Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dur benim testimden geçicen...seni Çınarcık yollarında görücem...yaylaya çıkarken yusufluycan virajlarda...kız gibi kullanırsın city ortamında...dağa taşa vurucaz makinaları...

bak ethemm76 nikli abinle tanıştırcam...Fordcu kendisi... Yani Ford fabrika personeli...10 numara adamdır ...onun köyüne gidicez kivi yicez...ohoo ama sen gezerken ben havalimanında sürtücem gavurların bavullarını taşıycma yallah şofer şarkısı eşliğinde... bu yaz senin hacı...kanka cbf benim oyuncağım olmuş...bi yerde patlıycaz bakalım nerde...kime niye kime kısmet...

hacı tam fırıldak olduk yollarda İstanbul trafiğinde gözler kapalı giderim her aracın ne yapacağını önceden kestiririm...ha meteor düşer yukardan ona bişey yapamam...trafik çağırırız meteora 8/8 kusur verilir ben yine yırtarım...

hadi ben yatar...

demek arkamdan gülüyonuz...ben hareket halinde çok barnaklarım gezi arkadaşlarımı...arttık sen kaşındın...aklını alıcam yolda mücoşş...
    ohoo abi biz köy çoçuğuyuz az dolaşmadık dağda taşda titanla cuplazaten kafayı bozdum alıcam bitane enduro dalıcam AMAZONA

bide abi benim motoru aldığımız gün senle ayrılmıştık ya sen ışıklardan daldın gidiyon kamyonla taksının arasında giderken resmen ayağa kalkıp sağsol kıvırarak geçtn ben orda anladıım seni zatenhatırladın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohoo abi biz köy çoçuğuyuz az dolaşmadık dağda taşda titanla cuplazaten kafayı bozdum alıcam bitane enduro dalıcam AMAZONA

bide abi benim motoru aldığımız gün senle ayrılmıştık ya sen ışıklardan daldın gidiyon kamyonla taksının arasında giderken resmen ayağa kalkıp sağsol kıvırarak geçtn ben orda anladıım seni zatenhatırladın
    tamam ist. trafiği ama sonra arada kalmayın. Hem makas denen meret çok tehlikeli, lazım olmadıkça(ama çok lazım) yapmamalı.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

biraderim zincirle birlikte dişli seti yokmu peki...benim zincir alma zamanım geldi...ama dişli setinide ayarlayabilirmisin...
    Mete hocam, kusura bakma bu kısmı yeni gördüm.
    Dişli seti yok bende ne yazık ki.
    Sadece O-ring zincir var. DBC marka Kore malı.

Şu sitede ürün var ama stokta kalmamış sanırım :
    http://www.rialli.com/ara/8600__arka...honda-cbf-150/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 ----------

hacı senin oring zincir kaç kuruş didin...peki dişliler yokmu aldığın yerde ...set olarak alaydık senden paşam...

Hacı abi aynen yaza yeni dişli zincir setiyle girmek farz bence...bencede filhakika
    Hacı abi zincirin fiyatı 45 lira.
    İstanbula bi kaç arkadaşa gönderdim 5-6 lira civarı da kargo parası tutuyor.

http://www.sahibinden.com/cbf150_ve_...XQQdisplayitem
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Dunlop lastik kullanan arkadaşlar varmı CBF 150 için? Dunlop ile IRC arasında kaldım.Dunlop daha ucuz bu arada.100TL diğeri IRC 130TL geliyor.Fakat takan ustalar IRC daha iyi dedi.Dunlop daha iyi bir marka diye biliyorum.Kullanan yokmu?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

2. el cbf 150 veya 250

öncelikle herkese slmlar
    Yeni baslayacak biri olarak dolandırılmaya gayet musaıt oldugum ıcın sızden yardım ıstıyorum 2. el motor konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim...
    İyi günler..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dunlop lastik kullanan arkadaşlar varmı CBF 150 için? Dunlop ile IRC arasında kaldım.Dunlop daha ucuz bu arada.100TL diğeri IRC 130TL geliyor.Fakat takan ustalar IRC daha iyi dedi.Dunlop daha iyi bir marka diye biliyorum.Kullanan yokmu?
    Geçmiş sayfalarda (hangi sayfada olduğunu hiç bilemiyorum) motorumu almadan önce forumu hatim ederken bi yerde okumuştum. Dunlop lastik alan bi cbf kullanıcısı lastiklerde ilk 5-6 binli kmlerde çatlaklar oluştuğunu yazmıştı. Genelde cbf te kullanılan ve memnun olunan görünen bilinen ve rağbet gören, kalitesini kanıtlamış, memnun kullanıcıları çok olan 3 tane marka var. Forum ortamından bi genelleme yapmak gerekirse; Michalen, Prelli, IRC sorunsuz ve kullanıcıları memnu, örneğin benim arka Prelli, ön IRC, iki tekerden de çok memnunum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:26 ----------

Alıntı m_atalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese slmlar
    Yeni baslayacak biri olarak dolandırılmaya gayet musaıt oldugum ıcın sızden yardım ıstıyorum 2. el motor konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim...
    İyi günler..
    Bir gün motorumu satarsam bu ortamdan bi arkadaşa dost işi misali satmak isterim, servise mervise göstermek vs uğraşmadan direk otobüsüyle gelsin İstanbul' dan (Alıcının İst. dan olduğunu düşünürsek) misal motoruna atlasın gitsin. Ama benim motor satıyorum dediğim an, sanırım 30-40 bin arası bişey olacak. Bu yazda binmeyi düşünüyorum, 2011 yazına Allah kerim. Ya sym gts 250, yada 5-6 bin tl lik bi taka 4 teker Gerçi bu gazla 2011 de falan benzin 4-4.5 tl falan olur. Belki 5 i bile görür .O zamanda cbf 150 her açıdan eskisine göre kullanıcılar açısından daha cazip olabilecektir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:34 ----------

Metocan, bu günlerde bi denkleşemedik telefonda, bu gün işteyken aradın, acamadım kusura bakma. Akşam aradığımda da sanırım sen müsait değildin sanıyorum.

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 ----------

üstad ay sonuna dogru ankaraya gelıcem geldıgımde goruselım bı bakayım gorup almak ısterım zıncırden cunku benımkını gerıorum 300 km fılan sonra bollasmaya baslıor motorun benden oncekı sahıbı sagolsun hıc bakım yapmamıs zıncırede o yuzden ıhtıyacım var alsam ıyı olur

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aferin yeğen çözmüşün beni... kolay kolay arac altın agirmem...yakmam kendimi...risk alırım ama canımada susamadım...fakat yoğun trafiğide seviyorum...bir takıntım var...illaki hareket halinde olucam...sıkışık trafikte ayaklar asla yere değmeyecek... never...

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben Sirkecide dişlilerimide bulayım servise bişey ödemeden bi sigara parasına taktırayım ...

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka nerden buluyon bu marka lastikleri...

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Metocan, bu günlerde bi denkleşemedik telefonda, bu gün işteyken aradın, acamadım kusura bakma. Akşam aradığımda da sanırım sen müsait değildin sanıyorum.
    kanka mesaim bitti arac yıkıyodum meşgule aldım...yarın araşalım koklaşalım...

Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad ay sonuna dogru ankaraya gelıcem geldıgımde goruselım bı bakayım gorup almak ısterım zıncırden cunku benımkını gerıorum 300 km fılan sonra bollasmaya baslıor motorun benden oncekı sahıbı sagolsun hıc bakım yapmamıs zıncırede o yuzden ıhtıyacım var alsam ıyı olur

bu cbfler bizi çekmiyor hacı...aynı bollaşma bendede var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    şimdilik yok
    valla zıncırı gerıom az 1-2 hafta gezdıkten sonra ula bı bakıom mahallenın cocukları benım zıncırle ıp atlıyolar bagırıom leyn dagılın uleynnn dıe ondan sonra ugras valla hacı abı saka bı yana oyle emme cbflerın masallahı var be usta az kahrımızı cekmıolar masallah dıyek gercı benım su ana kadar hıc sıkayetım olmadı valla zıncır sorunumda bı oncekı sahıbının dıkkatsızlıgı ve vurdumduymazlıgından kaynaklanıo cbfte su yok yanı hehe valla hacı abı ben cbr125 ten ındım buna bındım cok memnunum hemıde acaıp cok

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    valla zıncırı gerıom az 1-2 hafta gezdıkten sonra ula bı bakıom mahallenın cocukları benım zıncırle ıp atlıyolar bagırıom leyn dagılın uleynnn dıe ondan sonra ugras valla hacı abı saka bı yana oyle emme cbflerın masallahı var be usta az kahrımızı cekmıolar masallah dıyek gercı benım su ana kadar hıc sıkayetım olmadı valla zıncır sorunumda bı oncekı sahıbının dıkkatsızlıgı ve vurdumduymazlıgından kaynaklanıo cbfte su yok yanı hehe valla hacı abı ben cbr125 ten ındım buna bındım cok memnunum hemıde acaıp cok
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...n-sonuncu.html

bu xenonlar 65 gaymeymiş...bence kaçırılmayacak fırsat...bırak zinciri hacı zenonu kap bedeve...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    şimdilik yok
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...n-sonuncu.html

bu xenonlar 65 gaymeymiş...bence kaçırılmayacak fırsat...bırak zinciri hacı zenonu kap bedeve...
    usta ben xenon kunlanıorum zaten h7 takmıstım teee dedemın zamanında hehe ama almayı dusunen arkadaslar ıcın cıdden ıyı olur ben h7 sadece kısayı 75 lıraya almıstım

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Honda nın sitesine girdim fuar sonrası değişikliklere bakmaz üzere.Eski günleri(motorsuz günler..) yad etmek için cbf ye girdim.Bi de baktım ki bizim aslanların mavi rengi yok.Ee işte Honda da böyle tokatlanır.Herşey bizim elimizde dn-01 in fiyatını nasl çektiler satılmayınca....Bu sene Honda biraz akıllanıyor gibi ne dersiniz

Yazın fiyatlar ne kdar artıyo !!??

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    geçen sene 3 ayda bir 50-100 artıyordu.

bu hondanın yeni sukutırı nedir böyle arkadaşlar? bilmediğimiz bir özelliği falan mı var. 10 cc daha katıp hayatımda görüğüm en çirkin motoru yapmışlar. yavaştan aktiva ile biğti emekliye mi ayıracaklar ki?

hahah..düzeltmişler..dün orada çok tuhaf bir motor vardı şimdi izi yok.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    evet ya daha ben sabah baktım vardı senin yorumu görünce bozulup kaldırmış olmasınlar.

Tamam dostum. Geldiğin zaman haberleşelim.

Evren, merak ettim valla şimdi, keşke resmini çekseydin şu çirkin skutırın, görmüş olurduk
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    valla gördüm...BEN DELİ DEĞİLİM!

bu arada fuar resimleri konulan bir başlık bulamadım. Var mı öyle bir başlık?

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Var da daha güncel konular yüzünden görünmüyor.Biraz daha kurcala üstad

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    siteden bir arkadaşımız paylaşmış resimleri bu linkte:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...yorumlari.html

ahanda buldum motor da bu:

http://img148.imagevenue.com/img.php..._122_410lo.jpg

http://img31.imagevenue.com/img.php?..._122_478lo.jpg

sıpeysi yüzon

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:27 ----------

işte spacy 110

http://www.chinamotortrade.com/uploa...acy110%202.jpg

çin malı motor sitesinde çıkıyor aynı motor

Motosikleti
    CbF 150
    adı atom karınca olmalıymış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:20 ----------

bu arada ben onur. istanbuldanım. cbf mi 3-4 gün önce aldım hazirandan sonraki tüm gezilere benide yazın:=)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler