Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    Alıntı krmsavaci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bende uzun süredir kovaladıgım mz 251 imi almış bulunmaktayım şimdiden çok memnunum aha once mondial kullanıyordum ve ha bozuldu bozulacak diye endişe içerisindeydim fakat şimdi çok rahatım ama kafamda bir kaç soru var bunları yanıtlayabilirseniz çok iyi olur yakıt olarak yaklaşık 15 lt yakıt ekledim ve 90 km yol gittim bitti bitecek gibi birşey bu durumda bir anormallik yokmu ayriyetten ışıklarda beklerken motor stop ediyor ve cok üzücü bir durum boşa alıp inip çalıştırmam gerekşyor bu arada motorum 89 model 251 ama maşşallah tık yok http://img28.imageshack.us/img28/848...8169988751.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Hacım senin karbüratörde bir sıkıntı olabilir. Çünkü bizde 91 model alman var. 20-25 TL'ye 100 km gidebiliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar size bir sorum olck bende bi tane mz 150 war motor bloğunu deiştirmek istiyorum fakat üstündeki motor numarası benimkinle farklı bunun bir yolu yordamı warmıdır?
    Sorun felan çıkarmı acaba? Cevaplarınız için şimdiden tşkr ederim.

MZ781 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251/1993 , Bajaj Boxer 150
    Değikliği ruhsata işletmek zorundasın.Sorun çıkmaz kim diyebilirki.Çıkarmı çıkar.Merak ettim bloğu niye değiştiriyorsun?

tmm krdsm saolsn yardımın için. peki ruhsatta değişikliği yaptığım zmn masrafı ne kadar olblr acaba bilgilendirirsen seviririm krdsm.
    Motor bloğu çok ezilmiş bazı yerleri flnda kırılmış artık nasıl olmuş bilmiyorum birde Krank Bilyeleri olduğu yerde bilyeyi takınca yuvaya boşluk oluyor yani bilye fln çok oynuor.

Motosikleti
    Motorlu araç tescil 66,50+Motorlu araç trafik 89 +şof odası 20=175,5 +fenni muayene +motor bloğu ve faturası ..Hımmm imkansız gibi demi?Yeniden cevap veriyorum.Bloğu değiştir.Bismillah de bak işine...

Bu kadar uğraşmam saol.

mz_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 150, MZ ETZ 251, MR 150 Vulture
    Tüm arkadaşların Kandili mübarek olsun...
    MZ781 bunu beğendi.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Herkese merhaba
    Dayımın 125 MZ'i yıkadım bugün de, zinciri benzinle sildim,yıkadım, bazı yerleri wd40 ladım mis gibi oldu makine.
    Yalnız bu mzler değişik bi motor sürdükçe süresi geliyor insanın.Ayrı bi zevki var, biraz titriyo ama inince anlıyosun uyuşmasından
    98 ya da 99 model makine yalnız hiç binilmemiş alındığından beri yatıyodu geçen seneye kadar

Çok Asi bunu beğendi.
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    Bu MZ lerde sağlam bir iskelet ve motora sahipler.Bizim millet hor kullandı MZ leri ayrı konu.

Motosikleti
    Motosiklet camiasının Ramazan Bayramlarını kutlar sağlık ve esenlikler dilerim.

sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı
    Enes beyter kardeşim aynı mz' den bende var.4 zamanlı olmasından dolayı makine çok az yakıyor.Motor parçası olarak sorunu yok çünkü titan motor. Yalnız şase ve diğer aksamlarını bulamamıştım. Samandırada Mustafa beyi buldum . Kargo ile de hemen gönderdiler.Mzparçaları diye aratırsan hemen çıkıyor.Sirkeciyi tavaf edip bulamadıklarımı buldum.Bilginize...!
    Çok Asi bunu beğendi.

Motosikleti
    MZ IFA 251 1989 Yamaha X-MAX 250 2017
    Alıntı krmsavaci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bende uzun süredir kovaladıgım mz 251 imi almış bulunmaktayım şimdiden çok memnunum aha once mondial kullanıyordum ve ha bozuldu bozulacak diye endişe içerisindeydim fakat şimdi çok rahatım ama kafamda bir kaç soru var bunları yanıtlayabilirseniz çok iyi olur yakıt olarak yaklaşık 15 lt yakıt ekledim ve 90 km yol gittim bitti bitecek gibi birşey bu durumda bir anormallik yokmu ayriyetten ışıklarda beklerken motor stop ediyor ve cok üzücü bir durum boşa alıp inip çalıştırmam gerekşyor bu arada motorum 89 model 251 ama maşşallah tık yok http://img28.imageshack.us/img28/848...8169988751.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    89 Model bende de var. Ön fren sizinki gibi balatalı. Ayrıca yağ pompası da yok. Yağı benzine karıştırıyorum. Sizinki boyanmış galiba. Çünkü benim ön ve arka çamurluklar siyah renkli. Diğer depo ve yan kısımlar metalik gri. Biraz bakıma ihtiyacı var. Yapmak istiyorum ama bir üşengeçlik var

mrb benım bır sorum olcak mz301seyhanvar 10 tl ye 48 km yapıyo normalmı yoksa cokmu yakıyo

Motosikleti
    1 lt benzin 5 tl ye 24 km bu da normal

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    Alıntı sıradışıbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes beyter kardeşim aynı mz' den bende var.4 zamanlı olmasından dolayı makine çok az yakıyor.Motor parçası olarak sorunu yok çünkü titan motor. Yalnız şase ve diğer aksamlarını bulamamıştım. Samandırada Mustafa beyi buldum . Kargo ile de hemen gönderdiler. Mzparçaları diye aratırsan hemen çıkıyor.Sirkeciyi tavaf edip bulamadıklarımı buldum.Bilginize...!
    mustafa bey dediğiniz yeşilırmak motosiklet. o samandırada değil be hacım sultanbeylide. yanyol üzerinde. mzci mustafa

sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı
    doğrudur, eyvallah...!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Mz ci kardeşlerim bir arkadaş Mz' e kuyruk yapmış ve güzel bir ön çamurluk takmış oldukça etli...Bilen varmıdır neler uyuyor...? Birde fabrika dahil bulamadığım 125 sportstar modelinin (ki 4 zamanlıdır) sol grenaj kapağını nasıl bulabilirim.Özellikle Tarsus civarındaki arkadaşlardan yardım bekliyorum...

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Herkese cümleten merhaba.. İş dolayısıyla fazla motorumla takılamamıştım.. Yarın muayenemiz var ve hazırlıklarımız bitmek üzere.. Zaten maşallah hiçbir şeyi yok arka lastik değişimi ve ön firen müşiri takılacak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Alıntı sıradışıbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğrudur, eyvallah...!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Mz ci kardeşlerim bir arkadaş Mz' e kuyruk yapmış ve güzel bir ön çamurluk takmış oldukça etli...Bilen varmıdır neler uyuyor...? Birde fabrika dahil bulamadığım 125 sportstar modelinin (ki 4 zamanlıdır) sol grenaj kapağını nasıl bulabilirim.Özellikle Tarsus civarındaki arkadaşlardan yardım bekliyorum...
    Merhaba Adana da camgöz motora bir sorun isterseniz numaraları

Tel:0 322 3513366 / 3521747 / 3513873

Bugün ustama gidince de bir danışırım sizin için
    Listen to Your Heart

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Eveet... Selamlar Mz ci kardeşlerim....
    Nasıl gidiyor ?...
    Herkese kazasız bol neşeli günler...

baran900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kdz.Ereğli'den herkese selamlar saygılar, aranıza yeni katıldım, ama yeni motorcu değilim

buda benim efsane: http://imageshack.us/a/img203/4056/xqa2.jpg

Zonguldak düzce çevresinde iyi bir mz ustası arıyorum, aslında mz değilde usta olması yeterli

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Alıntı baran900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kdz.Ereğli'den herkese selamlar saygılar, aranıza yeni katıldım, ama yeni motorcu değilim

buda benim efsane: http://imageshack.us/a/img203/4056/xqa2.jpg
    Hoşgeldiniz kazasız belasız kullanmanız dileğiyle . . .
    Listen to Your Heart

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler