Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burak Cingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 ABS EDS BGS '05
    benimki 2005 boyalı... Far camlarına benden önceki sahibi film çekmiş ama pek de güzel durmuyor yakından bakınca. Şimdilik kurcalamadım. Bende bu dikiz konusunda nedense orjinalleri sevemedim gitti. Çok kalitesiz duruyor hoş buda kaliteli durmuyor ya neyse....
    His Flower on His Nose VFR 800 Owner

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    VFR'nin en sevdiğim özelliklerinden biri de geceleri muhteşem aydınlatması, sanırım aydınlatmayı ve dolayısıyla görüşü de kısıtlıyordur far camındaki film bir an önce kurtulmanızı dilerim...

Motosikleti
    bilmem henuz bir sıkıntı yaşamadım sadece yakından kotu gorunuyor yakından şimdilik tek sıkıntı o...

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Herşeyin orjinali güzeldir...
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Selamlar, o aynalar 2 gün sonra elinizde kalacak tecrübeyle sabit, benimki brandaya takılıp kırılmıştı. Başka bir vfr'si olan arkadaştada vardı oda kırıldı. Şu an modifiye edilmiş GSXR 600 aynası kullanıyorum. Orjinal aynalarından daha sağlam
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Motosikleti
    o konuda hem fikiriz çok kalitesiz. Kokunu demir yapsalardı daha iyi olurmuş. ..

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:39 ----------

bu arada sanırım aynı bende gsxr 1000 dikizi getirttiriyorum 600 le aynı sanırım umarım uyar gelince fotoğrafı yayınlarım

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı Burak Cingiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o konuda hem fikiriz çok kalitesiz. Kokunu demir yapsalardı daha iyi olurmuş. ..

bu arada sanırım aynı bende gsxr 1000 dikizi getirttiriyorum 600 le aynı sanırım umarım uyar gelince fotoğrafı yayınlarım
    Orjinal aynaları ise uymaz, ben sanayide çubukları kırdırıp tekrar kaynak yaptırmıştım. Boyası, açısı, sinyal kabloları derken Bayağıda uğraştırdı, açıları tutturmak ayrı bir dert
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Motosikleti
    2010 CBF1000F

Yeni Aynalar gelmedimi daha Gelince fotoları isteriz, belki bizde taktırız
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    wallaha daha gelmedi. Ya bu hafta içinde gelir ya da önümüzdeki hafta içi bakalım bekleyip göreceğiz....

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkdaş varmı?

http://www.motosiklet.net/forum/alma...ml#post2579881

Motosikleti
    var ama etmem....

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    var ama etmem....
    zaten sana soran olmadı

Motosikleti
    yeni gelen led stoplrı taktım harika oldu bu sefer. Park halindeyken yanları yanıyor. Frene basınca ortadaki yanıyor arkaya arkaya eeepppeeeyyyycceee bir ışıtıyor frene basınca

http://www.ebay.com/itm/220895440660...84.m1439.l2649

t_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR
    Resimleri yayınlarsan sevinirim.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Ben de resimleri bekliyorum. Bir de şu linkteki http://www.riffgmbh.com/advanced_sea...%20%2807-09%29 gözüme çok güzel görünüyor bakıp bakıp duruyorum...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Burak Cingiz resim çekme ve yayınlama özürlüdür, neyse ben bi ara çeker sitede yayınlarım Artık bu gazla yapmazsa yapacak bi şey yok...

Motosikleti
    çekerim de yayınlarım da bu akşam hallederim yarın yayınlarım muhtemelen.... komple led stop xx için almıştım çok güzel ama pahalı birde gumruge takılma sıkıntısı vs vs...

zekerya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8 Fazer & Honda Goldwing
    Arkadaşlar Tekrar Merhaba

Daha önce forumda belirtmiştim. VFR 800'ü yaz sonu sattım. Kısmetse VFR 800, FZ1 Fazer veya Hayabusa almak istediğimi belirtmiştim. Gönlümden geçen motor tekrar VFR 800 almak, ancak kafama göre bir motor malesef bulamadım. Hayabusadan da biraz tırstığımdan ve ABS olmamasından dolayı FZ1 almaya niyetlendim. 2009 model ABS li bir model buldum. Kazasız boyasız tertemiz bir motor. 20.000- 21.000 gibi bir fiyata veriyor sahibi. Sizlerinde fikrini almak isterim. Bildiğiniz gibi FZ1 Fazer'ın piyasası olmadığından aldığımda eğer bir şekilde satmak istersem, uzun süre satmada problem yaşayacağımı tahmin ediyorum. Aynı fiyatlarda FZ1'in küçük kardeşi FZ8 Fazer'ı sıfır olarak alabilirim. Ama yabancı siteleri araştırdığımda kimsenin FZ8'den memnun kalmadığını gördüm. Hatta birçok kişi FZ6'yı FZ8'e göre daha başarılı bulmuş -ki VFR 800 kullanan bilir FZ6 Fazer VFR 800'ün gerek konfor gerekse güvenlik açısından yakınından bile geçemez. Bu konuda sizin de fikirlerinizi almak isterim. Alternatif motor teklifleri varsa bunları da değerlendirmek isterim. Ne tür bir motor istediğime gelince. Eşimle birlikte seyahat ettiğimizden touring tarzı motorlar tercihim. Bu bağlamda CBF 1000'i de araştırdığımda VFR 800'den daha iyi olmadığını gördüm. Diğer taraftan tip olarak pek hoşuma gitmedi. Birde 4 silindirli ve güçlü bir motor istiyorum. Fiyat aralığım 20-23.000 aralığında. Diğer taraftan ABS olmazsa olmazım.

Motosikleti
    düşünürmüsün bilmem ama çok temiz fz6 fazer s2 abs var bir tane. forumda adana mt de aratırsan muzaffer abimiz. bizim bütün grubun motor al sat vs işlerini de yapar. hem motor cok temiz hem abimiz. istersen goruşebilirsin teslimat konusunda da sehir dışına yardımcı oluyorlar. adana mt nin en son mersin gezisine de bakarsan orada motorunda birkaç kare fotoğrafı var oğlu kullanırken. bilgin olsun

---------- Post added at 01:49 ---------- Previous post was at 01:29 ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak Cingiz resim çekme ve yayınlama özürlüdür, neyse ben bi ara çeker sitede yayınlarım Artık bu gazla yapmazsa yapacak bi şey yok...
    normal stop

led stop

foto mak otomatık ışık ayrı yapıyor o yuzden kaarşıdan cekımde aynı gorunuyor. 3 metreden duvara yansıttım ledlı ıken frene basılmış halını kendı motorunuzu yansıtıp fikir sahibi olabilirsiniz.

zekerya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8 Fazer & Honda Goldwing
    [QUOTE=Burak Cingiz;2586181]düşünürmüsün bilmem ama çok temiz fz6 fazer s2 abs var bir tane. forumda adana mt de aratırsan muzaffer abimiz. bizim bütün grubun motor al sat vs işlerini de yapar. hem motor cok temiz hem abimiz. istersen goruşebilirsin teslimat konusunda da sehir dışına yardımcı oluyorlar. adana mt nin en son mersin gezisine de bakarsan orada motorunda birkaç kare fotoğrafı var oğlu kullanırken. bilgin olsun[COLOR="Silver"]

Daha önce FZ6 Fazer vs FZ6 Fazer S2 kullandım. Farklı birşeyler bakıyorum. Gerçi VFR 800'de kullandım ama VFR 800 gerçekten tekrar bilinecek bir motor. Uygun birşey bulsam zaten başka birşey almam heralde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler