Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugun kullandım,havalar 2-3 derece olunca cidden zor çalışıyor keratalar
    pes diyorum sana utku bu havada kullanabildin mi gerçektenbugün bornova otogarındaydım ve manisa dağları beyazdı her gelen otobüs salkım saçak buz tutmuştu ve otogarda 1 saat kalmama rağmen donacaktım sanki değşet bi hava vardı balçova tarafı nispeten yumuşaktı ama ben binebileceğimi sanmıyorum,eskiden hep motora binerdim ama insan arabaya alışmasın arkadaş kış geldi motoru boşladım vallaotoyoldan geçerken -5i gösteriyordu dönüşte ise 1 derece olmuştu bızzz
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs

bn hergün en az 5 6km kullanıorum :D burada hava 3 dereceydi bugun
    sıkı giyindikten sonra hava islemior bna :D ama cıbırığın ısınması uzun sürüyor :D

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    ben sogukta ısıtmadan bindim istop etti giderken calısmadı aküyü bitirdim galiba urasırken hava güzel olsun öle binicem sogukta zorlamıcam artık cıbırı

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beyler gıcık veriyomuşum gibi algılanmasın ama sıcak memlekette olmanın avantajıyla hergün biniyorum bee
    Her asker yeşil bereli olamaz

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Benim cıbırın anahhtarı dönmüyo.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim cıbırın anahhtarı dönmüyo.
    olabilir dostum benimde arabanın depo kapağında aynı sorun vardı (lpgli olduğu için sanırım eski sahibi benzin pek almıyordu) ki kullanılmamaktan dolayı kireç tutup açılırken zorlanabiliyor wd40 al içine sık biraz anahtarı oynatmayı dene birkaç sefer sonra yumuşar eskisi gibi olur ara sıra sıkmakta fayda var bende takılma yok ama aklıma geldikçe anahtar deliklerini yağlarım

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir dostum benimde arabanın depo kapağında aynı sorun vardı (lpgli olduğu için sanırım eski sahibi benzin pek almıyordu) ki kullanılmamaktan dolayı kireç tutup açılırken zorlanabiliyor wd40 al içine sık biraz anahtarı oynatmayı dene birkaç sefer sonra yumuşar eskisi gibi olur ara sıra sıkmakta fayda var bende takılma yok ama aklıma geldikçe anahtar deliklerini yağlarım
    Benimde aklıma ilk wd 40 geldi.Fakat yeğenim oyuncak niyetine onunla oynamış.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    aşırı derece zorlamadıysa pek sorun olacağını sanmam içersinde yaylar miller var anahtar kırılmadıkça esnerler yağlamayı bir dene derim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:37 ----------

biraz uzun olacak ama okuyup yorumlarsanız sevinirim...

bi konuda danışacaktım bu form her ne kadar motor yada vitesli kullanmaya yeni başlayanların formu olsada az çok fikir sahibiyiz,sizlere danışmak istediğim cc yükseltme planım var ve kafamda ilk olarak hyosung gt250r var 2008 civarı bi model temiz bi alet düşünüyordum...ama bugün şöyle bi sahibindene bakınırken eski sslerin arasından bi iki temiz 600lük makinalar gördüm tabi 2000civarı modeller...600f e oldum olası hastayım ama başka bişeyde olabilir naked vb...kmsi uçuk olmadıkça temiz ve kazasız bi motora denk gelsem düşünürüm zira pek km yapmam arabadan sonra nadir biniyorum artık motora zevk için diyelim...eski 600lüklerin yakıt bakımından pek üzeceğini sanmam fazla km yapmayacağım için sorun etmem temiz olsun son sahibi olmayada razıyım çok titiz bakarım öldürmem...hızda gözüm yok ama artık gücü hissetmeliyim...çocukluğumdan beri değişik tarz motorlara bindim 600cc için hazırım kendimden de eminim gaza pek gelmem gelsemde dizginlerim...şimdi siz olsanız hyo gt250r mı yoksa düşük model 2000civarı ss veya naked mi alırsınız desem yorumunuzu merak ediyorum,yanlış anlaşılmasın alıpta kopmak gibi bi derdim asla yok tecrübem artık müsait hyo zaten kullanıyorum 600cc için konuşuyorum...

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    aşırı derece zorlamadıysa pek sorun olacağını sanmam içersinde yaylar miller var anahtar kırılmadıkça esnerler yağlamayı bir dene derim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:37 ----------

bi konuda danışacaktım bu form her ne kadar motor yada vitesli kullanmaya yeni başlayanların formu olsada az çok fikir sahibiyiz,sizlere danışmak istediğim cc yükseltme planım var ve kafamda ilk olarak hyosung gt250r var 2008 civarı bi model temiz bi alet düşünüyordum...ama bugün şöyle bi sahibindene bakınırken eski sslerin arasından bi iki temiz 600lük makinalar gördüm tabi 2000civarı modeller...600f e oldum olası hastayım ama başka bişeyde olabilir naked vb...kmsi uçuk olmadıkça temiz ve kazasız bi motora denk gelsem düşünürüm zira pek km yapmam arabadan sonra nadir biniyorum artık motora zevk için diyelim...eski 600lüklerin yakıt bakımından pek üzeceğini sanmam fazla km yapmayacağım için sorun etmem temiz olsun son sahibi olmayada razıyım çok titiz bakarım öldürmem...hızda gözüm yok ama artık gücü hissetmeliyim...çocukluğumdan beri değişik tarz motorlara bindim 600cc için hazırım kendimden de eminim gaza pek gelmem gelsemde dizginlerim...şimdi siz olsanız hyo gt250r mı yoksa düşük model 2000civarı ss veya naked mi alırsınız desem yorumunuzu merak ediyorum,yanlış anlaşılmasın alıpta kopmak gibi bi derdim asla yok tecrübem artık müsait hyo zaten kullanıyorum 600cc için konuşuyorum...
    sitede azda olsa senı tanıdık bence 600luk mantıklı cunku sen aklı basında bilinçli bi surucusun hyodan sonra 600luke gecmek aslında daha mantıklı fakat daha az para kaybı v.b şeylerden dolayı olabilir yada once er6n ne bileyım eski bi gs500de deneyebilirsin
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitede azda olsa senı tanıdık bence 600luk mantıklı cunku sen aklı basında bilinçli bi surucusun hyodan sonra 600luke gecmek aslında daha mantıklı fakat daha az para kaybı v.b şeylerden dolayı olabilir yada once er6n ne bileyım eski bi gs500de deneyebilirsin
    fikirlerime destek olduğun için öncelikle teşekkürler...er6n yazmayı unuttum geçen gün izmirde 7.000e satılık vardı fenada durmuyordu(listemde) gs500ü met etmiyorlar hızlanması ve frenlemesi dengesiz filan diyorlar er5i pek beğenmedim....hyo alırsam birkaç sene yükseltemem deposunun büyüklüğü hariç güzel motorama aklım büyük makinelere kaçıyor sezon başına kadar aramalarımı sürdüreceğim...değiştirmek istiyorum çünkü elime geçen parayı ya motora yada arabaya harcıyacam biliyorum rahat durmam cıbıra extra bişeyler yapmaktansa yada palioya para harcamaktansa motor değiştirmek daha mantıklı geliyor bu yüzden istiyorum...bi yaz görünsün bakalım en kötü ihtimal hyoya geçerim nasip olursa...arkadaşlar fikirlerinizi eksik etmeyin yada önerebileceğiniz motor varsa linki vs bir göz atsam diyorum...

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600 lük al boşver hyoyu veya cbf 500 de alabilirsin cbr125 de bana sat temizse bende palioyu değiştirmeyeceğim. motor lazım. eliyüzü düzgün a2 aldık motoryok doğru dürüst altımızda 1.6 paliyoyla dalaşiıyoruz,
    103 hp

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Bugün wd 40 alıp olayı hallettim.

İlk marşta çalıştı cbr.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Bugün wd 40 alıp olayı hallettim.

İlk marşta çalıştı cbr.
    ara sıra yağlamakta fayda var koltuk ve depo kilidinide aksatmayın

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    pes diyorum sana utku bu havada kullanabildin mi gerçektenbugün bornova otogarındaydım ve manisa dağları beyazdı her gelen otobüs salkım saçak buz tutmuştu ve otogarda 1 saat kalmama rağmen donacaktım sanki değşet bi hava vardı balçova tarafı nispeten yumuşaktı ama ben binebileceğimi sanmıyorum,eskiden hep motora binerdim ama insan arabaya alışmasın arkadaş kış geldi motoru boşladım vallaotoyoldan geçerken -5i gösteriyordu dönüşte ise 1 derece olmuştu bızzz
    Seninde altında 2000cc 6 silindir 150 ps benzinli araba olsun şehir içinde hangisini kullanıyorsun görüyim seni,Öğrenci adamız
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Seninde altında 2000cc 6 silindir 150 ps benzinli araba olsun şehir içinde hangisini kullanıyorsun görüyim seni,Öğrenci adamız
    aklıma bmw 3.20 geldi

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklıma bmw 3.20 geldi
    yok yok 5.20i

Motosikleti
    YAMAHA XT660X

arkadaşlar daha fazla yoruma ihtiyacım var bildiklerinizi benden esirgemeyin belki benim gibi düşünen kişilerde okuyorlardır aydınlatıcı olmakta fayda var...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Onur ben direk yazın 636 alıyorum bilgin olsun ancak tabi tecrübem olduğu için

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:31 ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklıma bmw 3.20 geldi
    doğru şık
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125 R

arkadaşlar daha fazla yoruma ihtiyacım var bildiklerinizi benden esirgemeyin belki benim gibi düşünen kişilerde okuyorlardır aydınlatıcı olmakta fayda var...

Arkadasım alıosan honda cbf 500 600f al derim 2000 modelde olsa hondadan şaşma derim honda al ömürlük motor ben senn yerinde olsam honda derdim gücü hissedersin temiz bakarsanda hiç bi sorun olmaz Tabi son karar sana ait

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Onur ben direk yazın 636 alıyorum bilgin olsun ancak tabi tecrübem olduğu için
    utku sıfır mı alacaksın???tecrübe olayına girersek ben geç bile kaldım desem abartmış olmam herhalde yaş 24e geliyor ve hayatımın 3/2si motor tepesinde geçti km olarak sen düşün artık
    hyo gt250r düşünüyorum ancak 1,2 bin daha bulursam temiz bir 600f neden olmasın yada fazer yada ne bilim benzer bişey işte...o yaşta ki motor için genelde herkez aman abicim uzak dur vb şeyler desede ben sorunsuz alırsam sorun çıkarttıracağımı sanmam dediğim gibi yeterki sorunsuz bi cahaz bulayım...en kötü ihtimal hyo olacak ama şimdi binmeyeceksem 600e bi daha ne zaman binecem diyorumbelli bi yaşa geldikten sonra hayatın akışından motora zaman ayıramayabilirim diye düşünüyorum ve bu beni tetikliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:09 ----------

Alıntı kahraman7863 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasım alıosan honda cbf 500 600f al derim 2000 modelde olsa hondadan şaşma derim honda al ömürlük motor ben senn yerinde olsam honda derdim gücü hissedersin temiz bakarsanda hiç bi sorun olmaz Tabi son karar sana ait
    dostum tabiki öncelik HONDA ama bu işler maddiyata bakıyor sıkışmaya gelen bir yapım yok rahatımdır zor durumda kalmaktansa yetinmeyi bilirim o yüzden zamana bırakıyorum daha birkaç ay var sadece fikir zenginliği olsun istedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler