Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Ozan Bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım 2013'ün ilk CBF'ini ben aldım :-)

Siyah CuBuF'umu Fenerbahçe'deki Mutluhan'dan aldım,benim için epey elverişli sayılabilecek koşullara.Güray Bey diye bir yetkili var,sağolsun,çok yardımcı oldu.Ruhsat-plakanın çıkması ise haftabaşını bulacak.Hayırlısı artık.Alınca resim paylaşım inşallah.Cümleten iyi sürüşler.
    aramıza hoş geldin ozan arkadaşım kendin hakkında ayrıntılı bilgi verirsen hepimiz birbirimizle daha rahat görüşme ve bilgi alışverişi imkanı buluruz =)

bu arada hayırlı olsun kaç paraya anlaştın michelin dahil anlaşsaydın keşke tekerin düz bassın allah kaza bela vermesin =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba

öncelikle motoruna mercekli zenon far düşünenler dikkatlice okumalı

bu kış boş durmamak adına aklıma fikirler geldi. en iyi fikir şu oldu, araştırdım öğrendim sordum soruşturdum..uzuuun zamandır.. neyse gelelim konuya...

öncelikle, bu üründen alacak varmı desem kaç kişi evet der acaba..site fiyatı 188 tl + kargo ÜRÜN İÇİN TIKLA

sanalpazar.com üzerinden satıcam. bilmiyorum beni ne kadar tanıyorsunuz ama yapıcam bu işi.sizlere güvenerek getirteceğim biçok tane. ve ucuz ucuz alsın millet diye satıcam..

bilenler bilir nasıl satış olduğunu.. .bilmeyenlere, öncelik ile satış sanalpazar.com üzerinden olacak..siz para ödeyip sipariş vereceksiniz.ben sizin para ödediğinizi görecem ve ürünü paketleyip kargoya gidecem..ürün satış kodu ile kargoya teslim edecem.otomatik olarak o satış kodunda adresiniz sisteme çıkacak..ürün size gelecek. ama paranız hala sanalpazar.com üzerinde olacak.bana iletilemeyecek..ürünü açacaksınız kontrol edeceksiniz.herhangibir sorun olduğunda siteye yazı belirtip paranızı tekrar alacaksınız. eğer ki üründe sorun yok ise ürünü onaylayacaksınız parayı ben alacam..yani iş garanti olacak

gelelim fiyata..

kargo benden olmak üzere 90 tl gibi hesaplıyorum..ama maksimum 100 tl olacak gibi ( vade farksız peşin fiyatına taksit imkanı var.ister peşin alın ister taksitli ) ( ürünü nasıl güvenli bir şekilde satarım diye düşündüm..önce para sonra ürünü mü göndersem dedim..ama çoğu kişi güvenmez diye düşündüm.en sonunda en sağlam olanı sanalpoazar.com u buldum.. ama bu site benden %5 komisyon kesecek...malesef :( sağlık olsun.. sonuçta kar gütmüyorum.. ) ( satışı iban no vererek bana 85 tl civarı adres belirtirse o şekilde site üzerinde olmadan -komisyon kesilmeden- gönderebilirim.. )

ilk ürünler elime geçer geçmez sevdiğim abim "ethem76" ya hemen bi tane parasız göndereceğim.sitede sözü geçen biri.. hem referansım olur.. ethem abi açacak deneycek ve yorumunu yazması böyle işe çok meraklı birnevi ondan da göndermek istiyorum

şimdi soruyorum..bu ürünü kaç kişi ister..?? vereceğiniz cevaplar benim için çok önemli. sayı belirlemem gerekiyor...

.
    ramazan abi ben seni siteden de olsa tanıyorum çok iyi niyetli ve güvenilir birisin benim için ben alırım abi siteden almayada bilirim maneviyata bağlı olarak taksit büyük ayrıcalık =) ne zaman geliyor ürünler bu riallidekinin aynısımı abi ? aliexpress den filanmı getirttiriyorsun =)

bende cep telefonu kılıfı tv ler için normal yayını 3 boyutluya çeviren convert. cihaz ve tablet pc filan getirip pazarlayacağım siteden arkadaşlara kar olmadan veririm şimdilik 3-4 parça birşey sipariş verdim sistemi kendim test edeceğim olumsuz yorum pek yok gibi eğer oturtturursam türkiyede kılıf olmayan telefonlara kılıf piyasa 300 lira olan 3D çeviriciyi 100 lira gibi maliyetten getireceğim fazla karlı değil %10-15 kar koyup dağıtım yapacağım ve ürünler gelince ilk iş yazlık motosiklet montu(file) sipariş vereceğim 30 $ 53-54tl ye geliyor türkiyede 100 den aşağı yok isteyen arkadaşlara yardımcı olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bede alabilirim bu üründen...
    sanal pazara falanda gerek yok )
    gelir elden alırım hem gezmiş olurum biraz
    valla arkadaş hava zaman uyarsa olmadı atlar gideriz elden alırız hem birlikte montaj yaparız hemde maksat gezmek görmek =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    arkadaşlar merhaba

öncelikle motoruna mercekli zenon far düşünenler dikkatlice okumalı

bu kış boş durmamak adına aklıma fikirler geldi. en iyi fikir şu oldu, araştırdım öğrendim sordum soruşturdum..uzuuun zamandır.. neyse gelelim konuya...

öncelikle, bu üründen alacak varmı desem kaç kişi evet der acaba..site fiyatı 188 tl + kargo ÜRÜN İÇİN TIKLA

sanalpazar.com üzerinden satıcam. bilmiyorum beni ne kadar tanıyorsunuz ama yapıcam bu işi.sizlere güvenerek getirteceğim biçok tane. ve ucuz ucuz alsın millet diye satıcam..

bilenler bilir nasıl satış olduğunu.. .bilmeyenlere, öncelik ile satış sanalpazar.com üzerinden olacak..siz para ödeyip sipariş vereceksiniz.ben sizin para ödediğinizi görecem ve ürünü paketleyip kargoya gidecem..ürün satış kodu ile kargoya teslim edecem.otomatik olarak o satış kodunda adresiniz sisteme çıkacak..ürün size gelecek. ama paranız hala sanalpazar.com üzerinde olacak.bana iletilemeyecek..ürünü açacaksınız kontrol edeceksiniz.herhangibir sorun olduğunda siteye yazı belirtip paranızı tekrar alacaksınız. eğer ki üründe sorun yok ise ürünü onaylayacaksınız parayı ben alacam..yani iş garanti olacak

gelelim fiyata..

kargo benden olmak üzere 90 tl gibi hesaplıyorum..ama maksimum 100 tl olacak gibi ( vade farksız peşin fiyatına taksit imkanı var.ister peşin alın ister taksitli ) ( ürünü nasıl güvenli bir şekilde satarım diye düşündüm..önce para sonra ürünü mü göndersem dedim..ama çoğu kişi güvenmez diye düşündüm.en sonunda en sağlam olanı sanalpoazar.com u buldum.. ama bu site benden %5 komisyon kesecek...malesef :( sağlık olsun.. sonuçta kar gütmüyorum.. ) ( satışı iban no vererek bana 85 tl civarı adres belirtirse o şekilde site üzerinde olmadan -komisyon kesilmeden- gönderebilirim.. )

ilk ürünler elime geçer geçmez sevdiğim abim "ethem76" ya hemen bi tane parasız göndereceğim.sitede sözü geçen biri.. hem referansım olur.. ethem abi açacak deneycek ve yorumunu yazması böyle işe çok meraklı birnevi ondan da göndermek istiyorum

şimdi soruyorum..bu ürünü kaç kişi ister..?? vereceğiniz cevaplar benim için çok önemli. sayı belirlemem gerekiyor...

.
    Ben de almayı düşünüyorum üstat satış olayı başladığında haber verirsen memnun olurum. Bu arada neden sahibinden değil de sanalpazar.com'u tercih ettin. Buradaki arkadaşların çoğunun sahibinden üyeliği vardır. Bu nedenle söyledim.

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    sanalpazar da vade farksız taksit olayı var 12 taksite kadar bölüyosun
    sahibinden de o yok. ve sahibinden de ilan sahibinin ödediği komisyon daha yüksek

sanal pazar çok güvenli, yanılmıyorsam e bay yönetiyor. çok güvenli yani ben birkaç defa alışveriş yaptım.
    artı olarak alışveriş yapmak için üyelik de istemiyor.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    yazlık motosiklet montu(file) sipariş vereceğim 30 $ 53-54tl ye geliyor türkiyede 100 den aşağı yok isteyen arkadaşlara yardımcı olurum
    ...
    Bu konu hakkında fuarı bekliyordum, kaybettiğim MYMOTO yazılı olan montumdan arıyorum. Bu konuda bilgilendirme / hızlandırma yapar mısınız?
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Sanırım 2013'ün ilk CBF'ini ben aldım :-)

Siyah CuBuF'umu Fenerbahçe'deki Mutluhan'dan aldım,benim için epey elverişli sayılabilecek koşullara.Güray Bey diye bir yetkili var,sağolsun,çok yardımcı oldu.Ruhsat-plakanın çıkması ise haftabaşını bulacak.Hayırlısı artık.Alınca resim paylaşım inşallah.Cümleten iyi sürüşler.
    Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip eylesin..Şunu söyleyeyim.Belki çirkin gözükebilir.Koruma demirlerine nasıl bakıyorsun bilmiyorum ama.
    Ön tarafa koruma demiri.ve normal koruma demirini takmanı öneririm.Lastiklerini hemen değiştir.
    Ozan Bey bunu beğendi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu hakkında fuarı bekliyordum, kaybettiğim MYMOTO yazılı olan montumdan arıyorum. Bu konuda bilgilendirme / hızlandırma yapar mısınız?
    bahsettiğiniz montun görselini bulamadım netten benim bahsini ettiğim mont altta verdiğim link tekinin tıpkısı sadece kırmızısı yok komple siyah

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/m...ceket-44371858

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    MOTOSİKLET BODY ARMOUR FULL KORUMA CEKET
    Bedenleri konusunda bilginiz var mı? 1.84 bo, 100 kg. ağırlık için XL' mi?
    Ne zaman sonuçlandırırsınız? Çinden gelecekse adresimize mi yönlendireceksiniz? İlk siparişi ben veriyorum.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    Sercan2667, çok teşekkür ederim kardeşim.vallahi içime sinerek aldım,Rabb'im kaza bela vermesin.eşimin de fikrini aldım,o da onayladı.halen kullandığım Honda Wave'de benim hanım rahat edemedi maalesef.dün aradım mutluhan'ı,pazartesi en geç salı plakası takılı halde teslim edecekler kısmetse.

dediğin gibi koruma demiri şart,şirinevler'de motoay var.alt korumaya 30 tl,far korumaya da 30 tl dedi.arka için demir düşünmüyorum ama.önü sağlama alsam yeter bana.uzun cam taktıracağım,40 tl.lastik olarak da Pirelli Duration,takımı 150 tl..sirkeci yıldız ticaret'te var.michelen için 250 dediler,bana biraz abartı geldi.arka çantayı da 32 lt düşünüyorum.46 lt'likler abartı duruyor.

vallahi ben her motor alışımda heyecanlanırım ama bu ked çok heves ettim.ha bir de depo kılıfı yerine güzel bir tank pad düşünüyorum.

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar dostlar selamlar ilanım güncel :/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9209209/detay/

Motosikleti
    Mutluhan'dan aradılar, 'Yarın gelip dünyalar güzeli CBF'inizi alabilirsiniz' dediler, mutluluk rüzgarları sardı dört bir yanımı..

Yarın sabahtan Maltepe yolları taştan, alır almaz da doğru lastikçiye..

Not: Bugün CuBuF'uma tankpad aldım :-)

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Mutluhan'dan aradılar, 'Yarın gelip dünyalar güzeli CBF'inizi alabilirsiniz' dediler, mutluluk rüzgarları sardı dört bir yanımı..

hayırlı uğurlu olsun tekeriniz düz bassın
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900

Hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun
    Saol kardeşim, Allah razı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun tekeriniz düz bassın
    Teşekkürler kardeş, cümlemizin inşallah. Allah kaza-dert vermesin.. Alınca çekerim resim, kısmetse paylaşırım sizlerle.

Motosikleti
    Sercan2667, çok teşekkür ederim kardeşim.vallahi içime sinerek aldım,Rabb'im kaza bela vermesin.eşimin de fikrini aldım,o da onayladı.halen kullandığım Honda Wave'de benim hanım rahat edemedi maalesef.dün aradım mutluhan'ı,pazartesi en geç salı plakası takılı halde teslim edecekler kısmetse.

dediğin gibi koruma demiri şart,şirinevler'de motoay var.alt korumaya 30 tl,far korumaya da 30 tl dedi.arka için demir düşünmüyorum ama.önü sağlama alsam yeter bana.uzun cam taktıracağım,40 tl.lastik olarak da Pirelli Duration,takımı 150 tl..sirkeci yıldız ticaret'te var.michelen için 250 dediler,bana biraz abartı geldi.arka çantayı da 32 lt düşünüyorum.46 lt'likler abartı duruyor.

vallahi ben her motor alışımda heyecanlanırım ama bu ked çok heves ettim.ha bir de depo kılıfı yerine güzel bir tank pad düşünüyorum.
    Aynen.Minumum 32 düşünmelisin maxiumum 40.Çünkü bende 26 var.Tam bir kask ve eldiven alıyor.Yani kaskın içine koyuyorum.Yanınada bez fln sıkıştırıyorum işte.
    Bende motoru satma düşüncesinde olduğumdan fazla masraf yapmak istemiyorum.

Motosikleti
    12" CBF 150
    MOTOSİKLET BODY ARMOUR FULL KORUMA CEKET
    Bedenleri konusunda bilginiz var mı? 1.84 bo, 100 kg. ağırlık için XL' mi?
    Ne zaman sonuçlandırırsınız? Çinden gelecekse adresimize mi yönlendireceksiniz? İlk siparişi ben veriyorum.
    abi bu konuda il verdiğim bi kaç siparişim var kendime onların gelmesini bekliyorum ardından onların siparişini vereceğim pek acele etmiyorum çünkü yaz için alacağım ve yaza var baya =)

. Boyutu mevcuttur: M, L, XL, XXL, XXXL sizinkiyle detay boyutları karşılaştırın, 1-3CM manuel ölçüm, teşekkürler nedeniyle farklılık izin lütfen!
    Boyut Göğüs Uygun Boyut
    M 36 "-38" 160cm - 165cm
    L 40 "-42" 165cm - 175cm
    XL 44 "-46" 175cm - 180cm
    XXL 48 "-50" 180cm - 185cm
    XXXL 48 "-50" 185cm yukarıda

abi bilgiler firmadan alınan bilgilerin çevirisi tüm bedenler mevcut diyor kargoyu istersen ben veririm kargoya istersen direkt senin üstüne yollarım =)

linki özelden mail atıyorum abi netten alışveriş yapıyorsan kendinde sipariş verebilirsin bi kar amacı gütmüyorum siteden arkadaşlarda bi bakayım bi sistem oturtmaya çalışıyorum

Motosikleti
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı satışlar.Biraz fiyatı arttırmalısın diye düşünüyorum.O ekstralarla.

Motosikleti
    12" CBF 150
    Saol kardeşim, Allah razı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Teşekkürler kardeş, cümlemizin inşallah. Allah kaza-dert vermesin.. Alınca çekerim resim, kısmetse paylaşırım sizlerle.
    abi tekrar hayırlı olsun valla kendim test etmedim ama pirelliden memnnun olmayanları duydum eğer forumu okuduysan forumdan sözü değerli abilerimizden ethem abimizin test ettiği swallow marka lastikler var onlardan dene derim daha iyi olduğunu düşünüyorum yorumlardan ama tabi fikrinize saygım var =)

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    merhaba..öncelikle xenon ile ilgili sorulan sorulara cevap vereyim..

öncelik vermek istediğim cevap, kar amacı gütmüyorum.tamami ile kendime uğraş bulmam ve zevk.. kargoyu daha daha uyguna ayarlayabilir isem 80 tl ye bile mal edebilirim.onun için uğraşıyorum. tabi gelecek ürünü bende bilmiyorum. 1 ad. gelecek görecegiz. sonra ethem abime gönderecem 8 abi nerelerdesin yahu )

Kargo dahil 165 liraya aldım, daha iyi görebildiğim için memnunum. Bu ürünlerde angel halkalar var, çok güzel görünüm veriyor, sizin planladığınızda da olacak mı? Ben sağ kütüğü de değiştirmiş, KAPALI / ANGEL / ANGEL+XENON olarak bağlatmıştım, işlevli olmuştu.

Almamış olsaydım ilk ben alıyorum derdim, Ethem arkadaş gibi siz de referansa gerek olmayan, tanınan birisiniz.
    Önce bir kaç tane yapmali fotoğraflamalı, ne/nasıl yaptığınızı bilgilendirmelisiniz. Fiat çok çok uygun.

evet angel olacak. numune olarak bi adet alıcam gelecek.o zaman çok daha detaylı resimler çekip paylaşacam.hepberaber fikirler verip onaylayıp alıcaz. siz de sizdeki ile karşılaştırıp fikir sunabilirsiniz.

Alıntı DaRkNeSs- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya ucuz olacak
    bu kadar ucuza nasıl getirteceksiniz merak ettim
    100 lira da olsa xenon düşünenler kaçırmaz alır
    ben motoru büyütme peşindeyim, büyütemezsem cbf kalırsa xenon takmış olmama rağmen ben de alırım, mercekli xenon bambaşka...
    al tabi kardeşim.eski söktüğünü de bana yollarsın ben satabilirim burda. biri alır elbet.40-50 tl verse bile senin için kar olmalı. hiçdeğilse yeni aldığının parasını bi nevze çıkarıtırsın.. karar senin..

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad sitedeki üründense temin edeceğiniz ürün bende alırım...sanalpazar vs gerek yok burda zaten bizbizeyizkimsenin parası boşa gitmesin,konuyu takipteyim...
    tamamdır üstat.. gelsin bakalım detaylı bi resim paylaşalım. onay verir isek hepberaber alırız

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bede alabilirim bu üründen...
    sanal pazara falanda gerek yok )
    gelir elden alırım hem gezmiş olurum biraz
    tabi ne demek.. bizim site bahçesi müsait. kendimiz takarız sohbet ede ede. çok daha güzel olur. takmayı hiç bilmiyorum be*****eğimi de sanmıyorum zaten..

@cd0345

ramazan abi ben seni siteden de olsa tanıyorum çok iyi niyetli ve güvenilir birisin benim için ben alırım abi siteden almayada bilirim maneviyata bağlı olarak taksit büyük ayrıcalık =) ne zaman geliyor ürünler bu riallidekinin aynısımı abi ? aliexpress den filanmı getirttiriyorsun =)

hayır o siteden değil. adamdan numune isteriz, gönderir. numune güzeldir. e 2. ye 20 tane istedik araya 4-5 tane bozuk sıkıştırsa geri nasıl göndereceğiz ? uğraş dur o sitedekinin aynısı evet ama numune gelsin detaylı inceleyecez dediğim gibi. bakalım nasip.. taksit olayı evet güzel olur. sen gel burda ayarlarız o taksit işini sorun değil.

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de almayı düşünüyorum üstat satış olayı başladığında haber verirsen memnun olurum. Bu arada neden sahibinden değil de sanalpazar.com'u tercih ettin. Buradaki arkadaşların çoğunun sahibinden üyeliği vardır. Bu nedenle söyledim.
    sahibinden bambaşka sanalpazar.com bambaşka siteler. sahibinden de peşin ödemede komisyon kesiyor mu bilemem..amacım, mesela ürün 100 tl ye mal olur ise, bunu ben sitede 105 tlye satmak zorunda kalırım.kimse komisyon ödemesin istiyorum...o detayı sonraki iş bence..

Alıntı DaRkNeSs- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanalpazar da vade farksız taksit olayı var 12 taksite kadar bölüyosun
    sahibinden de o yok. ve sahibinden de ilan sahibinin ödediği komisyon daha yüksek

sanal pazar çok güvenli, yanılmıyorsam e bay yönetiyor. çok güvenli yani ben birkaç defa alışveriş yaptım.
    artı olarak alışveriş yapmak için üyelik de istemiyor.
    hayır bu site Gold.com.tr (çoğumuz bilir ) yönetiminde.ebay gittigidiyor.com ve o site %10 komisyon alırken sanalpazar.com %5 alıyor... o yüzden avantajlı diye sanalpazar.com seçtim. araştırmıştım.. yorumlar olumluydu..
    birGarip..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu motorun hastasıyım işte abi.. Okuldan cıkarken görüyorum genelde Cok güzel olmus motor cbf sevmem ama cok yakısmıs.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    12" CBF 150
    merhaba..öncelikle xenon ile ilgili sorulan sorulara cevap vereyim..

öncelik vermek istediğim cevap, kar amacı gütmüyorum.tamami ile kendime uğraş bulmam ve zevk.. kargoyu daha daha uyguna ayarlayabilir isem 80 tl ye bile mal edebilirim.onun için uğraşıyorum. tabi gelecek ürünü bende bilmiyorum. 1 ad. gelecek görecegiz. sonra ethem abime gönderecem 8 abi nerelerdesin yahu )

evet angel olacak. numune olarak bi adet alıcam gelecek.o zaman çok daha detaylı resimler çekip paylaşacam.hepberaber fikirler verip onaylayıp alıcaz. siz de sizdeki ile karşılaştırıp fikir sunabilirsiniz.

al tabi kardeşim.eski söktüğünü de bana yollarsın ben satabilirim burda. biri alır elbet.40-50 tl verse bile senin için kar olmalı. hiçdeğilse yeni aldığının parasını bi nevze çıkarıtırsın.. karar senin..

tamamdır üstat.. gelsin bakalım detaylı bi resim paylaşalım. onay verir isek hepberaber alırız

tabi ne demek.. bizim site bahçesi müsait. kendimiz takarız sohbet ede ede. çok daha güzel olur. takmayı hiç bilmiyorum be*****eğimi de sanmıyorum zaten..

@cd0345

hayır o siteden değil. adamdan numune isteriz, gönderir. numune güzeldir. e 2. ye 20 tane istedik araya 4-5 tane bozuk sıkıştırsa geri nasıl göndereceğiz ? uğraş dur o sitedekinin aynısı evet ama numune gelsin detaylı inceleyecez dediğim gibi. bakalım nasip.. taksit olayı evet güzel olur. sen gel burda ayarlarız o taksit işini sorun değil.

sahibinden bambaşka sanalpazar.com bambaşka siteler. sahibinden de peşin ödemede komisyon kesiyor mu bilemem..amacım, mesela ürün 100 tl ye mal olur ise, bunu ben sitede 105 tlye satmak zorunda kalırım.kimse komisyon ödemesin istiyorum...o detayı sonraki iş bence..

hayır bu site Gold.com.tr (çoğumuz bilir ) yönetiminde.ebay gittigidiyor.com ve o site %10 komisyon alırken sanalpazar.com %5 alıyor... o yüzden avantajlı diye sanalpazar.com seçtim. araştırmıştım.. yorumlar olumluydu..
    abi sen şu numuneyi getir bi görelim ben zaten varımda bi iki tane arkadaş var forumdan değil onlarıda kafaya alırım ben =) ve böyle benim içim rahat etmez sen o kdar uğraşacaksın edeceksin 5-10 lira da olsa kar koy bari bizde mahçup olmayalım sende yorulduğunla kalma
    DaRkNeSs- bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler