Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Yeni modeller yağ yakmıyor dense de onlarda yağ yakıyor galiba...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF 150 - CBR 125 - YZF R25
    2015model 4700de bir cbf 150 im var. Bugün yanıma bi abi geldi hysoung la takas yaparmisin dedi. Motoru 30.000kmdeymiş. Kazası yok dedi. Tanıdığım bir serviste bakımları yapılmış. Üste 500tl istedi. Sizce takas yapılır mı yoksa yaramaz mı ?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı semih1963 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015model 4700de bir cbf 150 im var. Bugün yanıma bi abi geldi hysoung la takas yaparmisin dedi. Motoru 30.000kmdeymiş. Kazası yok dedi. Tanıdığım bir serviste bakımları yapılmış. Üste 500tl istedi. Sizce takas yapılır mı yoksa yaramaz mı ?
    hyosugn gr 250 r ise 30000 km egzantrik ve subap problemlerinin başladığı km lerdir.

Motosikleti
    CBF 150 - CBR 125 - YZF R25
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosugn gr 250 r ise 30000 km egzantrik ve subap problemlerinin başladığı km lerdir.
    Cevabiniz için teşekkürler. Banada takas mantıksız geldi yapmayacağım.

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    selam arkadaşlar bende şöyle bir arıza zuhur ediyor.. motorum 15 binde sıfırdan beri bende motor 6000 devirden sonra yolda mzler gibi bir garip inleme sesi geliyor ama boşta öyle bişey yok . eskiden bu ses sanki yoktu yada kulağım alıştığından şimdi daha çok gelmeye başladı galiba .. başına böyle bir sorun gelmiş olan varmı acaba şanzımandan şüpheleniyorum çünkü orta sehbada böyle bir ses yok yüke binince oluyor aslında mantıksız gelebilir ama ön dişlidende şüpheleniyorum . teşekkürler.

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Aynı ses bendede de var pirelli duratraktion yeni lastik taktığimda biraz daha ugultu arttı bunlar biraz dişli lastik olduğundan o sesi yapıyo herhangi bir sıkıntı yok merak etme.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    arkdaşlar motor 850 km de 17 kuruş civarı yakıyor normal mi acaba 2,5-3 litrelerden bahsediliyordu.Fazla yakıyor gibi

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    Alıntı sinka251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı ses bendede de var pirelli duratraktion yeni lastik taktığimda biraz daha ugultu arttı bunlar biraz dişli lastik olduğundan o sesi yapıyo herhangi bir sıkıntı yok merak etme.
    yok kardeş bu lastik sesi değil zaten üstünde orijinal durolar var ses daha çok şu eski alman mz motorsikletleri motordan hari. inleme sesi yapar ya onun gibi bir ses sanki abzürt olacak ama zf şanzıman kamyonların 4-5 vitesta çıkarken 2100 devir aralığında türbün şanzıman sesi kombinasyonu gibi . daha nasıl anlatılır bilmiyorum ama videoya çekip koaycam galiba . ustaya götürecem ama boş beleş yerleri değiştirip maddiyat çıkarmasın istiyorum . saygılar.
    bu efe mut'lu

sertel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Temiz cbf im satılıyor ilan sahibinden.com numaram 200980932 ilgili ilandan görebilirsiniz alacak arkadaşa hayırlı olsun

Motosikleti
    cbf 150
    selamlar herkese arkadaşlar yeniden honda cbf 150 alacagım yardımınızı bekliyorum 2012 ve ustu adanadayım yakın illerdede olabilir sadece kırmızı şimdiden teşekkurler[COLOR="Silver"]

rifatyontar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3İ EVO
    Arkadaşlar CBF 150 üzerinde kendime youtube kanalı oluşturdum.Gezdiğim dolaştığım yaşadığım şeyleri kask kameramla video günlük tutuyorum.İzlemeye değer bulursanız ve abone olursanız sevinirim link atıyorum
    mete_han ve champion77 bunu beğendiler.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Şahsi görüşümdür; sadece müzik eklenmiş bu tip videolardan hiç haz etmiyorum. Motorun, rüzgarın sesini duymayı tercih ederim.
    tncbzkrt bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar elinde çıkma zenon varmı veya tek kullanıp ikincisini bekleten...varsa ben satın alabilirim...

zenon düşünen varsa da şu ürünü ortak alabiliriz...benle irtibata geçebilirsiniz..ürün bu arac için ama ömürlük kullanım diyebilirim...

http://www.hepsiburada.com/space-can...-OTSPCLAAMZ149

rifatyontar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3İ EVO
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi görüşümdür; sadece müzik eklenmiş bu tip videolardan hiç haz etmiyorum. Motorun, rüzgarın sesini duymayı tercih ederim.
    Öncelikle eleştirin için teşekkür ederim ve dikkate alıcam.Aslında kameranın mikrofon sorununu yeni çözdüm ve birazda ne konuşucağım konusu dert ediyordum ama havadan sudan yoldan motordan yani yer yer planlı yeryer doğaçlama rüzgar sesi fonunda dialoglarımda olucak

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elinde çıkma zenon varmı veya tek kullanıp ikincisini bekleten...varsa ben satın alabilirim...

zenon düşünen varsa da şu ürünü ortak alabiliriz...benle irtibata geçebilirsiniz..ürün bu arac için ama ömürlük kullanım diyebilirim...

http://www.hepsiburada.com/space-can...-OTSPCLAAMZ149
    Cikma zenon var bende motoru aldigimda cikartmistim adresini ver gondereyim.
    mete_han bunu beğendi.

cios106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250 L
    selamlar, pilot street yada sporty siparişi verebileceğimiz bir internet satıcısı arıyorum ama taze olmalı. alıp memnun kalan varsa adres verebilirmi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı sinka251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cikma zenon var bende motoru aldigimda cikartmistim adresini ver gondereyim.
    Allah razı olsun aga..ücreti mukabilinde hemen adresi özelden atıyorum...havalarda erken kararıyo bizim farlar 60 lık ev ampulu gibi zaten..sevindim bak bu işe Allah razı olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karburator temizlendikten sonra yagmur yagdiginda motor spot ediyor. Asiri yagmurda yolda tekliyor. Buji buji piposu degistu. Piponun uzerinden kablu kenalarindan yagmur giriyor olabilir diye bant cektik biraz daha rahatladi ama tam duzelmedi. Yardim edin arkadaslar cozemedik sorunu

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    Tüm Cbf ailesine merhabalar. 2009 model 20850kmde 2014 haziranda ilk sahibinden aldığım motorumla aranızdayım. Çok eski üye olmama rağmen genelde iyi bir forum okuyucusuyum. Şuanda 24000 in olan motorumun iki durumu için fikirlerinize ihtiyacım var. Motorumu sabah 5 km akşam 5 km olmak üzere günlük kullanıyorum sabah akşam en az 1 dk ısıtmadan hareket etmem fakat motorum 100 kmde 3.5 litre tüketmekte. Bakımını aksatmadan 2000 kmde bir castrol yağ ile yapıyorum 1300 km önce ngk buji ve hava filtresi değişti. Diğer konu ise far aydınlatma için ne önerirsiniz zenon istemiyorum daha doğrusu orjinal farı kesip biçmek istemiyorum bu konuda fikir tavsiye ve linklerinizi bekliyorum. Uzun olduğu icin kusura bakmayın şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    RX3 EVO . CBF 150
    Arkadaşlar merhaba diyerek başlayalaım....
    Mayıs 2015 te sıfır cbf 150 almış bulunmaktayım şu an için gayet memnunum..
    Motora yan çanta takmak için araştırmalara başladım yan ve arka çanta için internette çeşitli modeller var ancak yan çanta sökülüp takılan tipten istediğimden Arwiç cv 22 modelden aldım ancak buna uydun yan çanta demiri bulmak için bayağı uğraştıktan sonra Elazığ Yoldaş motorda arka ve yan çanta demirleri ayrı ayrı olması ve istediğimde de yan çanta demirleri arkadan ayırmanın kolay olacağı için bunları seçtim sipariş verdim geldi ve montajını yaptım.. gayet kullanışlı oldu tavsiye ederim....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler