Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    En düşük fiyata kim verirse onu alıcam.

Açık indirim başladı!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kışı geçirmek icin bende bir cbf arıyorum
    Motorun sıfırı 3650+150= 3800
    2900 istiyorsun ve ikinci ellerin alım satım masrafı 250 tutuyor.. yani bana 3150 ye gelcek.. 650 daha verip sıfırını almak her koşulda daha mantıklı geliyor.
    Kendi motorumu (kanuni storm 150) 1400 e sattım 4 ay evvel 2700 e almıştım.
    Şimdi diceksin o çin malı.. haklısında..
    Ancak benim mantığımda ikinci eline gitmiyor..
    İstediğin son fiyatı söyle.. Duruma göre ulaşırım sana.
    Almaya niyetli adam açar telefonu sorar. Buradan almak isteyen olursa 2900'den bir miktar düşebilirim diye yazmışım zaten. Acelem de yok. Sen oradaki ilanlara iyi baktın mı ben makul bile satıyorum, brandasıyla, çantasıyla v.s. ile. Bu arada arkadaşın biri yukarıda yazmış noter masrafı 163ytl tuttu diye. 150 - 160 arası tutar. Honda'yı da Kanuni ile karıştırma derim. İlanın ilk gününde 3 kişi aradı ama onlar ölmüş eşek arıyolardı sanırım. Ben motoruma güveniyorum beni bilen de az çok buradan ve cbf150.net'ten bilir. Aynı fiyata daha yüksek km'lerde bile satan var gerekirse bekler biraz daha biner yine satarım.
    Buradan düşünen arkadaş olursa lütfen aradıında nickini v.s. söylesin de yanlış anlama olmasın.

Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen oradaki ilanlara iyi baktın mı ben makul bile satıyorum, brandasıyla, çantasıyla v.s. ile.
    Makul mu satiyorsun? 2700 e burda var aynı özelliklerde hatta fazlası.
    İlk sahibinden kirmizi 2007 model 6700 km de cbf 150, orjinal lastiklerinin asfalt performansını beğenmediğimden lastiklerini daha 6000 km de Anlas inkiyle degistirdim. Eski lastikleride tertemiz duruyor.Topcase (Kappa 35 lt lik), koruma demiri ve brandası hepsi birlikte verilecektir. Motor gayet temiz sadece bir iki kere dusuk hizlarda koruma demiri uzerine dusulduğünden koruma demirinin en uc kenari biraz ciziktir. Bakimlarinin hepsi Honda D&B motorda yapıldı.
    Bugun 2007 model 150 cc lik motorun (motorun değeri 2500 lira gösteriyor) noter masrafı 195 ytl tuttu. + sigorta + plaka + ruhsat masraflarıda 140 civarında tutuğunu öğrendim.. eee? geldi 335 e.. 300 de..

Mantıklı ol kendini alıcı yerine koy kendin alır mısın?
    Bu motorun kralı gelsin gözümdeki değeri 2700 dür.
    Sonucta bir cbf 150 dir.

Hayırlı satışlar.

Bugun 2007 model 150 cc lik motorun (motorun değeri 2500 lira gösteriyor) noter masrafı 195 ytl tuttu. + sigorta + plaka + ruhsat masraflarıda 140 civarında tutuğunu öğrendim.. eee? geldi 335 e.. 300 de..

Sonucta bir cbf 150 dir.

Hayırlı satışlar.
    Zaten indirim payı var yazdım okuduysan. Ben kralını padişahını bilemiycem artık. 2400'e de satan var 3250'ye de dilediğini al. Sana da iyi alışverişler. Gönlüne göresini bulursun umarım.
    Arkadaşlar bu konuda topiği gereksiz yorduğum için kusura bakmayın.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150

Sonucta bir cbf 150 dir.

Hayırlı satışlar.
    sonuçta bir CBF150'ymiş zaten
    neden almak istiyorsun o zaman?
    kimse de sana cloud'un motorunu al demiyor
    paşa gönlünün beğendiğini alırsın olur biter
    ben kendi adıma Cloud'un motoruna ne kadar iyi baktığına kefilim
    ve açıkçası o motoru senin almayacak olmana sevindim
    çünkü Cloud motoruna hiç bir zaman "sonuçta CBF150 işte" diyerek bakmamıştır, seve seve gözü gibi bakmıştır...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çünkü Cloud motoruna hiç bir zaman "sonuçta CBF150 işte" diyerek bakmamıştır, seve seve gözü gibi bakmıştır...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    tok olun arkadaşlar .........
    mezarcılara prim vermeyin ucuz motosiklet arayan gitsin çan çin çon lara baksın..... hiç kazımayın...............
    EY VATAN ; senin için,bir ÖLÜR bin DOGARIZ.

Motosikleti
    CBF 150 olacak
    Valla bende almayı düşünüyorum bu aralar CBF 150 arkadaşlar(büyük ihtimalle ilan veren arkadaşlardan .Ehliyeti hallettim...Eh motor sürmeyide öğrenecem zamanla amma.Önümüz kış ,ev iş arasında kullanmayı düşünüyorum motoru (Pendik-Altunizade) , nasıl yaparım nasıl ederim ,çok üşürmüyüm , kayıp düşermiyim Bunun yanında motoru koyacak sağlam bir yerimde yok .Ne yaparımda çaldırmam.

CBF 150 sahipleri olarak öğütlerinizi bekliyorum. rahatımı bozmayıp oturayımmı oturduğum yerde

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    **** musun bilader?
    600 ytl ile kalıyor sıfırı arasında
    istediği kadar temiz olsun.
    Bir malın ederi var.
    33 milyara aldıgım sıfır (mazda3) arababamı 4 ay sonra 25.000 liraya sattım
    29 lira desem dediğimle kalırım
    önümüz kış ben motorun emsallerinin ikinci el fiyatının ne oldugunu söylüyorum
    Siz gelmişsiniz mezarcı muamelesi yapıyorsunuz
    Ben mezarcıysam siz keriz avcısısınız

Bu basliga cevap yazmıcam.

MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Kaba yada ç istenmeyen mesajlar göndermek yasaktir. Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamazlar.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

piston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125,Mz251,Suzuki Gsx550 Katana,Suzuki Gn250,Ybr125,Cgl125,TVS F2,Cbx250,Honda Cbf150
    Motocross da yapıyorum boş vakitlerimde

http://youtube.com/watch?v=XdETERgaCDE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çevren geniştir.ortam yap bakalım da kankalığını görelim.

kanka dediğim gibi aracılık zor işler...İstanbulda olsan belki ama inan zor..Bana geçenlerde Garanti Sigortadan bir çocuk geldi...3 hafta olmuştur...ya erkadai yanıma geldi prarası var...benim ilanda var ya...eyvah dedim ciddi alıcı geldi napcaz şimdi...neyse birde baktım turluyoruz falan Nişantaşında...ama pazarlık başladı...neyse bnim işim çıktı arkadaşı aracla Taksime ladar çıkardım...en son olarak dedimki...ya hocam ben motoru satmak istemiyom ya...kusura bakma falan...en son zorla diyebildim...genelde telefonda sallardım herkesi...ama ciddi alıcı gelince elim ayağıma dolaştı...

sağolsun anlayışlı çıktı...ben dedimki vaktini aldım kusura bakma...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı piston adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motocross da yapıyorum boş vakitlerimde

http://youtube.com/watch?v=XdETERgaCDE
    hocam sen naptın öle motorlaya aman gözünü evim o motoru oralarda öle kullanırsan yazık olur sen en iisi asfaltta ara ara önünü kaldır o yeter oralara motoru götürme öle bak içim gitti şimdi

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka dediğim gibi aracılık zor işler...İstanbulda olsan belki ama inan zor..Bana geçenlerde Garanti Sigortadan bir çocuk geldi...3 hafta olmuştur...ya erkadai yanıma geldi prarası var...benim ilanda var ya...eyvah dedim ciddi alıcı geldi napcaz şimdi...neyse birde baktım turluyoruz falan Nişantaşında...ama pazarlık başladı...neyse bnim işim çıktı arkadaşı aracla Taksime ladar çıkardım...en son olarak dedimki...ya hocam ben motoru satmak istemiyom ya...kusura bakma falan...en son zorla diyebildim...genelde telefonda sallardım herkesi...ama ciddi alıcı gelince elim ayağıma dolaştı...

Abicim satmıcaksan niye ilan veriyorsun hani bizim toplumda bir zihniyet vardır araba pazarına götürür arabasını olmıcak bir fiyat yazarki kaç para ettiğini görmek için seninkide o hesap
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

metehan ben satıyorum aga.büyük cc ye geçiş bunun tek sebebi.ciddi olanlar zaten teklif yolluyor sahibinden.com dan.bakalım hayırlısı.4000 bakıma sokup garaja kaldıracağım.hayırlısı artık.

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA

Sonucta bir cbf 150 dir.

Hayırlı satışlar.
    dostum cbf150 o kadar küçümsüyorsan benim cbf yi satiiiiim sana al sana fiyat 1499 ytl devir her şey bana dahil kırmızı 4000 küsürde ful+ful....
    facebook(Fazer Tutkunları)

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Pazar günü 30 eylülde kalamış parkında buluşuyoruz,herkezi bekliyoruz,haberiniz ola 10 cbf 150 olduk,devamını bekliyoruz..
    98 Beygir.....

piston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125,Mz251,Suzuki Gsx550 Katana,Suzuki Gn250,Ybr125,Cgl125,TVS F2,Cbx250,Honda Cbf150
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen naptın öle motorlaya aman gözünü evim o motoru oralarda öle kullanırsan yazık olur sen en iisi asfaltta ara ara önünü kaldır o yeter oralara motoru götürme öle bak içim gitti şimdi
    Asfaltta yapıyoruz tabi ;)

http://youtube.com/watch?v=vseUaj76vNI

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    iyi günler dostlarım forumdan çok uzak kaldım cbf 150'imle tam 3750 km lik bir gezi yaptm motorum 6000km de rahat duz yolda 125-130 goruyor benı hıc uzmedı honda kalitesini bir kez daha kanıtlamış oldu saygılarımla...

Cumartesi sabahı eşimle beraber Sakarya'ya gidiyoruz motorla. CBF150'ye veda gezisi olacak bizim için. Pazar sabahı döneceğiz. Orada da Kuzuluk, Şerefiye gibi yerleri turlamayı düşünüyoruz. Bu sebepten Pazar günkü buluşmaya gelemeyeceğim muhtemelen çünkü pazar öğleden sonra işe gideceğim.
    Motor 6700'de dönünce 7000'i aşacak. Sağolsun beni hiç mi hiç üzmedi. Tabi ben de onu üzmeden kullandım hep.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim satmıcaksan niye ilan veriyorsun hani bizim toplumda bir zihniyet vardır araba pazarına götürür arabasını olmıcak bir fiyat yazarki kaç para ettiğini görmek için seninkide o hesap

kanka satmak çok zor bir karar...satan arkadaşlara hayırlı olsun ama yinede bir üst cc alamıyorsan bence satma...çook pişman olacak arkadaşlar...yenilemeyenler için diyorum bunu...2 gün otobüslerde süründünmü aıl başa gelir...ilanımıda çektim zaten...

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü 30 eylülde kalamış parkında buluşuyoruz,herkezi bekliyoruz,haberiniz ola 10 cbf 150 olduk,devamını bekliyoruz..

paşam biz Bursada olucaz o gün...saygılar...

Cloudum hadi bakalım hayırlı olsun...ama fiyat kırmadan olmayacak gibi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125

98 Beygir.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler