Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı wallace256 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar size birşey danışacaktım benim motorum yok para ayarlayabilirsem de yaza doğru bir tane almayı düşünüyorum ama maddi sorunum da var:( sizce nasıl bir race le başlamak iyi olur hadi para buldum diyelim cbr hoşuma gidiyor fakat boyum 1.85 küçük kalıyor altımda Allah aşkına bir akıl verin...
    bu arada race e ilk defa bineceğim işin artistliğinde de değilim neyle başlamam gerekiyorsa onunla başlayacağım.
    dostum boyu o kadar sorun etme bende 1.85 im 80kg motor çokta sırıtmıyor bence ama benim hayalim farklı yüksek cc ssye yükselticem ondan cbr aldım sen ne kadara bi motor istiyon onu söyle yardımcı olalım.
    (3-4 bin TL cbr/5-6 bin TL hyo )
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wallace256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 bini geçemem gözüm yada daha uygun bi tane çinli mi alsam..?

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    tarzın race ise race lerin 125 cc olanlarından başla derim,boyunu sorun etme bende 1.81 im 600 cc yede binsen boyun uzunsa üzerindeki görünümün bence çok farketmiyor,birde bana masraf çıkarmayan bi motor olsun demişsin,örneğin :

+ honda cbr 125 ( az yakar çok kaçar masrafsızdır )
    + yamaha yzf R125 (biraz tuzlu ama sana masraf çıkarmaz)
    + aprilia rs 125 ( parçası pahalı,ustası az,çok yakar ama cbr ve yzf 125 ile kıyaslanamaz bile para problemin yoksa al bu makinaya bin,japon motorlardan kötü değil dahada kalitelidir ama cbr ve yzf ye göre ömrü daha kısadır)
    + derbi gpr 125 ( rs 125 için söylediklerim geçerlidir)
    Her asker yeşil bereli olamaz

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    arkadaşlar uzun suredır finaller yuzunden yazamadım ve tekrar aranızdayım

oncelikle honda cbr125r başlangıc motoru denılen senelerdir liderliğini koruyan bi motordur

sadece başlangıcta azda olsa bi performans oturus tarzı v.b seylere alışmak için cok dogru bi secımdır ayrıca maddı durumu yetmeyen fakat race gonullulerıne hitap eder

bu motoru şiddetle tavsiye ederim zaten kım ne oldugunu cok iyi biliyor bunları konusmanın hiç mantıgı yok fakat bu motoru almak isteyenler devamlı olarak boy kilo sorununa dikket cekmekte

arkadaşlar bu motoru alırken bunu kabul ederek almalısınız hele buyuk sehirde isenız bence boyu kıloyu sorun etmeyın cunku herkes bilir motorun ne oldugunu ama kucuk sehirde isenız gorulen motor ck değildir ki cbr mılletle buyuk heyecan uyandırır o zaman boya onem verebilirsiniz ama bence hiçbir onemı yok

sen o motoru alıp severek binersen milletın ne dusundugune asla bakmazsın zaten bence 1.85den sonra sırıtır fakat ne onemi var kı bence hiç durma al sırıtsın onemli olan cbr değil mı senın o motoru surerken aldıgın haz değil mı?

bence dusunulmeden alınabilir arkadaşlarımız bazı yorumlar yapmış onlarada değinmek istiyorum
    maddi durumunuz iyi ise aprillia alın dusunmeden sonra cbr sonra yzf.ben derbiyi pek sevmıyorum o yuzden yazmadım

şimdi soranlar olabilir neden cbr yzfden daha onde cunku arkadaşlar sonucta ikiside belli hızlara cıkabilen motorlar ve insanı bi sureden sonra kesmez ve buyugunu istersenız bu yuzden daha az para kaybı olması bakımından cbr onde fakat ben race 125e binecegım buyugunu almak istemıyorum dersenız işte o zaman yzf

hyo aprillia arasında kalırsanız ise aprillia one gecer kalita hızlanma vb seylerden dolayı

hyo cbr arasında kalırsanız dusunmeyın paranız varsa hyo alın

bi arkadasımız demış ki bi cinli mı alsam diye 3 mılyarın varsa cine bakma git titan cbf ybr cgl al derim

ksr bakmayın aşırı yorum yaptım ama mazur gorun saygılar
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

maddi durumunuz iyi ise aprillia alın demişsin ama aprilia da cok ucuz değil kardeş. bakıyorum deminden beri cbr ile aynı fiyat.. ben pek tecrübeli değilim bu konuda bir aprilia yı kaça bulabilirim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:16 ----------

bir de arkadaşlar 2. el 1.5 a falan kanuni racer 200 ler var pişman olurmuyuz ondan alsak.. ne sorunu vardır onun..

Motosikleti
    cbf150
    maddi durumunuz iyi ise aprillia alın demişsin ama aprilia da cok ucuz değil kardeş. bakıyorum deminden beri cbr ile aynı fiyat.. ben pek tecrübeli değilim bu konuda bir aprilia yı kaça bulabilirim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:16 ----------

bir de arkadaşlar 2. el 1.5 a falan kanuni racer 200 ler var pişman olurmuyuz ondan alsak.. ne sorunu vardır onun..
    sen eskı kasa aprilliaya bakmışsın dur sana link vereyımde bak ona

http://www.sahibinden.com/ihtiyactan...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/sifir_ayar...XQQdisplayitem

ben bunları demiştim ayrıca maddı durumu ıyı olan dedim yanı bunları 6-7 arası bulursun

tamamdır kardeş sağolasın. aprilia çok güzel ama fiyat bizi aşar zaten. heralde çinli olacak bizim motorumuz o da para geçerse elimize..

Motosikleti
    cbf150
    tamamdır kardeş sağolasın. aprilia çok güzel ama fiyat bizi aşar zaten. heralde çinli olacak bizim motorumuz o da para geçerse elimize..
    neden çinli alacaksın kı bosver çini ybr cbf titan cgl alabilirsin

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    aman deyim ucuz diye çinli almayın bas bas bağırıyoruz burdanuzun vadede aldığın kadar masraf çıkartacak sana iş yine aynı yere dönecek biraz daha biriktirin cbr alın olmadı ybr alın ybrde kaliteli bir motor cbrdan daha konforlu ama biraz daha yavaş ama kaliteden şaşmatın

bu kanuni de çin de üretiliyormuş artık. o da mı çinliler gibidir ondan da mı uzak duralım..?????

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman deyim ucuz diye çinli almayın bas bas bağırıyoruz burdanuzun vadede aldığın kadar masraf çıkartacak sana iş yine aynı yere dönecek biraz daha biriktirin cbr alın olmadı ybr alın ybrde kaliteli bir motor cbrdan daha konforlu ama biraz daha yavaş ama kaliteden şaşmatın
    onur muhalefet olmak değil sadece bu sonuca nerden vardın ogrenmek istiyorum ybr cbrden nasıl daha kalitelı?

kanunınıde alma mondıal presto bisan arora v.b hepsinden kac

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    fatih yanlış okudun galiba ben daha konforlu yazdım ve konfor konusunda sonuna kadar arkasında dururum daha kaliteli demedim ama cbr kadar kaliteli orasıda bir gerçek...demek istediğim cbr ya da ybr gibi kaliteli motorlar alın

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih yanlış okudun galiba ben daha konforlu yazdım ve konfor konusunda sonuna kadar arkasında dururum daha kaliteli demedim ama cbr kadar kaliteli orasıda bir gerçek...demek istediğim cbr ya da ybr gibi kaliteli motorlar alın
    evet aynen yanlış okuma ve yanlış anlaşılmaozur dilerim

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    sorun yok dostum önemli olan anlaşmak

Motosikleti
    cbf150
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 ----------

[/COLOR]arkadaşlar memlekette oldugum surece arşivimdekı fotoları paylaşacagım

şimdi modifiye ve ayna

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    slmlar bi ara sormuştum ama düzgün yazamadım gene soruyım , bi ara soğukta motorumla bi yere gidiyim, dedim bi türlü çalıştıramadım üst üste basa basa o sinirle, marşa bişeler oldu motora daha doğrusu tak tük sesler gelior farlar falan çalışıor aküde bi sorun yok sanırım, gücü başlatamadım marşmı artık her neyse nolabilir acaba..
    ...

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmlar bi ara sormuştum ama düzgün yazamadım gene soruyım , bi ara soğukta motorumla bi yere gidiyim, dedim bi türlü çalıştıramadım üst üste basa basa o sinirle, marşa bişeler oldu motora daha doğrusu tak tük sesler gelior farlar falan çalışıor aküde bi sorun yok sanırım, gücü başlatamadım marşmı artık her neyse nolabilir acaba..
    dostum ben notunu birkaç kez okudum ama yardımcı olamayacağım için bişi yazamadım ama sanırım sorun marş motorunda umarım dilinden anlayan biri çıkar en mantıklısı anlamadığımız sorunlarda ustasına götürmek ...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 ----------

[/COLOR]arkadaşlar memlekette oldugum surece arşivimdekı fotoları paylaşacagım

şimdi modifiye ve ayna

Detayları istiyoruz hemde cok acil
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Detayları istiyoruz hemde cok acil
    iyide benım motor değil ki sadece arsivden fotolar buyardımcı olamıyorum uzgunum fakat başka ayna fotoları atabilirim ayrıca gorkem yapmıstı bunu o detaylı bilgi verir umarım

bu fotoyu unutmuşum

gorkemın fotoları

diğerleri

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide benım motor değil ki sadece arsivden fotolar buyardımcı olamıyorum uzgunum fakat başka ayna fotoları atabilirim ayrıca gorkem yapmıstı bunu o detaylı bilgi verir umarım

bu fotoyu unutmuşum

[/IMG][/URL]
    Elciklerde bir sorun görebiliyo musunuz? Aynısı bende de varda..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler