Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Gümrük denetleme ile ilgili bir haber okudum sanırım Radyasyon konusundaki endişeleri giderir http://ekonomi.milliyet.com.tr/japon...44/default.htm

Bu arada cbf150'm pazartesi yola çıkacakmış(mış) Türkiye genelinde dağıtım aynı tarihlerde oluyormuş(muş) en geç çarşambaya bayide olurmuş(muş)

Sinirden ne yapacağımı sapıttım artık öksürüklü gribe yakalandım 3 haftadır çilesini çekiyorum bi de uykusuzum da iyice çıldırdım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gümrük denetleme ile ilgili bir haber okudum sanırım Radyasyon konusundaki endişeleri giderir http://ekonomi.milliyet.com.tr/japon...44/default.htm

Bu arada cbf150'm pazartesi yola çıkacakmış(mış) Türkiye genelinde dağıtım aynı tarihlerde oluyormuş(muş) en geç çarşambaya bayide olurmuş(muş)

Sinirden ne yapacağımı sapıttım artık öksürüklü gribe yakalandım 3 haftadır çilesini çekiyorum bi de uykusuzum da iyice çıldırdım
    cbf 150 japonyada değil çinde üretilmekte dolayısıyla hiçbir problem yok cbf 150 nin geldiği fabrika http://www.honda-sundiro.com/.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Yukarıdaki yorumlarda bu konu ile ilgili bazı arkadaşların aklına takılan sorular vardı o yüzden link verdim

Motosikleti
    Honda cbf150 2011 siyah

Arkadaşlar hepinize merhaba

Bende cbf150 kullananlar klübüne katılacağım galiba hiç aklımda motorsiklet almak falan yoktu.Herşey 1 hafta içinde oldu. izmirden alıyorum.arkadaş pazartesi geliyor dedi. daha önce hiç vitesli motorsiklet kullanmadım ama alışacam yavaş yavaş.Denizli honazda öğretmenim yolları arşınlayacağım artık.honaz Isparta arası 150 km inş. motorsiklet sıkıntı yapmaz yolda falan. son 1 haftada forumu okumaya başladım okudukça motorsiklete olan hayranlığım artmaya başladı.benimki siyah olacak. Hepinize saygılar selamlar.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Arkadaşlar hondanın çin sitesinde dolaşırken müthiş bi modele rastladım keşke güncel cbf yerine bu gelse.. honda boş durmuyor !apacheye cevabını çoktan vermiş......

http://www.honda-sundiro.com/pro/sho...assID=3&ID=116

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

bende aradım en geç cumaya motorunuza binmiş olursunuz denildi :D 1hafta bekle bekliyebilirsen
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700

Tamam işte bende bu modeli bekliyorum artık

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ohoooo 1 gün giremedik nete eve geç geldik sayfalar almış başını yürümüş...

cevap yazamadığım arkadaşlar varsa kusuruma bakmasın...hafta sonu cevaplar makaramızı yaparız...iyi geceler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aradım en geç cumaya motorunuza binmiş olursunuz denildi :D 1hafta bekle bekliyebilirsen
    kardeş ben demiştim ama dimi....

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı tayfun2609 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben demiştim ama dimi....
    Evet sen demiştin ve ben de gerçekleşmesin diye dua etmiştim ama kısmet demek ki beni zor duruma düşürse de bu gecikme, hayırlısı deyip tatmin ediyoruz kendimizi

cbf lerini alacak arkadaşlara öncelikle hayırlı olsun. bol bol fotoğraf istiyoruz. özellikle gri renk sahipleri

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    Evet sen demiştin ve ben de gerçekleşmesin diye dua etmiştim ama kısmet demek ki beni zor duruma düşürse de bu gecikme, hayırlısı deyip tatmin ediyoruz kendimizi
    hepimizin için hayırlısı olur inşallah...

beklemekten başka çare yok... ama motoru alınca acısını çıkartacaz inşallah

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı tayfun2609 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepimizin için hayırlısı olur inşallah...

beklemekten başka çare yok... ama motoru alınca acısını çıkartacaz inşallah

bayiiden çıkar çıkmaz benzinlik var orada karnını doyuracam. edeplice istanbul yoluna çıkacam . sonrada verecem kırbacı verecem kırbacı.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    valla arkadaslar bende alıcam cbfımı kısmetse p.tesı yada salı dedı bayı istanbul bu arada

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaslar bende alıcam cbfımı kısmetse p.tesı yada salı dedı bayı istanbul bu arada
    banada salı dedi ama cumaya kalır o iş hangi bayi acaba:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Herkese aynı tarih söylendiğine göre kesinleşmiş pazartesi dağıtımın başlanacağı herkese şimdiden hayırlı olsun diyeyim

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banada salı dedi ama cumaya kalır o iş hangi bayi acaba:D
    valla kardes dun aradılar ben ızmıtteyımde kımlık fotokopınızı gonderın dedıler bu gun ıcın fatura kesıp otvnızı oduycez dedı sız gelınce beklemeyın dedı heralde kesın p.tesi alırız konsuk motor benım

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    valla kardes dun aradılar ben ızmıtteyımde kımlık fotokopınızı gonderın dedıler bu gun ıcın fatura kesıp otvnızı oduycez dedı sız gelınce beklemeyın dedı heralde kesın p.tesi alırız konsuk motor benım
    verginizi ödeyecez dediyseler motor ellerinde yada motor-şase seri numaraları ellerinde demektir. bu iyi gelişme. hadi bakalım hayırlısı olsun.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verginizi ödeyecez dediyseler motor ellerinde yada motor-şase seri numaraları ellerinde demektir. bu iyi gelişme. hadi bakalım hayırlısı olsun.
    kısmet bakalım gelsin artık gri cbf yeteri kadar bekledik

Motosikleti
    kısmet bakalım gelsin artık gri cbf yeteri kadar bekledik
    usta istanbulda hangi bayiden alıyorsun aynı bayimi die soruyorum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler