Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı balthasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Özer,

Bu arada Anadolu Yakası için tavsiye edebileceğin(iz) bir servis var mı? Genel bir bakım yaptırmak istiyorum.
    Kesinlikle Kızıltoprak Ali esengül
    Fenerbahçe stadın karşısı,motorun tedavi olurken yanında kalıp sakinleşmesine yardımcı olabilirsin
    Benim adımı verirsen,zamanında ustalara ısmarladığım tatlı kontenjanındanda faydalanırsın :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    balthasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C5
    Çok teşekkür ederim. Sanırım önce tatlıyı soracağım :-)

Motosikleti
    Honda VT 750 Shadow C7
    Herkeze Merhabalar:
    Yaklaşık 2 aylık Shadow 750 kullanıcısıyım: Bu motoru almama karar vermemde siz kullanıcıların yaptığı değerlendirmeler ve yorumlar çok etkili oldu. Sizlerin bu güzel paylaşımlarınıza teşekkür ederim.
    Ben 46 yaşında yaklaşık 25 yıllık motor kullanıcıyım amatörüm. Kırklareli Lüleburgaz'lıyım. Daha önceki motorlarım Puch-Kanuni tigrina 100 -MCT 250 (hepside garajda duruyor)

Ben sizlerden egzost konusunda yardım talep ediyorum (Motorum 2007 model karbüratörlü) en güzel sesi elde edebileceğim egzost markası hangisidir.Bunun dışında sadece ön cama ihtiyacim olacak
    yerli cam yapan yerler var bu konuda yorumlarınız nedir.( Cam bağlantı crom larını kendim yapmayı planlıyorun)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı USTAL 39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze Merhabalar:
    Yaklaşık 2 aylık Shadow 750 kullanıcısıyım: Bu motoru almama karar vermemde siz kullanıcıların yaptığı değerlendirmeler ve yorumlar çok etkili oldu. Sizlerin bu güzel paylaşımlarınıza teşekkür ederim.
    Ben 46 yaşında yaklaşık 25 yıllık motor kullanıcıyım amatörüm. Kırklareli Lüleburgaz'lıyım. Daha önceki motorlarım Puch-Kanuni tigrina 100 -MCT 250 (hepside garajda duruyor)

Ben sizlerden egzost konusunda yardım talep ediyorum (Motorum 2007 model karbüratörlü) en güzel sesi elde edebileceğim egzost markası hangisidir.Bunun dışında sadece ön cama ihtiyacim olacak
    yerli cam yapan yerler var bu konuda yorumlarınız nedir.( Cam bağlantı crom larını kendim yapmayı planlıyorun)

Merhaba önce motorunuz hayırlı olsun.
    Exhaust için daha önceki sayfalarda Zıppırmanın eklediği video görselleri olması lazım,yok bulamadım derseniz You tube ta oladukça fazla sayıda exhaust videoları bulunmakta.
    Herkesin beğenisi farklı olduğundan seçim size kalmış.
    Türkiyede nerede bulurum derseniz,internet yolu ile yada bir çok serviste yardımcı olacaktır.
    Benim exhaust tercihim hep orijinal dan yana olmuştu,daha az ses,daha az çevresel şikayettir
    Cam konusuda sizin elinizden geliyorsa tabiki daha makbuldür.
    Saygılarımla.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Ustal39 Motorun hayıtlı olsun, eğer takma aparatını kendin yapacaksan istanbulda zeus motor var camların kalıbı var onlarda 125 tl ye yapıyor, ben memnun kaldım. Sahibinden de bulabilirsin. Eğer takma aparatını kendin yaparsan burada fotoğraflarla paylaşır mısın, merak eden arkadaşlara faydası olur...

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Herkeze Merhabalar:

En güzel sesi tabikide Cobra Egsozlardan alırsınız ama bu iş sadece egsozu tak gazla ile olmuyor. Karbüratörlerdeki Jet-Kit'leride değiştirmeliziniz.

İsmi : Cobra Classic Slashcut Exhaust
    USA fiyatları 400 - 450$ arasında
    türkiyede 1400 - 1800 tl'yi Highway Hawk'a istiyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Bu arada 320$ gibi fiyata E-Bay'de de var. Amerikadaki mağaza fiyatıı verdim size
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    VFR 800 A
    Jet Kit'in faydası veya görevi nedir?
    Ben sadece egsozu değiştirip tak gazla yapılmış bi çok shadow gördüm. Yetkili servisler tarafından da yapılan gördüm, başarılı ustalar tarafından yapılan da gördüm.

Motosikleti
    Honda VT 750 Shadow C7
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustal39 Motorun hayıtlı olsun, eğer takma aparatını kendin yapacaksan istanbulda zeus motor var camların kalıbı var onlarda 125 tl ye yapıyor, ben memnun kaldım. Sahibinden de bulabilirsin. Eğer takma aparatını kendin yaparsan burada fotoğraflarla paylaşır mısın, merak eden arkadaşlara faydası olur...
    Novablue yerli cam konusunda yakın çevremdeki arkadaşların çizilme konusunda endişeleri var. Sende böyle bir problem varmı? Gece sürüşlerinde ışık yansıması (dağınıklığı) gibi bir sorunla karşılaştınmı? Bu arada motora bayrak direği ve arka bagaj yaptım fotoları paylaşıp yorumlarınızı alacağım.Biraz zaman lütfen.

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzel sesi tabikide Cobra Egsozlardan alırsınız ama bu iş sadece egsozu tak gazla ile olmuyor. Karbüratörlerdeki Jet-Kit'leride değiştirmeliziniz.
    http://www.bikerperformance.com/imag....jpg?width=800
    İsmi : Cobra Classic Slashcut Exhaust
    USA fiyatları 400 - 450$ arasında
    türkiyede 1400 - 1800 tl'yi Highway Hawk'a istiyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Bu arada 320$ gibi fiyata E-Bay'de de var. Amerikadaki mağaza fiyatıı verdim size
    Egzost konusunda biraz endişeliyim. Küçük bir yerde yaşadığım için tepki almaktan çekiniyorum ama böyle bir motoruda sessiz kullanmak, bilemiyorum.Şu an kararsızım.Yardımın için teşekkür ederim...

Motosikleti
    VFR 800 A
    Yoo hayır hiç bir sorun yaşamadım bu şekilde, gayet memnunum.

Arkadaşlar herkese merhaba,

İsmim Mert 28 yaşıma girmek üzereyim ve İzmir'de yaşıyorum, aslında uzun zaman önce siteydim ama daha sonra özel sebeplerden birde motorsuzluktan ayrı kaldım. Eskiden (2008-2010) Regalim vardı, yaklaşık bi 10.000 km birbirimizin kahrını çektikten sonra yollarımızı ayırdık. Kısmetse yeni motorum Shadow ile birlikte tekrar bilgi paylaşımına dönmek istiyorum. Haftaya bugün motorumu teslim alıcam, umarım hayırlısı olur. Sayfaların hepsini okudum hepinizi az çok tanıyorum ve yazdıklarnızı takip ediyorum, birbirinizle olan paylaşımlarınız ve dostluğunuza hayranım. Sakıncası yoksa bire bir kafama takılan bir kaç soruyu sizede sorarak maddi planlama yapmak istiyorum.

1.Shadow'un rutin bakımı ne kadar tutar? Büyük ihtimale İzmir'deki Honda servisinde yaptırıcam ama başka servis önerisi olan varsa fikirlere açığım?
    2.Motoru İzmir'den almayacağım, İzmir'le aramda 1.000 km olacak. Sürerek gelirim diyodum ama sanırım hava şartları müsait olmayacak. O yüzden nakliye konusunda tecrübesi ve fikri olan var mı diye merak ettim?
    3.Ve son olarakta az önce yukarıda bahsi geçen egzozdan almayı planlıyorum (Cobra). E-bay'den siparişde vericem ama bu egzozun benim alacağım motora uyup uymayacağı konusunda emin değilim. Alacağım motor 2007 model VT 750 C4. Shadow dünyasında yeniyim o yüzden emin olamıyorum envai çeşiti var (bizimki onların Aerosu galiba) yardımcı olursanız sevinirim. E-bay şart değil daha uygun başka biyerdende temin edebilirim.

Bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bundan sonra çokca sohbet etmek umuduyla.

Saygılar,sevgiler...
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    VFR 800 A
    Dediğin gibi bizim motorlar aero. Vance & hines short shots ve long shots. Highway hawk, ve cobra'nın uzun modelinin seslerine hayranım. Fakat her biri bayaa gürültülü. Ben de gürültüden dolayı çok tereddütteydim. Highway hawk aldım. Şimdi hiç pişman değilim. Hatta rüyama bile giriyor sesi.

Motosikleti
    Honda VT 750 Shadow C7
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba,

İsmim Mert 28 yaşıma girmek üzereyim ve İzmir'de yaşıyorum, aslında uzun zaman önce siteydim ama daha sonra özel sebeplerden birde motorsuzluktan ayrı kaldım. Eskiden (2008-2010) Regalim vardı, yaklaşık bi 10.000 km birbirimizin kahrını çektikten sonra yollarımızı ayırdık. Kısmetse yeni motorum Shadow ile birlikte tekrar bilgi paylaşımına dönmek istiyorum. Haftaya bugün motorumu teslim alıcam, umarım hayırlısı olur. Sayfaların hepsini okudum hepinizi az çok tanıyorum ve yazdıklarnızı takip ediyorum, birbirinizle olan paylaşımlarınız ve dostluğunuza hayranım. Sakıncası yoksa bire bir kafama takılan bir kaç soruyu sizede sorarak maddi planlama yapmak istiyorum.

1.Shadow'un rutin bakımı ne kadar tutar? Büyük ihtimale İzmir'deki Honda servisinde yaptırıcam ama başka servis önerisi olan varsa fikirlere açığım?
    2.Motoru İzmir'den almayacağım, İzmir'le aramda 1.000 km olacak. Sürerek gelirim diyodum ama sanırım hava şartları müsait olmayacak. O yüzden nakliye konusunda tecrübesi ve fikri olan var mı diye merak ettim?
    3.Ve son olarakta az önce yukarıda bahsi geçen egzozdan almayı planlıyorum (Cobra). E-bay'den siparişde vericem ama bu egzozun benim alacağım motora uyup uymayacağı konusunda emin değilim. Alacağım motor 2007 model VT 750 C4. Shadow dünyasında yeniyim o yüzden emin olamıyorum envai çeşiti var (bizimki onların Aerosu galiba) yardımcı olursanız sevinirim. E-bay şart değil daha uygun başka biyerdende temin edebilirim.

Bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bundan sonra çokca sohbet etmek umuduyla.

Saygılar,sevgiler...
    Öncelikle motorun hayırlı olsun,iyi günlerde kullan.Rutin bakım derken birtakım açıklamalar yapman lazım. Motorun imal yılı, Km si, nereden alındığı,Kimden alındığı gibi. Yanlış anlaşılmasın nereden ve kimden alındığı konusundaki sözüme. Yer ve kullanıcı önemli. Egzost konusunda birlikte hareket edebiliriz uygun görürsen.
    Nakil konunda motoru nereden aldım bilmiyorum bu konuda ambarlar sana yardımcı olabilir ama senin iyi bir ambalaj yapman veya yaptırman gerekir sen ambarlara güvenirmisin desen ben güvenemem yinede karar senin.Bakım konusu benim aldığım motor 12000 Km de manuel kitabında yazan bakımı kendim yapmaya başladım zaten fazla bir bakım gerekmiyor.Yağ değişimi yağ filitre değişimi ben hava filitresinide değiştireceğim bujileri kontrol ettim iyi gözüküyor (zaten fuarda yeni buji alacağım)Bu arada şunuda belirteyim ben İzmirde yaşasam iyi bir yerde tüm kontrollerini yaptırırdım bizim burada böyle bir imkan olamadığından şimdi kendim yapmaya çalışıyorum.En yakın iyi servis yaklaşık 200 km uzakta İstanbul avrupa yakasında ben araba servisinde iyi bir bakım yapılacağını düşünmüyorum.

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

Yoo hayır hiç bir sorun yaşamadım bu şekilde, gayet memnunum.
    Novablue; sen camı Zeus notordanmı aldın ? Ebatları nedir bilgi verirsen sevinirim.

Motosikleti
    VFR 800 A
    Genişliğini hatırlamıyorum, uzunluk 70 cm. Kappa ve givi ile aynı model. Takma aparatı yok.

Dediğin gibi bizim motorlar aero. Vance & hines short shots ve long shots. Highway hawk, ve cobra'nın uzun modelinin seslerine hayranım. Fakat her biri bayaa gürültülü. Ben de gürültüden dolayı çok tereddütteydim. Highway hawk aldım. Şimdi hiç pişman değilim. Hatta rüyama bile giriyor sesi.
    Öncelikle motorun hayırlı olsun,iyi günlerde kullan.Rutin bakım derken birtakım açıklamalar yapman lazım. Motorun imal yılı, Km si, nereden alındığı,Kimden alındığı gibi. Yanlış anlaşılmasın nereden ve kimden alındığı konusundaki sözüme. Yer ve kullanıcı önemli. Egzost konusunda birlikte hareket edebiliriz uygun görürsen.
    Nakil konunda motoru nereden aldım bilmiyorum bu konuda ambarlar sana yardımcı olabilir ama senin iyi bir ambalaj yapman veya yaptırman gerekir sen ambarlara güvenirmisin desen ben güvenemem yinede karar senin.Bakım konusu benim aldığım motor 12000 Km de manuel kitabında yazan bakımı kendim yapmaya başladım zaten fazla bir bakım gerekmiyor.Yağ değişimi yağ filitre değişimi ben hava filitresinide değiştireceğim bujileri kontrol ettim iyi gözüküyor (zaten fuarda yeni buji alacağım)Bu arada şunuda belirteyim ben İzmirde yaşasam iyi bir yerde tüm kontrollerini yaptırırdım bizim burada böyle bir imkan olamadığından şimdi kendim yapmaya çalışıyorum.En yakın iyi servis yaklaşık 200 km uzakta İstanbul avrupa yakasında ben araba servisinde iyi bir bakım yapılacağını düşünmüyorum.

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

Novablue; sen camı Zeus notordanmı aldın ? Ebatları nedir bilgi verirsen sevinirim.
    İkinizede iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Egzoz konusunda Cobra Deluxe Classic Slashcut düşünüyorum. Hem görüntüsü itibariyle hemde tak çıkar susturucularının olması avantajıma gibi. Uzun yolda çok kafam şişerse susturucuları takıp devam ederim diye düşünüyorum. Zaten sitesinde de bu egzoz için komşuları rahatsız etmeyecek ama tatlı saf bir gürültüden bahsedilmiş. Benimde tam aradığım bu! Susturucularla çıkan tatlı saf seside istiyorum susturucusuz gürlemeyide. Egzoz konusunda beraber hareket edersek sevinirim? En azından e-bay'den falan alacaksak shippingi bölüşmüş oluruz...

Motor 2007 model 2008 trafiğe çıkışlı şuan 15.000 km'de ve Samsun'da, 12.000 bakımı atlanmış. Alır almaz yaptıracağım. Bakımsız geçen 3.000 km'nin çok sorun olmayacağını düşünüyorum. Rutin bakımdan kastım sizinde bahsettiğiniz 12.000 bakımındaki yağ,yağ filtresi, hava filtresi ve bujiler. Lastikler orjinal sanırım en fazla bir 5 bin daha giderler sonra onlarda değişecek. Metzeller düşünüyorum.

Nakil konusunda her ne kadar içim çok rahat olmasada nakil olayına gireceğim. Tanıdık birini buldum. Motor çizilirse parasını vericem dedi. Tabi eşşeği sağlam kazığa bağlayarak önce sarıp sarmalatıcam sonrada kasalatıcam.Koruma barını kullanarak dik durasını ve devrilmemesini sağlıycam. Umarım başarırız.

Servis konusunda İzmirde Yükseliş Honda avantajımız var. Honda'nın arabalarını değil sadece motorlarını satıyorlar ve ayrı bir motor satış ve servis yerleri var. Bu işte profesyoneller diyebilirim. Ha onlardan daha iyi servis yok mudur muhakkak vardır. Ama yetkili servisin garantisini veremezler. Birde yukarıda bahsettiğim ufak çaplı bakımlar olduğu için çok sorun olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    VFR 800 A
    Tavsiye ile gideceğiniz ve cruiser motor deneyimi olan bir usta bulduktan sonra, servisle garantiyle uğraşmaya gerek yok bence. En eski teknolojiye sahip bir motordan bahsediyoruz. Bakımı 100 tlyi geçmez, yağını ve fiktresini kendiniz bile değiştirebilirsiniz. Bu forumdaki üstatlar sayesinde ne sorunlar çözüldü bi bilseniz.

Tavsiye ile gideceğiniz ve cruiser motor deneyimi olan bir usta bulduktan sonra, servisle garantiyle uğraşmaya gerek yok bence. En eski teknolojiye sahip bir motordan bahsediyoruz. Bakımı 100 tlyi geçmez, yağını ve fiktresini kendiniz bile değiştirebilirsiniz. Bu forumdaki üstatlar sayesinde ne sorunlar çözüldü bi bilseniz.
    Daha önce işini bilmeyen ustalar konusunda çok çektim ama dediğiniz gibi tavsiye ile olursa insanın içi rahat ediyor.

Bu forumdaki ustalar sayesinde Shadow alıyorum zaten siz olmasanız karar vermek daha zor olurdu.

USTAL 39 egzoz konusunda cevabını bekliyorum? TR'de satışını bulamadım netten?

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Bence egzoz konusunda kullanılması gereken Cobra Deluxe Classic Slashcut tır kullandım ve hiç susturucu çıkartma gereği duymadım
    kütür kütür bir sesi var olabildiğince tok,carıltı isteyende istediği anda iki çıvatayı sökerek içinden susturucuyu çıkartabilir,
    susturucusuz sesi rolantide tadından yenmez ama gaz verildiğinde benim tarzım hiç olmadı ses güzelde olsa çok fazla.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence egzoz konusunda kullanılması gereken Cobra Deluxe Classic Slashcut tır kullandım ve hiç susturucu çıkartma gereği duymadım
    kütür kütür bir sesi var olabildiğince tok,carıltı isteyende istediği anda iki çıvatayı sökerek içinden susturucuyu çıkartabilir,
    susturucusuz sesi rolantide tadından yenmez ama gaz verildiğinde benim tarzım hiç olmadı ses güzelde olsa çok fazla.
    Egzozu nereden ve kaça almıştınız acaba?

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Yeni shadow alan veya alacak olan arkadaşlarıma hayırlı olsun.
    Jet-Kit: Karbüratörlerdeki yakıt jetlerini değiştirir. Motosiklette orjinal veya performans egsozlarında farklı back pressure denilen geri basınç değerleri vardır. Bu nedir egsozlar basit gibi görünsede işin içinde baya bir formül açı ve basınç ayarları var. Yani direk soba bacası gibi tak kullan yapılmamalı. Nedeni ise egsoz değiştiğinde hava-yakıt karışımlarıda yeniden ayarlanmalı.
    Bu ise devir ayarı ile olmaz. Direk silindirlere yakıt-hava karışımını gönderen Jet-Kitlerdir. Bunlar basitçe içinden delik geçen somunlardır. Egsoz fiyatlarına 15$ ekleyeceksiniz ama kesinlikle almalısınız.
    Direk aldığınız egsozu takamazmısınız tabikide takabilirsiniz ama yakıt sarfiyatlarının değişceğide malum. Cüzzi bir miktara alınabilecek şeyler.

Lütfen egsozlarınızı Türkiye'den almayın. Highway Hawk'lar tamam güzel ama kalitede Cobra 1 numara.(bana kızmayın bu böyle)
    http://www.ebay.com/itm/COBRA-COMPLE...sories&vxp=mtr
    Bu egsoz 360$ size hesap yapıyım en son ne ödeyeceksiniz.
    Kargo dahil 850 TL tutuyor. Bu egsozu Türkiyeye getirteceğiniz döneme göre fiyat değişir(68 - 150 tl vergi çıkabilir)
    Yani 900 ile 1000 Tl arasında Kromuna ömür boyu garanti veren Cobra egsozunuz olcak. Satarken paranızıda geri alabilirsiniz.
    Türkiyeye gelirsek yurt dışında 200-250$ arasında satılan Highway Hawk DoubleWall dedikleri ne görüntü ne de ses olarak Cobra SlashCut'lara yaklaşamayan egsozun satış fiyatı 1500 TL Cobra egsozların fanboy'u değilim ama madem alacaksınız kalitelisine sahip olun istiyorum.
    ***verdiğim linkteki sizin istediğiniz yıl için değil sadece örnek olarak koydum.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni shadow alan veya alacak olan arkadaşlarıma hayırlı olsun.
    Jet-Kit: Karbüratörlerdeki yakıt jetlerini değiştirir. Motosiklette orjinal veya performans egsozlarında farklı back pressure denilen geri basınç değerleri vardır. Bu nedir egsozlar basit gibi görünsede işin içinde baya bir formül açı ve basınç ayarları var. Yani direk soba bacası gibi tak kullan yapılmamalı. Nedeni ise egsoz değiştiğinde hava-yakıt karışımlarıda yeniden ayarlanmalı.
    Bu ise devir ayarı ile olmaz. Direk silindirlere yakıt-hava karışımını gönderen Jet-Kitlerdir. Bunlar basitçe içinden delik geçen somunlardır. Egsoz fiyatlarına 15$ ekleyeceksiniz ama kesinlikle almalısınız.
    Direk aldığınız egsozu takamazmısınız tabikide takabilirsiniz ama yakıt sarfiyatlarının değişceğide malum. Cüzzi bir miktara alınabilecek şeyler.

Lütfen egsozlarınızı Türkiye'den almayın. Highway Hawk'lar tamam güzel ama kalitede Cobra 1 numara.(bana kızmayın bu böyle)
    http://www.ebay.com/itm/COBRA-COMPLE...sories&vxp=mtr
    Bu egsoz 360$ size hesap yapıyım en son ne ödeyeceksiniz.
    Kargo dahil 850 TL tutuyor. Bu egsozu Türkiyeye getirteceğiniz döneme göre fiyat değişir(68 - 150 tl vergi çıkabilir)
    Yani 900 ile 1000 Tl arasında Kromuna ömür boyu garanti veren Cobra egsozunuz olcak. Satarken paranızıda geri alabilirsiniz.
    Türkiyeye gelirsek yurt dışında 200-250$ arasında satılan Highway Hawk DoubleWall dedikleri ne görüntü ne de ses olarak Cobra SlashCut'lara yaklaşamayan egsozun satış fiyatı 1500 TL Cobra egsozların fanboy'u değilim ama madem alacaksınız kalitelisine sahip olun istiyorum.
    ***verdiğim linkteki sizin istediğiniz yıl için değil sadece örnek olarak koydum.
    Söylediğniz her kelimeye katılıyorum. Fiyatlar TR'de çok uçuk. Ah şu shipping maliyetleri olmasa civatasına kadar motorumun her parçasını dışardan alıcam.

Bende ebay yada cruisercustomizing gibi bir siteden almayı planlıyodum zaten tek korkum model yılı yada motorun modeli hakkında bir hata yaparak yanlış almak ve uğraşmaktı. İstanbul'dan alsanız geri yollar 2 gün sonra yenisini alırsınız ama tee USA'den biraz can sıkıcı olabilir diye endişeliydim.

Neyse artık ince eleyip sık dokuycaz, umarım bir sorun olmaz. Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler