Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    "Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam abi araştırıcam. Çok sağol.

Bu arada sen nasılsın abi? Çok yoğunsun anlaşılan pek göremiyorum seni buralarda
    sagolasın can iyiyim allah çok şükür, sen nasılsın? hafta sonu sınav vardı 2 gün meşgul etti giriyorum geç saatte biraz foruma bakayım yazayım diyorum birşey çıkıyor kısmet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Arkadaş İstanbulda yaşaması dert olduğu kadar sigortada epey pahalıymış.Benim sigortanın fiyatına şimdi baktım.Anadolu Sigorta 45 TL
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde çok aklımı çeldi.Özellikleri iyi .Fiyatı da uygun.Evet sadece Bordo renk.Ama Scooter da istediklerimi bulamam diye düşünüyorum.

Sis farı yapan arkadaşların eline sağlık.Güzel olmuş.
    özellik fiyat yakıt ekonomisi ve performans olarak fena bi makina değil gibi duruyor bi kaç arkadaşımda var kunlandım içime sindi gibi valla bende scootera bınmeden önce öyle düşünüyordum acaba zevk alırmıyım beni memnun edermi diye çok takılmıştım ancak kısa bir alışma ve sürüş farklılığına hakim olduktan sonra düşüncem değişti şimdilik devam özellikle sehir içinde pratikliğini göz ardı edemiyorum ama bazende insan viteslerle oynamakta istemiyor değil yani :D :D

---------- Post added at 03:14 ---------- Previous post was at 03:06 ----------

Arkadaş İstanbulda yaşaması dert olduğu kadar sigortada epey pahalıymış.Benim sigortanın fiyatına şimdi baktım.Anadolu Sigorta 45 TL
    dostum senin plaka hangi ile kayıtlı öyle yaww 45 lira iyimiş :D ben geçen hafta balıkesir plaka olarak yaptırdım 150tl çıktı ve en uygunuda o idi. ile plakaya kişiye göre değişen sigorta fiyatları mümkün şu aralar bütün firmalardan fiyat almadan yaptırmayın bence sigortanızı çünkü çok farklı fiyatlar çıkabiliyor.haa bide şu var istanbul plaka 199 tl iyi çıkmış bana inceden geçirme operasyonu oldu gibi en ucuzuda olsa ahahahah :D :D

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maltepe ariş sigorta ali murat bey fiyat alırsan ismimi söylersen yardımcı olur komşum benim çok fiyat çıkmış sana

http://www.arissigorta.com/
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf ciler nasılsınız...

ben sigortayı geçen hafta yaptırdım... ergo verdi en uygun 199 lira... :D :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

http://img221.imageshack.us/img221/3...0103122216.jpg

Uploaded with ImageShack.us

resim atatlım yaw...

http://img855.imageshack.us/img855/1...0103122231.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Çok teşekkür ederim abilerim sağolun.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellik fiyat yakıt ekonomisi ve performans olarak fena bi makina değil gibi duruyor bi kaç arkadaşımda var kunlandım içime sindi gibi valla bende scootera bınmeden önce öyle düşünüyordum acaba zevk alırmıyım beni memnun edermi diye çok takılmıştım ancak kısa bir alışma ve sürüş farklılığına hakim olduktan sonra düşüncem değişti şimdilik devam özellikle sehir içinde pratikliğini göz ardı edemiyorum ama bazende insan viteslerle oynamakta istemiyor değil yani :D :D

---------- Post added at 03:14 ---------- Previous post was at 03:06 ----------

dostum senin plaka hangi ile kayıtlı öyle yaww 45 lira iyimiş :D ben geçen hafta balıkesir plaka olarak yaptırdım 150tl çıktı ve en uygunuda o idi. ile plakaya kişiye göre değişen sigorta fiyatları mümkün şu aralar bütün firmalardan fiyat almadan yaptırmayın bence sigortanızı çünkü çok farklı fiyatlar çıkabiliyor.haa bide şu var istanbul plaka 199 tl iyi çıkmış bana inceden geçirme operasyonu oldu gibi en ucuzuda olsa ahahahah :D :D
    33 plaka.Aslında Mersindeki sigorta balıkesirden pahalı olması lazım ama

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    1-2 gün önce tv de ile göre farklı sigorta fiyatı uygulamasına son verileceğine dair bir haber görmüştüm.
    bir çok insan bu durumdan şikayetçi ve sistemi değiştirecekler. yakında haber gelir.
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    33 plaka.Aslında Mersindeki sigorta balıkesirden pahalı olması lazım ama
    geçirmenin zevki başka bişeyde yokta ondandır yüksek olması

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:29 ----------

Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 gün önce tv de ile göre farklı sigorta fiyatı uygulamasına son verileceğine dair bir haber görmüştüm.
    bir çok insan bu durumdan şikayetçi ve sistemi değiştirecekler. yakında haber gelir.
    şu anda sistemi tekrardan değiştirmeye çalışıyorlar ancak yinede soru işaretleri var kafalarda?? ;) şimdide bunu yapmaya çalışıyorlar aşağıda okuyunuz!!

Bazı şehirlerde primlerin fahiş seviyelere çıkmasına yol açan 'her kentte farklı sigorta' uygulaması kaldırılıyor. Bunun yerine ABD'deki 'riskli sürücü' modeli getiriliyor.

Alkollü araç kullanan, kural ihlali yapan, aşırı hız cezası alan ve ehliyetine el konulan sürücüler, diğerlerine göre 3-4 kat fazla prim ödeyecek. Emniyet, hazırladığı taslağı İçişleri Bakanlığı'na sundu.

Zaman'dan Bayram Kaya'nın haberine göre motorlu araçlar için mecburi olan trafik sigortası primlerinin kasko ücretine yaklaşması üzerine Emniyet Genel Müdürlüğü harekete geçti. Karayolları Trafik Kanunu'nda değişiklik yapılmasını öngören 35 maddelik taslak İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e sunuldu. Düzenlemeyle, trafik sigortasında 'coğrafî bölge' tarifesi ortadan kaldırılıyor.

Böylece İstanbul gibi şehirlerde primlerin fahiş seviyelere çıkmasına yol açan 'her kentte farklı sigorta' uygulaması tarihe karışıyor. Bunun yerine ABD'de uygulanan 'riskli sürücü' modeline geçiliyor. Kimin ne kadar prim ödeyeceğini ise Türkiye Sigorta Birliği belirleyecek.

Birlik, ayrıca sürücüler hakkında sicil araştırması yapıp ilgili birimlere iletecek. Getirilmesi planlanan bir diğer yenilik de ilk kez ehliyet alan kişilerin 'aday sürücü' olarak belirlenmesi. Aday sürücüler, yaklaşık bir yıl kural ihlali, aşırı hız ve alkollü araç kullanma gibi suçlardan ceza almazlarsa 'asil' statüsüne alınacak. Aksi halde ehliyetine geçici olarak el konulacak.

Taslakta ayrıca sürücülerle ilgili yeni uygulamalar da yer alıyor. Bu kapsamda yeni ehliyet alan kişiler 'aday sürücü' olarak belirlenecek. Yaklaşık bir yıl boyunca denetime tabi tutulacak sürücülerin, bu süre zarfında kural ihlali, aşırı hız ve alkollü araç kullanma gibi konuları takip altına alınacak. Şayet sürücüler bu zaman diliminde ceza almazsa adaylıkları kaldırılarak 'asil' statüsüne dahil edilecek.

Şartları yerine getiremeyenlerin ise ehliyetlerine geçici süreyle el konulacak. Bunun yanı sıra araçlarına yasa dışı çakar lamba takanlar da takip altına alınacak.

Mevcut uygulamayla, 200 ile 500 lira arasında değişen zorunlu trafik sigortasında şehirlerin trafik durumu belirleyici oluyor. Aksi bir durum olmadıkça en pahalı poliçe İstanbul, Ankara ve İzmir'de kesiliyor. Trafik yoğunluğunun az olduğu şehirlerde ise rakamlar düşük kalıyor. Türkiye Sigorta Birliği'nin verilerine göre 2011 yılında 12 milyon 942 bin 474 adet trafik zorunlu mali sorumluluk sigortası poliçesi, 122 bin 671 adet de karayolu taşımacılığı zorunlu ferdi kaza sigortası poliçesi düzenlendi. Zorunlu trafik sigortası yaptırılan araçlardan toplam 2 milyar 598 milyon 251 bin lira prim alındı. Ödenen hasar tazminatı ise 1 milyar 952 milyon 364 bin lira oldu.

İçişleri Bakanı Şahin, taslağı olumlu buldu

Emniyet Genel Müdürlüğü bürokratları, önceki gün hazırlanan taslak metnin sunumunu İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e yaptı. Şahin'e yaklaşık bir saat süreyle bilgi veren bürokratlar, uygulamanın Avrupa ve dünya standartlarını da ayrıntılı olarak anlattı.
    Bunun ardından Bakan, mevcut değişikliklere onay vererek ilgili diğer kurumlara gönderilmesi talimatı verdi. Hazırlanan taslak metin Adalet, Milli Eğitim, Çevre ve Şehircilik, Sağlık, Ulaştırma, Orman ve Su İşleri bakanları, Jandarma Genel Komutanlığı ile Sahil Güvenlik Komutanlığı'na gönderildi.

Edinilen bilgilere göre, ilgili kurumlar yaklaşık bir ay boyunca hazırlanan taslak kanun maddelerini inceleyerek Emniyet'e dönüş yapacak. Bu maddelerde mutabakata varılmasının ardından düzenleme Başbakanlık'a gönderilecek. Başbakanlık'ın düzenlemeyi onaylaması halinde ise değişiklik Bakanlar Kurulu'na sevk edilecek.

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    dostlar cbf 150 mi 650 lik motor hevesim yüzünden satıyorum
    ilanı az önce koydum şuan onaylanma sürecinde. numarası da aşağıda :
    112427349
    aklınızda olsun bir an önce satmam lazım yoksa alacağım motoru kaçırıcam
    eşe dosta gider sorunu sıkıntısı yok bakımları tam değişecek herşey değişti 3binde bir yağ koymaktan başka yapacak bişey kalmadı

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    herkese selamlar,malum kış sezonundayız kışın başında motora diz örtüsü taktım ve karda kışta yağmurda sürekli sürdüm haliylede orasında burasında paslanma vs oluştu...eksozunda diz örtsünden sebep tuhaf izler oluştu,deponun üzerinde özellikle yanlarda hafiften bi matlaşmalar var,eksozun nikelaj kısmında hafiften paslanmalar koruma demirinde hakeza şimdi bunlar beni kıl ediyor ben motorumu ilk aldığım günkü gibi tertemiz dursun istiyorum

şu sıralar havalar güzelleşti genel bi bakım yapıcam motora komple koruma demirlerini ve eksozu ısıya dayanıklı boya ile boyamak istiyorum,ve orasında burasında hafif pas olmuş yerleri wd40 ile gidericem...wd40 gerçekten çok kullanışlı bi icad motoru en baştan wd40'la korma altına alsaydım bu olaylarla karşılaşmıcaktım ama artık tecrübe edindim

şimdi sorum şu deponun yanlarındaki tuhaf izleri pasta ile yok etmem mümkünmü hafiften cila sürdüm ilk normal bakınca eski hali gibi görünüyor ama incelediğimde o matlaşmayı görüyorum,birde motor bloğunda boya atması oldu nokta gibi bu neden olur ve buna lokal olarak boya yapmak mümkünmü...fotolar aşağıda

motorumun kıştan çıkmış hali biraz yıkadım ama 2-3 detaylı yıkamaya kadar istediğim gibi olmaz

buda motor bloğun üstündeki boya atması...

eksozun hali...

oysaki daha 2 ay önce depoda kendimi görüyordum

kışın kirini pasını atıp tekrar bu hale getircem motorumu

bi yandan bu ufak detaylara sıkılıyorum bi yandan hoşuma gidiyor motorla uğraşıp bunları kendim düzeltmek zevk veriyo banamesela sıfır aldığım cb125'i gözüm gibi baktım cilasını eksik etmedim ama sonunda sattım ve sattığım adam motorun haşatını çıkardıben öyle bi kullanıcı olamıyorum bunuda nasılsa satacağım diyerekten hor kullanmak içim elvermiyor

alonewolfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf150
    İyi geceler arkadaşlar... Sigorta 2012 model cbf aralık 2011 trafiğe çıkışlı...alırken 44 lira ödemiştim sigorta...22 aralıkta bidaa yaptırdım 142 lira çıktı tanıdık sigortacıda ödedim mecburen ama normalmi sizce??? İstanbul bu arada....
    Birde ben 125 kilo geliyorum...aldığımdan bu yana gittikçe motorun benzin sarfiyatı artıyor gibi geliyor... şehir içi ve e-5 karışık biniyorum 315-320 km arasında muhakkak benzin bitiyor ve yedeğe geçiriyorum...yedekle en fazla 15 km gittim benzin aldım acaba yedekle daha kaç km gider??? ben motorumun çok yaktığını hissediyorum öylemi sizce?? birde geçen yaz geziye çıkmıştım motorla ve 5 km lik bir yolda yokuş yukarı motora 1. vites fazla 2. vites az gelmişti sürekli vites değişmek zorunda kalmıştım ve koku gelmişti baya..arkasından bi kaç gün düz yolda motor 4-5. viteslerde bağırıyor gitmiyordu gitmiyor dediysem 80 i geçmiyordu ki o güne kadar motor düz yolda 115 civarı rahat gidiyordu...yokuş aşağı 125 130 arasını görmüştüm...ve motor çok seri idi kalkışlarda olsun vites geçişlerinde olsun hiç yormuyordu beni...çeyrek gazla şaha kalkıyordu...o günün arkasından bu performans düşüklüğü başıma iş açmaya başladı bağdat caddesine bir giriyorum yoruluyorum resmen bayılıyor sanki motor...düz yolda 100 yokuş aşağı 110 u zor görüyorum ve 4. vitesten sonra 5 e atınca ibrede kımıldama olmadığı gibi devir çok düşüyor ve motorun hızıda düşmeye başlıyor ve tekrar toparlaması baya sürüyor.....kalkışlarda yarım gazın üstünü vermezsem olmuyor vites aralarında bayılıyor yoruyor beni işte... yakıtta da daha önce sanki daha fazla gidiyordum gibi geliyor...debriyaj balatasını değiştirsem serviste sorun çözülürmü? birde motora ilk bindiğimde ön tarafta çok değişik kesik kesik bir sürtünme sesi geliyor bir süre sonra ses kayboluyor bir türlü bulamadım kaynağını yokuş aşağı stop edip yine denedim yine geliyor inip bakıyorum hiç bişey sürtmüyor tekere v.s.. 1 aydır durum böyle acaba diyorum kilodan dolayı çamurluk filanmı sürtüyor tekerde hiç iz yok...lütfen yardımcı olun bana bu konularda...

Motosikleti
    Honda CBF 500
    dediğiniz diğer konularda bilgim yok ama yakıt konusunda benimde aynı.
    gerçi ben 75 kiloyum ama sürekli nişanlımla biniyorum o da 45 kilo olunca toplamda 120 kilo oluyoruz.
    depoyu fulleyince 310 kilometre de benzin bitiyor rezerve geçiyorum. heralde normal bu sarfiyat.
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı alonewolfx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler arkadaşlar... Sigorta 2012 model cbf aralık 2011 trafiğe çıkışlı...alırken 44 lira ödemiştim sigorta...22 aralıkta bidaa yaptırdım 142 lira çıktı tanıdık sigortacıda ödedim mecburen ama normalmi sizce??? İstanbul bu arada....
    Birde ben 125 kilo geliyorum...aldığımdan bu yana gittikçe motorun benzin sarfiyatı artıyor gibi geliyor... şehir içi ve e-5 karışık biniyorum 315-320 km arasında muhakkak benzin bitiyor ve yedeğe geçiriyorum...yedekle en fazla 15 km gittim benzin aldım acaba yedekle daha kaç km gider??? ben motorumun çok yaktığını hissediyorum öylemi sizce?? birde geçen yaz geziye çıkmıştım motorla ve 5 km lik bir yolda yokuş yukarı motora 1. vites fazla 2. vites az gelmişti sürekli vites değişmek zorunda kalmıştım ve koku gelmişti baya..arkasından bi kaç gün düz yolda motor 4-5. viteslerde bağırıyor gitmiyordu gitmiyor dediysem 80 i geçmiyordu ki o güne kadar motor düz yolda 115 civarı rahat gidiyordu...yokuş aşağı 125 130 arasını görmüştüm...ve motor çok seri idi kalkışlarda olsun vites geçişlerinde olsun hiç yormuyordu beni...çeyrek gazla şaha kalkıyordu...o günün arkasından bu performans düşüklüğü başıma iş açmaya başladı bağdat caddesine bir giriyorum yoruluyorum resmen bayılıyor sanki motor...düz yolda 100 yokuş aşağı 110 u zor görüyorum ve 4. vitesten sonra 5 e atınca ibrede kımıldama olmadığı gibi devir çok düşüyor ve motorun hızıda düşmeye başlıyor ve tekrar toparlaması baya sürüyor.....kalkışlarda yarım gazın üstünü vermezsem olmuyor vites aralarında bayılıyor yoruyor beni işte... yakıtta da daha önce sanki daha fazla gidiyordum gibi geliyor...debriyaj balatasını değiştirsem serviste sorun çözülürmü? birde motora ilk bindiğimde ön tarafta çok değişik kesik kesik bir sürtünme sesi geliyor bir süre sonra ses kayboluyor bir türlü bulamadım kaynağını yokuş aşağı stop edip yine denedim yine geliyor inip bakıyorum hiç bişey sürtmüyor tekere v.s.. 1 aydır durum böyle acaba diyorum kilodan dolayı çamurluk filanmı sürtüyor tekerde hiç iz yok...lütfen yardımcı olun bana bu konularda...
    ön balatan diske sürtüyordur. motor eskidikçe devirden düşüyor. ilk zamanlar bi depoyla 370 km gittiğimi hatırlıyorum. ama geçenlerde 270 de bitti. 300- 310 km gidebiliyorum. 420 km gidiyorum diyenler var.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Hayirlu kandiller cbf 150ailesi

Motosikleti
    dediğiniz diğer konularda bilgim yok ama yakıt konusunda benimde aynı.
    gerçi ben 75 kiloyum ama sürekli nişanlımla biniyorum o da 45 kilo olunca toplamda 120 kilo oluyoruz.
    depoyu fulleyince 310 kilometre de benzin bitiyor rezerve geçiyorum. heralde normal bu sarfiyat.
    İbreye bakma sen.310 Km az bence.Ben Dip Gaz o ay çok sıkıştırmıştım.Tek kişi tabi.380 km.Yedek hariç.
    Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Kandilimiz mübarek olsun
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Honda CBF 500
    İbreye bakma sen.310 Km az bence.Ben Dip Gaz o ay çok sıkıştırmıştım.Tek kişi tabi.380 km.Yedek hariç.
    Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.
    ben hiç sıkıştırmam çok sakin kullanırım, yan çantalarım da takılı, genelde de hep 2 kişi bineriz. ondan mı bu kadar çabuk bitiyor depo ne dersiniz? bi sorun varsa neyine baktırmak lazım?

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Efsanwe geri döndü, motosu bu gün yine parlattım yıkayıp cilalayıp temizledim Foto çekemedim. ama belki yarın çekip atarım. Bu arada Edirne' den beni arayarak fikirlerimi ve paylaşımlarımı değerli bulan Alladdin abime buradan da selamlarımı iletiyorum. Abi, ne zaman istersen ara, sıkıntı yok. Kendisi 51 yaşında bi abimiz, forum üyesi değil ama sıklıkla takip ediyor. 2007 model 47 bin km de cbf 150 si var ve motosikletinden çok memnun. Allah memnunyetini daim kılsın diyelim.

Ayrıca hepinizin Kandili, elbette ailelerinizle birlikte, mübarek olsun ark..lar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

ben hiç sıkıştırmam çok sakin kullanırım, yan çantalarım da takılı, genelde de hep 2 kişi bineriz. ondan mı bu kadar çabuk bitiyor depo ne dersiniz? bi sorun varsa neyine baktırmak lazım?
    2 kişi sıklıkla biniyosan lastik havalarına sıklıkla bak, ben fazla yakmasın diye arkayı 35-37 falan yapıyorum. Ve sıklıkla ölçerim, iki kişi böyle ayarlarsan motor hem daha rahat ve akıcı gider, hemde daha az yakarsın. fakat tek kişi kullanımda virajlarda, yağışta zemin ıslakken dikkatli olmalısın. Bide bu tavsiye ettiğim basınç değerlerini orj. durolar varsa pek
    tavsiye etmiyorum. Diğer marka lastiklere olur ama.

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Selam arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun manisada oturuyorum buralarda uzun cam bulamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varmı aranızda ön siper uzun cam

Motosikleti
    5.vitesde 20 ile gitmiyorsanız..Problem yoktur.Lastik havaları.Hava Filtresi.İbre aşağıda gösteriyorsa.Gerçekten inanma.Ben boş depoyla 80 Km gittim.O kırmızı bölgenin altındaydı ibre.O halde.
    Fazla takmayın kafanıza.2 kişi yokuş flnsa çıkıyorsanız da olabilir.

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    arkadaşlar peki yedek depoda ne kadar yol alıyorsunuz?
    benim muslukta arıza var sanırım, yedek depo çalışmıyor, gerçi ibre var zaten ne gerek var yedek depoya :D
    şehir için biraz da gazlamalı kullanımla zaman zaman artçıyla 420-450 km arası gidiyorum 1 depoyla ( yaklaşık 13 litre ile ) 60 liralık alıyorum

bir keresinde yolda kaldım benzinliğe de çok yakındım(benzin musluğunu test ediyordum) depo full bomboşken 13.6 litre aldı silme doldurunca. sanırım 0,6 litre aşırı doldurma payı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler