Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözünüzü korkak alıştırmayın. tamirciler bizlerden daha yetenekli insanlar değiller
    yetenekle ilgisi yok yahu, dedim ya oldum olası benim kafa basmaz, elim yakışmıyor napayım. bir de bilmediğim konuya bulaşmamayı tercih ederim. mekanik vs. ile ilgili gelişen merak çocukluktan filan başlıyor aslında, ben de hiç olmadı öyle merak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maariz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 2005
    Arkadaşlar bütçem 250 lira, Hanıma,kask, yazlık mont,eldiven alıcam.Ne tavsiye edersiniz? Zaten,toplasan 3 kere artçı binecek,o yüzden bütçeyi düşük tuttum.

Arkadaslar burgman400 için uygun sisybar nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    Alıntı maariz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bütçem 250 lira, Hanıma,kask, yazlık mont,eldiven alıcam.Ne tavsiye edersiniz? Zaten,toplasan 3 kere artçı binecek,o yüzden bütçeyi düşük tuttum.
    Hasanpaşa da 2-3 mağaza var uygun şeyler bulabileceğin,motomax,motoplus,motosuperstore.Heps inin netine gir incele.
    Umarım bulursun.Biraz daha limitini yükseltmeni tavsiye ederim.Atasözünde ne demiş "ucuz mal alacak kadar zengin değilim"

Motosikleti
    Yamaha TDM 900 2005
    Sağol Ekinci,aslında en iyisi hanımı alıp oralara götürmek.
    Arkadaşlar bu arada,modifikasyondan 500 km'de 100ml yağ eksilttim.Bu da eskiye göre %85 oranda iyileştirme demek.Motor zaten yeni yağına alışınca,yağ yakma kesilecek gibi görünüyor.

Motosikleti
    Yamaha TDM 900 2005
    Arkadaşlar,"Lütfen Kaskımı Çıkartma" etiketlerini nereden buluruz?

Motosikleti
    CBR 600f,2006 Fazer 6,Burgman 400
    Burası ölmüş dostum boşuna yazma.Yazacak burgmancı kalmamış iki üç kişiyiz topu topu. Buluşalım dedık oda olmadı

Motosikleti
    Yamaha TDM 900 2005
    Al benden de o kadar...

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    ampulu değiştirmeyi hiç denemedim ama gördüğüm kadarıyla tekerin oradan el uzatılarak değiştirilebilir.
    üst taraftan da değiştirilebilir ama önce göstergedeki suzuki yazan parça, sonra ön taraftaki V şeklindeki grenaj, sonra takıp çıkarması tam bir işkence olan cam, sonra camın altındaki plastik grenaj(bu grenaj gösterge paneline bağlı, ben sökemedim o yüzden) sökülmeli. tam bir saçmalık yani. o yüzden suzukinin bir far için bu kadar saçmalık yapmadığını düşünüyor ve tekerin oradan el uzatılarak değiştirilebilir diyorum.
    Ampül değişimi dediğin gibi alttan el uzatılarak geçmeli bir plastik parçayı çıkarılarak çok rahat bir şekilde yapılıyor, ampul bitikmi diye bakmak için ustanın elini aşağı atıp ampulu çıkarması bir oldu diyebilirim, o derece kolaymış yani Ancak benim sorun sigortadan kaynaklanıyormuş, öndeki suzuki yazan parçayı çıkarmak yetti sadece, kısa farlarıma kavuştum Ankara Endo Motors Önder ustaya teşekkürlerimle

arkadaşlar ; arkamda artçı ile kalkışta inanılmaz zorlandı bugün hafif yokuşta. ve balata kokusu geldi kayıştan olsa gerek. kurban bayramında değiştirdim debriyaj balatasını yani yeni, ama kayış kötüydü, çekme kuvvetini etkilermi kayışın kötü olması bunu öğrenmek istedim. çok bağırıyodu kalkarken rahatsız oldum. acıbadem burgerin önünden bahsediyorum yokuşta dediğim...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Motoruma lastik taktırma aşamasında baya bir düşündüm. En son bridgestone hoop ile metzeler feel free arasında kaldım ve metzelerde karar kıldım. Bu lastiği kullananlar yorum yapabilirmi acaba? Yada yeni bridgestone taktıran varsa onların yorumuda merak ederim.
    Perşembe günü %99 metzeler taktıracağım, bi fikrim olsun yinede.

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    http://www.amazon.com/Bestem-LGSU-BGMN-TKB-Black-Suzuki-Burgman/dp/B001OBO7IA Linkte satılan çantayı Türkiye'de satan, duyan bilen var mı arkadaşlar?

Motosikleti
    Alıntı electricsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.amazon.com/Bestem-LGSU-BGMN-TKB-Black-Suzuki-Burgman/dp/B001OBO7IA Linkte satılan çantayı Türkiye'de satan, duyan bilen var mı arkadaşlar?
    bu çanta orjinal değil ve kötü duruyor. benim size önerim şu olacaktır, tam oturuyor depo kısmına

http://www.motoplus.com.tr/urun/3431...ECIAL-TANK-BAG
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Arkadaslar 1ay olmuş soralı ama hiç kimse cvp vermemiş sisybar bulabileceğim biyer yokmu hiç bildiğiniz websitesi filan bakıp model seçebileceğim

Motosikleti
    Alıntı Gkhn83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 1ay olmuş soralı ama hiç kimse cvp vermemiş sisybar bulabileceğim biyer yokmu hiç bildiğiniz websitesi filan bakıp model seçebileceğim
    yeni kasamı eski kasamı belirtmemişsiniz
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Çok saol hocam, alt kısmı tam oturur gibi görünüyor gerçekten. Bu arada önümüzdeki hafta uzun yola çıkma planlarım var, sorum şudur: En ideal ön ve arka teker basıncı sizce ne olmalıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

bu çanta orjinal değil ve kötü duruyor. benim size önerim şu olacaktır, tam oturuyor depo kısmına

http://www.motoplus.com.tr/urun/3431...ECIAL-TANK-BAG
    Çok saol hocam, alt kısmı tam oturur gibi görünüyor gerçekten. Bu arada önümüzdeki hafta uzun yola çıkma planlarım var, sorum şudur: En ideal ön ve arka teker basıncı sizce ne olmalıdır?

Motosikleti
    içinden yağmurluğuda çıkıyor ve çok kaliteli. hein gericke zaten.
    birde shad marka var, bu ürün scooter için, cırtcırtlı yapışkanı var, motora sabitlenebiliyor ama bana pek kaliteli gelmedi ve yağmurluğu da yok zaten. bilginiz olsun yine de
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu1573.html

lastik basıncını ise havalar ısındığında 1 psi daha düşük vuruyorum daha çabuk ısınıp, içindeki hava daha çabuk genleştiği için.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    içinden yağmurluğuda çıkıyor ve çok kaliteli. hein gericke zaten.
    birde shad marka var, bu ürün scooter için, cırtcırtlı yapışkanı var, motora sabitlenebiliyor ama bana pek kaliteli gelmedi ve yağmurluğu da yok zaten. bilginiz olsun yine de
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu1573.html

lastik basıncını ise havalar ısındığında 1 psi daha düşük vuruyorum daha çabuk ısınıp, içindeki hava daha çabuk genleştiği için.
    Eyvallah, bu işe para ayırır ayırmaz bir orta çanta ayarlayacağım, seçenekler için çok teşekkürler..Yarın öğlen gibi güneye doğru yola düşüyorum bu arada, Burgman ile yapacağım 2. uzun seyahat olacak. Şimdiden yolum açık olsun Bana şans dileyin..

Motosikleti
    Eyvallah, bu işe para ayırır ayırmaz bir orta çanta ayarlayacağım, seçenekler için çok teşekkürler..Yarın öğlen gibi güneye doğru yola düşüyorum bu arada, Burgman ile yapacağım 2. uzun seyahat olacak. Şimdiden yolum açık olsun Bana şans dileyin..
    Kazasız belasız sürüşler.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıyorum 2004 bir tane burgman bende yakında aranızdayım bir aksilik olmaz ise...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler