Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön 31 arka 36 fena değil
    senin kullanma kılavuzun yokmu kılavuzu olmayan arkadaşlar bana pm atın klavuzun nerde olduğunu söyleyeyim

asfaltta biraz daha basıyorum havayı ama
    hıı tmm vardı biyerlerde kullanma klavuzu bi okuyim ben onu Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    salih anlatıyorum iyi dinle...önce motoru bulaşık süngeri gibi bi süngerle iyice köpükleyip taziksiz suyla yıkıyacaksın sonrada kuru bezle iyice kurulayacaksın....sonra yarım saat bekleyip ya oto boyacıdan yada metroda var cila alcaksın onu süngeriyle yavas yavas yedire yedire cilayı sürceksin ardından kuru bezle üzerinde cila görünmeyene kadar iyice hafi hafi silceksin eğer cila kalırsa motorun üzerinde kuruyunda iğrenç bi görüntü oluyo ona dikkat et.en son da temizlik malzemesi satan bi markete gidip arap sabunu alıp lastikere sürceksin çok sürme zarar verebilir.. ben böyle temizliyom

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıı tmm vardı biyerlerde kullanma klavuzu bi okuyim ben onu Teşekkürler
    kılavuz cbr topiğinin ilk sayfasında var link olarak. bazı arkadaşlar kılavuz arayıpta bulamıyor. o aklıma geldi

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Way way Motoru almışta cila atıyor.Resimleri İstiyoruz Salih.Bak dedin benden önce alanlar koysun dedin Burak abi koydu bende dun ekledım resimleri sıra sende

Ya motorcuya sordum yok dedi marketlerde oluyor mu o cila bende atıyımda eli ayağı parlasın
    ev yapı marketlerinde var hep.isimleri gelmiyor şimdi aklıma
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

kılavuz cbr topiğinin ilk sayfasında var link olarak. bazı arkadaşlar kılavuz arayıpta bulamıyor. o aklıma geldi
    benim selenin altında duruyorda okumadım hiç
    Şimdi ehliyet gelene kadar ekipmanları halledeyim dıyorum.
    Birkaç tane buldum.
    Sırtlık

http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44462&ShowPane=2
    MONT
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44841
    Eldiven
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...499&ShowPane=2
    nasıldır bunlar kullanan var mı ?
    Yada bu fiyatlarda daha iyisi var mıdır ?

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    ön 31 arka 36 fena değil
    senin kullanma kılavuzun yokmu kılavuzu olmayan arkadaşlar bana pm atın klavuzun nerde olduğunu söyleyeyim

asfaltta biraz daha basıyorum havayı ama
    En baş sayfada yok mu yaw kılavuz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:56 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salih anlatıyorum iyi dinle...önce motoru bulaşık süngeri gibi bi süngerle iyice köpükleyip taziksiz suyla yıkıyacaksın sonrada kuru bezle iyice kurulayacaksın....sonra yarım saat bekleyip ya oto boyacıdan yada metroda var cila alcaksın onu süngeriyle yavas yavas yedire yedire cilayı sürceksin ardından kuru bezle üzerinde cila görünmeyene kadar iyice hafi hafi silceksin eğer cila kalırsa motorun üzerinde kuruyunda iğrenç bi görüntü oluyo ona dikkat et.en son da temizlik malzemesi satan bi markete gidip arap sabunu alıp lastikere sürceksin çok sürme zarar verebilir.. ben böyle temizliyom
    Bende diyordum şu lastiklere ne etsek de temizlesek bi ara arabayı serviste lastikleri sütle yıkamışlardı da şimdi motor için partmanın önünde süt şişeleriyle lastik yıkasam derler görmemişe bak millet içmeye bulamıyor bu lastik temizliyor arapsabunu iyi fikir eve gidince yapayım
    burak beykurt

Ben hergün siliyorum temizliyorum mahalledekiler yeter şuna temizlediğin kadarda bin diyor

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Ben hergün siliyorum temizliyorum mahalledekiler yeter şuna temizlediğin kadarda bin diyor
    haklılar
    burak beykurt

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    saolasın fatih abii cok teşekkür ederım

evet sercan bende onu sorcaktım hava basınclarını sen sordun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

ben daha hic silmedim yarın işte cila felan bakcam caresine bi parlatayım ama ondan önce bi iki önemlı sorularım olcak

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bugün cıbıra 8000.km bakımı yaptım önce yağı değiştirdim(2.000 kmde bir değiştiriyorum Castrol 10w40 kullanıyorum) zincir ve dişilileri temizledim ve yağladım(castrolün temizleyici ve yağ spreylerini kullandım) depoyu komple çıkartıp hava filtresini kompresörle temizledim ki pek kirlenmemiş...vites kolu,manetler,ayaklıklar gibi yerleri wd40la yumuşattım...sonra nemli bezle parlatıp bi test turuna çıktım 20km kadar turladım vitesler pamuk gibi olmuş pırıl pırıl garajına soktum fotoğraf çekemedim ellerimde eldiven olmasına rağmen çok yağlandılar birara çıkartıp takmayı unutmuşumbuji 2000km önce takıldı ngk iridyum cr9e olduğu için ellemedim atlatığım birşey varmı diye düşünüyorum tüm kontrolleri yaptım hidrolikler ve antifiriz tamamhemde sadece 25tl masraf ettim
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün cıbıra 8000.km bakımı yaptım önce yağı değiştirdim(2.000 kmde bir değiştiriyorum Castrol 10w40 kullanıyorum) zincir ve dişilileri temizledim ve yağladım(castrolün temizleyici ve yağ spreylerini kullandım) depoyu komple çıkartıp hava filtresini kompresörle temizledim ki pek kirlenmemiş...vites kolu,manetler,ayaklıklar gibi yerleri wd40la yumuşattım...sonra nemli bezle parlatıp bi test turuna çıktım 20km kadar turladım vitesler pamuk gibi olmuş pırıl pırıl garajına soktum fotoğraf çekemedim ellerimde eldiven olmasına rağmen çok yağlandılar birara çıkartıp takmayı unutmuşumbuji 2000km önce takıldı ngk iridyum cr9e olduğu için ellemedim atlatığım birşey varmı diye düşünüyorum tüm kontrolleri yaptım hidrolikler ve antifiriz tamamhemde sadece 25tl masraf ettim
    serviste bu işlemlere 100 lira alırlar. bakımı yaptıktan sonra kendine bir kebap paketi , bir kola,bir dondurma, bir tatlı bir de şöyle çınar altı gezisi düzenleyip ziyafet çekseydin. haketmişsin hani

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    serviste bu işlemlere 100 lira alırlar. bakımı yaptıktan sonra kendine bir kebap paketi , bir kola,bir dondurma, bir tatlı bir de şöyle çınar altı gezisi düzenleyip ziyafet çekseydin. haketmişsin hani
    aynen dediğin gibi 4.000 kmde motoru aldığım gibi buradaki en kaliteli ustaya gitmiştim kendisinin R1 ve R6sı var neyse yağ değişimi,buji değişimi,zincir germe,filtre temizliğine 100tl almıştı helal olsun ama kendimde bunları yapabiliyorum hemde özenerek birkaç saat zevkle uğraşmak hoşuma gidiyor ve paramda cebimde kalıyor 6.000 ve 8.000 de bakım yaptım sıra 10.000de tabi satmazsam...ziyafet işine gelirsek hakkettim tabi şimdi valideyi bekliyorum geç bile oldu nerde kaldı bu kadın
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibariyle motorumu istanbuldan getirmiş bulunuyorum 2 gün önce gittim repsol alıcaktım adam grenajında ufak bir çizik var dedi resimlerde de çok temiz duruyordu bir gittim motor kırık dökük içinde, tabi hemen istanbuldan başka motor baktım her işte bir hayır var derler ya az km de en istediğim renkte kırmızı-siyah motorumu aldım daha detaylı resimlerini yeni motor aldım konusunda yayınlıycam...
    Hayırlı olsun kardes darısı başımıza kac km'de kac liraya falan extraları varmı yazarsan bızede fıkır olmus olur ben hala para bırıktırmeye calısıyorum

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    hayırlı olsun kardeşim nasip kısmet ne için gıttın hangısı oldu neyse kazasız belasız bin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 ----------

onur abi helal olsun vala ben birini bile yapamam öğrencem artık bi şekilde

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir insan bu kadar mı şanssız olur. Temmuz sınavı için en son 7 haziranda kayıt yapılıyomuş ve ben de 8 haziran doğumluyum. 1 gün yüzünden 21 ağustostaki sınava kaldık. Bu yazdaki gezi programım tamamen çöp oldu.
    aslında kursun müdürüyle biraz anlaşmaya çalışsan alabilir

Alıntı novalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bende sordum A2 için bende zaten B var

200 kurs
    150 emniyet
    80 sınav harcı
    25 sağlık raporu

çok değil mi ya B bile bu kadar pahalı değil. son kayıt ayın 24 ü dedi 3 temmuz yazılı 31 temmuz direksiyon sınavı kaydolcam artık yapacak bişi yok daha motorum yok ama olsun
    sağlık raporunu sağlık ocaklarından bedava alabilirsin ama ehliyet için olduğunu belirtmelisin ve bir fotoğraf götürmelisin son 3 ayda çekilmiş ve vesikalık olmalı
    Alıntı novalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 lira yazılı 40 lira direksiyon diye düşündüm ben
    aynen öyle zaten
    direksiyon için almıyorlar.Ama Kurslar para koparmak için direksiyon sınav ücreti adı altında para topluyormuş.
    adamlar benzinini oyunu buyunu beleşe katmıyorlar ki normal yani ama 40 tl fazla tabi.
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    daha ilk aldığımda çektım

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha ilk aldığımda çektım
    çok güzel maşallah hayır olsun üstünde fotoğraflarını bekliyoruz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    evet resim resim dediniz buyurun bakalım nasılmış motorum fikirleriniz nedir daha hic yıkatmadım yrn inşallah temizlicem adam akıllı

[img=http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_705418818.jpg

[img=http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_446098444.jpg

[img=http://pic1.resimupload.com/r10/thumb_938256757.jpg

biraz kötü cıktı ama idare edin koycam gerisini

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:42 ----------

drumtoens uğra tabi kardeşim msnımı eklyebılırsın king_race_24@hot. isteyen ekleyebılır arkadaşlar

Felon tşk ederım

Kill_zone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "drumtoens ve djsalih" motorlarınız hayırlı olsun ark.lar kazasız belasız sürmeniz dileğiyle inşallah.. size kırmızı çookk yakışıyorrr
    Tekerimiz iki ama gözümüzü dört açalım

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Mert pm atmıştım aldın mı. var mı bir şeyler kıyıda köşede
    halil şimdi gördüm mesajını cevap attım.

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynen öyle ama bir hayır varmış daha iyi oldu yarında honda servisine gidip bir kaç bişeyine baktırıcam sol alt grenajın sıfırını verdi adam bana ama tam orjinali gibi değil ona canım sıkıldı boyatıp taksam mı diye düşünüyorum üstünde olanda hiç çizik falan yokta civatalı yerleri kırılmış tellemiş oraları acaba direk kırmızı siyah orjinal boyalı grenaj bulamam mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:23 ----------

usta hayırlı olsun motorun kazasız belasız kullan inşallah. kaç model motorun kuyruk alt sakal 2008 üstü. kafa grenajı falan 2006 2007 olması lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler