Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja 250 '11
    paran çoksa ha milyar ha 10 milyar benim için fark etmez diyorsan yzf 125r ama geçiş için kullanacağım öyle çok ta bi zengin değilim diyorsan cbr 125r

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen sene balık tutmaya giderken cıbırla iki kişi virajlı yerlerden geçmiştik.Çok güzelde yatmıştım (belki bana öle geldi çünkü zevk almıstım).Yol bittikten sonra lastiklerin fotosunu çekmiştim.Belki çok yatmış olmayabilirim ama konu açılmışken göstermek istedim.

Ön tekerler çekim hatası yüzünden cok net cıkmadı ama azda olsa belli oluyo
    Baya iyi yatirmisin yine.

Bende arka tekerde birakma izi var virajda saldi arka teker kendini bi anda o an iste dedim kesin yine dusucem 7.falan olcakti o sefer de dusseydim ama dusmedim toparladi kendini durdum bi sigara yaktim sonrada fotosunu cektim lastigin senin lastik bide kalin galiba benimkiler orjinaldi rekorum oydu lastikte kalem incelginde bi silinmemis yer kalmisti bi yerde o da yoktu iste orda birakmis teker yolu.

Daha once daha fazlasini da denemistim ama peg yere deydigi icin dusmustum 60 km gibi bi hizla sol bacagimda anisi durur hala ondan sonra daha da hirs yaptim.
    We are many...

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı döjovu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben yeni üye oldum yanlış yerde yazıyosam kusura bakmayın iki hafta oldu cbr 125 alalı onceki motorum cbf 150 dı ona benzemediiği kesin vitesleri kaç devirde saglıklı kullanım açısından değiştirmemi önerirsiniz 2006 model 20000 de neler önerirsiniz teşekkurederim motorları kacbin yapıyo bilginiz varmı
    doğru yerdesin hoşgeldin. motorun hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah. usta benim ilk motorum cbr 125ti zamanla kullana kullana öğreniyorsun makinanın huyunu suyunu devir aralıklarına o kadar kafana takma.

Alıntı FiqhteR`_CbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ACİL yardım abiler ben motorumu ilerde büyütücem ısınma amacıyla honda cbr 125 mi?

yamaha r125 sizce hangisi cevaplarınızı bekliorum!
    usta daha önce motor kullanmadıysan al cg 125 falan yada parçası ucuz olan bir motor acemiliği at ben bu cbr 125te öğrendim motor kullanmasını korka korka öğrendim doğrusu bir sinyali 135 lira eğer yeniysen yedek parçası ucuz ve bol bir motor tercih et. ama yok az çok tecrübem var diyorsan ss motora geçmeyi düşünüyorum diyorsan cbr 125 çok iyi bir tercih olacaktır

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bahsetmiştin desen olarakta fena değil senın ön lastik orjinal zaten senınde kafana yattıysa alayım

bu arada senın motorun bi kaç fotoğrafı var lastiğin fotoğraflarını birazdan yüklüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 ----------

Mert lastikleri bide tam arkadan ceseymişin yinede güzel durmuş.
    Ya abicim benim anlamadığım böyle ıslak bi yolda motor nasıl böle temiz benimki yağmurlu havada sakalı fln hep camur ediyo.zincir muhafazasının rengi kahverengiye dönüyo. hele bide ışıklarda duruyum sanki motor patlamış gibi dumanlar çıkıyo direksiyonun ordan :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:04 ----------

Alıntı döjovu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben yeni üye oldum yanlış yerde yazıyosam kusura bakmayın iki hafta oldu cbr 125 alalı onceki motorum cbf 150 dı ona benzemediiği kesin vitesleri kaç devirde saglıklı kullanım açısından değiştirmemi önerirsiniz 2006 model 20000 de neler önerirsiniz teşekkurederim motorları kacbin yapıyo bilginiz varmı
    hoşgeldin kardeş vitesleri bildiğin gibi değiştir.Ben genellikle 8bin de fln değiştiriyodum.Bellide olmuyo motorun sesine göre değiştirirsin motorları kaçbin yapıyo derken kmyi kastettin herhalde 75.000 km duymustum birinden motor hala yürüyodu ama ne kadar doğru tam bilemiyom.Yağına suyuna baksan o seni baya bi götürür.Nede olsa Honda hayatda onda kazıkta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:11 ----------

ACİL yardım abiler ben motorumu ilerde büyütücem ısınma amacıyla honda cbr 125 mi?

yamaha r125 sizce hangisi cevaplarınızı bekliorum!
    washburn24'ün dediği gibi paran varsa yzf alabilirsin.İlerde değiştircem diyosan cbr al

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:14 ----------

Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baya iyi yatirmisin yine.

Bende arka tekerde birakma izi var virajda saldi arka teker kendini bi anda o an iste dedim kesin yine dusucem 7.falan olcakti o sefer de dusseydim ama dusmedim toparladi kendini durdum bi sigara yaktim sonrada fotosunu cektim lastigin senin lastik bide kalin galiba benimkiler orjinaldi rekorum oydu lastikte kalem incelginde bi silinmemis yer kalmisti bi yerde o da yoktu iste orda birakmis teker yolu.

Daha once daha fazlasini da denemistim ama peg yere deydigi icin dusmustum 60 km gibi bi hizla sol bacagimda anisi durur hala ondan sonra daha da hirs yaptim.
    Jubaa sen baya düşmüşün yaa Mevlam bi daha yaşatmasın o acıyı.Benim bi arka teker kalın ön teker orjinal.
    Maşallahh sen benden de fazla yatmışsın ya Resim olsaydı Cbr 125 le yatılmaz diyenlere kanıt olurdu
    Pegleri deydirmeyi hiç düşünmedim pegler deyerse bende asfaltı öpeceğim korkusu olduğundan o dereceye getirmedim hiç.
    Maşallah azim var istek var motor yapılsın bende deniyim memleketimin tozlu yollarında

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bahsetmiştin desen olarakta fena değil senın ön lastik orjinal zaten senınde kafana yattıysa alayım

bu arada senın motorun bi kaç fotoğrafı var lastiğin fotoğraflarını birazdan yüklüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 ----------

ahanda benim motor mert kardeşim zaten senin motor yanlış hatırlamıyosam 8000 km de falandı lastik değiştirmene bence gerek yok ama yinede sen bilirsin,emre kardeşime gelince : benim motorda öyle senin dediğin gibi normalde kirli ama fotoyu çeken arkadaş güzel çekmiş ondan motor temiz gözüküyo,ayrıca şaka biyanada motorunla ıslak bi zeminden geçersen hızlı geçersen motorun hertarafı kirleniyo sana tavsiyem öyle yerlerden çok yavaş geçmen 10 la falan,zaten ben motorumu hayatta yağmurlu havalarda kullanmam kirlenir diye kıyamam bırak yağmurlu havayı hava kapalıysa bile motoruma binmem öylede bi kıllığım var işte ( kadirlide hava yağmurluydu motora binmemin sebebi kulüp başkanımın ricasını kıramadım ondan yağmurlu havada motora bindim )
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Benim motor her şartı gördü maşallah.Hatta bi keresinde ön tekerler çamurdan kitlendi gitmiyodu çamurdan arka sürekli pati cekiyoduu.ordan cıkarasıya kadar canım cıkmıştı hatta fotoda cekmiştik :D bulursam eklerim.Cross niyetine de kullanıyodum ben.

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    emre kardeşim ben sana ne diym,tabiki bu motor yağmurdada çamurdada gider ama motorlarınıza nasıl kıyıyosunuz anlamıyorum

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    ya aslında yolun öyle olduğunu bilsem mümkünatı yok gitmezdim orası tepe.Şehirde yollar cok güzeldi havada öle, toprak sertleşmiş kurumuş hiç bişi yoktu gel gelelim yukarılara cıktıkça nemli olmaya basladı toprak, sonradan çamur, bizde bi battık bi daha zor cıktık.Zaten o çamurda düşmediğimize şükrediyom motor dansöz gibi olduydu bi oyana bi buyana gidip geliyodu fren sıkmaya bile korkuyodum.Neyseki zar zor durdurum.geri gönmek istedik.motor durduğumuz yerde battı bizde hatıra kalsın diye foto cekmiştik.

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    foto güzel güzelde motoruna yazık kardeş

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    zaten şehre inince direk çeşmenin yanına çektim.Çamurlarını fln attım.Karnınıda doyurunca gönlünü almış olduk

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Benim motor her şartı gördü maşallah.Hatta bi keresinde ön tekerler çamurdan kitlendi gitmiyodu çamurdan arka sürekli pati cekiyoduu.ordan cıkarasıya kadar canım cıkmıştı hatta fotoda cekmiştik :D bulursam eklerim.Cross niyetine de kullanıyodum ben.

böyle havada değil kullanmak dısarı çıkartmaya korkarım yazık karakızıma
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle havada değil kullanmak dısarı çıkartmaya korkarım yazık karakızıma
    Önceden de dediğim gibi merkezde hava çok güzeldi.Asfalt toprak tam motora binmelikti.Bende bi yere gitmek için kestirme o yolu kullanmıstım ama oda çamura battı.Böle olsun istemezdim yane.Şimdi suçlu gibi hissettim kendimi yaf

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Önceden de dediğim gibi merkezde hava çok güzeldi.Asfalt toprak tam motora binmelikti.Bende bi yere gitmek için kestirme o yolu kullanmıstım ama oda çamura battı.Böle olsun istemezdim yane.Şimdi suçlu gibi hissettim kendimi yaf
    suçlusun tabiki

askerler götürün bunu vurun kırbaca yok yok hatta vurun kellesini
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Beyler motorsuzluk adama koyuyor ya,aşağıda garajda eski motorum duruyor ama sahibi karşı komşum cidden çok duygulu anlar
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

usta daha önce motor kullanmadıysan al cg 125 falan yada parçası ucuz olan bir motor acemiliği at ben bu cbr 125te öğrendim motor kullanmasını korka korka öğrendim doğrusu bir sinyali 135 lira eğer yeniysen yedek parçası ucuz ve bol bir motor tercih et. ama yok az çok tecrübem var diyorsan ss motora geçmeyi düşünüyorum diyorsan cbr 125 çok iyi bir tercih olacaktır [/QUOTE]

daha önce scooter kullandım şimdi vitesliye geçmek istiyorum yamaha kafama yatıyor çünki kalıbı açısından ilerde virajlarda sorun çekmem diye[COLOR="Silver"]
    :pl::bestmt:

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suçlusun tabiki

askerler götürün bunu vurun kırbaca yok yok hatta vurun kellesini
    Adalet istiyorum, avukatımı getirin ben masumum abiii,ben bişi yapmadım,hep motorun suçu o beni tahrik etti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:00 ----------

usta daha önce motor kullanmadıysan al cg 125 falan yada parçası ucuz olan bir motor acemiliği at ben bu cbr 125te öğrendim motor kullanmasını korka korka öğrendim doğrusu bir sinyali 135 lira eğer yeniysen yedek parçası ucuz ve bol bir motor tercih et. ama yok az çok tecrübem var diyorsan ss motora geçmeyi düşünüyorum diyorsan cbr 125 çok iyi bir tercih olacaktır
    daha önce scooter kullandım şimdi vitesliye geçmek istiyorum yamaha kafama yatıyor çünki kalıbı açısından ilerde virajlarda sorun çekmem diye[COLOR="Silver"][/QUOTE]

maddi durum iyiyse al kardeş

emre18 ÇANKIRIlımısın ???

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    emre18 ÇANKIRIlımısın ???
    msj atmıstım gelmedi herhalde evet çankırılıyım

msj atmıstım gelmedi herhalde evet çankırılıyım
    neresindensin

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    bugun arkadasın motorunu servisinden almaya gittik içeride dolanırken aynlar gözüme çarptı modellerine bakarken arasından birisini beğendim SS aynasına çok benziyordu benım motora olur mu diye sordum olur dedıler bende taktırdım bakalım beğenecek misiniz? uzun zamandır aynaları değiştirmeyi düşünüyodum tam denk geldi....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler