Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki haklı olabilirsin ama dedigin motor en saglam en hızlı 125cc arkadasım 150km yi sürekli görüyor gecenler sanırım hafif yokusta ruzgarsı bır ortamda 170km görmüs cbr 125 hız rekoru sanırım
    motor 31 bin kmde...
    yaw hacı ne 160*ne 170 yi.
    bikere 140 ın üstne hafif çıktı.ondada yokuş aşağı yokuş bitiminde tünele girdim(gülek boğazı).
    yaw benim motorda mı bişey vardı.anlamıyorum ki
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw hacı ne 160*ne 170 yi.
    bikere 140 ın üstne hafif çıktı.ondada yokuş aşağı yokuş bitiminde tünele girdim(gülek boğazı).
    yaw benim motorda mı bişey vardı.anlamıyorum ki
    aynısı bende soruyorum yaaaa 3 kez 140 dedi hafif yokuş aşağı ne bileyim nasıl iş abi millet böle dedikçe motoru yakasım geliyor ya

yaftaya bakıma gidecem bakalım nasıl olcak yine aynı ollursa millet yalan atıyor artık diycem
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısı bende soruyorum yaaaa 3 kez 140 dedi hafif yokuş aşağı ne bileyim nasıl iş abi millet böle dedikçe motoru yakasım geliyor ya

yaftaya bakıma gidecem bakalım nasıl olcak yine aynı ollursa millet yalan atıyor artık diycem
    yok yahu yakılırmı guzelim motor rodajla ılgılı bır durumdur bırazda sans işi olabilir kullanım tarzı onemlidir...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    yok yahu yakılırmı guzelim motor rodajla ılgılı bır durumdur bırazda sans işi olabilir kullanım tarzı onemlidir...
    öyledir ama ne bileyim arkadaşım bu motorda rodaj hatası ne karın ağrısıysa düzelmezmi
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    arkadaşlar bu 3 motordan birini alacagım Fiyatlarına göre yorum yapmassanız sevinirim fiyatlar Sabit değil daha doorusu aşagı yukarı fiyatlarda belli gerci Yorumlarınız benim için kullanıcı olarak iyi olacaktır

http://www.sahibinden.com/10_000_km_...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/fiyat_dust...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/2005_coook...XQQdisplayitem
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    kırmızıyı al derim 2inci ilan pazarlık payınıda yaparsın okdır;=)

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu 3 motordan birini alacagım Fiyatlarına göre yorum yapmassanız sevinirim fiyatlar Sabit değil daha doorusu aşagı yukarı fiyatlarda belli gerci Yorumlarınız benim için kullanıcı olarak iyi olacaktır

http://www.sahibinden.com/10_000_km_...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/fiyat_dust...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/2005_coook...XQQdisplayitem

arkadasım izmirden aydın didime( 2 saat) gel burada benim motoru almadan once almaya niyetlendiğim bir motor var
    sahibi ziraat bankasında güvenlikci motor 2007 ve 15000 kmde arka lastik 120 lık ve hiç kazsı yok fiyat olarak bana 3500 demişti pazarlık yapmadım ve sıfır aldım pazarlık yapılırsa 3000 civarı bırakabilir.

belki haklı olabilirsin ama dedigin motor en saglam en hızlı 125cc arkadasım 150km yi sürekli görüyor gecenler sanırım hafif yokusta ruzgarsı bır ortamda 170km görmüs cbr 125 hız rekoru sanırım
    motor 31 bin kmde...
    +++++++++++++++++++++++++++++

Motosikleti
    Cbr125R
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc için 4 milyardan fasla para Vermek bu devirde Akıl karı iş deil!
    bence çok doğru

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:50 PM ----------

funkyboys sen sıfır almıstın dimi ? bi de nasıl bi anlasma yaptın...

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    önceki mesajım
    [QUOTE=funkyboys;1610804]arkadslar ben motoruma lastik modifiyesi yapmak istiyorum.
    arka ya 120 luk, öne de arkadan cıkan eski lastıgı takmayı dusunuyorum bir sakıncası olurmu sizce?????
    birde hangi 120 luk lastiği tercih etmeliyim marka ve ucret fark etmez.
    hamur sertliği orjınalden daha yumuşak hamur olursa tam süper olur.

130luk istiyordum sizin yardımınızla 120 nın dogru tercih oldugunu anladım

eeeee bu konuda bana yardımcı olacak kimse yokmu

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    arkadaşlar daha üç günlük cıbırım beni şehrin çook dışında bi yerde bıraktı bu akşam üstü oldu ve gündüzde 3 4 defa motosiklet boğulmuştu sağa çekip biraz dinlendirdikten sonra çalışmıştı ama ne yazikki en son akşam üstü çalışmadı motor birden boğulup söndü gaz vermeye çalıştım hiç yemedi adana honda bayiyi aradım buraya çok uzak biz gelemeyiz dediler (gelmeleri gerekmiydi buda ayrı bi konu) yarın getir bakarız dediler nasıl getiriyim motosikleti çalıştıramıyorum falan dedim adam yapcak bişe yok çok uzak dedi iyi tamam dedim kapadık sonra arkadaşımı aradım bi motosiketçi aldı geldi sanayiden adam bujimi sıktı bişe yaptı ittik çalıştı sonra şehire dönerken (ceyhan) tam girmek üzereyken tekrar söndü ama orda 3 marşa vuruşumda çalıştı bende sönmesin die motosikleti zorlaya zorlaya getirdim motosikletçi bu kadar nazik kullanmana gerek yok zorla böyle sorunlar vermez gibisinden saçmaladı yarın adanaya gitmeyi düşünüyorum ama 40 km yolda yine kalırım die korkuyorum napmalıyım çok karışık bi durum benım için çünkü teknikten hiç anlamam

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı prenskaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence çok doğru

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:50 PM ----------

funkyboys sen sıfır almıstın dimi ? bi de nasıl bi anlasma yaptın...
    evet sıfır aldım.
    yeni kasayı yurt dışından getirtmeyi teklif ettim. olamaz dediler. bende o zaman gelince bu motoru alıp fiyat farkıyla yeni kasayı verirsiniz diyince tamam dediler.grenajda cızık olmamak kaydıyla

tabiki yeni kasa gelene kadar iyice tecrübelenip 600rr a gecebilirim uygun bir ikinci el bulursam. (bu bir ihtimal)

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar daha üç günlük cıbırım beni şehrin çook dışında bi yerde bıraktı bu akşam üstü oldu ve gündüzde 3 4 defa motosiklet boğulmuştu sağa çekip biraz dinlendirdikten sonra çalışmıştı ama ne yazikki en son akşam üstü çalışmadı motor birden boğulup söndü gaz vermeye çalıştım hiç yemedi adana honda bayiyi aradım buraya çok uzak biz gelemeyiz dediler (gelmeleri gerekmiydi buda ayrı bi konu) yarın getir bakarız dediler nasıl getiriyim motosikleti çalıştıramıyorum falan dedim adam yapcak bişe yok çok uzak dedi iyi tamam dedim kapadık sonra arkadaşımı aradım bi motosiketçi aldı geldi sanayiden adam bujimi sıktı bişe yaptı ittik çalıştı sonra şehire dönerken (ceyhan) tam girmek üzereyken tekrar söndü ama orda 3 marşa vuruşumda çalıştı bende sönmesin die motosikleti zorlaya zorlaya getirdim motosikletçi bu kadar nazik kullanmana gerek yok zorla böyle sorunlar vermez gibisinden saçmaladı yarın adanaya gitmeyi düşünüyorum ama 40 km yolda yine kalırım die korkuyorum napmalıyım çok karışık bi durum benım için çünkü teknikten hiç anlamam
    bence senın sorunun benzın olabilir

nerden benzın alıyorsun aldıgın yere dikkat etmelısın karburatorde pislik olabilir
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    uretim hatasıda olabilir kullandıgın benzinlede ilgili olabilir
    benzini kac oktan kullanıyorsuun istasyona ne kadar guvenıyorsun????

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sıfır aldım.
    yeni kasayı yurt dışından getirtmeyi teklif ettim. olamaz dediler. bende o zaman gelince bu motoru alıp fiyat farkıyla yeni kasayı verirsiniz diyince tamam dediler.grenajda cızık olmamak kaydıyla

tabiki yeni kasa gelene kadar iyice tecrübelenip 600rr a gecebilirim uygun bir ikinci el bulursam. (bu bir ihtimal)
    Senin bu anlaşma çok ilginç eğer yeni kasa gelirse gündeme getirebilirim bayii ile ama fiyat çok uçuk olucak gibi cbr için.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    fatihsevim : bilmiyorum arkadaşım benzinden olabilirmi depo fulldu bitmesine bir diş kala boğulmaya başladı benzinden olsa en başta yapmazmıydı bu sorunları benzini yeni almışken

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 PM ----------

funkyboys : hocam 95 oktan kullanıyorum ama en son benzini aldığım yer farklıydı alpet die biyerden aldım peki napmalıyım şimdi

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    fatihsevim : bilmiyorum arkadaşım benzinden olabilirmi depo fulldu bitmesine bir diş kala boğulmaya başladı benzinden olsa en başta yapmazmıydı bu sorunları benzini yeni almışken

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 PM ----------

funkyboys : hocam 95 oktan kullanıyorum ama en son benzini aldığım yer farklıydı alpet die biyerden aldım peki napmalıyım şimdi
    servise götür yada bi tamirciye karburutöru temizlet pislık tıkamıstır depodakı kalan benzinide bosaltsınlar tekrar pıslık dolmasın. dert etme sanssızlık işte 97 oktan kullanırsan motosikletten tam performans alabilirsin
    benzinin içerisinde solvent varsa motosikletin omru biter pistonlar mafişşş
    o yuzden benzini shell den kızı kell den alıcaksın

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    servise götür yada bi tamirciye karburutöru temizlet pislık tıkamıstır depodakı kalan benzinide bosaltsınlar tekrar pıslık dolmasın. dert etme sanssızlık işte 97 oktan kullanırsan motosikletten tam performans alabilirsin
    arkadasım sitede oktan kandırmacası diye bi yazı vardı okumanı tavsiye ederim

funkyboys bana sorarsan aynen arkadasın dediği gibi karburatoru temizlettır ve bp shell gibi yerlerden al benım tavsiyem bp

ayrıca bozuna para verip 97 oktan alma motorda bi performans etkisi olmaz
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    ama yarın 40 50 km yol gidecem sorun benzinde ise tekrar sorun verebilir gibime geliyor karburatörü bi tamircide temizletsem servis sorun çıkarırımı garantiden çıktı gibi

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    ama tam emin değilim görmeden denemeden birsey demek zor sen bi servise ugra dostum gaz sensörü ndede sorun olabilir atesleme sistemindede bi sorun olabilr veya bunların hepsi birden olabilir aklıma bir sürü senaryo geliyor sen servise ugra en iyisi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler