Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    çok önce mz kullandım ama şimdi mz verseler hemde bedavaya almam iyi güzel gidiyor kaliteli fakat gereksiz günümüz şartlarına göre duman makinası :S
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maranga44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    siyah mz 301
    herkese merhaba cbf 250 yi sattım.hoşuma gitmedi.şimdi 2003 model mz 301 seyhan aldım ayrıca forumlarda mz tutkunlarını görünce çok sevindim.resimlerin nasıl konulduğunu bir öğrenirsem resimlerinide koyacam inşallah herkese keyifli sürüşler

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    nerde bu MZ'ciler yha.hopbalaaaa.Bi sürü MZ'ci var neden kimsede tık yok.Girin arkadaşlar abilerim ablalarım.Tanıyalım MZ'cileri.haydin eller havaya
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    siyah mz 301
    gerçekten mz sahipleri çok duyarsız galiba hiç bilgi paylaşımında bulunmuyorlar bu arada mesaja resim eklemeyi öğrendimde bir deneyeyim konuyla alakası yok ama olsun

Motosikleti
    FZ6 Fazer
    dostum deneyim meneyim resimler güzelmiş
    Nerde bu ülkenin MZ'cileri yhauwO kadar adam var hiç birinin haberi yok mu burdan yha

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum deneyim meneyim resimler güzelmiş
    Nerde bu ülkenin MZ'cileri yhauwO kadar adam var hiç birinin haberi yok mu burdan yha
    Topla şu mz cileri ....Topic dibe vurdu.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topla şu mz cileri ....Topic dibe vurdu.......
    abi yoklar yha adamlar.Sırf bu yüzden konu aççam haaa.Başlık:
    "aloooo MZ'ciyim diye geçinenler nerdesiniz MT'de bööle bööle bi topic var habarınız yok mu???"

Bu da benim KocaKurt

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Açma sen..Kitlerler... Mevcut başlık.... Sayfa başı tutmaya bak....

Bu arada Gencay şu oğlanın resmini bir koy hele..Özledim beyawww......
    Benim oğlan dediğim en başta resmi olan erkek....

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Beyler geçtiğimiz haftalarda ilk defa 251 MZ kullandım. Kendisi farklı bir felsefeye sahip bir motor ve kullanırken çok zevk aldım. Biraz da korktum. kaçırırım altımdan diye. Ama nedendir ki Sgortasını attırdım motorun.:D

Size o motorun fotolarını en kısa zamanda yayınlayacağım. Makina şase dahil sıfırdan boyandı ve toplandı. şu ana kadar bu kadar temiz bir mz görmedim ben. 0 KM gibi.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

SLM DOSTLARIM ÖNCELİKLE BUNDAN 1 AY ÖNCE 1 MZ ALDIM FAKAT MOTOR HERGÜN 1 BUJİ ESKİTİYOR YENİSİNİ ALIYORUM O BUJİDE DAYANMIYOR BÖLE 1 SORUN YAŞAYAN OLDUMU ARANIZDA ACABA NEDEN YAPIYODUR CVP YAZARSANIZ SEVİNİRİM MSN: cengiz_efsane_18@hotmail.com

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    1000 tane mz i bir tane yamahaya hondaya suzukiye kawasakiye değişmem
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arıza gene kendini gösterdi.... Parazitmisin kardeşim sen....

Güle güle bin o markalara.... Sana kim değiş diyorki zaten...

Motosikleti
    siyah mz 301
    selam herkese bende mz mi alalı bir hafta falan oldu.ilk defa bu gün 40-50km falan yaptım.en kısa zaman da resimlerini koyacam nasıl olsa mesaja resim eklemeyi falan öğrendim.bu arada alp tunay kardeşime ve ihtiyar abimin msn sine eklenmek için girişimde bulundum onlar mz knusunda daha tecrübeliler belki bir şeyler sorarım diye ama sanırım görmediler

abbasyolcu777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mz iyi motordur
    150 ve 151 lik 2 zamanlı
    250 ve 251 lik 2 zamanlı
    301 lik 2 zamanlı
    sene 98 den sonra çıkan 125 lik 4 zamanlı modelleri vardır
    ayrıca sadece gazetede gördüğüm Türkiyede 3 tane olduğunu duyduğum 501 lik varmış bu model konusunda bilgisi olan yardımcı olsun

Motosikleti
    94 model 251 mz
    hah sayfanın sonuna geldım yaf evet bende de 1994 model 251 mz var ruhsatta etz yazıyo ama kımılerı bu mzın yerlı konyada uretılen ılk mzlerden oldugunu soyluyo en dogrusu ne merak ettım

ha bu arada bendekı mz nın resmını koymak ısterım ama resım koymayı bılmıyorum bu sıte cok cetrefıllı geldı kafam karıstı

mz hastalarına duyrulur arkadaslar bendekı mz satılık satma sebebımde su motor sahıbı olan (babam) 170 cm ve motoru tam olarak ıkı ayakta yerde durmada zorluk cekıyo ondan dolayı satılık (ben satılmasını hıc ıstemıyorum ama) yapcak bısey yok bu arada babam 54 yasında
    motorla ılgılı bılgı vereyım sıze orjınal mavı renklı herseyı ıle orjınal degısen bır tane somunu yok cunku motor kapalı garajda uzun sure kaldı 12bın kusur km de
    ankarada oturan kısıler bılır belkı motoru bız kral taner dıye bı kısıden aldık zamanında motordan cok memnunuz ama boyu uzun
    motorun fıyatı en son olarak 1mılyar 100 mılyon
    ıletısım kurmak ısteyenler 05326734245
    yolun dogru ıse herzaman savas

Slm

Alıntı cengizefsane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM DOSTLARIM ÖNCELİKLE BUNDAN 1 AY ÖNCE 1 MZ ALDIM FAKAT MOTOR HERGÜN 1 BUJİ ESKİTİYOR YENİSİNİ ALIYORUM O BUJİDE DAYANMIYOR BÖLE 1 SORUN YAŞAYAN OLDUMU ARANIZDA ACABA NEDEN YAPIYODUR CVP YAZARSANIZ SEVİNİRİM MSN: cengiz_efsane_18@hotmail.com
    YOKSA BEN YALNIZMIYAMMMM??????????

Arkadaşlar, bir süre önce maddi sıkıntılardan ötürü motorumu elimden çıkarmak zorunda kalmıştım. Şimdi MZ' e geri dönmek istiyorum Bir süredir izmir civarı piyasayı araştıyorum uygun bir ETZ 251 düşmesini bekliyorum. Tekliflere açığım. Ayrıca sizlerin orda burada gözünüze çarpan ilanlar varsa bir zahmet haber ediverin.

Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Abi harbiden yha senin derdin nedirsevmiyor olabilirsin ama çamur atmak hiçbir motorcuya yakışmıyor

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arıza gene kendini gösterdi.... Parazitmisin kardeşim sen....

Güle güle bin o markalara.... Sana kim değiş diyorki zaten...
    +1550 katılıyorum abi
    Alıntı maranga44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkese bende mz mi alalı bir hafta falan oldu.ilk defa bu gün 40-50km falan yaptım.en kısa zaman da resimlerini koyacam nasıl olsa mesaja resim eklemeyi falan öğrendim.bu arada alp tunay kardeşime ve ihtiyar abimin msn sine eklenmek için girişimde bulundum onlar mz knusunda daha tecrübeliler belki bir şeyler sorarım diye ama sanırım görmediler
    koy koy senin kurtun resimlerini de görelim abi
    Alıntı abbasyolcu777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mz iyi motordur
    150 ve 151 lik 2 zamanlı
    250 ve 251 lik 2 zamanlı
    301 lik 2 zamanlı
    sene 98 den sonra çıkan 125 lik 4 zamanlı modelleri vardır
    ayrıca sadece gazetede gördüğüm Türkiyede 3 tane olduğunu duyduğum 501 lik varmış bu model konusunda bilgisi olan yardımcı olsun
    evet 125lik olanına rastladım önce şaşırdım 4 zamanlı bi motor vardı üzerinde.501 meselesi ise ayrı bir olay,yabancı sitelerde görmüştüm ama özelliklerini pek bilmiyorumama bulup eklerim inş.

Alıntı ocean84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hah sayfanın sonuna geldım yaf evet bende de 1994 model 251 mz var ruhsatta etz yazıyo ama kımılerı bu mzın yerlı konyada uretılen ılk mzlerden oldugunu soyluyo en dogrusu ne merak ettım

ha bu arada bendekı mz nın resmını koymak ısterım ama resım koymayı bılmıyorum bu sıte cok cetrefıllı geldı kafam karıstı

mz hastalarına duyrulur arkadaslar bendekı mz satılık satma sebebımde su motor sahıbı olan (babam) 170 cm ve motoru tam olarak ıkı ayakta yerde durmada zorluk cekıyo ondan dolayı satılık (ben satılmasını hıc ıstemıyorum ama) yapcak bısey yok bu arada babam 54 yasında
    motorla ılgılı bılgı vereyım sıze orjınal mavı renklı herseyı ıle orjınal degısen bır tane somunu yok cunku motor kapalı garajda uzun sure kaldı 12bın kusur km de
    ankarada oturan kısıler bılır belkı motoru bız kral taner dıye bı kısıden aldık zamanında motordan cok memnunuz ama boyu uzun
    motorun fıyatı en son olarak 1mılyar 400 mılyon
    ıletısım kurmak ısteyenler 05326734245
    evet abi doğru söylemişler 93 yılından sonra ki modeller Konya ilinde Kombassan Kanuni-MZ ortaklığı ile üretilen yerli malıdır
    Alıntı cengizefsane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YOKSA BEN YALNIZMIYAMMMM??????????
    hyr abi ne yalnız olucan ki seninde derdine çare bulmaya çalışırız elbetBuji eskitiyor derken neyi kastettin abi.sorunu tam olarak açıklarsan daha fazla alternatif bulabiliriz

Alıntı Kaan_gn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bir süre önce maddi sıkıntılardan ötürü motorumu elimden çıkarmak zorunda kalmıştım. Şimdi MZ' e geri dönmek istiyorum Bir süredir izmir civarı piyasayı araştıyorum uygun bir ETZ 251 düşmesini bekliyorum. Tekliflere açığım. Ayrıca sizlerin orda burada gözünüze çarpan ilanlar varsa bir zahmet haber ediverin.
    abi bak burda bi ilan var.Tanıyorum o motoru temiz makine güvence verebilirim
    http://www.sahibinden.com/_90_model_...QQdisplayitem?

Ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Ben de değişmem çünkü 1000 tane Mz bir honda dan yamaha da suzuki den daha pahalı
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler