Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    amastris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vfr 800
    Saol tesekkur ederim. Whatsapp gurubu zaten varmis. Sanirim ilgililer msjni okuduktan sonra seni guruba dahil ederler.

Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla süper fikir.
    kısmetse yarın fuardayım ama 14 den sonra var mı gelecek. Sabahtan aküyü değiştirmeyi düşünüyorum. bir yanlışlık yapmazsam çalışırsa motor ile geleceğim.
    Ben şimdiden numarayı yazayım grubu oluşturursanız beni unutmayın. Çok deli olacak bence bu sene :
    0530 970 10 18

amastris aramıza hoşgeldin Allah kaza bela vermesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Nightshift eklendi, eklenmek isteyen haber versin...

yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Ekleyin bakim birbirinizi bizde böyle iç bölgelerde ezik ezik tek tek gezelim...

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Alıntı yanakadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekleyin bakim birbirinizi bizde böyle iç bölgelerde ezik ezik tek tek gezelim...
    :D:D:D:D:D sabah sabah çok güldüm yaaa

hayırlı sabahlar herkese

izmir dekiler telefonları yazın bizde bir grup oluşturalım...

05055252783

:D kıskananlar çatlasın :D
    yanakadam bunu beğendi.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar, iyi haftalar...
    Arkadaşlar, eklenmek istediğini söyleyip telini verenleri ekliyoruz ayrı gayrı yok...

yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    Alıntı marlox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D:D:D:D:D sabah sabah çok güldüm yaaa
    hayırlı sabahlar herkese
    izmir dekiler telefonları yazın bizde bir grup oluşturalım...
    05055252783
    :D kıskananlar çatlasın :D
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar, iyi haftalar...
    Arkadaşlar, eklenmek istediğini söyleyip telini verenleri ekliyoruz ayrı gayrı yok...
    Valla ne diyeyim ki uzağım ve cidden kıskanıyorum Çanakkale, tekirdağ, muğla, çeşme felan yapacağım bu sezon. İyi olurdu yakın olduğumuz denk geldiğimiz yerlerde bir çay içer tanışırdık en azından. Burdur üzeri geçecek ve konaklamaya ihtiyacı olan herkese kapım açık. Bekar ve yalnız yaşıyorum bolca insan besleyebilir uyutabilirim

505 305 75 60

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Selam,
    Şu koruma takozu sanki çok başarılı gibi. Ne dersiniz?
    Hiç bir yeri delmeden ve sağlam bir yere montajlanmış. Sürüşe engel teşkil eder mi onu pek bilemedim ama videoda adam çok keyifle kullanıyord? Adama videonun altında sordum ebay linki verebilir misiniz diye bakalım cevap gelirse, gelen cevabı sizinlede paylaşırım.

Genelde aşağıdaki gibi grenajı tutan yere yapılan montaj, 5 km ile bile yatırsak o minicik L saç parçasını eğer grenajıda parçalar...

cbr250r da taktırmıştım bir kere yeşil yanarken dönüşte kadın yola atladı ve en fazla 10 km hızla yatırmıştım (Tamamen benim acemiliğim.). Takozun 1 mm ini neredeyse törpülemişti ama motora ilginçtir hiç hiç bir şey olmamıştı. 150 TL ye takırmıştım ama tek seferde kendini fazlasıyla amorti etmişti
    incaroad bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    vfr için en iyi koruma takozu radyatörün oradan çıkan 3 yada iki ayaklı olanlar... eski vfrmde vardı ama yenisine bulupta takamadım... bulursanız bende isterim

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    ne demiş atalarımız? Yan yatmamış vfr yoktur, yan yatıcak vfr vardır ben çok önemsemiyorum açıkcası en kötü ihtimalle boyatırım napalım yani benim sağlığımdan önemli mi

bende çok araştırdım ilk başlarda koruma takozu bulamadım, bulan olursa link atın
    yanakadam bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    ben buldum da fiyatlar uçuk :D yan yattığında grenajı boyatmak yada çin grenaj almak daha ucuz :D hmm 50tl ye 50$ da koruma takozu var ama ben pek koruyucu bulmadım ilk düşmede motor yere değmeden kırılacakmış gibi

gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Geçen gün metrobüse binmek zorunda kaldım sağ tarafımdan bir ses "al bi scooter hınısınımınıhını...." dedi motorsuzluk ne kötü bir şey arkadaş :(

Motosikleti
    Yamaha X max 250
    Ben bi koruma takozu buldum daha doğrusu kullanan kişide ama nereden satın alabilir yada yaptırabiliriz bilmiyorum çünkü sahibide bilmiyor önceki sahibinden kalmaymış.. hem karenajı delmeden, hemde düştüğünde karenajı kırmayacak şekilde konumlandırılmış. tam ortada duruyor bilirsiniz bizim motor düşse bile sinyalin üst kısmı kesin yere değiyor. bu çözüm olabilir açık halininde (yani nereye tutturulmuş falan karenajsız fotografını) bulmuştum ama şuan göremedim. rast gelirsem onuda paylaşırım çünkü bunu biyerlerde sanayide falan yaptırabiliriz belki?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85335059/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Uğur bey motobike fuarına gittiniz mi? xmax250 çok ilgimi çekti açıkcası
    gama bunu beğendi.

gama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER 700
    Fuara gittim.. şimdi x max e bakıyordum ama 2015 biraz pahalı ikinci ellere yönelmek lazım..

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS

Motosikleti
    Yamaha X max 250
    marlox evet benim dediğim 1 ve 3'ncü fotografta paylaştığın gibi. 2'nci su haznesini deldirenlerden sol karenajda. nasıl yapar ve yaptırırız şöyle bişey? bak ilk fotografta takozun bağlı olduğu metal yassı çubuk var karenajın sökülmüş nereye bağlı olduğunu gösterir bi fotograf vardı elimde bulabilirsem onu atıcam buraya

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Merhaba arkadaşlar.

Sizce en iyi uzun yol motoru hangisi?

İşte bu konuda bir anket var. Katılmayan arkadaşlar oyunu kullansın. VFR 800 ikinci sırada görünüyor. Oy verenlerin çoğu hiç VFR 800 kullanmamış olsalar bile insanların gözünde bu modelin ne denli özel ve zihinlere yer etmiş olduğunu bir kez daha anlıyoruz.

Ankete katılmak için bağlantıya gidin;

http://www.motosiklet.net/forum/anke...u-hangisi.html

Sevgiler.

Motosikleti
    Yamaha X max 250
    Verdik oyumuzu.. Ne demiş karınca? "Ben de bilirim bir damla suyla sönmeyeceğini ama maksat, tarafımız belli olsun."
    gama ve amastris bunu beğendiler.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    fiyat performans testi olaymış ya :D bak ozaman vfr nasılda ön plana çıkar :D

Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar merhaba, bende temiz bir vfr bulabilirsem araniza katılmayı düşünüyorum. Bende forumu bastan sona okudum, ve sayenizde vfr ye hayran kaldım. Şu anki motorum cbr250. Genelde uzun yolda gezilerde kullandim motoru 3 kez İstanbul - Mersin yaptim, 1 kerede arkadaşlarla istanbuldan cikip fethiyeye sahil kesiminden 10 günlük bi tur yaptik. Ama artik gerçek bir sport touring alma zamani geldi diye düşünüyorum. Ben denizciyim 2 hafta icinde gemiden ayrilip temiz bir vfr bulacam inş. Favori rengim füme ama beyaz veya cgr olabilir.
    Benim icin cantalar olmassa olmaz, size sormak istedigim hondanin orjinal 3 lu çantasını sıfır alabiliyormuyuz piyasada mevcutmu birde içinizde 2008 ve üstü satmak isteyen var mi
    marlox bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Günaydın forum ailem...

aramıza şimdiden hoşgeldin Barbossa

Temiz vfr yi bulmak birde rengini seçmek ve hatta o vfr de bir de çanta olsun demek şuna benziyor dicem ama buna örnek bile bulamadım :D
    sen temize yakın bir vfr bul grenajlar boyalı olsa da olur büyük kazası olmasın yeter. düşmeyeni çok nadir bu meretin. ben o kadar titizim mesela benim motor bile sağ grenaj boyalı :D genelde de sağa düşüyor her ne hikmetse. çantalar yanlış hatırlamıyorsam servis tarafından bulunuyor ama 2500-3000 falan derler. orjinal çantasının yerini tutmasa da givi nin bir modeli gayet güzel yakışıyor 3000 vermektense 1000 bile vermeden çanta işi çözülür. motoru alırkende gerçekten rengine bakma baktın ki temiz kaçırma. mesela uygun fiyatlı arıyorsan izmirde orjinal çantalı siyah bir vfr var ama makinada boyada var. adam fiyatı çok uygun tutmuş bi konuş eğer alacak falan olursan ben izmirdeyim adamla buluşur motoru expertize sokturur sana expertiz kayıtlarını gönderirim. yani demek istediğim hertürlü yardımcı olurum. sen yeter ki vfr alcam de güzel kardeşim.

Motosikleti
    VFR 800
    Marlox teşekkürler, simdilik gemiden inene kadar sahibindende takipteyim, eğer izmirde gözüme kestirdiğim bitane olursa haber ederim. Vfr yi kesin alacam kafaya takmış durumdayim hatta soyle söyliyim 2 ay önce vfr icin ram mount telefon tutucu aldim ebay den, eve yeni gelmis.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler