Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de yeni olmana bağlıyorum. alt devirlerdeki gidişten tamamen farklı bir sürüş moduna geçtiğinden motorun titremesi seni korkutmuş olabilir.

kafanı camın içine sokup 10 dakika git bakalım kaçı göreceksin.biraz zaman lazım sana 1 ay sonra motor hızlanmaya başlar sen de alışmaya başlarsın. 2. ayda korkmadan hep dip gaz gidersen kaza yapabilirsin ona göre
    yok ben yeni değilim ben bu motoru 2 yıl kullandım arkadaşımın vardı o yüzden hep dip gaz gidiyorum zaten korkma falan yok çk şükür 8 yıldır motosiklet kullanıyorum fakat böyle yapmasının nedenini pek kestiremedim motor daha yeni çünkü eski bi motor olsa bi yerinde prblm var diyebilirim belki fakat gene de bi servise gösterilmesi gerek sanırım arkadaşımın motosikleti de bnmkiyle aynı gidiyodu o da 120 basıyo hatta ben motorda iki kişiyke o tekken geçtim kendi motorumla ama bugün bi gariplik var anlayamadım
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    normal cbr oldukça normal

kaçınızın cbr ı psikopat parmakları göreyim
    fazla mı yazdık hızları

senınkı hangı cbr?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla mı yazdık hızları

senınkı hangı cbr?
    bendeki psiko olamadı abisi. 143 gördüm düzde. daha gaz versem giderdi normal yurdum cbr ı işte kardeşimde şu an cbr . bendeki f5 140 görüyordu . bir kaç kez 150 gördü. kardeşimle yarıştık 5 km sonunda o benden 5 metre önde bitirdi.

Motosikleti
    cbf150
    bendeki psiko olamadı abisi. 143 gördüm düzde. daha gaz versem giderdi normal yurdum cbr ı işte kardeşimde şu an cbr . bendeki f5 140 görüyordu . bir kaç kez 150 gördü. kardeşimle yarıştık 5 km sonunda o benden 5 metre önde bitirdi.
    gene senınkı 5 metre bitirmiş ben cgl ile 110 yaptım son arkadaş scoterle 145 yaptı iki direk fark attım

gene senınkı 5 metre bitirmiş ben cgl ile 110 yaptım son arkadaş scoterle 145 yaptı iki direk fark attım

f5 in ibresi de sapıtıyordu. hatta 180 i görmüştüm bozuk olduğu için. dijital km saati var 1-2 senedir. cbr 100 gösterirken dijital 97 gösteriyor. cbr ın ibresi oldukça reel normal motolara göre.dijitalin üzerinde % 7 km darası eklenmiş olarak hesaplatılıyordu.cbr 143 ken f5 teki dijital 138 di fakat (kardeşimin dediği ve dijitalin kaydettiği max speed)
    yani cbr in normalde ibresi doğru.bu km darası da hayabusa da bile var bilerek koyuyorlar sanırım

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmazsa sevinirim
    Hazirandan sonra olmayacak inş.

Motosikleti
    cbf150

f5 in ibresi de sapıtıyordu. hatta 180 i görmüştüm bozuk olduğu için. dijital km saati var 1-2 senedir. cbr 100 gösterirken dijital 97 gösteriyor. cbr ın ibresi oldukça reel normal motolara göre.dijitalin üzerinde % 7 km darası eklenmiş olarak hesaplatılıyordu.cbr 143 ken f5 teki dijital 138 di fakat (kardeşimin dediği ve dijitalin kaydettiği max speed)
    yani cbr in normalde ibresi doğru.bu km darası da hayabusa da bile var bilerek koyuyorlar sanırım
    ya koskoca honda 3un 5ın lafını mı yapacak

çinli 20-30 artırırken hondada az artırsın bence iyi olur

ya koskoca honda 3un 5ın lafını mı yapacak

çinli 20-30 artırırken hondada az artırsın bence iyi olur

hayabusaya bak 200 le giderken 220 gösteriyor her araçta bilerek konuyor herhalde bunlar radar için ve lastik çapıyla ilgili

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    arkadaslar elektirik işinden anlayanlar yardımmmmmm edebilirmi ?
    http://urun.gittigidiyor.com/Philips...QQidZZ22319298
    bugun bu xenon dan aldım 2 adet beyin 2 adet h4 ampül ve gerekli ıvır zıvırlar var.
    honda mnr (yetkili servis) den 350 tl ye aldım
    c.tesi günü gidip taktırıcam
    acaba olurmu bizim motorlara :???????

Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar elektirik işinden anlayanlar yardımmmmmm edebilirmi ?
    http://urun.gittigidiyor.com/Philips...QQidZZ22319298
    bugun bu xenon dan aldım 2 adet beyin 2 adet h4 ampül ve gerekli ıvır zıvırlar var.
    honda mnr (yetkili servis) den 350 tl ye aldım
    c.tesi günü gidip taktırıcam
    acaba olurmu bizim motorlara :???????
    olur sorun yaşamazsın fakat akün şarj ettiğinden fazla harcayacağı için bitecektir. çözüm olarak eğer farları gündüzleri kapatırsan sorunsuz şekilde kullanırsın. bir adet far açıp kapama butonu al güle güle kullan.

ben de 2 adet 100 watt ampül vardı. 200 watt yiyordu. aküyü değiştim cbr da yine de onuda bitirdi. fakat 200 watt olmasına rağmen ne tesisata ne de far tasına bir zarar vermedi. şu an tekli xenon var motoda sorunsuz kullanıyorum.

xenonların her biri 35 watt yiyeceğinden akün şarj olmaz pek.büyük aküyle de ilgisi yok. sadece buton takıp gündüzleri yakmayacaksın xenonu ki akün şarj olsun gündüz

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    olur sorun yaşamazsın fakat akün şarj ettiğinden fazla harcayacağı için bitecektir. çözüm olarak eğer farları gündüzleri kapatırsan sorunsuz şekilde kullanırsın. bir adet far açıp kapama butonu al güle güle kullan.

ben de 2 adet 100 watt ampül vardı. 200 watt yiyordu. aküyü değiştim cbr da yine de onuda bitirdi. fakat 200 watt olmasına rağmen ne tesisata ne de far tasına bir zarar vermedi. şu an tekli xenon var motoda sorunsuz kullanıyorum.

xenonların her biri 35 watt yiyeceğinden akün şarj olmaz pek.büyük aküyle de ilgisi yok. sadece buton takıp gündüzleri yakmayacaksın xenonu ki akün şarj olsun gündüz
    cok saol dostum peki butonu nereye koyabilirim ???

Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok saol dostum peki butonu nereye koyabilirim ???
    butonu gaz kolunun yanındaki boşluğa koydurabilirsin. veya komple kumanda takımı alabilirsin. honda servisi onu ayarlayacaktır.

buna benzer birşeyler de ayarlayabilirler. onlara bırak onlar halleder.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:26 ----------

şu da var gündüzleri de yansa. eğer sürekli biniyorsan motora akün çok ta bitmez ucu ucuna yeter çünkü xenonun harcadığı da 35 watt cbr ın orjinal ampülleri de 35 watt

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr topiğinde benden başka ehliyetsiz cbr kullanan var mı?

evet bende varım alıcam ama subatta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:58 ----------

Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar daha önce de sormuştum fakat rüzgar nedeniyle yavaş gittiğini söyleyen arkadaşlar olduğu için ikna olmuştum fakat bugün burada hiç rüzgar yoktu ve merak ettim acaba kaç yapıcak diye boş bi yol bulup denedim motoru fakat 110u geçmedi kapanarak anca 120 yaptı sizce neden olabilir bi problemi olmasın?

arkadasım bu motor ucus motoru deilki 130 gectiginde korkmalısın asıl hafif oldugu için yere basıncı kalmıo allah korusun kaz yaparsın 120 ideal motara güzel bi egzos tak bence biraz da modifiye yap odan sora hız aramassın ben öle yaptım ses cok hosuma gidio 3. vitesi bile gecmiorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:01 ----------

arkadasar rodaj nedir acaba ben bilmiorum da

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    bu topiği bi türlü anlayamadım gitti bi bakıyorum kimse yazmıyor bi bakıyorum daha doğrusu bakamıyorum maşallah hızınıza yetişemiyorum

ne ayaksınız lem siz
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    boş bırakmaya gelmez melo
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı kahraman7863 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende varım alıcam ama subatta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:58 ----------

arkadasım bu motor ucus motoru deilki 130 gectiginde korkmalısın asıl hafif oldugu için yere basıncı kalmıo allah korusun kaz yaparsın 120 ideal motara güzel bi egzos tak bence biraz da modifiye yap odan sora hız aramassın ben öle yaptım ses cok hosuma gidio 3. vitesi bile gecmiorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:01 ----------

arkadasar rodaj nedir acaba ben bilmiorum da
    ben de uçalım demedim zaten kardeşim sadece bi problemi mi var diye sordum yanlış anlaşılmasın uçuş motoru istesem gider 600lük alırdım değil mi
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu topiği bi türlü anlayamadım gitti bi bakıyorum kimse yazmıyor bi bakıyorum daha doğrusu bakamıyorum maşallah hızınıza yetişemiyorum

ne ayaksınız lem siz
    hahahahah vallaha yaaa
    Her asker yeşil bereli olamaz

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahahah vallaha yaaa
    bak hacı yine aynı kaç gündür ne yazan var ne bakan
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak hacı yine aynı kaç gündür ne yazan var ne bakan
    yok dostum ben sürekli takipteyim ama yazan olmayınca benimde yazasım gelmiyor...bu arada motor havalardan dolayı sürekli yatıyor bu hafta binemedim gün aşırı çalıştırıyorum dün zor marşladı 15dk çalıştırdım hasta olmama rağmen dayanamdım kısa mesafe yaptım şarj etsin diye...benzinlikten lastik basınçlarını ayarladım karnını doyurdum yatıyor yine yaz gelsede binsek dicem ama gt250r için yaza satıcam büyük ihtimal
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Ben bugun kullandım,havalar 2-3 derece olunca cidden zor çalışıyor keratalar
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler