Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Merhabalar,
    Benim shadow spirit için ön cam arıyorum. Bir adet beğendim. Siyah renkte olan.
    http://www.nationalcycle.com/catalogue/Flyscreen.shtml
    http://www.youtube.com/watch?v=7oh2hgu50a0
    http://shop.nationalcycle.com/perl/c...&search_model=

Sizce nasıl durur? Kullanım sıkıntısı yaratır mı?
    Şıklık ile bir sıkıntı olmayacağı kanısındayım. Sportif bir duruşu var. Motosikletin dengesini bozmayacağı kanısındayım. Uzun yolda ne kadar korur bilemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda VT 750 C5 Shadow
    MOTORUNDA SİS FARI VAR MI? VARSA SİGORTASINI ÇIKAR. SİS FARLARI AKÜYÜ BİTİRİYOR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Benim Shadow da büyük cam var. Karşıdan gelen rüzgarı kesiyor kesiyor. Boyu 1,80 in üstünde olanlarda kafa dışarıda kalır herhalde. Belki Spirit e yakışmayabilir. Ama eklediğin camlarında görüntüden başka bir işe yarayacağını sanmıyorum. Geçen hafta arkadaşın spirit ini kullanmıştım, oturma pozisyonu olarak hiç fark yok.

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Wozy'e akünün işi bitmiş,akünün içindeki plakaların işi bittiği zaman yüzeysel şarj tutar,akünün değişmesi lazım yolu yok
    Wozy bunu beğendi.

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Benim shadow spirit için ön cam arıyorum. Bir adet beğendim. Siyah renkte olan.
    http://www.nationalcycle.com/catalogue/Flyscreen.shtml
    http://www.youtube.com/watch?v=7oh2hgu50a0
    http://shop.nationalcycle.com/perl/c...&search_model=

Sizce nasıl durur? Kullanım sıkıntısı yaratır mı?
    Şıklık ile bir sıkıntı olmayacağı kanısındayım. Sportif bir duruşu var. Motosikletin dengesini bozmayacağı kanısındayım. Uzun yolda ne kadar korur bilemiyorum.
    Selamlar,
    Ben motoruma yeni aşağıdaki linkte yer alan siperliği Amerikadan getirterek taktım. Biraz renklendirilmiş olması çok iyi oldu. Çok büyük bir siperlik değil. Motorun dengesini bozmuyor. Rüzgarı da tamamen olmasa da önemli ölçüde azaltıyor. Büyük siperliklerin yakışmayacağını düşünerek bunu aldım. National Cycyle'ın ürünü. Polycarbon ve 10 sn'de sökülüp takılabiliyor. Klipsli. Düşünürsen tavsiye ederim. Umarım faydası olur.
    http://www.chilhowee.net/motorcycle-...080326003.html
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,...
    Orhan abi http://www.ebay.com/itm/HONDA-VT750-...sories&vxp=mtr bende bunu buldum birde http://www.ebay.com/itm/Honda-Shadow...sories&vxp=mtr http://www.ebay.com/itm/Mutazu-Motor...sories&vxp=mtr ekipmanlar bunlar abi nasıl sence ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

http://www.ebay.com/itm/Hard-saddle-...sories&vxp=mtr e tabi buda bütçeye uygun
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Ben motoruma yeni aşağıdaki linkte yer alan siperliği Amerikadan getirterek taktım. Biraz renklendirilmiş olması çok iyi oldu. Çok büyük bir siperlik değil. Motorun dengesini bozmuyor. Rüzgarı da tamamen olmasa da önemli ölçüde azaltıyor. Büyük siperliklerin yakışmayacağını düşünerek bunu aldım. National Cycyle'ın ürünü. Polycarbon ve 10 sn'de sökülüp takılabiliyor. Klipsli. Düşünürsen tavsiye ederim. Umarım faydası olur.
    http://www.chilhowee.net/motorcycle-...080326003.html
    Linkteki sadece cam sanırım. klips aparatı ayrı mı satılıyor. toplamda size ne kadar mal oldu?

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:08 ----------

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adrese KALDERA.pdf - 1.1 MB yükledim.
    Alet kutusu ise sol kapağı çıkarın.Anahtarla açılan bölümü göreceksiniz.yeri müsaittir
    Mümünse bende alailirmiyim?

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Evet aparati ayri satiliyor. Linkte verilen sayfada urun yanindaki pencereden model secip uygun aparati da siparis ediyorsun. Toplamda bana 313 dolara mal olmus oldu. Amerikadan gelen arkadasa yukledigim icin kargo vs odemedim.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Dikkat etmemiştim ek aparat istendiğine 89$ aynı fiyat kusura bakmayın eğer sevindirdiysem
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Wozy aynı sorunları yaşadığımı söylemiştim sana. 12 amperlik bir akü al abicim bitsin sorunun. Yuasabtx ya sa muadili işte. Honda yetkili servisinde yuasaya 265 tl istiyorlar. İnternet dahil bulduğum en ucuz fiyattı. Taktım sorunlar çözüldü. Önceki sayfalarda aynı sorunlardan sayfalarca yazmıştım. Okumadın sanırım. Full şarj edince ilk basılta alıyodu, ya da boğuluyordu. Diyelimki çalıştı, kapatıp bi daha marşa basınca çalışmıyordu. Akünün amperi 11 olunca bile yetmediğini keşfettim. Tüm akımı çekiyor. En az 12 amperlik akü şart.

Ayrıca iridyum bujin varsa sök at. Doğru buji tak. Yeterli besleme olmayınca onlar da sorun yaratır. Çalışınca boğuluyo. Kapatıp açınca marş almıyo bi daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:02 ----------

Geleim ön cam konusuna. Bende ve tanıdığım shadow kullanan arkadaşlarda givi ve kappa marka camlar var. İkisi de birbirinin aynı kalıp. 70cm boyunda. İnanılmaz iş yapıyor. Ufak bir düşme sonucu benim ön camım kırıldı. İstanbulda bu camlar için kalıpları olan ve bunu kopyalayan bir yer buldum. 125 TL ye yaptı, gönderdi. Ürün givininkinden daha kaliteli çıktı. Hem çok düzgün satıcı, hem süper işçilik. iletişime geçince sahibinden'de satış açıyor. kredi kartıyla alabiliyosun. gitti gidiyor gibi havuz sistemi var be güvenceli. isteğe bağlı 60-70 cm rası ölçülerde yapabiliyor. Şeffaf ya da füme veya siyah yapabiliyor. givinin orjinali 70 cm.

Sahibinden linki burada

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7651595/detay/

Bir diğer camını kırmış arkadaşa da yaptırdık o da çok memnun kaldı. Bunların takma aparatı tr de internette satılıyor. Ucuza mal etmek istersen aparatı ayrı al, camı ayrı al. 125+aparat parasına çözersin. Google da arat ön cam takma aparatı diye. Trde var uygun fiyatlı. Bulursun hemen.
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wozy aynı sorunları yaşadığımı söylemiştim sana. 12 amperlik bir akü al abicim bitsin sorunun. Yuasabtx ya sa muadili işte. Honda yetkili servisinde yuasaya 265 tl istiyorlar. İnternet dahil bulduğum en ucuz fiyattı. Taktım sorunlar çözüldü. Önceki sayfalarda aynı sorunlardan sayfalarca yazmıştım. Okumadın sanırım. Full şarj edince ilk basılta alıyodu, ya da boğuluyordu. Diyelimki çalıştı, kapatıp bi daha marşa basınca çalışmıyordu. Akünün amperi 11 olunca bile yetmediğini keşfettim. Tüm akımı çekiyor. En az 12 amperlik akü şart.

Ayrıca iridyum bujin varsa sök at. Doğru buji tak. Yeterli besleme olmayınca onlar da sorun yaratır. Çalışınca boğuluyo. Kapatıp açınca marş almıyo bi daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:02 ----------

Geleim ön cam konusuna. Bende ve tanıdığım shadow kullanan arkadaşlarda givi ve kappa marka camlar var. İkisi de birbirinin aynı kalıp. 70cm boyunda. İnanılmaz iş yapıyor. Ufak bir düşme sonucu benim ön camım kırıldı. İstanbulda bu camlar için kalıpları olan ve bunu kopyalayan bir yer buldum. 125 TL ye yaptı, gönderdi. Ürün givininkinden daha kaliteli çıktı. Hem çok düzgün satıcı, hem süper işçilik. iletişime geçince sahibinden'de satış açıyor. kredi kartıyla alabiliyosun. gitti gidiyor gibi havuz sistemi var be güvenceli. isteğe bağlı 60-70 cm rası ölçülerde yapabiliyor. Şeffaf ya da füme veya siyah yapabiliyor. givinin orjinali 70 cm.

Sahibinden linki burada

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7651595/detay/

Bir diğer camını kırmış arkadaşa da yaptırdık o da çok memnun kaldı. Bunların takma aparatı tr de internette satılıyor. Ucuza mal etmek istersen aparatı ayrı al, camı ayrı al. 125+aparat parasına çözersin. Google da arat ön cam takma aparatı diye. Trde var uygun fiyatlı. Bulursun hemen.
    Haklısın hepsini okuma şansım olmuyor ancak aralarda 1-2 dk internete bakabiliyorum akşamlarıda dersane olunca eve gittiğimde ancak yemek yiyip duş alıyorum ve uyuyorum
    Orhan abi ile de konuştuk, sezonu kapattığım için akü alsam yeni aküye de yazık olacak o yüzden motorun aküsünü 2 haftada bir cumartesi akşamları şarja takıp pazar sabahı çalıştıracağım 40 dk kadar aralık - ocak - şubat geçtikten sonra zaten fuar geliyor fuardan da ön-arka teker ve iç lastikleri ile akü, motor yağı, buji, hava-yağ filtresi, fren balataları hepsini değitireceğim
    ön cam aparatı ise http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02782518/detay baya pahalı bir kaç yerede baktım fiyatlar 300 gibi yani 450 tl'ye mal oluyor camlar pahalı biraz. SwitchBlade 550 tlye mal oluyor. arada 100 tl var. Egsoz kesinlikle alacağım yan çantalarda kararsızım ama bunlar olacak gibi birde radyator koruma eklerim(battım ben bu sene 2013 bitmeyecek)

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Bu çok pahalı abi, ayrıca güzel de değil. Honda Efe de 265 TL dediler, cam + bağlantı aparatı full set. Bİr de bora dan fiyat almak lazım.

Bir de neden 40 dk. çalıştırıyorsun? aküyü söküp eve getirdikten sonra, 4 ay motora takmazsan da birşey olmaz.

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Hepinize selamlar . Şafak 47 görüşmek üzere
    speedy2, Wozy ve nadrov bunu beğendiler.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Ankaralı shadowcular. Yarın hava çok güzel... Arzu ederseniz Çayyolu'nda buluşalım. İncek yapalım. Atom Karıncaya takılalım.. vs vs...

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Ankaralı shadowcular. Yarın hava çok güzel... Arzu ederseniz Çayyolu'nda buluşalım. İncek yapalım. Atom Karıncaya takılalım.. vs vs...
    Merhaba. Gercekten yarinki hava cok cekici. Novablue ve Wozy ile bulusma ihtimalimiz var. biz de gezecek olursak o taraflarda olacagiz. Ozelden sana telefonumu gonderiyorum. Cikarsak ben ancak ogleden sonra 13:30 gibi cikabilirim. Selamlar.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çok pahalı abi, ayrıca güzel de değil. Honda Efe de 265 TL dediler, cam + bağlantı aparatı full set. Bİr de bora dan fiyat almak lazım.

Bir de neden 40 dk. çalıştırıyorsun? aküyü söküp eve getirdikten sonra, 4 ay motora takmazsan da birşey olmaz.
    Parası euro olmasın? Gerçekten inanılacak gibi değil. İrtibata geçelim.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Parası euro olmasın? Gerçekten inanılacak gibi değil. İrtibata geçelim.
    Lütfen Spirit'e cam takmayın ruhunu gönderirsiniz öbür tarafa

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Valla Ozan aynı fikrdeyim lakin uzun yolda çok yıpratıcı oluyor... Pislik, toz, toprak, sinek. vs .vs hepsi üzerimizde...
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    @novablue & @speedy2 sizlere sorum şu ben motoru garaja kapatacağım (aralık-ocak-şubat ayları süresince). Okuduğum yerler var ne yapmam ile ilgili. Şimdi öncelikle depoyu tam dolduruyorum. Ardından tekerlerin altına tahta ya da izocam türevinde bir malzeme koyuyorum bu da tamam. Aküyü motorun üstünde bırakmayı planlıyorum malum zehirli gaz bırakabilir(nasıl olsa sezonda yenisini alacağım). 2 hafta da bir çalıştıracağım ve garajın içinde ileri geri hareket ettireceğim.
    Yapmam gerekenlerin bunlar olduğunu zannediyorum eğer yanlış ya da gereksiz birşeyler varsa düzeltebilirmisiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05327375/detay

Linkteki motosikleti almış bulunmaktayım.
    Umarım utandırmaz...
    Olgaç arkadaşım hayırlı olsun demeyi unuttum güzel bir tercih yapmışsın güle güle kullan diyeceğim ama sinek böcek çok

Motosikleti
    Honda VT 750 C5 Shadow
    Sezon sonunda motor fiyatları düşer, o zaman al diyenlerden şimdi nefret ediyorum.
    Bende Shadow umu alalı yaklaşık 2 ay oldu. Toplasan elin parmakları kadar binememişimdir.
    Kedinin ciğere baktığı gibi bakıp duruyorum. Hava açsada binsem diye gözüm camlarda kaldı. Biran evvel bahar gelsede ortak turlar yapsak, çılgınlar gibi gezsek diyorum.

herkese selamlar

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı VİNCENT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sezon sonunda motor fiyatları düşer, o zaman al diyenlerden şimdi nefret ediyorum.
    Bende Shadow umu alalı yaklaşık 2 ay oldu. Toplasan elin parmakları kadar binememişimdir.
    Kedinin ciğere baktığı gibi bakıp duruyorum. Hava açsada binsem diye gözüm camlarda kaldı. Biran evvel bahar gelsede ortak turlar yapsak, çılgınlar gibi gezsek diyorum.

herkese selamlar
    Temel'in grup aktiviteleri ilgili bir fıkrası vardır. Belki bilirsiniz biraz müstehcen olduğu için detaylara girmicem. Hani şu "2 meme ellicez diye yediğimiz ......ğın haddi hesabı yok" repliğinin geçtiği fıkra. Özetle; atılan taşın ürkütülen kurbağaya deymeceğini anlatır. Bu iş de böyle bişey bence %10 bile fiyatı çok değişmeyen sezon dışı satışları yüzünden görünür ama dokunulmaz hayalinle başbaşa kalıyorsun. Yapılacaklar belli; bilgisayarın wallpaperı değiştirilcek, cruiser resimli bir kupayla kahve içilecek, kış boyu aksesuarlara bakılacak, çifter çifter kıyafetler alınacak, her motor muhabbetine kulak kabartılacak.vs. İyi sezonlar.
    Wozy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler