Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nussu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbuldum...

haklısın kusura bakmayın

adım turgay edirne dogumlu istanbul büyümlü :D kocaelide yaşıyorum
    çok şükür bi iş sahıbıyım son zamanlarda motor sevdası basmaya başladı arabayı falan unuttum yani Allah kısmet ederse güzel bir motor almayı düşünuyorum öneri ve görüşlerinizi bekliyorum
    Sahibinden'den bakmaya başla
    http://www.sahibinden.com/search.php?a=6&&b[search]=honda&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=8295&c=8295&sKlasik=1&b[page]=1&c=11742&c2=11742

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Alıntı jelauraus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam gençlik,

uzun zamandır düşündüğüm bir şey var, size danışmak istedim...

ben motoru 2 ay önce aldım, aldığım kişi motoru başlangıçta istanbulda sonrada kocaelinde kullanmış. istanbulda kullandığı dönem trafikte farkedilmek adına egzosun susturucusunu çıkarttırmış. motordan daha yüksek ses alıyormuş fakat kocaeline gelince işler değişmiş, izmitin polisleri abartı egzostan ceza yazınca egzosun çıkışına yarım kapak yaptırarak sesini azaltmış.

Ben şimdi o kapağı çıkartsam çok aşırı bir ses çıkar ve abartı egzostan ceza yer miyim?
    susturucunun çıkartılması performansı ne kadar etkiler?
    egzosun deliğini yarım kapatan parça performansı ne kadar etkiler?
    egzosun sesi trafikte fark edilmeme ne kadar katkı sağlar?
    arkaya kaynak yaptıkları kapağı sökücem ama bu sefer aşırı sesten korkuyorum.

birde bileniniz varsa performans bu durumdan ne kadar etkilenir?

cevaplara göre akşam sökebilirim parçayı...
    :queen:

Alıntı jelauraus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaya kaynak yaptıkları kapağı sökücem ama bu sefer aşırı sesten korkuyorum.

birde bileniniz varsa performans bu durumdan ne kadar etkilenir?

cevaplara göre akşam sökebilirim parçayı...
    eksozdaki son küçük boruyu mu diyorsun. ben bir hata edip söktürdüm ama çok bağırıyordu fazla dayanamayıp geri kaynattırdım. performans artmıyor

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bende Yoshimura Oval egzoz var geri sayfalarda videosu var egzozun ama 6-7 Rpm'den sonra sanki racing motor değilde,crossa biniyorum zannediyorum.Cırtlak bir ses cıkmaya başlıyo.Dedik içini acıp kurcalıyalım bıraz oda olmuyo vida yok egzozda açılmıyo.O yüzden boşuna egzoza para vermeyin.Orjinalın sesi nasıl bilmiyorum ama netten dinledigim kadarıyla güzelmiş acaba onu mu taktırsam geri.
    Arow egzoz tavsiye ediyorum arkadaşlar.gayet tok bir sesi var ve çok tatmin edici.600 lira civarı birşeydi sanırım.Egzoz arayanlar arowdan şaşmasın
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor üstünde resmim yok ki avatar hariç bi de gece resmim var
    ben kısayım ya 170-175 arası bişeyim galiba kaç senedir hiç ölçmedim

Uzun arkadaşlara tek tavsiyem sakın sıfır cbr 125 almayın.çünkü uzun arkadaşlar kısa sürede büyük motor ihtiyacını hissedecekler ve sıfır cbr ikinci el olarak satmak için şuan sıkıntılı bir dönem.arada az farkla satmaya kalksanız kimse almaz ikinci el diye.gider az daha koyar sıfır alır.en iyisi ikinci el bi cbr alıp motoru öğrenmek sonra fazla zarar etmeden satıp 5500-6000 tl ye temiz bi hyo 250gtr almak.
    Dostum ikinci eli tavsiye ediyorsunda sahibinden coma bakıyorum sürekli ankaradan yok gibi neredeyse... Ehliyetten sonra alacağım zaman seni rahatsız ederim o zaman, nede olsa sen yeni aldın tecrübelisin banada istanbuldan alırız Artık trenlemi getiririz neyle bilmiyorum ama hayırlısı hele o gün gelsinde bi
    Bir garip yolcu...

novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    beykurtu sonuna kadar destkliyorum 183 üm belki 2010 kasası biraz daha büyüktür diye tahmin ediyordum orda bakıp üstüne oturdum daha sürmeden rahatsız bir pozisyon aldım racing tipi alıncaksa bu boya hysoung olur yada ucuz olcaksa cbf 150 olur

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    tabi tabi yardım ederim ne demek.msn ekle benim. bbeykurt.ce@live.com msnde konuşuruz istediğin zaman.her alan ben uzun süre kullancam dese de diğer tecrübeli arkadaşların da dediği gibi bi süre sonra satıp büyütmek kesin bir görüş.
    Çünkü race motorlar bunlar ve race alan adam perfomans ister ve hep daha iyisini hedefler.
    O yüzden sıfır cbr a 6000 lira vermek hem tecrübesiz arkadaşlar için düşürme riski daha yüksek olacağından hem düştüklerinde baya bi içleri gidecektir cillop gibi makinayı çizdikleri için.Tecrübe için en ideali ikinci el temiz bir cbr alınıp öğrenmek ve gerçek race dünyasına gt250 ninja250 yada diğer büyük motorlarla girmek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:01 ----------

Alıntı novalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beykurtu sonuna kadar destkliyorum 183 üm belki 2010 kasası biraz daha büyüktür diye tahmin ediyordum orda bakıp üstüne oturdum daha sürmeden rahatsız bir pozisyon aldım racing tipi alıncaksa bu boya hysoung olur yada ucuz olcaksa cbf 150 olur
    Teşekkürler dostum ben arkadaşlar bir hevesle alıpta sonra pişman olmasınlar diye
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda CBR
    tşk dostum ;) bütçeye uygun bişiler bakalım burdan işallah kısmetimizde temiz bişi vardır..
    Hayatın Anlamı SİYAH BEYAZ'dır ...

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Hayırlı cumalar herkese
    burak beykurt

Bende 1.83'ün aldıgın zaman motordan anlamayan herkez sana bu motor sana küçük diycek ama takma motorun Msinden anlamayan adamlardır.He tmm diyip geçiçen.Geri sayfada benım videom var.Bak orda gorebilirsin motorun üstünde nasıl duruyor 1.83 diye.Ama boyumuzun uzun olması bence çok avantajlı boyun uzun olmasa ben aldıgım gün takla atıcaktım Ayaklarımı yere koydumda son anda motor yere oturdu
    Hayırlı cumalar herkese
    Saol abi sanada Cuma Cuma din sınavınada girdik

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Bende 1.83'ün aldıgın zaman motordan anlamayan herkez sana bu motor sana küçük diycek ama takma motorun Msinden anlamayan adamlardır.He tmm diyip geçiçen.Geri sayfada benım videom var.Bak orda gorebilirsin motorun üstünde nasıl duruyor 1.83 diye.Ama boyumuzun uzun olması bence çok avantajlı boyun uzun olmasa ben aldıgım gün takla atıcaktım Ayaklarımı yere koydumda son anda motor yere oturdu

Saol abi sanada Cuma Cuma din sınavınada girdik
    Len sercan ben boyu uzun olan süremez demiyorum ki sadece boyu uzun arkadaşların sıfır cbr alıp zararla satmasınlar diye ikinci el cbr almalarını öneriyorum.çünkü yapıları müsait olduğundan cbr da tecrübelenince gtr250 isteyeceklerdir yada başka bir 250cc lik motor
    burak beykurt

Len sercan ben boyu uzun olan süremez demiyorum ki sadece boyu uzun arkadaşların sıfır cbr alıp zararla satmasınlar diye ikinci el cbr almalarını öneriyorum.çünkü yapıları müsait olduğundan cbr da tecrübelenince gtr250 isteyeceklerdir yada başka bir 250cc lik motor
    yok abi dediğin doğru sıfırına o kadar para verilmez.Ben bile Gt-250rlere bakıyorum .Arkadaşa benimki örnek olsun

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    yok abi dediğin doğru sıfırına o kadar para verilmez.Ben bile Gt-250rlere bakıyorum .Arkadaşa benimki örnek olsun
    Aynen bende onu dedim işte bak sen daha 1 ay olmadan bakmaya başlamışsın
    burak beykurt

Aynen bende onu dedim işte bak sen daha 1 ay olmadan bakmaya başlamışsın
    Ama satmam cıbırımı öle kolay ben onu almak için ne kadar bekledim
    Arka tekerdeki zincirin döndüğü yer hep yağ olmuştu dün yağmur vardı burda dedim boş durmayalım garajda onu temizledim pırıL pırıL oldu

Motosikleti
    Honda CBF 150 satıldı.
    arkadaşlar bu ilandaki cıbırın tekerleri birazcık küçük gibi mi yoksa bana mı öle geliyo ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5-repsol/detay

Motosikleti
    honda cbf 150
    bugün ehliyete yazıldım ama temmuzda sınavlar agustosun ilk haftası ehliyetin elinde olur dedi adam. genede agustos eylül ekim ayları motor havası sayılır gezilir yani uzun yol yapılır diye düşünüyorum

bugün ehliyete yazıldım ama temmuzda sınavlar agustosun ilk haftası ehliyetin elinde olur dedi adam. genede agustos eylül ekim ayları motor havası sayılır gezilir yani uzun yol yapılır diye düşünüyorum
    Bende salı gunu aradım kursu dosyalar cıktı mı diye cuma dediler bugun aradım.P.tesi günü dediler.Mahallede dolaşmaktan sıkıldım artık.Ehliyetlensekte çıksak ya

Motosikleti
    honda cbf 150
    Bende salı gunu aradım kursu dosyalar cıktı mı diye cuma dediler bugun aradım.P.tesi günü dediler.Mahallede dolaşmaktan sıkıldım artık.Ehliyetlensekte çıksak ya
    yaw sen aldın sayılır çık gez bişi olursa evde felan unuttum dersin istiyosan araştır de emniyete gitmişdir dosyan

yaw sen aldın sayılır çık gez bişi olursa evde felan unuttum dersin istiyosan araştır de emniyete gitmişdir dosyan
    Abi burası istanbul trafikte maganda dolu bilerek üstüne kıranlar mı motorsun diye sıkıştıranlar mı herşey var biz eşşeğimizi sağlam kazıga bağlayalım.Aha en yakın örnek dun birtane scooter kaza yapmış leventde kadının biri U dönüşü yapcam diye kırmış adamın önüne yandan vurmuş motorla adam.Ve olayın ilginç yanı kadın ben durur sandım dıyo.Motorları bisiklet zannediyor hala bizim toplulumumuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 ----------

Ya birde benim zincirdeki yaglı yerleri pislenmiş onu neyle kolay şekilde temizlerim acaba kötü bir görüntüsü var.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı Akın K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu ilandaki cıbırın tekerleri birazcık küçük gibi mi yoksa bana mı öle geliyo ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5-repsol/detay
    Sahibine mesaj at sor resimden anlaşılmıyor
    burak beykurt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler