteste çalışmıo ve boşta çalıştırdığımda çalışıo fakat vitese attığımda motor susuyo istop edio neden olabilir?

çok saolun beyler allah sizede kaza bela vermesin fakat ben cbr daha bu gün aldım plakayı filan bu gün taktırdım sabahtan beri geziorum 115 km oldu eve geldim bi yukarı çıktım indim motoru çalıştırdım motor boşta çalıştı vitese atınca istop etti arkadaşlar !!!!!lütfen!!!!!yardımcı olun motor viteste çalışmıo ve boşta çalıştırdığımda çalışıo fakat vitese attığımda motor susuyo istop edio neden olabilir?
    Vitese attığında devirde düşme oluyor mu yoksa direk elektrik kesintisi gibi mi yani debriyaj tam ayırmıyor olabilir.

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitese attığında devirde düşme oluyor mu yoksa direk elektrik kesintisi gibi mi yani debriyaj tam ayırmıyor olabilir.
    devir düşmüo yani çalıştırıorum boşta vitese attığım an susuyo motor:

biraz devir alıp vitese atsan heralde susmaz. yağında suyunda bişey eksiktir ama önemli bişey olcağını sanmıyorum yeni motor daha parçalar alışana kadar olacaktır ufak tefek sorunlar. Sen en iyisi bi kontrol ettir ustaya

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz devir alıp vitese atsan heralde susmaz. yağında suyunda bişey eksiktir ama önemli bişey olcağını sanmıyorum yeni motor daha parçalar alışana kadar olacaktır ufak tefek sorunlar. Sen en iyisi bi kontrol ettir ustaya
    yarın servisler kapalı p.tesi ye kaldı :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler