Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bide servisi aradım yolda kaldım dağın başı falan dedim uzak gelemeyiz oraya kadar dediler ee napcam burda ben dedim artık başının çaresine bak yarın getir hallederiz dedi gelmeleri gerekmiyidi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide servisi aradım yolda kaldım dağın başı falan dedim uzak gelemeyiz oraya kadar dediler ee napcam burda ben dedim artık başının çaresine bak yarın getir hallederiz dedi gelmeleri gerekmiyidi
    yol yardım zırt pırt seyleri yoksa gelemezler gelselerde buyuk ihtimal ucret isterler sen orada temizlet 10 tl gibi olması lazım sonra 97 oktan benzin al ve bir dene bizim dememizle anlayamassın ddene ve gör performansı sonra tekrar istediğin oktanda benzin alırsın.
    seervise de ugra ama unutma bir arızayı yılda 3 den farklı arzaları yılda 6 dan fazla yaparsa motoru yenisiyle değiştirme hakkın var.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    yarın bi deniyim artık direkt benzin alıp gitmeye bakiyim büyük ihtimal bi sorun olmaz umarım yani inş

Motosikleti
    Cbr125R
    beyler bayanlar bu pazar kadıköyde 2008 model kırmızı renkli bir cbr 125 bakıcam içinizde bana yardımcı olcak kimse var mı?ciddi ciddi anlasmaya gidicem yanımda uzman birinin olması cok iyi olur dönüste yemekler benden tabiki ;) herkese simdiden tsk.

Motosikleti
    Honda CBR 125 (siyah inci)
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki haklı olabilirsin ama dedigin motor en saglam en hızlı 125cc arkadasım 150km yi sürekli görüyor gecenler sanırım hafif yokusta ruzgarsı bır ortamda 170km görmüs cbr 125 hız rekoru sanırım
    motor 31 bin kmde...
    ozaman rekoru ben kirdimm 175le cbr 125:D
    we işde yeni egzostumm
    [B][I]Dunyada iki Ceşit MotoR waRdiR Honda Ve DieRLeRi:cat:[/I][/B]

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı deniz_k2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metalik sprey boyalar var duck bunlar güzel .Pek fazla uğraştırmıyor fakat ben boyayı oto boyası satan yerde hazırlattım ve bunun için komprosör şart .Fakat sen boya alıp attıra bilirsin .sprey boyanın Metalic mavi ,gümüş , kırmızı ve birda altın sarısı vardı . sadece arka grenaja sprey metalik gümüş attım üzerine vernik geçtim .
    Komprosör kaçlık sendeki?Sticker yerine neden şablonla airbrush yapmadın çok daha iyi bi görüntü olurdu?

Ayrıca sprey boyayı akrilik yada sentetiğin üstüne vururken boyanın içindekilere dikkat et akrilik sentetiği keser haberin olsun ilerde pişman olursun.

Sakın sprey boya vurmayın bence motora.Boya atılması için önce vernik kazınmalı sonra boya kazınmalı astara indikten sonra son bi kez 1500 ölü zımpara ile zemin düzlenip öyle boya atılmalı buda sprey değil akrilik yada sentetik boya ile yapılmalı yani bilen birine yaptırın spreyi alıp boyamak hem boyaya zarar verir hemde kullandığınız sprey boya kaliteli değilse var olan boyayı da verniğide kaldırır pul pul dökülür.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:15 AM ----------

Alıntı motodrag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman rekoru ben kirdimm 175le cbr 125:D
    we işde yeni egzostumm
    Şu 175i gördüğünde bi dahakine bi videoyla çekte bizde görelim 175 yapıyo mu bu motor?Aparat yok falan deme hiç bişey yapamazsan telefonu koli bandıyla tuttur çek nolursun ölmeden göriyim ben bu motorun 175 yaptığını.Bi de merak ediyorum kaç bin devir çevirirken gördün sen bu hızı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:26 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:20 AM ----------

Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol yardım zırt pırt seyleri yoksa gelemezler gelselerde buyuk ihtimal ucret isterler sen orada temizlet 10 tl gibi olması lazım sonra 97 oktan benzin al ve bir dene bizim dememizle anlayamassın ddene ve gör performansı sonra tekrar istediğin oktanda benzin alırsın.
    seervise de ugra ama unutma bir arızayı yılda 3 den farklı arzaları yılda 6 dan fazla yaparsa motoru yenisiyle değiştirme hakkın var.
    97 oktan alınca noluyo bana bi açıklar mısın?Motorda tam olarak ne işe yarıyo oktan ne demek 95 97 arası fark ne lütfen bunları bi araştır bana açıkla?
    We are many...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    240 gören rx kingden sonra forumda yeni bir rekor
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    170 mi?
    imkansız ya motor bloguna birşeyler yapılmış yada takometrede sorun var yokuş 60 derece olcak ve aynı yönde bir rüzgar escek blki olur(Dünyada böyle bi yer ve ruzgar akışı yok)

Ben cbr125 e laf etmiyorum ancak su zamanda bile verilecek para budur bende alacagım 1-2 hafta içinde ancak olacak olan bu
    O şartlarda bile göremez devir kesici denilen bi teknoloji harikası var bu makina da işte Türk insanı alıp 125lik motoru haşat etmesin ben daha hızlı gitcem diye falan.Devir kesici devreye girdikten sonra en fazla debriyajı çeker beklersin motorun hızlanmasını oda yokuşun çok dik olması lazım.Hadi diyelim devir kesici iptali uyguladın o zamanda motoru eline alırsın zaten.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:30 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:29 AM ----------

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    240 gören rx kingden sonra forumda yeni bir rekor
    Görkem sizin gördüğünüz kaçtı her halde rekor hala sizde?
    We are many...

186.4

Bi de burda praetorian diye bi çocuk vardı... 190 yaptım demişti ama sonradan km göstergesiyle oynadığı ortaya çıktı.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

186.4
    Allahtan 1000rr topiği falan değil ses hızına çıkıcaz yoksa

Ben olduğum yerde 200 yaptım isterseniz bi daha yapabilirm gösterdeye giden solda aşagıda bi kablo war onu motoru azcık ittirirken değdirin soketine kadran karşıya atıyo kendini:D
    We are many...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    186.4

Bi de burda praetorian diye bi çocuk vardı... 190 yaptım demişti ama sonradan km göstergesiyle oynadığı ortaya çıktı.
    Arkadaşım lafını tart da konuş Praetorian 190 yaptığında arkasında ben vardım, bizzat şahidim, arkada da Muzaffer abi vardı bizim, apaçilik olsun diye 3 kişiydik o anda motorda
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Honda CBR 125 (siyah inci)
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komprosör kaçlık sendeki?Sticker yerine neden şablonla airbrush yapmadın çok daha iyi bi görüntü olurdu?

Ayrıca sprey boyayı akrilik yada sentetiğin üstüne vururken boyanın içindekilere dikkat et akrilik sentetiği keser haberin olsun ilerde pişman olursun.

Sakın sprey boya vurmayın bence motora.Boya atılması için önce vernik kazınmalı sonra boya kazınmalı astara indikten sonra son bi kez 1500 ölü zımpara ile zemin düzlenip öyle boya atılmalı buda sprey değil akrilik yada sentetik boya ile yapılmalı yani bilen birine yaptırın spreyi alıp boyamak hem boyaya zarar verir hemde kullandığınız sprey boya kaliteli değilse var olan boyayı da verniğide kaldırır pul pul dökülür.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:15 AM ----------

Şu 175i gördüğünde bi dahakine bi videoyla çekte bizde görelim 175 yapıyo mu bu motor?Aparat yok falan deme hiç bişey yapamazsan telefonu koli bandıyla tuttur çek nolursun ölmeden göriyim ben bu motorun 175 yaptığını.Bi de merak ediyorum kaç bin devir çevirirken gördün sen bu hızı?[COLOR="Silver"]
    mutlatisli video aparatim war 10.8 video kameram war....hatta cekilmiş videom bile warr sen hala 170 yapdigina inanmiyosunnn
    hatta cbr 125in yada gt250rin warsa buyur cıkalim yolaa tabi atalim ruhsatlarida ortaya hodri meydann:D:D:D
    olmeden gor 170i:D
    [B][I]Dunyada iki Ceşit MotoR waRdiR Honda Ve DieRLeRi:cat:[/I][/B]

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Arkadaşlar ön far ampulleri ne kadar ?

Birde yan sanayi olarak ön sinyal birşey önerirmisiniz ?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    ön far ampulü 5 tl idi en son OSRAM marka .. sahibinden e bi bak istersen yan sanayii sinyal için güzel modeller var
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar cevap alamadım hala ama bu cbr 125 e beyaz ampul takılıyormu h4 tipi filan ? birde park lambası varmı bu cbr 125 in?

mutlatisli video aparatim war 10.8 video kameram war....hatta cekilmiş videom bile warr sen hala 170 yapdigina inanmiyosunnn
    hatta cbr 125in yada gt250rin warsa buyur cıkalim yolaa tabi atalim ruhsatlarida ortaya hodri meydann:D:D:D
    Video yu koysana link halinde.Kaç bin devirde gördün sorusunun cevabını alamadım ben?Bursa dasın ist.e geldiğinde ara 0535 477 10 51 beklerim evin tapusunu bile koyarım sen o makinayla beni geç ben motoru bırakcam ok

Ama şunu bil ben stok cbr la gelmicem 170 görmüyo ama gidiyo yinede,biz silindir hacmini büyüttük yine 170 göremedik sen nasıl gördün merakla bekliyorum seni bendeki motorda işlemeli üst kapak falan filanda var kendi motorum değil ayrıca belirtiyim ama ben benim ruhsatı koyarım ortaya ok.

Bekliyorum videonu...
    We are many...

Motosikleti
    Gt250r
    bu forum bile bile ölüme gidiyo

MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Sokak yarışına davet forumdan atılma sebebidir. Lütfen yorumlarımızı dikkatli yapalım.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    yapmayın böyle şeyler arkadaşlar boş iştir bunlar

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gokmen arkadasim 2 tane sahidim vardi benim 190 yaptigimda videosu vardi da
    cep telefonumdaydi calindi telefon..
    iyi para vermistim o telefona , neyse sapmayalim benim motorun rodaji cok iyiydi
    ilk gunden bastim iyice acilsin diye..
    ben 190 yaparken olcan138 kameraya cekiyodu muzaffer abi de bizi ceken ferrarinin ipine tutunuyordu hatta..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler